5 modnych dżinsów i koszulek dla każdego kształtu i rozmiaru - Luty 2023

jennifer lopez Evan Agostini / sztabTo mundur Amerykanki: dżinsy i koszulka. A jeśli dobrze zrobisz kombinację, nagle wyglądasz uroczo, wygodnie, seksownie i szczuplej niż w rzeczywistości. Niezależnie od typu sylwetki, postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami, aby znaleźć najlepszą parę dżinsów dla swojej sylwetki. Brzmi prosto, bo takjest.Zobacz galerię 16Zdjęcia jennifer lopez Evan Agostini / sztab 1z 16Zobacz co wiedzą o modzie gwiazdy, a my nie? Chodzi o dopasowanie. Jennifer Lopez wygląda niesamowicie i zrelaksowana w obcisłych dżinsach i przewiewnym, białym topie. ubrania dla drobnej sylwetki Sarra Fleur Abou-El-Haj / Studio D dwaz 16Typ sylwetki: drobnaDayna Isom, 26 lat, to drobna potęga na wysokości 1,5 metra. Spodnie i proste kroje z wyższymi stanami - i koszulki z zabawnymi dekoltami - podkreślają jej atuty.T-shirt, White House Black Market, 64 USD;whbm.com. Kolczyki, 28 USD i bransoletki po 34 USD za sztukę, Chico's; 888-855-4986. Jeans, Chico's, 79 USD; chicos.com. Obcasy, Biały Dom, Czarny Rynek, 98 USD;whbm.com. ubrania dla drobnej sylwetki Sarra Fleur Abou-El-Haj / Studio D 3z 16Body Type: Petite T-shirt, Chico's, 55 USD; chicos.com. Naszyjnik, Chico's, 78 USD; 888-855-4986. Jeans, White House Black Market, 84 dolary;whbm.com. Oxfords, Nicole, $119;musthaveshoes.com. dżinsy dla drobnych Christopher Coppola / Studio D 4z 16Typ sylwetki: drobnaWskazówki dla Petite:1. Rozbłyski, które rozszerzają się na - nie poniżej - kolan, wydłużają nogi. 2. Idealnie ołówkowe, proste dżinsy tworzą ładną smukłą linię. 3. Detale przy szyi przyciągają oko i podają wzrost. Zgodnie z ruchem wskazówek zegara, od góry po lewej: LC Lauren Conrad, 34 $; kohls.com. Loft: 44,50 USD; loft.com. American Living dla JCPenney, 42 USD; jcpenney.com. Lucky Brand, 99 USD; luckybrand.com. Fashion Bug, 36,99 USD do 42,99 USD;fashionbug.com. Dickies, 31,99 USD;dickies.com. dżinsy dla prostego typu sylwetki Sarra Fleur Abou-El-Haj / Studio D 5z 16Typ sylwetki: Prosta35-letnia Jessica Rauch ma chłopięco prosty tors i tęskni za dłuższymi nogami. Buciki ze średnim stanem i spodnie skinnies noszone z wciętymi T-shirtami pasują do rachunku.T-shirt, Ella Moss, 87 USD; mfredric.com. Naszyjnik, Shock, 20 USD;shockboutique.com. Bangles, Theodora i Callum, 195 $ za 3;theodoraandcallum.com. Dżinsy, a nie dżinsy twojej córki, 104 dolary; nydj.com. Wedges, CC Corso Como, 159 USD;corsocomoshoes.com. ubrania dla prostego kształtu Sarra Fleur Abou-El-Haj / Studio D 6z 16Typ sylwetki: Prosta koszulka, Ann Taylor, 48 USD; anntaylor.com. Naszyjniki i dolna bransoletka, biżuteria Vale, od 65 do 95 USD;shopvale.com. Cuff, Ted Rossi, 148 USD;tedrossi.com. Pasek, akcesoria dla przyjaciół, 12,99 USD;amiciaccessories.com. Dżinsy, niebieskie, 98 USD;mavi.com. Mieszkania, Pretty Ballerinas, 319 USD;prettyballerinas.com. prosty typ ciała Christopher Coppola / Studio D 7z 16Typ sylwetki: ProstaWskazówki dotyczące strita:1. Wąskie dżinsy z wysokim stanem i gruby pasek sprawiają, że wyglądasz na bardziej legginsową. 2. Strategiczne marszczenia tworzą bardziej zakrzywioną sylwetkę. 3. Wysoki stan wydłuża, a koszulka ze sznurkiem nadaje talii podkreślenie. Zgodnie z ruchem wskazówek zegara, od góry po lewej: Susie Rose, 12 USD; walmart.com. MK2K, 77 USD;diamondsandpearl.com. Boden, 54 USD; bodenusa.com. H&M, 39,95 USD; hm.com dla lokalizacji. Lands 'End Canvas, 60 dolarów;landsendcanvas.com. Riders by Lee, 20 USD;ridersbylee.com. dżinsy dla krągłych typów ciała Sarra Fleur Abou-El-Haj / Studio D 8z 16Typ sylwetki: krągły34-letnia Ayana Curtis uwielbia swoje krągłości. Najlepszy sposób, aby im schlebiać: dżinsy ze średnim stanem i wąskimi nogawkami, z niską V lub okrągłym dekoltem.T-shirt, ukryty, 78 USD;cache.com. Naszyjnik, Jennifer Elizabeth, 150 USD;jenniferelizabeth.com. Bransoletki od góry, Katalog Flirt, 29,50 USD;flirtcatalog.com,i Jewels by Dunn, 164 USD;alenetoo.com. Dżinsy, Koliber, 170 USD;ilovethesejeans.com. Obcasy, AMI Clubwear, 29,99 USD; amiclubwear.com. dżinsy dla krągłej sylwetki Sarra Fleur Abou-El-Haj / Studio D 9z 16Body Type: Curvy T-shirt, Costa Blanca, 22 USD; costablanca.ca. Naszyjnik, BaubleBar, 40 USD; baublebar.com. Bransoletki, od góry, M. Flynn, 17 USD;mflynnstudio.comi Isharya, 132;isharya.com. Jeans, Elizabeth Grace, 58 USD;elizabethgraceny.com. Buty, MIA, 69 USD;piperlime.com. kręcone dżinsy Christopher Coppola / Studio D 10z 16Typ sylwetki: krągłyWskazówki dotyczące krzywych:1. Głębokie dekolty równoważą duży biust i dodają seksapilu. 2. Kroje butów minimalizują biodra, tworząc równą sylwetkę od góry do dołu. 3. Spodnie Skinnies z wysokim stanem i ciemnym spranym wyglądem zapewniają czysty, elegancki wygląd. Zgodnie z ruchem wskazówek zegara, od góry po lewej: Torrid, 24,50 USD; torrid.com. Victoria's Secret Catalog, 49,50 USD; victoriassecret.com. Uwaga, 16,99 USD; Kmart. Zawsze 21+, 12,50 USD; forever21.com. Lane Bryant, 70 dolarów; lanebryant.com. Denizen From Levi's, 27,99 USD;target.com. ubrania na cienkie kształty Sarra Fleur Abou-El-Haj / Studio D jedenaściez 16Typ sylwetki: smukłyGina Shoemaker, lat 33, ma wąskie ramiona i niewielki tyłeczek. Jej Rx: niskie race i zwężane chłopięce kroje, a do tego koszulki w łódkę lub baseball.T-shirt, Junk Food Originals, 55 USD;junkfoodclothing.com. Belt, Mountains, 158 USD;sweetwilliaminc.com. Ring, Ippolita, 295 USD;ippolita.com. Jeans, Paige Denim, 198 USD; Paige Denim Soho, NYC, 212-625-0800. Sneakers, Bensimon, 55 USD;bensimon-usa.com. ubrania na cienkie kształty Sarra Fleur Abou-El-Haj / Studio D 12z 16Body Type: Slender T-shirt, Michael Stars, 88 USD; michaelstars.com. Kolczyki, Madame Mathilde, 175 USD;madamemathilde.com. Dżinsy, poziom 99; 98 USD; Vanilla Boutique, Bend, OR, 541-617-6113. Obcasy, Coye Nokes, 500 USD;coyenokes.com. dżinsy na cienkie nogi Christopher Coppola / Studio D 13z 16Typ sylwetki: smukłyWskazówki dla smukłego:1. Dżinsy typu boyfriend z węższymi nogawkami nie pochłoną cienkiej ramki. 2. Wysokie dekolty i detale na ramionach sprawiają, że wydajesz się nieco szersza. 3. Niskie race podkreślają (i nadają soczystości) biodra i pośladki. Zgodnie z ruchem wskazówek zegara, od góry po lewej: zawsze 21, 12,80 $; forever21.com. Merona for Target, 16,99 USD;target.com. Lauren Ralph Lauren, 60 dolarów; wybierz Macy's. Bullhead Black, 39,50 USD; pacsun.com. Levi's Curve ID, 70 USD; levi.com. Victoria's Secret Catalog, 70 USD; victoriassecret.com. ubrania dla kształtu gruszki Sarra Fleur Abou-El-Haj / Studio D 14z 16Typ sylwetki: GruszkaJessica Desposito, 29 lat, to klasyczna gruszka: przycinana do góry, szersza w biodrach. Równoważą ją spodnie z wysokim stanem i chłopięce stylizacje (plus pudełkowa koszulka).Tank, H&M, 17,95 USD; hm.com dla lokalizacji. Naszyjnik, BaubleBar, 66 USD; baublebar.com. Dżinsy, styl brytyjski od French Connection, 56 USD; sears.com. Obcasy, Be & D, 385 USD;endless.com. ubrania dla kształtu gruszki Sarra Fleur Abou-El-Haj / Studio D piętnaściez 16Body Type: T-shirt Gruszka, Wkshp, 52 USD;shopstrut.com. Naszyjnik, Little Sister od teraz, 189 USD;adessoshop.com. Pasek, Cato, 5,99 USD; catofashions.com dla sklepów. Dżinsy, Esprit, 90 USD; Esprit. Ring, Daniel Espinosa, 165 USD;danielespinosa.com. Mokasyny, Minnetonka, 42,95 USD;moccasinhouse.com. dżinsy w kształcie gruszki Christopher Coppola / Studio D 16z 16Typ sylwetki: GruszkaWskazówki dotyczące gruszki:1. Dżinsy z wysokim stanem i schowany top tworzą sylwetkę klepsydry. 2. Kluczowym elementem dla chłopaków jest szczupłość w biodrach. 3. Swingowa koszulka dodaje szerokości (bez przytłaczania). Zgodnie z ruchem wskazówek zegara, od góry po lewej: Monrow, 94 USD;p45.com. American Eagle Outfitters, 24,50 USD; ae.com. Lulu's, 47 USD; lulus.com. Citizens of Humanity, 188 dolarów; shopbop.com. Old Navy, 36,94 USD; oldnavy.com. Eddie Bauer, 100 dolarów; eddiebauer.com.