47 znaczących tatuaży dla mam, które stopią twoje serce

47 znaczących tatuaży dla mam, które stopią twoje serce

Czy jesteś dumną mamą, która chce oddać hołd swoim dzieciom? A może chcesz uhonorować swoją matkę, osobę, która oddała Ci życie i która zawsze była przy Tobie?A może chcesz oddać hołd swojemu bohaterowi, który niestety odszedł, robiąc coś, co pokaże, jak bardzo jesteś jej wdzięczny za wszystko, co dla ciebie zrobiła?

Następnie pospiesz się i umów wizytę u tatuatora, ponieważ najlepszym sposobem na to jest body art, ponieważ tatuaże dla mam są głębokimi i znaczącymi hołdami.Nie spiesz się jednak zbytnio, bo jest trudna część, jaką jest wybór idealnego wzoru tatuażu.

Jeśli chcesz, aby Twój tatuaż miał znaczenie, zawsze możesz spersonalizować go imieniem lub specjalną datą.

Radzę starannie wybrać swojego tatuażystę i projekt tatuażu, zwłaszcza jeśli ma to być Twój pierwszy tatuaż. Jak lubię mówić,pomyśl przed atramentem; w końcu pozostanie na twoim ciele na zawsze.Jeśli szukasz idealnego tatuażu dla mamy, czytaj dalej, aby znaleźć inspirację dla idealnego projektu.

Pomysły na tatuaż dla mam, które chcą się pokolorować

Wiem, że wszystkie mamy zgodzą się ze mną, że zostanie mamą to najbardziej wyjątkowe uczucie na świecie. Jesteśmy bardzo wdzięczni Bogu za to, że dał nam błogosławiony przywilej stania się matką.Jesteśmy również wdzięczni naszym dzieciom za to, że uczyniły nas matkami i dlatego robienie tatuażu na cześć naszych dzieci stało się trendem, zwłaszcza wśród świeżo upieczonych mam i mam celebrytek.

Oto niektóre z najlepszych tatuaży dla wszystkich mam i przyszłych mam.

1. Gwiazdkowy tatuaż w stylu Heidi Klum

Tatuaż gwiazdy w stylu Heidi Klums umieszczony na ramieniu

Przez Shutterstock.com

Ten duży tatuaż na przedramieniu Heidi Klum przedstawia jej byłego męża i czwórkę dzieci. Tatuaż z nazwą mówi „Seal”, jej były mąż.

Cztery gwiazdki po imieniu oznaczają czwórkę jej dzieci.

Spersonalizowała również tatuaż, umieszczając pierwszą literę imienia każdego dziecka na środku każdej gwiazdy, więc jest „L” dla Helene (której pseudonim to „Leni”), „H” dla Henry'ego, „J” dla Johana i „L” jak Lou.

2. Pierwsza litera imienia Twojego dziecka za uchem

pierwsza litera imienia Twojego dziecka za uchem

Przez bodyartguru.com

Ten prosty tatuaż jest w stylu Adele. Za uchem ma literę A, która oznacza syna Angelo. Jeśli chcesz mieć mały tatuaż, który nie jest tak widoczny, jest to idealny tatuaż dla Ciebie.

3. Imię Twojego dziecka wytatuowane na Twojej dłoni

imię dzieci wytatuowane na kobiecie

Przez bodyartguru.com

Tatuaże z imionami są ponadczasowe i na zawsze pozostaną trendem. Możesz pobawić się projektem, umieścić go kursywą lub coś w tym stylu.

Ponownie szukaliśmy inspiracji u Adele. Nie sądziła, że ​​list za uchem wystarczy, więc zrobiła kolejny tatuaż dla swojego syna. Tym razem wytatuowała jego imię, Angelo, na swojej prawej ręce.

Adela ma również na lewej ręce napis „Paradise”. Wyjaśniła kiedyś, że te dwa tatuaże są połączone, ponieważ ten symbolizuje, że jej syn Angelo jest jej rajem.

4. Tatuaż konstelacji zodiaku Twojego dziecka

konstelacja zodiaku dla dzieci wytatuowana na ramieniu kobiety stojącej obok mężczyzny

Przez Instagram @jessicaalba

Mały tatuaż konstelacji zodiaku jest zawsze super słodki, o czym wie Jessica Alba, ponieważ zrobiła go na lewym przedramieniu.

Jeśli jesteś fanem zodiaku, możesz użyć znaków zodiaku swoich dzieci jako inspiracji do wykonania tatuażu. Możesz go umieścić w dowolnym miejscu, ponieważ ten tatuaż jest tak uroczy, że nie sposób go nie lubić.

5. Wzory tatuaży z datą urodzenia

Wzory tatuaży z datą urodzenia umieszczane na ramionach

przez marieclaire.com

Jest to jeden z najpopularniejszych wzorów wśród wszystkich tatuaży mam. Możesz namalować datę urodzin swojego dziecka cyframi rzymskimi lub ładną akwarelową teksturą. Projekt zależy od Ciebie.

Chrissy Teigen narysowała daty urodzin swoich dzieci, Luny i Milesa, i wszyscy to uwielbiają, a także narysowała urodziny swojej matki, ojca i męża.

6. Tatuaż koordynuje

koordynować tatuaż umieszczony w pobliżu ramion w fotografii ostrości

Przez Pinterest @stylebistro

Jeśli interesujesz się geografią, możesz napisać współrzędne określonej lokalizacji, która ma znaczenie dla Ciebie i Twoich dzieci. Na przykład możesz atramentem współrzędne ich miejsc urodzenia.

Angelina Jolie jest jedną z celebrytek, która wybrała ten projekt tatuażu. Zapisała współrzędne miejsc, w których adoptowała każde ze swoich dzieci.

7. Tatuaż śladu dziecka

tatuaż śladu dziecka napisany gdzieś w ciele

Przez Pinterest @jessicaall

Ślady noworodków są naprawdę najsłodszymi rzeczami w historii. Jeśli umieścisz je gdzieś na ciele, uzyskasz trwałe wspomnienie.

Projekt jest konfigurowalny, co oznacza, że ​​możesz otrzymać niepowtarzalny projekt, który będzie Ci przypominał o szczęśliwym dniu, w którym urodziłaś malutkiego człowieka.

8. Spersonalizowany tatuaż śladu dziecka

Spersonalizowany tatuaż z odciskiem stopy dziecka nadrukowany na boku brzucha

Przez designpress.com

Och, tak słodko! Ten tatuaż wygląda jeszcze ładniej, jeśli obok tatuażu wpiszesz imię dziecka lub jego datę urodzenia.

Zawsze możesz zgubić odciski stóp, które dali ci w szpitalu, ale dzięki naniesieniu ich na ciało możesz być pewien, że ich nie zgubisz. Ponadto, gdy Twoje dzieci dorosną, będzie to dla nich świetna pamięć.

9. Tatuaż ze śladami dziecka motyla

Motyl odcisk stopy dziecka namalowany tuszem na części ciała

Przez nailarttattoo.com

Dlaczego nie pobawić się trochę projektem i ułożyć odciski stóp dziecka i sprawić, by wyglądały jak motyl?

Wygląda zapierające dech w piersiach.

Możesz dodać do niego trochę koloru, aby był bardziej wyjątkowy i niepowtarzalny — różowy, jeśli jest to dziewczynka, lub niebieski dla małego chłopca.

10. Tatuaż portretu rodzinnego

Tatuaż portretu rodzinnego wytatuowany na ramieniu ze zdjęciem powyżej

Przez Instagram @phoebej_tattoos

Możesz zrobić sobie tatuaż przedstawiający całą rodzinę. Uwzględnij swojego męża, dzieci, a nawet zwierzęta domowe, jeśli je masz, ponieważ one również są częścią rodziny.

Może to być również idealnie dopasowany tatuaż rodzinny, który możesz spotkać ze swoim mężem. Możesz użyć zdjęcia z rodzinnego albumu lub nawet samodzielnie narysować swój rodzinny portret.

11. Spersonalizowany tatuaż ze szczegółami narodzin Twojego dziecka

Spersonalizowany tatuaż ze szczegółami dziecka

Przez Instagram @charllesveraztattoo

To kolejny świetny spersonalizowany projekt dla wszystkich mam. Dołącz wszystkie szczegóły dotyczące urodzenia, które chcesz, a otrzymasz spersonalizowany i wyjątkowy tatuaż.

Zawiera wszystkie szczegóły dotyczące narodzin dziecka, w tym wagę, rozmiar, datę urodzenia, godzinę urodzenia, a nawet miasto, w którym urodziło się dziecko.

12. Pierwszy raz, kiedy trzymałem cię w ramionach tatuaż

kobieta trzymała dziecko w ramionach wytatuowany tatuaż w ramionach

Przez Instagram @ink_brostattoo

Jeśli chcesz zaznaczyć ten wyjątkowy moment, kiedy po raz pierwszy trzymałeś dziecko w ramionach, to jest to idealny tatuaż dla Ciebie.

Możesz wybrać wzór i kolory, takie jak ten, który ma piękne, kolorowe kwiaty. Ta zawiera datę urodzenia dziecka, ale możesz również dodać do niej imię dziecka lub inny znaczący szczegół.

13. Spersonalizowany tatuaż dla dzieci dla mamy

Spersonalizowany tatuaż dla dzieci dla mamy w ramieniu

Przez Instagram @sangreytintatattoostudios

Znajdź szkic, który Ci się podoba lub narysuj go samodzielnie i dodaj imię dziecka lub inny szczegół. Baw się kolorami i wzorami, a voila, masz idealny tatuaż dla mamy.

14. Projekt tatuażu anioła

Projekt tatuażu anioła narysowany w pobliżu części barkowej ciała

Przez Pinterest @macanata8

Każda mama myśli, że jej dziecko jest aniołem i dlatego anioły zawsze były bardzo popularne, jeśli chodzi o tatuaż, który uhonoruje Twoje dziecko.

Ten wzór cherubinka jest delikatny i słodki. Możesz spersonalizować swój tatuaż anioła, tak jak ten, ponieważ imię dziecka jest również dodane obok cherubinka.

Idealne tatuaże na cześć twojej mamy

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu na Dzień Matki lub urodziny mamy, to jesteś we właściwym miejscu.

Wykonanie tatuażu dla mamy pokaże jej, jak bardzo jesteś wdzięczny za wszystko, co zrobiła i nadal robi dla ciebie każdego dnia.

Oto kilka doskonałych projektów, które natychmiast sprawią, że zechcesz zrobić sobie tatuaż dla swojej mamy.

15. Tatuaż serca

Tatuaż serca wytatuowany na ramieniu części ciała

Przez Instagram @brian_oshei_tattoos

Wszyscy nosimy naszą matkę w sercu, gdziekolwiek idziemy, a ten tatuaż dokładnie to symbolizuje. Możesz dodać imię swojej mamy w środku lub możesz tak zostawić, ponieważ jest piękna taka, jaka jest.

16. Minimalistyczny tatuaż na nadgarstku

tatuaż mam wykonany tuszem w nadgarstku dłoni

Przez Pinterest @leasious

Jest to prosty i minimalistyczny tatuaż zwieńczony małym sercem, który nadaje mu jeszcze ładniejszy wygląd.

17. Tatuaż z roku urodzenia twojej mamy

tatuaż na rok urodzenia mamy 1975 wypisany w palcach

Przez cafemom.com

Dlaczego nie miałbyś napisać roku, w którym urodziła się najważniejsza osoba w twoim życiu?

Możesz wybrać styl, który Ci się podoba i umieścić tatuaż w dowolnym miejscu. Ta osoba umieściła na palcach prawej ręki rok urodzenia jej matki.

18. Tatuaż hołdowy z przewijaniem w sercu

serce dotykające zwój hołd tatuaż napisany tuszem na tylnej części ciała

Przez cafemom.com

Jeśli lubisz duże i widoczne tatuaże i chcesz oddać hołd swojej mamie i podziękować jej za wszystko, co dla ciebie zrobiła, to jest to idealny tatuaż dla Ciebie.

19. Moja królowa, moja matka tatuaż

Moja królowa, moja matka, tatuaż wytatuowany gdzieś na ciele

Przez Facebooka @origami-ink

Nasze matki są w rzeczywistości naszymi królowymi. Jest to niewątpliwie jeden z najlepszych pomysłów na tatuaż na cześć twojej matki. Daj swojej matce koronę, na którą zasługuje, tatuażem takim jak ten.

20. Tatuaż portretowy twojej mamy

Twoja mama

Przez devtattoos.com

Znajdź odpowiednie zdjęcie swojej matki i zanieś je swojemu tatuatorowi. Wytatuowanie jej portretu z pewnością wywoła uśmiech na jej twarzy.

21. Tatuaż na cześć twojego bohatera

Tatuaż na cześć twojego bohatera

przez Pinterest @lucywright47

Kto jest twoim prawdziwym bohaterem? Wiem, to twoja matka. Dlatego ten projekt jest idealnym tatuażem na cześć twojej matki za to, że zawsze cię chroni i walczy o ciebie.

Tatuaże dla mam z cytatami

Po wybraniu głównej części tatuażu, projektu, możesz dodać tekst piosenki, który coś dla was znaczy lub wymowny cytat.

Dodanie cytatu do tatuażu to świetny sposób na nadanie mu osobistego charakteru. Oto kilka świetnych tatuaży z cytatami, które zainspirują Cię.

22. Tatuaż „Jestem, bo jesteś”

Jestem, bo jesteś tatuażem wytatuowanym w ramionach

przez Pinterest @jenahtbaba

Ten wspaniały tatuaż mówi wszystko. Za wszystko, czym jesteśmy w życiu, zawdzięczamy to naszym rodzicom, ale przede wszystkim naszej mamie.

To ona pielęgnowała nas przez całe życie i nauczyła nas wszystkiego, co wiemy. To bardzo szczególne oddanie się najbardziej wyjątkowej osobie w naszym życiu.

23. Tatuaż wdzięczności

Tatuaż wdzięczności napisany tuszem w części klatki piersiowej

Przez nextluxury.com

Ten pomysł na tatuaż z cytatem jest tak potężny. Uwierz mi, nie ma lepszego sposobu, aby pokazać matce, jaka jesteś wdzięczna, niż zrobienie sobie takiego tatuażu.

Oczywiście projekt ponownie zależy od Ciebie, więc możesz wybrać inną czcionkę lub styl, a nawet dodać mały rysunek na górze.

24. Prosty tatuaż „Kocham cię mamo”

Prosty

Przez styleoholic.com

Jestem pewien, że już milion razy mówiłeś swojej mamie, że ją kochasz, ale mówienie tego poprzez body art to coś zupełnie innego.

Jedną rzeczą, którą powinieneś wiedzieć o tatuażach, jest to, że rozmiar tatuażu jest najmniej ważny. Ten idealny prosty tatuaż ma tak głębokie znaczenie i to się liczy.

25. Dziękuję tatuaż

Dziękuję tuszem do tatuażu

przez Pinterest @maiquele

Bez względu na to, ile razy dziękujesz matce za to, że dała ci życie i wychowała cię, nigdy nie podziękujesz jej wystarczająco ani nie będziesz w stanie odwdzięczyć się jej za wszystko, co ci dała.

To o wiele lepszy sposób na okazanie wdzięczności niż samo powiedzenie „Dziękuję”. Pozostanie na zawsze na twoim ciele, co pokazuje, że jesteś jej na zawsze wdzięczny.

26. „Wciąż tu jesteś” tatuaż z pamiątkowym symbolem nieskończoności

ty

przez Pinterest @albujardeslauri

Jeśli twoja matka umarła, ale nadal nie możesz się z nią pogodzić, musisz wiedzieć, że zawsze jest z tobą. Ten pamiątkowy tatuaż będzie świetnym przypomnieniem o tym.

27. Tatuaż ze skrzydłami anioła

Skrzydła anioła projekt tatuażu tuszem w ciele

Przez Pinterest @henrylopez3152

Wiem, że utrata matki to największy ból, ale przynajmniej masz anioła stróża. Ona nadal będzie o ciebie dbać z nieba.

Rzeczywiście, nasze matki w niebie są niczym innym jak naszymi aniołami stróżami, więc daj swojej mamie anielskie skrzydła, na które zasługuje.

28. Tatuaż „Nigdy nie zapomniany, zawsze kochany”

„Nigdy nie zapomniany, zawsze kochany” tatuaż z tuszem

Przez Pinterest @ jennfrie2

Ból ustąpi, niektóre wspomnienia znikną z biegiem lat, ale nigdy nie zapomnisz swojej matki, a miłość, którą do niej czujesz, nigdy nie zniknie. Ten wzruszający tatuaż pamiątkowy mówi sam za siebie.

29. Wzruszający pamiątkowy tatuaż dla matki

Wzruszający tatuaż pamiątkowy

Przez tattooviewer.com

Możesz zrobić sobie tatuaż na grobie swojej matki i umieścić na nim mały krzyżyk, aby była bezpieczna. Na tym tatuażu jest też anioł, rok jej urodzin i rok jej śmierci.

30. Projekt ptaka pamiątkowego z tatuażem z datami

Projekt pamiątkowego ptaka z tatuażem z datami w ciele

Przez Pinterest @pat108

To tak, jak ten tatuaż mówi, że w końcu może latać tak wysoko, jak chce i gdziekolwiek chce.

formas de saber que está embarazada

Twoja mama nigdy cię nie opuściła, po prostu poleciała do nieba, aby cię oglądać i chronić przed stamtąd, a ten tatuaż dokładnie to oznacza.

Dopasowane tatuaże matki i córki

Więź między matką a dzieckiem jest nierozerwalna.Nie ma nic tak wyjątkowego i wyjątkowego jak więź między matką a córką. Są najlepszymi przyjaciółmi na zawsze.

Dopasowane tatuaże to doskonały sposób na pokazanie, jak silna jest twoja więź, więc sprawdź te idealne tatuaże dla matki i córki.

31. Piękny pasujący tatuaż dla matki i córki

Piękny pasujący tatuaż matki i córki napisany na matkę i córkę

Przez blurmark.com

To piękny sposób na pokazanie, jak silna jest twoja więź, a słowa na tych tatuażach są po prostu cudowne.Dzięki tym tatuażom na pewno będziesz celem matki i córki!

32. „Kocham cię bardziej…” tatuaż

Kocham cię bardziej…” tatuaż wypisany na dłoni dwóch osób

Przez blurmark.com

To bardzo słodki projekt, a jedynym problemem może być ustalenie, kto kogo bardziej kocha.

33. Projekt tatuażu matki i córki

Wzór tatuażu matki i córki naniesiony na różne ramiona

Przez Instagram @B9ld0Bohiir

Ten pasujący pomysł na tatuaż dla matek i córek jest po prostu uroczy. Delikatne kolory i kształt motyla sprawiają, że ten projekt jest jeszcze ładniejszy.

34. Wspaniały projekt tatuażu

Wspaniały projekt tatuażu

Przez Instagram @brittachristiansen

Jeśli chcesz pokazać, jak silna i silna jest Twoja więź, ten projekt jest dla Ciebie obowiązkowy. Pokazuje, jak oboje jesteście wdzięczni za to, że macie się nawzajem.

35. Tatuaż „Jesteś moim słońcem”

Tatuaż „Jesteś moim słońcem”

przez Pinterest

Wiemy już, że oboje kochacie się bardziej niż cokolwiek innego, ale dlaczego nie mielibyście tego pokazać również poprzez body art? Ten pasujący pomysł na tatuaż to świetny sposób na zrobienie tego.

36. Kolorowy tatuaż różany

Kolorowy tatuaż z różą wytatuowany na części ramion

przez Pinterest @katherinelwake

To bardzo ładny projekt tatuażu na nadgarstek. Fred rose symbolizuje miłość i sprawia, że ​​ten projekt jest idealnym wyborem do dopasowania tatuaży matki i córki.

37. Tatuaż „Jak mama, jak córka”

Tatuaż „Jak mama, jak córka”

Via Pinterest

Dlaczego nie pokazać światu, jak bardzo jesteś dumny z podobieństw między wami?

Ten piękny wzór to idealna okazja, aby to zrobić, a te małe słonie sprawiają, że ten wzór jest jeszcze piękniejszy.

38. Matka trzymająca tatuaż córki

Matka trzyma tatuaż córki

Przez Pinterest @hannahallmann73

Ten piękny tatuaż na kostce jest symbolem matki trzymającej córkę, ponieważ tak robią wszystkie matki; trzymaj nas, gdy jesteśmy dziećmi i chronij nas na zawsze.

39. Wieczna więź między tatuażem matki i córki

Wieczna więź między tatuażem matki i córki

przez Pinterest

To kolejny uroczy pomysł na tatuaż dla matek i córek. Ma wymowną wiadomość „nasza więź jest wieczna” napisana pod obrazem.

40. Piękny tatuaż z motywem motyla

Piękny tatuaż z motywem motyla

przez Pinterest @pixielicious

To doskonały pomysł na tatuaż pasujący do matki i córki, ponieważ w ten sposób pokażesz mamie swoje uznanie.

To ona dała ci życie i nauczyła wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o życiu.

41. Tatuaż z symbolem nieskończoności

Tatuaż symbol nieskończoności

Przez Pinterest @nicoledejesus080

To bardzo prosty, ale znaczący projekt. Symbol nieskończoności jest symbolem nieograniczonej i bezwarunkowej miłości, takiej właśnie miłości między matką a córką.

42. Znaczący tatuaż z tekstami piosenek

Znaczący tatuaż z tekstami piosenek

Przez Pinterest @ eribomb10

Jeśli masz piosenkę, która jest dla was obojga ważna lub tekst, który oboje lubisz, użyj pasujących do nich tatuaży.

Na przykład słowa na tym tatuażu pochodzą z piosenki Carole King „Where You Lead” i wygląda po prostu oszałamiająco.

43. Tatuaż na księżyc i plecy

Tatuaż na księżyc i plecy

przez Pinterest

Nie ma potrzeby wyjaśniać tego. Kochacie się najbardziej, a ten tatuaż tylko to potwierdzi.

Tatuaże dla mam i synów

Oto kilka tatuaży mama-syn, które pokażą Ci, jak silna i silna jest relacja między matką a jej synem.

44. Tatuaż instynktu niedźwiedzia mamy

Instynkt tatuażu mama niedźwiedzia

Przez Instagram @royalsixtattooparlor

To potężny projekt, ponieważ wszystkie matki są naprawdę jak mama niedźwiedzie; są gotowi zrobić wszystko, aby chronić swoje dzieci.

45. Do nieskończoności i poza tatuaż

Do nieskończoności i poza tatuaż

Przez Instagram @microz11

Miłości między matką a synem nie da się zmierzyć; naprawdę kochają się w nieskończoność i dalej. Dlatego ten tatuaż jest idealnym wyborem do dopasowania tatuaży matki i syna.

46. ​​Tatuaż bicia serca

Tatuaż bicia serca narysowany na dwóch ramionach innej osoby

przez Pinterest @mahsen1472

To subtelny, ale bardzo mocny projekt, co oznacza, że ​​będą się kochać do ostatniego bicia serca.

47. Spersonalizowane tatuaże pasujące do serca

Spersonalizowane tatuaże pasujące do serca

Przez momcanvas.com

To bardzo popularny tatuaż dla matek i synów. Jest po prostu urocza, a dodając swoje imię, wygląda jeszcze piękniej.

Jeśli chcesz okazać wdzięczność swojej matce, jesteś matką, która chce zostać wytatuowana na cześć swoich dzieci, a może chcesz pasujący tatuaż dla siebie i swojego dziecka, spójrz jeszcze raz na naszą powyższą wspaniałą kolekcję tatuaży dla mamy.

Jesteśmy pewni, że zainspiruje Cię do tego, czego szukasz.

47 znaczących tatuaży dla mam, które stopią twoje serce