5 sprytnych rzeczy, które Jennifer Garner zawsze robi ze swoimi dziećmi, aby zachować zdrowie psychiczne - Może 2022

Jennifer Garner Getty Images

Rzemiosło praktycznie płynie we krwi Jennifer Garner. „Moje siostry i ja spędziliśmy wiele godzin w naszej lokalnej Jo-Ann Fabric” - mówi mieszkaniec Charleston z WV. „Bawiliśmy się w chowanego pod tkaniną i udawaliśmy, że tam mieszkamy”. Aktorka była więc naturalnym kandydatem, by współpracować z siecią We Made It, linii zawierającej ponad 100 prac ręcznych dla dzieci w wieku od 4 do 11 lat (część dochodów trafia doUratować dzieci, gdzie jest ambasadorką artystów). Mimo to Garner, która ma troje dzieci z Benem Affleckiem, przysięga, że ​​jej dzieci uczyniły ją bardziej sprytną. „Nie jestem specjalnie zadbana i zawsze coś schrzanię, ale i tak to robię, bo mnie to uszczęśliwia” - mówi. Oto, jak uzyskać trochę tej radości w swoim mieszkaniu.

1. „Kochamy ogród,więc jednym z elementów rękodzieła Jo-Ann jest fartuch ogrodniczy, który jest dostarczany z tymi małymi doniczkami z farbą i szablonami. Mój 2-latek i ja zrobiliśmy to razem, a on był całkowicie i całkowicie podekscytowany ”. Fartuch, 19,99 USD; joann.com.Fartuch

Fartuch

cómo ser desagradable con tu hombre

2. „Wyjeżdżam z miastana film na kilka tygodni i zawsze zostawiam kilka notatek do włożenia do pudełek śniadaniowych moich dzieci, kiedy mnie nie ma. Tym razem dzieci robią je ze mną. Mamy znaczki i naklejki, a ja zwykle robię tam żart z napisem „Kocham cię”. Pozdrawiam, mamo. '' Dla tych i podobnych pozycji: papersource.com.

Papier

3. „Właśnie zrobiłem odcinekBoso Contessa z Iną Garten. Powiedziałem jej: „Staram się robić chipsy z jarmużu, ale zawsze źle je rozumiem”. Wycięliśmy jarmuż z mojego ogrodu, a ona pokazała mi, co mam robić. Od tamtej pory mamy je dwa razy dziennie każdego dnia. Oto przepis: posmaruj jarmuż odrobiną oliwy z oliwek, posyp solą i odrobiną pieprzu, a następnie włóż do piekarnika 350 ° F na 10 minut. Wyjmij i posyp startym parmezanem. Wstawić z powrotem do piekarnika na 2 minuty, a będzie chrupiąca i idealna.Zimne frytki Getty Images

4. 'Nadal mam kołdry zrobione przez moją babcię ...Teraz czytamMały dom na preriiz jedną z moich córek i chce uszyć patchworkową kołdrę. Więc pracowaliśmy nad małym. Ale robimy to maszyną do szycia, a nie ręcznie! Odzież domowa Greenland Nowa czeska narzuta bawełniana, 33,99 USD; wayfair.com.

Kołdra

5. Grafika „Moje dzieci” jest wszędzie w naszym domu:Lodówka jest zakryta, mamy na nią półki w kuchni. Chodzi o to, że są to obrotowa galeria sztuki - chociaż czasami trudno jest pamiętać, aby faktycznie je obracać ''.