5 niesamowitych znaków, że masz duszę hippie - Grudzień 2021

Kiedy po raz pierwszy pomyślisz o hipisie, dostajesz obraz nieostrożnego człowieka bez ostatecznego celu w życiu i prawdy, to jest źle. Ale co, jeśli pomyślisz o tym jeszcze raz?

Hipis jest osobą o niekonwencjonalnym wyglądzie i gdybyś mógł zachować swój „normalny” wygląd, ale posiadać duszę hippie, stworzyłbyś idealne dopasowanie.Janis Joplin, Bob Dylan i wielu innych to ludzie z duszami hipisów spojrzał na wszystkie negatywne definicje i potrząsnął nimi głowamyśląc, jak smutne musi być to, że nie ma już możliwości marzenia o świecie, o którym wszyscy nauczono nas dążyć jako dzieci. Ludzie z duszami hipisów w pełni wykorzystują życie, nie widząc nikogo z uprzedzeniami.

Sekret posiadania hipisowskiej duszy został ci przedstawiony w 5 prostych, ale niesamowitych cechach, które sprawią, że pokochasz to, kim jesteś!

Jesteś wolny jak wiatr.

Nie pozwalasz, by cokolwiek Cię wiązało i jesteś typem osoby, która nie lubi przestrzegać żadnych zasad. Tworzysz własne reguły i żyjesz według nich.Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, co Cię uszczęśliwia, i nie pozwalasz innym mówić, co masz robić.

Możliwość rozwinięcia skrzydeł i życia tak, jakbyś nie miał nic do stracenia, daje poczucie wyjątkowości, a twoja wolność sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy. To odróżnia cię od reszty świata.

consejos de sexo oral para mi marido

Jesteś otwarty.

Czy to nie najlepsi ludzie? Nie jesteś osądzający i pozwalasz innym być takimi, jakimi są wokół ciebie. Chodzi o to, że widzisz każdą duszę jako najbardziej boskie stworzenie i dlatego powstrzymujesz się od osądów.To, co sprawia, że ​​jesteś bardziej wyjątkowy i lubiany przez ludzi, to fakt, że zawsze starasz się widzieć rzeczy z perspektywy innych ludzi.

Zanim wydasz opinię, robisz wszystko, aby spróbować wejść w buty innych, aby zobaczyć, dlaczego są tacy, jacy są. Nie boisz się ludzkiej natury. Zamiast tego nie możesz się doczekać odkrywania nowych rzeczy u ludzi.

Cieszysz się podróżą swojego życia.

Ludzie często mówią o tobie, że jesteś najszczęśliwszą osobą, jaką znają. Czasem się smucisz, ale nie pozwalasz, by w twojej głowie zagościły negatywne myśli.

To dlatego, że rozumiesz, że życie składa się z Yin i Yang, i musisz mieć oba, aby wiedzieć, że żyjesz.

Cokolwiek stanie Ci na drodze, doceniasz to. Próbujesz uczyć się od różnych życiowych nauczycieli i naprawdę żyjesz pełnią życia.

Zobacz też:To jest dla kobiet, które nie dają F * ck!

Nie jesteś ani przywódcą ani wyznawcą.

Tak właśnie jest z tobą - bez względu na to, jak ciężko ludzie chcą umieścić cię w pudełku, jest to niemożliwe. Masz własną ścieżkę i trudno przewidzieć.

Nie ślepo podążasz za pomysłami innych, zawsze starasz się wybierać spośród kilku różnych i wybierasz to, co najlepsze, aby stworzyć idealny pomysł, który poprowadzi Cię przez życie.

Uważasz, że ludzie powinni kochać więcej i mniej nienawidzić.

To rodzaj twojej mantry. Uważasz, że ludzie powinni mniej narzekać i doceniać więcej, mniej mówić i więcej słuchać, mniej się bać i mieć więcej nadziei.

Nienawidzisz przebywania w otoczeniu ludzi, którzy wskazują słabości, ale nigdy nie wzmacniają siły innych.

Szczęście jest twoim codziennym wyborem i można je łatwo przekazać ludziom wokół ciebie. Dlatego ludzie lubią mieć cię w pobliżu.

Zobacz też:4 powody, dla których musisz nauczyć się kochać siebie