5 wczesnych oznak, że twój chłopak nie jest dla ciebie odpowiedni - Grudzień 2022

5 wczesnych oznak, że twój chłopak nie jest dla ciebie odpowiedni

Randki są trudne. Znalezienie kogoś, kto jest dla ciebie odpowiedni, zajmuje dużo czasu i energii, i szczerze mówiąc, będziesz musiał znosić wielu facetów, którzy nie są dla ciebie odpowiedni.

que decirle durante el sexo

Jedno jest pewne – lepiej zakończyć sprawy wcześniej: w momencie, gdy zdasz sobie sprawę, że nie jest dla ciebie dobry i nie ma nadziei, że kiedykolwiek nim będzie, powinieneś iść dalej.Dajemy Ci 5 znaków, o których powinieneś wiedzieć od samego początku, ponieważ oznaczają one, że Twój chłopak nie jest dla Ciebie odpowiednią osobą:

1. Daje znać, że ma inne opcje.

Ciągle opowiada ci o wszystkich innych dziewczynach, które z nim flirtują. On na pewno nie sprawia, że ​​czujesz się tym jedynym. To wielka czerwona flaga, ponieważ oznacza, że ​​nie jest gotowy, aby się z tobą zobowiązać.

Jest to szczególnie trudne dla dziewcząt o niskiej samoocenie, ponieważ już myślą, że nie są wystarczająco dobre. Cóż, pieprz go, jeśli nie może sprawić, że poczujesz się jak jego jedyna. Nie zasługujesz, by czuć się jednym z wielu.2. Nigdy nie zabiera cię na prawdziwe randki.

Zawsze zaprasza cię do przebywania w jego lub twoim domu, ale tak naprawdę nigdy nie wychodzisz i nie robisz rzeczy. To niepokojące, ponieważ mówi, że tak naprawdę nie próbuje ci zaimponować i pokazać, że jesteś dla niego wyjątkowy.

Być może nie jest gotowy, aby być widzianym z tobą. Może jest leniwy lub po prostu stara się być tani, ale ten typ osoby i tak szybko się znudzi.

Zobacz też:Dlatego nie chce umieszczać etykiety na twoim „związku”Para leżąca na trawie w parku

3. Trzyma cię z dala od przyjaciół.

Twoi przyjaciele i rodzina to ludzie, którzy znają Cię najlepiej. Zwykle to oni rozpoznają czerwone flagi na długo przed tobą. Jeśli twój nowy chłopak unika wszelkich kontaktów z przyjaciółmi i rodziną, to znak, że prawdopodobnie nie uważa twojego związku za coś poważnego.

4. On cię nie wspiera.

Wie, że masz jutro ważny wywiad, ale nawet nie myśli, że to ważne. Liczą się tylko rzeczy, które są dla niego ważne. Otwarcie śmieje się z twoich pomysłów.

Nie wyraża poparcia dla twoich planów i marzeń, więc jak myślisz, jak sprawisz, by na dłuższą metę zadziałało z tym facetem, co?

5. Prowadzi punktację.

Za każdym razem, gdy coś dla ciebie robi, nie jest to przysługa, ale dług. Będzie o tym cały czas wspominał i będzie oczekiwał, że w zamian coś dla niego zrobisz. Jest typem osoby z ogromną dumą i prawie nie przyznaje, że się w czymś myli.

Rejestruje wyniki twoich walk — kto miał rację, a kto się mylił. Taka osoba jest irytująco małostkowa w związku. Nie potrzebujesz w swoim życiu takiej dodatkowej pracy umysłowej.

Zobacz też:5 oznak, że nie jest skomplikowany — to tylko manipulujący dupek