5 Uczciwych powodów, dla których mężczyźni stają się podejrzliwi, gdy chodzi o ich uczucia - Grudzień 2021

Obecnie wydaje się, że musisz być czytelnikiem umysłu, aby wiedzieć, co czuje do ciebie mężczyzna. Zrobiliby dla ciebie wszystko, zamiast wyrażać swoje uczucia.

Dlaczego to jest takie? Dlaczego mężczyźni ukrywają swoje uczucia? Dlaczego mężczyźni stają się podejrzliwi, jeśli chodzi o ich uczucia?Cóż, nie ma łatwej odpowiedzi ani łatwego sposobu odszyfrowania męskiej psychologii. Ale jest kilka najczęstszych powodów, które nie pozwalają im być szczerym i otwartym, jeśli chodzi o wyrażanie swoich uczuć wobec ciebie:

ejercicios para deshacerse de la barriga del bebé

1. Są niepewni

Niepewny typ zrobi wszystko, co w jego mocy, aby cię zwabić. Będzie od początku „zbyt dobry, aby mógł być prawdziwy”. Uczyni wszystko, aby cię zachwycić i wywrzeć na tobie wrażenie w każdy możliwy sposób. Chodzi o to, gdy tylko zobaczy, że jesteś uzależniony i zakochany, zacznie grać w gry.

Jego poczucie własnej wartości zależy od tego, jak mocno dziewczyna go ściga. Potrzebuje tego jak wzmocnienia ego, ponieważ jest niepewny we wszystkich innych obszarach swojego życia.2. Oni się boją

Wierzcie lub nie, mężczyźni łatwiej się boją, jeśli chodzi o sprawy serca, niż kobiety - zwłaszcza jeśli były złamane w przeszłości. Wtedy nie będziesz wiedział, jak się czują, nawet jeśli mają głębokie uczucia do kogoś.

Mówienie o swoich uczuciach wyraźnie czyni ich wrażliwymi. Wierzą, że to ich osłabi, więc powstrzymają się od mówienia czegokolwiek na głos. Będą jednak wykraczać poza to, dla kogoś, w kogo są. Nie będą mieli problemu z pokazaniem swoich uczuć za pomocą działań, jeśli strach jest jedyną rzeczą, która ich powstrzymuje.

3. Po prostu nie są gotowi

Faceci naprawdę muszą dotrzeć do punktu, w którym są gotowi do popełnienia. Zasadniczo są niedojrzałe. Nie chcą być związani sznurkami, które przynosi związek. Koncepcja przywiązania do jednej osoby do końca życia przeraża ich na śmierć. Po prostu nie osiągnęli takiego poziomu dojrzałości, w którym czują, że są gotowi na prawdziwy związek.Estoy embarazada de 6 semanas y estoy sangrando y con calambres

Dobra wiadomość jest taka, że ​​z tego wyrosną. Zła wiadomość jest taka, że ​​stanie się to w ich własnym czasie i nic innego nie może na to poradzić.

4. Są emocjonalnie niedostępne

Emocjonalnie niedostępni faceci mają zwyczaj rujnowania dobrych relacji ze strachu przed zranieniem. Wierzą, że wygrywają, jeśli zawsze mają jedną nogę za drzwiami lub jeśli kończą jako pierwsi. Zachowują dystans z powodu czegoś, co przydarzyło im się w przeszłości. To nie musi być związane z relacjami miłosnymi. Zwykle ma to coś wspólnego z problemami rodzinnymi.

Nie zdają sobie sprawy, że ich przeszłość nie ma nic wspólnego z teraźniejszością. Zamykają się na możliwość znalezienia prawdziwej miłości i szczęścia. Ale odmawiają zmiany sposobu, głównie dlatego, że wierzą, że postępują właściwie.

¿Jennifer ortigas se sometió a cirugía plástica?

5. Nie chcą się zgubić

Mężczyźni czasami potrafią się naprawdę wchłonąć. Podoba im się przebieg ich życia. Przyzwyczaili się do swoich sposobów i boją się, że bardziej zaangażowany związek zrujnuje to wszystko. Nie chcą nikogo pomieścić.

Nie wspominając już o tym, że boją się utraty kontroli nad biegiem życia. Mają to fałszywe poczucie kontroli, w którym to oni strzelają. Dlatego często znikają, gdy tylko sprawy stają się poważniejsze. Obawiają się tylko, że ich potrzeby zostaną zaspokojone.