40 emocjonalnych listów miłosnych dla niego, które stopią jego serce - Może 2022

Szukasz właściwych słów, aby wyrazić swoje uczucia wobec ukochanej osoby? Serdecznie zapraszamy do korzystania z pięknej listy oryginalnych romantycznych listów miłosnych dla niego!

Pamiętacie czasy tych starych związków miłosnych, w których mężczyzna zadawałby się ze swą kobietą swoim dżentelmenem, starał się zachować swoją kobietę, w wyniku czego kobieta była szczęśliwa, troskliwa i kochająca w stosunku do swojego partnera?Wiesz, co wtedy było inne? Nie było skrótów ani wiadomości tekstowych, jeśli chodzi o okazywanie miłości swojej wyjątkowej osobie.

Pary te poświęciły czas na zostawienie notatek miłosnych i napisanie sobie słodkich listów miłosnych.

Wyraziliby swoją miłość do swoich partnerów w kilku emocjonalnych akapitach o miłości, a ja kocham was, zamiast po prostu wypowiadać je lub wkładać minimalny wysiłek, jak w przypadku dzisiejszego wysyłania wiadomości tekstowych.I to sprawia, że ​​jest to o wiele bardziej wyjątkowe niż pisanie tekstu - ponieważ listy starają się znaleźć papier, napisać list i dostarczyć go ręcznie ukochanej osobie.

To jest prawdziwa esencja miłości i takie pary mają większe szanse doświadczyć prawdziwego uroku prawdziwej miłości.I, na szczęście, napisanie oryginalnego, ciepłego serca list miłosny dla niego nie musisz być pisarzem!

Nie musisz się martwić, jak pisać listy miłosne dla niego.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać poniższy list na pożądaną specjalną okazję (pierwsza randka, list z okazji urodzin, list kocham cię i więcej), zainspiruj się nim, dodaj do niego odrobinę i włóż go koperta z konkretnym tytułem napisana na odwrocie. (Jeśli nadal nie jesteś tego pewien, nie martw się - u dołu znajduje się szczegółowe wyjaśnienie).

Pamiętam, jak robiłem to dla mojego chłopaka w dniu jego urodzin i nigdy nie widziałem go tak emocjonalnie. Właśnie wtedy zdałem sobie sprawę z prawdziwej mocy listów miłosnych, o których wcześniej nie wiedziałem.

Kiedy zacznie go czytać, list miłosny natychmiast stopi jego serce i doceni twój wysiłek, aby to dla niego zrobić.

Listy miłosne, które pochodzą z serca, są po prostu genialne, ponieważ są również wielofunkcyjne.

Kiedy chcesz dać mu coś wyjątkowego, bez względu na okazję, możesz po prostu napisać mu głębokie listy miłosne, aby pokazać mu, jak bardzo ci zależy.

Lub możesz wybrać pomiędzy Długo listy miłosne dla niego Krótko listy miłosne dla niego, Śliczne listy miłosne dla niego śmieszne listy miłosne dla niegoitp. zgodnie z okazją i pożądanym efektem.

Znajdziesz je wszystkie na poniższej liście i, oczywiście, jak już powiedziałem, są to po prostu „szablony”, dzięki czemu możesz dodać dowolne litery do tych listów, aby wyrazić swoją wdzięczność na różne sposoby. (Właśnie tak bym to zrobił).

Miłego czytania tych 40 głęboko emocjonalnych listów miłosnych dla niego i nie zapomnij podzielić się nim ze swoją szczególną osobą! (Naprawdę mam nadzieję, że ci się spodoba!)

Zobacz także: Ponad 250 uroczych akapitów o miłości dla niego i dla niej

Słodkie listy miłosne dla niego

1. Dzień dobry listy miłosne dla niego

Miłość do mojego życia, jesteś pierwszą rzeczą, o której myślę, kiedy się budzę i nie mogę się doczekać życia, w którym obudzę się obok ciebie, nie potrzebując cię sobie wyobrazić, ponieważ będziesz spał obok mnie.

Chcę spędzić resztę życia śpiąc obok ciebie i nie wyobrażam sobie inaczej.

Jesteś miłością mojego życia. Jesteś jedyną osobą na całym świecie, która może mnie podnieść na duchu, kiedy jestem smutna, dając mi jeden, pojedynczy uścisk, który oznacza dla mnie świat.

Jesteś jedyną osobą, o której myślę 24 godziny na dobę, kiedy się budzę, kiedy idę spać, i co sekundę pomiędzy nimi.

Moje maleństwo, jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, ponieważ mam ciebie.

I zawsze będę cię mieć, ponieważ zrobię wszystko, abyś czuł się kochany i doceniany.

Czasami, kiedy się budzę, zastanawiam się, jak na to zasłużyłem, ale odpowiedź jest prosta: należymy do siebie.

Nie byłoby „mnie” bez ciebie ani „ciebie” beze mnie. Przez resztę życia mieliśmy razem oglądać wschód słońca.

Mieliśmy być dla siebie, walczyć o naszą miłość i nigdy nie przestawać walczyć bez względu na wszystko. Kocham Cię!

2. Dobranoc listy miłosne dla niego

Kochanie, chcę, żebyś wiedział, że jesteś ostatnią rzeczą, o której myślę przed pójściem spać i jedyną rzeczą, o której myślę w ciągu dnia.

Chcę, żebyś wiedział, że zawsze jestem przy tobie, nawet w twoich snach. Ilekroć spojrzysz na łapacza snów, który ci dałem, pomyśl o mnie i mojej miłości do ciebie.

Jeśli czujesz się zmęczony, po prostu weź głęboki oddech i pomyśl o nas i naszej miłości.

Jeśli masz trudności z zasypianiem, po prostu policz nasze pocałunki, dopóki ich nie stracisz. I zawsze wiem, że jestem obok ciebie i śpię na piersi jak dziecko.

Wiedz, że jesteś w moim sercu, a odległość nigdy nie jest barierą. Ilekroć mówisz mi: „Kocham cię, kochanie”, moje serce zaczyna bić szybciej.

Twoja miłość jest jak melodia dla mojego serca i dopóki żyję, nigdy nie przestanę jej słuchać. Dobranoc moje dziecko!

Moje bicie serca, Gdybyś tylko wiedział, ile razy przychodzi mi do głowy, kiedy jestem w moich snach. Jesteś częścią wszystkiego, co robię i myślę, i chcę, żebyś wiedział, że to się nigdy nie zmieni.

Kiedy przygotowujesz się do zaśnięcia, chcę, abyś wiedział, jak bardzo doceniam twoją miłość do mnie i jestem wdzięczny za to, że mam najlepszego przyjaciela i kochanka w jednym.

Chcę, żebyś wiedział, że jesteś niesamowity i możesz osiągnąć wszystko, na co masz ochotę!

I nigdy nie bój się marzyć o osiągnięciu wielkich rzeczy w życiu, ponieważ wierzę w Ciebie całym sercem i duszą.

Zawsze będę przy tobie, aby pomóc ci w trudnych czasach i zawsze będę tam, aby dzielić z tobą radość.

I wiem, że zawsze będziesz ze mną i będziesz przy mnie. Zawsze będziemy nawzajem najważniejszymi fanami i kibicami, dlatego nie powinieneś się o nic martwić.

Kocham Cię na zawsze i zawsze. Dobranoc kochanie!

Motywacyjne listy miłosne dla niego

3. Kiedy jest zdezorientowany twoimi uczuciami do niego

Kochanie, nie wiem, co się stało, co skłoniło cię do myślenia w ten sposób, ale teraz nie ma wymówki. Pozwól, że ci powiem: kocham cię.

Kocham was całym sercem, ciałem i umysłem. Moja skóra boli od twojego dotyku; mój umysł potrzebuje twoich myśli.

Moje uszy nie mogą przeżyć dnia bez dźwięku twojego głosu i drżę za każdym razem, gdy puszczasz moją rękę. Moje serce bije jak szalone, ilekroć patrzę na ciebie i zapewniam cię, że to się nigdy nie zmieni.

Każdy mały centymetr mojego ciała jest w tobie zakochany, we wszystkim, czym jesteś. Uwielbiam twój śmiech, twój miły uśmiech i sposób, w jaki na mnie patrzysz, kiedy mówię ci, że cię kocham.

Więc nie wątp, że naprawdę. Zakochuję się w tobie każdego dnia o świcie.

Jesteś moją bratnią duszą i wszystkim, czego kiedykolwiek chciałem, więc nie musisz wątpić w moje prawdziwe uczucia do ciebie.

Moim jedynym życzeniem na tym świecie jest spędzanie z tobą jak najwięcej czasu i cieszenie się każdą sekundą; pisać naszą piękną historię miłosną i nigdy jej nie przerywać.

Jesteś najlepszym chłopakiem i nie tylko! Kochanie, nigdy tego nie zapomnij.

4. Kiedy masz kłótnię

Droga miłości, wiem, że oboje zrobiliśmy coś złego i jeśli cię obraziłem, bardzo mi przykro. Nie było to moim zamiarem, ale nie mogę zagwarantować, że nie powtórzę tego w przyszłości.

Jestem bardzo emocjonalna i świadomość, że walczę z tobą, doprowadza mnie do tego stopnia, że ​​płaczę i krzyczę, bo to boli.

Boli cię sprzeczanie się z tobą. Boli, bo nie masz pojęcia, jak bardzo cię kocham.

Walka z kimś, kogo kochasz, jest jak zranienie siebie, ponieważ są częścią ciebie. I właśnie tak o tobie myślę.

Błagam, wybacz mi, jeśli zrobiłem coś złego i zrobię to samo dla ciebie.

Chcę tylko, abyście pomyśleli o naszych dobrych czasach, kiedy bezinteresownie dzielimy się radością.

I, kochanie, potrzebuję, abyście zrozumieli, że złe czasy są również częścią tej podróży zwanej miłością i nigdy nie pozwolę, aby cokolwiek stanęło na naszej drodze, nie mówiąc już o trywialnym sporze.

Wiem, że oboje potrzebujemy teraz naszej przestrzeni, ale pamiętaj, że cię kocham.

I za każdym razem, gdy myślisz o tym sporze, pamiętaj, że jesteś częścią mojego życia i nie wyobrażam sobie życia bez ciebie.

Serce mi pęka, wiedząc, że prawdopodobnie jesteś ranny i kocham cię tak bardzo, że nie potrafię tego wyrazić słowami.

Nie chcę, żebyś źle się czuł przeze mnie. Kiedy ranisz, ja ranię. Bardzo mi przykro Kocham Cię.

5. Kiedy czuje się niepewnie

Hej kochanie! Pamiętasz, jak powiedziałem ci, że zakochałem się w tobie i twoich ambicjach, oraz sposób, w jaki mówiłeś o swoich marzeniach? Nie pozwól temu wspaniałemu człowiekowi odejść.

Wie, czego chce w życiu i dlatego realizuje swoje marzenia. Masz umysł geniusza i ciało greckiego boga.

Nigdy w życiu nie spotkałem lepszej osoby niż ty. Myślisz, że przesadzam?

Prawdopodobnie nie masz odpowiedniego lustra, więc nie możesz zobaczyć siebie tak, jak ja na ciebie patrzę, ani jak świat patrzy na ciebie.

Ale nie mam znaczenia, podobnie jak inni, ponieważ nie możemy zmusić cię do spełnienia marzeń, tylko Ty możesz to zrobić sam!

Więc idź tam i skop tyłek! Pokaż światu, jak niesamowity jesteś, a ja stanę po twojej stronie, cokolwiek się stanie!

Ponieważ jestem z ciebie dumny i nie musisz czuć się niepewnie. Ponieważ cię kocham! Uwielbiam twoje poczucie humoru i troskę o mnie.

dile a mi novio que lo amo

Uwielbiam sposób mówienia, chodzenia, śmiechu, snu i jestem zdumiony tym wszystkim, ponieważ jesteś naprawdę niezwykły!

Jesteś moim najlepszym przyjacielem i najbardziej niezwykłą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem, i gdy tylko zaczniesz w to wątpić, po prostu czytaj ten list raz za razem, aż zaczniesz w to wierzyć, tak jak ja.

Listy miłosne dla niego w więzieniu

6. Gdy tęsknisz za chłopakiem w więzieniu

Drogi ___, myślę o tobie każdego dnia i nocy i modlę się, aby Bóg dał ci siłę i cierpliwość, kiedy jesteśmy rozdzieleni.

Tak bardzo za tobą tęsknię, że naprawdę nie mogę znaleźć odpowiednich słów, aby je wyrazić. Moja miłość do ciebie rośnie z każdą sekundą i godziną, kiedy jesteśmy osobno, i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak czas się zatrzyma, kiedy w końcu cię zobaczę.

Kiedy tylko poczujesz się beznadziejnie, po prostu wiedz, że są ludzie, którzy tak bardzo cię kochają i nie mogą się doczekać, aby cię zobaczyć.

Pomyśl o czasie jako o czymś, co minie tak szybko (wcześniej niż się spodziewano) i pozwól, by moje pocałunki i uściski ogrzały cię na czas pomiędzy.

Chcę, żebyś wiedział, że zawsze jesteś w moich myślach, a ja nadal przesyłam Ci miłość i siłę, aby pomóc Ci przejść przez to. Kocham Cię!

7. Motywowanie swojego chłopaka w więzieniu

Hej kochanie, nie ma ani jednej sekundy, o której nie myślę o tobie i chcę, żebyś wiedział, jak bardzo cię kocham, i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć twój piękny uśmiech i porozmawiać do wczesnych godzin, jak to robiliśmy wcześniej .

Ale teraz potrzebuję, abyś był silny! Pamiętaj, że jesteś moim lwem i na świecie nie ma nic, czego nie mógłbyś znieść.

Jesteś silny! Jesteś odważny! Jesteś po prostu piękna! Pisząc to, łzy spływają mi po twarzy, ponieważ bardzo chciałbym powiedzieć to wszystko osobiście.

Ale nie martw się, ponieważ są to szczęśliwe łzy na mojej twarzy. A wiesz dlaczego?

Ponieważ będziemy znowu razem, niż myślisz! Spędzimy razem tyle czasu, że będziemy musieli odpocząć od śmiechu, kochania się i całowania.

Bądź więc cierpliwy, kochanie! Bądź cierpliwy i odważny jak ty! Bądź silnym lwem, jakim jesteś! Kocham Cię tak mocno jak stąd do księżyca i z powrotem!

Krótkie listy miłosne dla niego z serca

8. Kiedy jest zazdrosny

Kochanie, nawet nie próbuj mi mówić, że na tym świecie jest ktoś, kto Twoim zdaniem byłby dla mnie lepszy niż Ty!

Jesteś dla mnie tak cenny i chciałbym, żebyś wiedział, ile dla mnie znaczysz. Odmieniłeś moje życie od pierwszego spotkania, a żaden inny człowiek nigdy tego nie zrobił.

W dniu, w którym cię zobaczyłem, w dniu, w którym po raz pierwszy spojrzałem w twoje oczy, mogłem zobaczyć w nich resztę życia i zgadnij co?

Byliśmy tam razem. Trzymaliśmy się za ręce i kochaliśmy się bezwarunkowo. Tak robię nawet dzisiaj. Kocham Cie bezwarunkowo.

Nigdy nie myślałem, że można mieć tak wielką miłość do kogoś i nic i ŻADEN nie może tego zmienić.

Jesteś cudowna i zasługujesz na całą moją uwagę; dlatego nie mogę skupić się na nikim innym, zajmujesz całą przestrzeń w moim sercu i umyśle.

Kocham Cię. Chciałem tylko, żebyś to zapamiętał, na wypadek, gdybyś zapomniał.

9. Kiedy jesteś zazdrosny

Miłość, po prostu się boję. Obawiam się, że możesz znaleźć kogoś lepszego ode mnie. Po prostu nie ma sposobu, aby wiedzieć, że któregoś dnia nie spieprzę i że znajdziesz kogoś lepszego, co sprawi, że będziesz szczęśliwszy.

Jesteś miłością mojego życia i wiem, że powiedziałeś mi, że też mnie kochasz, ale moja zazdrość jest silniejsza i większa.

Wiem, że nie ma nikogo, kto kochałby cię tak bardzo jak ja.

Ale nie mogę zagwarantować, że też mnie pokochasz. Więc trzymaj się mnie. Wiem, że mogę zepsuć się i potrzebować, ale poczekaj chwilę i uspokój mnie, że mnie kochasz.

Że na zawsze będziesz przy mnie. Że nasze serce bije nigdy nie przestanie przypominać ci o tym, co mamy. Powiedz mi, że nigdy mnie nie opuścisz, bez względu na to, co się stanie.

Powiedz, że pokochasz mnie tak samo od pierwszego spotkania do ostatniego razu. Proszę, zrób to. Potrzebuję tego teraz.

Chcę, żebyś mi powiedział, bo boję się, że cię stracę. Chcę, żebyś mnie uspokoił, że nigdy mnie nie zawiedziesz w taki czy inny sposób.

Że nigdy nie pozwolisz nikomu ingerować w naszą historię miłosną i będziesz pisać ją ze mną bez względu na wszystko. Kocham cię ... na księżycu i plecach!

10. Kiedy się nudzi

Hej, kochanie. Pamiętasz dzień, w którym się poznaliśmy? Jak się stopiłem na twój wygląd? Czy pamiętasz czas, kiedy siedzieliśmy w kawiarni na rogu ulicy i rozmawialiśmy godzinami?

Wydawało się, że nie ma wokół nas nikogo; Nie pamiętam nawet kelnerki. Wszyscy po prostu zniknęli i tylko ty i ja.

Często wracam do tego, przypominając sobie o naszych początkach i płacząc z radości.

Byłaś taka niezdarna, ale słodka i wiedziałeś dokładnie, co powiedzieć. Sprawiłeś, że znów uwierzyłem w miłość. Byłem w punkcie, w którym przestałem wierzyć w miłość, ale to się zmieniło, kiedy cię spotkałem.

Byłaś wszystkim, o czym marzyłam i oto jesteś dzisiaj, cała moja, kochająca i troskliwa. Kiedy się nudzisz, pomyśl o tych rzeczach. Małe rzeczy.

Jak wtedy, gdy wziąłeś ten kamień na brzegu rzeki i podałeś mi go; Wciąż to mam.

Czy pamiętasz, jak wymyśliłem twoją ulubioną czekoladę, nawet nie pytając?

No tak. To były małe znaki wskazujące, że będziemy razem na zawsze. Kocham Cię.

Tak bardzo cię kochałem od samego początku i będę kochać do końca czasów.

11. Za okazanie uznania

Witaj kochanie, nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo, jak bardzo się z tobą zmieniłem. Ale to nie jest taka zła zmiana, jakbyś coś na mnie wymusiła.

Zamiast tego wyjaśniłeś mi moje cele i pokazałeś mi, czym jest prawdziwa miłość. Byłeś jednym brakującym elementem układanki.

Mimo że myślałem, że nigdy nie spotkam kogoś takiego jak ty, jestem niezmiernie wdzięczny za to, że tak się stało.

Pokazałeś mi, jak bardzo kobieta może być kochana. Uświadomiłeś mi, jak cudowne są moje marzenia i jak mogę się poprawić na drodze do sukcesu.

Sprawiłeś, że wyszedłem z mojej strefy komfortu i zobaczyłem piękno poza nią. Ty. Jesteś piękna. Dziękuję za istnienie.

Dziękuję za wysiłek, aby rozśmieszyć mnie, kiedy jest mi smutno. Dziękuję, że jesteście przy mnie, ilekroć was potrzebuję.

Dziękujemy za bycie najlepszym chłopakiem na całym świecie!

Chcę, żebyś wiedział, jak bardzo doceniam każdy twój gest i jak bardzo nie mogę się doczekać bycia tam dla ciebie, tak jak ty jesteś dla mnie.

Dziękuję że mnie kochasz!

Listy zakochanych dla niego

12. Kiedy chcesz mu przypomnieć o swojej pięknej przyjaźni

Kochanie, więc chcesz poznać moją definicję przyjaźni? Chcesz wiedzieć, co to naprawdę jest? Cóż, powiem ci, że przyjaźń to my.

Sposób, w jaki śmiejemy się z głupich żartów, sposób, w jaki rozmawiamy, dopóki nie powitamy porannego słońca w naszym pokoju.

Sposób, w jaki pijemy piwo razem i sposób, w jaki się rozumiemy. To jest przyjaźń. Jesteś typem przyjaciela, którego zawsze chciałem.

Chciałem kogoś wyjątkowego, kogoś, kto mnie rozumie, nawet jeśli nie mogę znaleźć właściwych słów i to właśnie dla mnie jesteś.

Jesteś moim przyjacielem - moim najlepszym przyjacielem. Pocieszycie mnie, kiedy będę płakać, i będę tam, aby grać z wami z grami wideo.

alimentos que ayudan con la digestión y la hinchazón

Ilekroć dzieje się coś dobrego lub złego, jesteś pierwszą osobą, którą chcę powiedzieć. Sprawiamy, że znów się całujemy i leczymy wszystkie rany z przeszłości.

Jesteśmy po prostu idealnym dopasowaniem. Jesteś zarówno moim chłopakiem, jak i najlepszym przyjacielem w jednym, a ja nie mogę nawet wyrazić, jak wdzięczny jestem za ten prezent.

A najpiękniejszą rzeczą są nasze niewinne walki, które przypominają mi, kiedy byliśmy dziećmi.

Uwielbiam odczuwać wolność mówienia ci, co chcę, bez obawy, że zostaniesz za to osądzony lub że pomyślisz, że jestem szalona.

Kocham naszą przyjaźń i nasz związek bardziej niż cokolwiek na świecie. Kocham Cię!

13. Kiedy chcesz, żeby wiedział, co się dzieje w twoim umyśle

Kochanie, wiem, że nie jesteś czytelnikiem umysłu, dlatego piszę ci ten list. Ale moim zdaniem zawsze jest taki sam scenariusz: Ty, ja, biała sukienka i smoking.

To początek bajki, w którą gra moja wyobraźnia każdego dnia. Potem także dzieci, dużo śmiechu i miłości. To jest perfekcja, nic więcej.

Mój umysł jest zawsze zajęty myślami o tobie i naszej miłości.

To jak ciągłe powtarzanie myśli, nawet w te dni, kiedy wydaje mi się, że jestem przygnębiony i przygnębiony, lub gdy jestem zły i walczę z tobą.

Żadna z tych rzeczy nie ma znaczenia. Szybko o nich zapominam, ponieważ w chwili, gdy widzę twoją twarz, wszystko mi się wyjaśnia i pamiętam, jak szczęśliwy i wdzięczny jestem za to, że mam cię w życiu.

Natychmiast przypominam sobie nasze piękne chwile razem, które dają mi siłę na nowe wyzwania.

Tak więc, ilekroć zastanawiasz się, co się dzieje w mojej głowie, wiedz, że odpowiedź brzmi TY.

I bez względu na to, czy zajmuję się innymi sprawami i zmartwieniami, zawsze będę miał w głowie ten mały przedział, który przypomina mi o tobie.

Zawsze będę cię kochać i nigdy nie przestanę o tobie myśleć do końca czasów!

14. Losowy list

Kochanie, uwielbiam pisać o tobie, wiesz? W świecie, w którym nieustannie otaczają nas nienawiść i nędza, miło jest pisać o pozytywnych rzeczach, które powodują, że się uśmiechamy.

Ludzie nie robią tego wystarczająco często. Zwykle skupiamy się na złych rzeczach, zapominając, że mamy tak wiele dobrego w życiu. Ale to ludzka natura.

Nie możemy wiele zrobić, aby to zmienić, prawda? Ale poczekaj chwilę. Odkąd jesteś w moim życiu, wokół mnie nie płynie nic negatywnego.

Oczywiście jestem kobietą, więc zakładam i mam myśli, które nie są dla mnie zdrowe, ale szybko znikają.

Odchodzą zaraz po tym, jak wyślesz mi SMS-a, całujesz mnie w czoło lub mocno mnie przytulasz.

Zapominam o wszystkich moich zmartwieniach i po prostu myślę o tobie oraz o tym, jak urocza i cudowna jesteś.

Może to dla ciebie zbyt emocjonalne, ale wiesz, że jestem taki i nie mogę nic z tym zrobić. Kochasz mnie za to, kim jestem i to jest najważniejsze.

Wracając do naszych początków i naszych pierwszych randek oraz sposobu, w jaki bawiliśmy się rękami podczas spotkań towarzyskich, mając nadzieję, że nikt nas nie zobaczy ... były to najpiękniejsze sceny w moim życiu.

Nic nie mogło sprawić, że wątpię w to, że mamy być. Mamy być razem.

Na zawsze. Chcesz wiedzieć dlaczego? Ponieważ kochaliśmy się od samego początku i będziemy kochać się na zawsze.

Ponieważ jesteś moją bratnią duszą. Zawsze będziesz słońcem na moim niebie, rzeką, która przepływa przez moją duszę i samym powietrzem, którym oddycham. Dopóki śmierć nas nie rozłączy.

Tęsknię za nim listami miłosnymi

15. Kiedy tęsknisz za sobą

Kochanie, jestem tutaj. Nie czujesz mnie Nie słyszysz mnie Jestem uderzającym dźwiękiem w twoją klatkę piersiową, który każe ci pozostać przy życiu.

Jestem zawsze z tobą. Jeśli tęsknisz za mną, pamiętaj, że właśnie tam cię słucham.

Pamiętajcie, że jestem w każdym głosie, które wypowiadacie i w każdym oddechu. Nie martw się kochanie.

Nasz związek na odległość będzie coraz silniejszy, ponieważ nasze dwie dusze i nasze dwa serca są jednym.

Nasza miłość jest potężna i nie ma na świecie dystansu, który to zmieni.

Jeśli chcesz mnie przytulić i pocałować, będę za tobą za kilka dni. Możemy to zrobić! Bardzo za tobą tęsknie. Wydaje się, że sekundy to godziny, a godziny to lata.

Czasami nawet płaczę, wiedząc, że jesteś daleko ode mnie, ale pamiętaj tylko, że jesteś wszystkim, czego potrzebuję w moim życiu, a cała radość i szczęście, których potrzebuję, pasują do twojego uśmiechu.

Więc nie smuć się. Niedługo będziemy razem.

Będziemy dalej śmiać się z naszych tyłków i rozmawiać aż do wczesnych godzin, aż nasze ciała się zmęczyły i w końcu zasnęliśmy.

Spotkamy się ponownie wcześniej, niż myślisz, a godziny zaczną przypominać sekundy. Tęsknię za Tobą i kocham Cię. Do zobaczenia wkrótce!

16. Kiedy jest w pracy

Cześć przystojniaku! Wygląda dobrze dzisiaj! Wszystkie kobiety w twoim biurze prawdopodobnie myślą, że jesteś seksownym AF. Nie martw się, wiem, że na nie nie patrzysz.

Ale chciałem ci powiedzieć, jak bardzo cię szanuję i jak budujesz swoją niezależność z każdym dniem.

Nie mogę się doczekać, aż zostaniesz prezesem swojej firmy.

Zasługują na kogoś tak inteligentnego i pracowitego jak ty. Zawsze możesz mówić o swoich pomysłach i punktach poprawy, ponieważ są niesamowite.

Jesteś niesamowity. Dzięki nim wszyscy będą cię szanować jeszcze bardziej. Ale wiesz już o tym wszystkim, przypominam ci tylko na wypadek, gdybyś zapomniał.

Nawet w dni, kiedy twój szef jest z tobą surowy, pamiętaj tylko, jak twoja dziewczyna czeka na ciebie, abyś cię pocałował i sprawił, że wszystko poczuje się lepiej.

Nawet w czasach, gdy jesteś trochę znudzony, przypomnij sobie nasze dobre czasy razem i wszystkie te śmieszne sytuacje, które nam się przydarzyły i nadal będą miały miejsce.

Pamiętajcie, że jestem tu dla was zawsze i na zawsze. Możemy to wszystko zrobić razem!

Długodystansowe listy miłosne dla niego

17. Kiedy czuje się zmęczony

Mój książę czarujący, czy mogę ci pomóc? A może zadzwonisz do mnie? Przyjdę od razu i dam ci masaż, tak jak mi to zrobiłeś innego dnia.

Może mógłbym zaśpiewać ci kołysankę i zrobić ci herbatę? Wszystkie te rzeczy mogą pomóc Ci się uspokoić i zrelaksować. Nie wiem, czy naprawdę mogę sprawić, że poczujesz się lepiej, ale na pewno postaram się.

Jeśli z jakiegoś powodu nie mogę przyjść, wiedz, że to minie. Jutro rano twoje plecy nie będą bolały, a twój umysł znów będzie rozluźniony.

Zaśnij o nas i uśmiechnij się. Ponieważ wszystko, co przeszkadza, miniesz - tylko dobre rzeczy pozostaną na zawsze. Kocham Cię.

18. Kiedy wychodzi

Kochanie, nie sądzę, żebym musiał mówić ci, co masz robić dziś wieczorem. Jesteś już dużym chłopcem.

OK, nie złość się na mnie, żartuję. Albo jestem? Nie, teraz prawdziwa rozmowa. Chciałem ci powiedzieć, żebyś uważał i dbał o siebie.

Jest tam wielu złych ludzi; Wiem, że już o tym wiesz, ale to nie zmienia faktu, że się martwię. Proszę, bądź ostrożny.

Wiesz, że jesteś moją fasolką miodową i nie mogę się powstrzymać, ale martwię się o ciebie.

I nie pij do momentu, w którym zemdlejesz. Będę przerażony śmiercią wszystkiego, co się z tobą stanie. Proszę, bądź bezpieczny.

I nie zapomnij wysłać mi kilku SMS-ów, aby wiedzieć, że masz się dobrze. (Teraz prawdopodobnie brzmię jak twoja matka, ale myślę, że za bardzo cię kocham i dlatego muszę to wszystko powiedzieć).

Kocham Cię!

19. Kiedy nie możesz przestać o nim myśleć

Moja miłości, bez względu na to, co robię lub mówię, po prostu nie mogę przestać o tobie myśleć. To słodka tortura wiedzieć, że jesteśmy fizycznie oddzieleni i jednocześnie tak blisko siebie, ponieważ nasze serca biją jak jedno.

Czasami myślę, że stracę zmysły na myśl o naszym namiętnym całowaniu, spacerowaniu po plaży zeszłego lata, śmiechu i kochaniu się za każdym razem, jakby to było ostatnie.

Choć odczuwam ból podczas przypominania go, jednocześnie cieszę się każdą sekundą, ponieważ tylko wtedy naprawdę żyję.

Dopiero wtedy czuję, że jesteś tam ze mną i nikt i nic cię nie odbierze. Jesteś moim księżycem, moim słońcem, moim wszystkim.

Gdyby cały świat zniknął i zostałby tylko ty i ja, byłbym najszczęśliwszą osobą na świecie, ponieważ jesteś wszystkim, czego potrzebuję i więcej. Kocham Cię!

Wszystkiego najlepszego listy miłosne dla niego

20. List z okazji urodzin dla niego

Mój przystojny człowieku, życzę ci najszczęśliwszych urodzin w historii i mam nadzieję, że każde twoje życzenie i marzenie zamieni się w rzeczywistość!

Chciałbym, aby nasza miłość stała się jeszcze silniejsza i abyśmy nigdy nie przestali o siebie walczyć.

Mogę obiecać, że będą to twoje najlepsze urodziny w historii - przygotowałem dla ciebie tyle niespodzianek i jestem podekscytowany, że w końcu mogę Ci pokazać!

Sprawiłeś, że jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie; Nie mogę się doczekać, aby uczynić cię najszczęśliwszym i naj dumniejszym chłopakiem i mężczyzną na świecie.

Jestem bardzo wdzięczny, że cię poznałem, ponieważ nie wyobrażam sobie mojego świata bez ciebie. Jestem bardzo wdzięczny twoim rodzicom za stworzenie tak pięknego i inteligentnego dżentelmena!

Jesteś dla mnie wszystkim, a ja dam z siebie wszystko, aby ten dzień był dla ciebie wyjątkowy! Kocham Cię bardzo!

Parne listy miłosne dla niego

21. Kiedy jesteś w nastroju

Och, gdybym tylko mógł podzielić się z wami wrażeniami, które teraz odczuwam w chwili pisania tego. Czuję, jak twoje ręce powoli mnie rozbiera, ściskają, dotykają każdego centymetra mojej skóry.

Czuję, jak twoje usta na mojej szyi powoli przesuwają się w dół i pozostawiają ciepły ślad na moim brzuchu, na udach, na nogach, na piersiach…

Robi się tu naprawdę gorąco. Nie wiem, czy będę w stanie dokończyć ten list, zanim oszaleję dla ciebie - moja seksowna bestia!

Więc kiedy w końcu zaczniesz czytać ten list, pamiętaj, aby jak najszybciej przynieść swoje seksowne ciało! Będę na ciebie czekał, może bawię się trochę moim ciałem i tobą w myślach.

Och, gdybyś tylko wiedział, co ci zrobię. Gdybyś tylko wiedziała…

22. Kiedy nie możesz już dłużej czekać

Ty. Mnie. Nasza sypialnia Upewnij się, że jesteś tam o dwunastej i nie sekundę później (bo będę musiał cię ukarać za spóźnienie).

Pamiętaj też, aby nosić seksowne czerwone bokserki, dzięki którym Twój tyłek wygląda tak cholernie gorąco! Dam z siebie wszystko, żeby cię nie rozczarować.

Będę nosić te czarne, jedwabiste majtki i coś innego, co właśnie kupiłam dzisiaj.

Pozwól, że pomogę ci odgadnąć, co to jest. Nosisz go na nogach i jest tak cholernie seksowny, że powinien otrzymać ostrzeżenie. Nie mogę się doczekać, aby poczuć cię we mnie.

Moje ciało krzyczy o twój dotyk, twoją rękę w moich majtkach, twój silny uścisk mojej małej talii.

Nie mogę się doczekać, żeby na ciebie wskoczyć i jeździć do końca czasów. Och, robi się tu gorąco…

Kiedy piszę, wszystkie te parne sceny torturują moją duszę, moje ciało, moje wszystko… Do zobaczenia, kochanie! Wkrótce…

Smutne listy miłosne dla niego

23. Kiedy chcesz wrócić razem

Kochanie, wiem, że ostatnio wiele przeszliśmy i rozumiem, że musimy spędzić trochę czasu sam.

Ale wiem też, że zostaliśmy stworzeni dla siebie i będę walczyć do końca świata, jeśli będę musiał, tylko po to, aby znów być z tobą.

Jesteś dla mnie wszystkim i nigdy nie wybaczyłbym sobie, że przegrałem cię przez jedną głupią walkę.

Jesteśmy silniejsi niż to! Nasza miłość jest nie z tego świata, a wy jesteście jedyną osobą, która mnie w pełni rozumie.

Mam nadzieję, że czujesz to samo we mnie i nie mogę się doczekać, aby cię znowu zobaczyć, pocałować, poczuć twój dotyk i pozostać na zawsze w twoich ramionach.

Chcę Ciebie i tylko Ciebie. Jesteś moją bratnią duszą i zostaliśmy stworzeni dla siebie.

Więc zapomnijmy o wszystkim, co się wydarzyło i nadal cieszmy się naszą miłością. Tęsknię za Tobą i kocham Cię!

24. Gdy będziesz zbyt zajęty, aby pisać SMS-y

qué decirle a un chico durante el sexteo

Kochanie, wiem, że ostatnio byliśmy zbyt zajęci, aby się widzieć i pisać SMS-y, i to powinno się zmienić (i rzeczywiście będzie).

Chcę, żebyś wiedział, że chociaż ostatnio nie mieliśmy tak wielu kontaktów, nigdy nie przestałem myśleć o tobie i naszej pięknej, silnej miłości, którą dzielimy ze sobą.

Obiecuję, że dam z siebie wszystko, aby znaleźć czas na częstsze pisanie i częstsze zobaczenie twojej pięknej twarzy (i mam nadzieję, że spróbujesz zrobić to samo).

Wiem, że kiedy wreszcie się zobaczymy, zaczniemy od miejsca, w którym przerwaliśmy, ponieważ nic i nikt nie może zmienić tego, co mamy.

Chcę więc, abyś wiedział, jak bardzo szanuję i doceniam wszystko, co dla mnie robisz, i nie mogę się doczekać, aby przytulić cię tak mocno i pozostać na zawsze!

Długie listy miłosne dla niego z serca

25. Kiedy jesteście razem od dłuższego czasu

Umiłowani, właśnie znalazłem nasze zdjęcie, które zrobiliśmy na plaży, kiedy byliśmy na wakacjach w zeszłym roku. Pamiętam, jak się śmialiśmy, próbując znaleźć idealną pozycję dla naszego selfie.

Niemal wpadłem z powrotem do morza, kiedy to robiliśmy, a potem śmialiśmy się jeszcze mocniej (pamiętam również tych ludzi, którzy patrzyli na nas, jakbyśmy byli szaleni). Ach, to były naprawdę dobre czasy!

Przywołując te wspomnienia, zdałem sobie sprawę, że jesteśmy razem od czterech lat i wszystko minęło tak szybko, jak cztery sekundy.

Cieszyłem się każdą sekundą każdego dnia spędzonego z tobą i chcę, żebyś wiedział, jak bardzo cię kocham!

Jestem bardzo wdzięczny za tak niesamowitego mężczyznę w moim życiu, z którym mogę być dokładnie tym, kim naprawdę jestem, nie martwiąc się, że mnie osądzisz lub pomyślisz, że jestem trochę szalony.

Wiem; Wiem, że czasami naprawdę trudno jest znieść mój upór, ale wydaje mi się, że właśnie dlatego nasz związek jest tak interesujący.

Walczymy, całujemy, kochamy się i nigdy nie rezygnujemy z walki o to, co mamy. Nasza miłość bardzo ewoluowała przez te cztery lata. Pamiętam, kiedy pierwszy raz cię spotkałem…

Na początku myślałem, że jesteś zwykłym facetem jak każdy inny, ale potem twoja życzliwa natura i twoja specjalna aura uwiodły mnie naprawdę szybko i natychmiast się w tobie zakochałem!

Zakochałem się w twoim uśmiechu, dowcipności, czułości i pięknym, złożonym umyśle. Jesteś najbardziej wyjątkową osobą w moim życiu i nigdy nie mogłem sobie wyobrazić, że przechodzę przez to wszystko z kimś innym.

Chcę ciebie i tylko ciebie do końca czasów i dam z siebie wszystko, aby tak się stało.

Kocham cię teraz, jutro, pojutrze, na zawsze. Moje serce jest twoim sercem. Twoje serce jest moje. Jesteśmy jednością.

26. W rocznicę

Kochanie, pamiętam dzień, w którym się poznaliśmy. To była długa, ciepła noc w lipcu i moja przyjaciółka Lisa przedstawiła mnie tobie.

Wydaje mi się, że już dawno myślała o tym, bo za każdym razem, gdy ją widziałam, mówiła mi, że chce, żebym kogoś spotkał.

Gdy tylko spojrzałem ci w oczy, wiedziałem, że przez cały czas miała na myśli. Kiedy zaczęliśmy się poznawać, zdaliśmy sobie sprawę, jak wiele mamy wspólnego i nadal to robimy.

Kochanie, minęły 2 lata od dnia naszego spotkania i życzę szczęśliwej rocznicy!

Minął kolejny rok i nadal pokazujemy światu, że istnieje prawdziwa miłość. Jestem bardzo dumny z tego, że dotarliśmy tak daleko!

Jesteś moją fasolką miodową, moim misiem, moim wszystkim. Kochanie, tak bardzo cię kocham i będę kochać na zawsze. Będę cię kochać od dnia, w którym cię spotkałem, aż do ostatniego.

Zawsze będę cię pamiętać jako kogoś, kto otworzył mi oczy i udało mi się pokazać mi, czym naprawdę jest prawdziwa miłość.

Dziękuję że mnie kochasz.

27. Kiedy czujesz się zaangażowany

Moje słońce, każdego ranka budzę się, myślę o tobie. Każdej nocy idę spać, myślę o tobie. Jesteś ze mną, kiedy się budzę i jesteś ze mną w moich snach.

Nigdy w życiu nie czułem się tak bezpiecznie jak wtedy, gdy jestem z tobą. Jesteś pierwszą osobą, o której myślę, kiedy dzieje się coś dobrego, i pierwszą osobą, do której chcę się zwrócić w złych czasach.

Wraz z tobą dzielę się moimi łzami i radością i nie wyobrażam sobie, aby robić to z kimkolwiek innym niż z tobą. Po prostu wiesz, jak sprawić, żebym się uśmiechnął, kiedy czuję się przygnębiony.

Po prostu wiesz, jak sprawić, żebym poczuła się wyjątkowo dzień po dniu.

Jesteś najbardziej niesamowitą osobą na całym świecie i chcę, żebyś wiedział, jak głęboko, szalenie i szalony jestem w tobie zakochany!

Kocham wszystkie wasze wady i dziwactwa, ponieważ sprawiają, że jesteście tym, kim jesteście. Moim zdaniem jesteś idealną istotą i proszę, nigdy się nie zmieniaj bez względu na wszystko.

Tak się cieszę, że znalazłem moją wyjątkową osobę i tak się cieszę, że to ty.

Mógłbym krzyczeć z najwyższego wieżowca, jak bardzo cię kocham; Dla naszej miłości mogłem wspiąć się na najwyższą górę.

Dajesz mi siłę i sprawiasz, że czuję, że mogę zrobić wszystko, co chcę. Sprawiasz, że czuję się kochany, doceniany i błogosławiony. Dziękuję za to wszystko!

28. Wznawianie dobrych wspomnień

Miłość, dzisiaj, kiedy piłam herbatę, przypominałam sobie niektóre z naszych przeszłych chwil i od razu poczułam ciepło w moim sercu.

Pamiętam nasz pierwszy wspólny spacer, kiedy wziąłeś moją rękę i trzymałeś ją, aż wrócimy.

Czułem się jak w domu i od tamtego dnia wiedziałem, że nazwałbym cię moim ukochanym.

Pamiętam, jak razem tańczyliśmy w deszczu jak dzieci, które właśnie odkryły, że mogą wyjść na zewnątrz, kiedy chcą, bez obawy, że ich matka będzie na nich zła za przemoknięcie.

Uściskaliśmy się, całowaliśmy, tańczyliśmy, jakby jutro nie było. W tym momencie czułem się tak żywy i chciałem, aby trwało to wiecznie.

Wciąż czuję twoje ciepłe usta na moich zimą i wciąż czuję ciepłe odczucia, kiedy latem otaczasz mnie ramionami w wodzie.

Z tobą czuję się jak dziecko i nie planuję powrotu do dorosłego życia. Chcę, abyśmy byli dziećmi na zawsze, karmiąc się naszą miłością i śmiechem.

Wszystkie te wspomnienia pozostaną na zawsze w moim sercu i nigdy ich nie zapomnę. Nigdy cię nie zapomnę! Kocham Cię!

Poruszające listy miłosne dla niego

29. Myślenie o przyszłości

Kochanie, nie mija ani jeden dzień, w którym nie myślę o tobie, mnie i naszej wspólnej przyszłości.

Cieszę się każdą chwilą spędzoną z tobą w teraźniejszości i nie mogę się doczekać, aby cieszyć się nią w nadchodzących dniach.

Kiedy myślę o naszej przyszłości, widzę szczęście, dużo miłości, uznania i jeszcze więcej szczęścia.

Każdy dzień spędzony z tobą jest dniem pełnym błogosławieństw i nie mogę znaleźć odpowiednich słów, aby opisać moją miłość do ciebie.

Pewnego dnia, w niedalekiej przyszłości, mam nadzieję, że będziemy mieli własną rodzinę i jestem pewien, że nasze dzieci będą najszczęśliwszymi dziećmi na świecie, ponieważ będą miały Ciebie i mnie.

Nie mogę się doczekać, aby powiedzieć im, jak się poznaliśmy i opowiedzieć niektóre z naszych zabawnych chwil… Kochanie, jesteś miłością mojego życia i piszę te słowa prosto z serca! Kocham Cię bardzo.

30. Aby pokazać mu, jak wyjątkowy jest dla ciebie

Miłość do mojego życia. Czasami spędzam godziny zastanawiając się, jak zasłużyłam na taką wspaniałość. Jak na świecie zasłużyłem na ciebie?

Ty, najbardziej wyjątkowa istota na świecie, postanowiłeś podzielić się ze mną swoim uśmiechem, swoimi zmaganiami i swoim pięknym sercem.

Nigdy nie przestajesz pokazywać, jak całkowicie jesteś bezinteresowny wobec mnie i wszystkich, których znasz, i chcę, żebyś wiedział, jak wyjątkowy jesteś dla mnie.

Uwielbiam twoje wyjątkowe, pół-kręcone włosy, kocham twój piękny uśmiech, kocham twoją niewinną duszę Jesteś jak anioł, który przypadkowo się we mnie zakochał i postanowił zostać trochę dłużej na ziemi.

Jesteś mój anioł! Dziękuję za pokazanie mi piękna miłości i życia. Dziękuję, że mnie kochasz i dziękuję, że jesteś taki wyjątkowy!

31. Starzejemy się razem

Kochanie, zanim cię spotkałem, nigdy nie marzyłem o doświadczeniu takiej bezinteresownej miłości, ponieważ nigdy jej nie widziałem.

Ale teraz jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, ponieważ mam ciebie. Mamy się i nie boję się już zestarzeć.

Teraz moim pragnieniem jest wspólne zestarzeć się i żyć życiem pełnym miłości, błogosławieństw, szczęścia i małych przygód.

Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak nasza miłość ewoluuje z dnia na dzień i staje się silniejsza niż dzień wcześniej.

Nie mogę się doczekać, aby patrzeć ci w oczy każdego ranka, kiedy się budzę i namiętnie całuję, kiedy tylko chcę.

Nie mogę się doczekać, żeby cię kochać do końca życia. Nie mogę się doczekać, aż się obudzę i przypomnę sobie wszystko, co razem przeżyliśmy.

Z tobą każdy dzień jest błogosławieństwem, a każda sekunda jest warta miliony. Życie z tobą to raj na ziemi, w którym chcę pozostać na zawsze!

Dlaczego kocham cię za niego

32. Kiedy czujesz się romantyczny

Kochanie, pisząc to, myślę o tym uczuciu, kiedy patrzysz na mnie i się uśmiechasz.

Za każdym razem, gdy to robicie, moje serce topnieje, a uczucie słodkiej miłości zaczyna płynąć w moich żyłach. Twoje oczy są najbardziej niezwykłymi oknami dla twojej pięknej duszy.

Nigdy nie spotkałem nikogo takiego jak ty i nigdy nie będę. (I nawet nie przesadzam.)

Twój dotyk jest najpotężniejszą siłą we wszechświecie, która sprawia, że ​​drżę i płonę z pragnienia więcej. Twoje usta są najskuteczniejszymi uzdrowicielami mojej duszy.

Twoje serce jest najpiękniejszym towarzyszem. Mogę na ciebie patrzeć i rozmawiać z tobą do końca czasów i nigdy się nie nudzę.

Każde twoje słowo brzmi jak magia; życie z tobą to prawdziwa bajka. Jesteś moim księciem z bajki. Jesteś moją prawdziwą bratnią duszą. Kocham Cię!

33. Powody, dla których kocham ci list do niego

Moje serce, w dniu, w którym cię spotkałem, mój świat wywrócił się do góry nogami i nigdy nie byłem szczęśliwszy. Tysiąc razy mówiłem ci, że cię kocham, ale tym razem powiem ci, dlaczego:

Kocham cię, ponieważ jesteś najbardziej bezinteresowną osobą na całym świecie. Kocham cię, ponieważ zawsze starasz się, abym poczuł się wyjątkowo.

Kocham cię, ponieważ tak bardzo się mną opiekujesz. Uwielbiam twoje poczucie humoru. Uwielbiam sposób, w jaki mnie całujesz. Uwielbiam twój wygląd.

Kocham cię, ponieważ zawsze wiesz, jak mnie pocieszyć. Kocham cię, bo robisz najlepszą kawę na świecie.

Kocham cię, bo jesteś tobą. Kocham cię, bo mnie kochasz!

34. Pamiętanie dnia, w którym się spotkałeś

Kochanie, czy pamiętasz ten deszczowy dzień, kiedy nie wiedzieliśmy, gdzie się schować przed deszczem, więc przypadkiem znaleźliśmy się w tym samym miejscu pod balkonem?

Zaczęliśmy rozmawiać o wszystkim i nie zauważyliśmy, że deszcz już dawno przestał padać.

To było naprawdę zabawne, gdy ten facet zapytał nas, co u licha tam robimy, a ty powiedziałeś mu, że czekamy na ustanie deszczu.

Kiedy powiedział nam, że nie ma deszczu, śmialiśmy się jeszcze mocniej.

Potem pamiętam, że poprosiłeś mnie o numer i odprowadziłeś mnie do domu. Kiedy w końcu zamknąłem drzwi do mojego pokoju, rzuciłem się na łóżko i krzyczałem z tak wielkiego szczęścia!

Od dnia, w którym cię spotkałem, wiedziałem, że to ty byłeś dla mnie. (I wiem, że ty też to wiedziałeś.)

Nigdy nie zapomnę dziękować Bogu za deszcz tego dnia, ponieważ przyniósł mi was. Moja ulubiona istota na całym, szerokim świecie.

Tak bardzo cię kocham i nigdy nie zapomnę dnia, w którym się poznaliśmy. Zawsze będę nosił to w swoim sercu, aby przypomnieć sobie, jak naprawdę jestem szczęśliwy i szczęśliwy. Kocham Cię!

Walentynki listów miłosnych dla niego

35. Gdy chcesz mu pokazać, jak bardzo ci zależy

Mój drogi, ten list jest wyjątkowy dla najbardziej wyjątkowej osoby w moim życiu. Czuję się błogosławiony i zawsze chcę, abyś był przy moim boku.

Ilekroć jest mi smutno, wszystko, czego potrzebuję, to tylko zobaczyć twój uśmiech i od razu poczuję się lepiej.

Prawdę mówiąc, wszystko, czego kiedykolwiek będę potrzebować, to ty i twój uśmiech, ponieważ to jest moje największe szczęście i błogosławieństwo.

Chcę sprawić, by Walentynki były wyjątkowe i chcę okazać wam moją szczególną miłość. Uczyniłeś mnie lepszym człowiekiem i codziennie motywujesz mnie do dalszej pracy nad sobą.

Zaplanowałem dla ciebie niespodziankę, więc kiedy czytasz ten list, po prostu wyjdź na zewnątrz, a otrzymasz dalsze instrukcje. Kocham Cię!

36. Kiedy czujesz się wyjątkowo romantyczny

Droga miłości, w te Walentynki chcę wam powiedzieć, jak bardzo was kocham i że nie ma ani jednej sekundy, o której nie myślę.

Jesteś najpiękniejszą osobą wewnątrz i na zewnątrz, jaką kiedykolwiek spotkałem i mam szczęście, że mam cię w życiu.

Zmieniłeś moje życie na lepsze i nie mogę znaleźć odpowiednich słów, które by Ci powiedziały, jak bardzo to doceniam.

Jesteś wszystkim, czego kiedykolwiek chciałem; uczyniłeś mnie najszczęśliwszą dziewczyną na całym świecie. Twoje szczęście znaczy dla mnie najwięcej.

Twój uśmiech daje mi siłę do walki, kiedy jestem słaby. Twój dotyk daje mi siłę do marzeń, nawet gdy jestem na jawie.

Odkąd cię spotkałem, nie muszę już marzyć, ponieważ rzeczywistość wreszcie jest lepsza niż moja najdziksza wyobraźnia.

Wojskowe listy miłosne dla niego

37. Tęsknię za tobą list miłosny dla wojskowego

Kochanie, wiem, że zostałeś rozmieszczony tylko na kilka dni, ale dla mnie to już wydaje się wiecznością. Każda sekunda bez ciebie jest jak dni.

Każda godzina bez ciebie wydaje się być rokiem. Tęsknię za dźwiękiem twojego głosu, twojego uśmiechu, twojego delikatnego dotyku. Kiedy usiłuję zasnąć w nocy, po prostu przytulam twoją poduszkę i to natychmiast mnie uspokaja.

Lubię też wyobrażać sobie twoje ramiona wokół mojej talii, gdy obserwujemy gwiazdy.

Dopiero wtedy czuję się mniej samotna bez ciebie. Wiedz, że zawsze jesteś w moich snach, ponieważ nigdy nie przestaję o tobie myśleć, nawet podczas snu.

Chociaż tęsknię za tobą i martwię się o ciebie, chcę, abyś wiedział, jak dumny jestem z ciebie i za poświęcenie, które czynisz dla naszego kraju.

Jesteś najodważniejszą i najsilniejszą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem, i tak bardzo cię kocham! Nigdy tego nie zapominaj.

Zobacz także: 160 Emocjonalnych cytatów „Tęsknię za tobą” za niego i za nią

38. Motywujący list miłosny dla chłopaka w wojsku

Moje maleństwo, każda sekunda bez ciebie jest jak rok bez słońca. Tak bardzo za tobą tęsknię i nie mogę się doczekać, aby wskoczyć w twoje ramiona i pozostać takim na zawsze.

Wiem, że też za mną tęsknisz i że będziemy znowu razem, niż myślisz. Do tego czasu musisz pozostać tak silny i odważny jak ty.

Chcę, żebyś wiedział, że jestem z ciebie taki dumny, a gdy tylko poczujesz się przygnębiony, pamiętaj tylko, jak bardzo cię kocham.

Pozostań silny, mój dzielny rycerzu! Niech moja miłość ogrzeje wasze ciało i duszę, a moje pocałunki uzdrowią was.

Kocham cię tak bardzo, że wciąż nie prałam koszuli, którą zostawiłeś na łóżku, ponieważ pachnie jak ty. Ilekroć nie mogę spać w nocy, noszę go i mam ochotę spać na twojej piersi.

Nie mogę się doczekać, aż zobaczę resztę. Do tego czasu musisz być bezpieczny i odważny! Kocham Cię!

Słynne listy miłosne dla niego

39. Juliette Drouet to Victor Hugo (1835)

Gdybym tylko była mądrą kobietą, mogłabym opisać ci mój wspaniały ptaszek, jak jednoczysz w sobie piękno formy, upierzenia i pieśni!

Powiedziałbym wam, że jesteście największym cudem wszystkich wieków i powinienem mówić tylko prostą prawdę.

Ale, aby ująć to wszystko w odpowiednie słowa, mój wspaniały, powinienem wymagać głosu o wiele bardziej harmonijnego niż ten, który jest nadawany mojemu gatunkowi - bo jestem pokorną sową, z której wyśmiewałeś ją dopiero niedawno, dlatego nie może być.

Nie powiem wam, w jakim stopniu jesteście olśniewający, ani ptakom słodkiej pieśni, które, jak wiecie, są piękne i doceniane.

Z przyjemnością deleguję na nich obowiązek oglądania, słuchania i podziwiania, a dla siebie zastrzegam sobie prawo do kochania; może to być mniej atrakcyjne dla ucha, ale słodsze dla serca.

kocham Cię, kocham Cię. mój Wiktor; Nie mogę powtarzać tego zbyt często; Nigdy nie potrafię wyrazić tego tak, jak czuję.

Rozpoznaję cię w całym pięknie, które mnie otacza w formie, kolorze, perfumach, harmonijnym dźwięku: wszystko to dla mnie znaczy.

Jesteś lepszy od wszystkich. Widzę i podziwiam - jesteście wszyscy!

Jesteś nie tylko spektrum słonecznym z siedmioma świetlistymi kolorami, ale także samym słońcem, które oświetla, ogrzewa i ożywia!

Taki jesteś, a ja jestem skromną kobietą, która cię uwielbia. Julia

40. Katherine Mansfield do John Middleton Murry (19 maja 1917)

Kochanie, Nie wyobrażajcie sobie, bo w dzienniku znajdujecie te wiersze, które wstępowałem. Wiesz, że nie mam - i gdzie jeszcze mam zostawić list miłosny?

Bo chcę ci napisać list miłosny tej nocy. Jesteś wokół mnie - wydaje mi się, że oddycham, słyszę cię, czuję się we mnie i we mnie.

Co ja tutaj robię? Nie ma Cię. Widziałem cię w pociągu, na stacji, jadącego samochodem, siedzącego w świetle lampy, rozmawiającego, witającego ludzi, myjącego ręce… I jestem tutaj - w twoim namiocie - siedzę przy twoim stole.

Na stole są płatki kwiatów i martwa zapałka, niebieski ołówek i Magdeburgische Zeitung. Jestem tak samo w domu jak oni.

Kiedy zapadł zmierzch, płynąc po cichym ogrodzie i ocierając się o ślepe okna, zaczął się mój pierwszy i ostatni terror w górę.

Robiłam kawę w kuchni. To było tak gwałtowne, tak straszne, że odłożyłem dzbanek do kawy - i po prostu uciekłem - wybiegłem ze studia i na ulicę z torbą pod jednym ramieniem i blokiem papieru do pisania i długopisem pod drugim.

Czułem, że gdybym mógł tu dotrzeć i znaleźć panią F., powinienem być „bezpieczny”.

Znalazłem ją i zapaliłem gaz, nakręciłem zegar, zaciągnąłem zasłony i obejmowałem czarny płaszcz, zanim usiadłem, przestraszony.

Nie gniewaj się na mnie, Bogey. Ca a ete plus fort que moi… Właśnie dlatego tu jestem.

Kiedy dziś po południu przyszedłeś na herbatę, wziąłeś brioche, połamałeś je na pół i wyważyłeś wewnętrznym kawałkiem ciasta dwoma palcami.

Zawsze robisz to z bułką, bułką lub kawałkiem chleba. To twoja droga - twoja głowa trochę z boku.

Kiedy otworzyłeś swoją walizkę, zobaczyłem twoją starą Feltie, francuską książkę i komiks, wszystko w nienagannym stylu.

„Tig, mam tylko 3 chusteczki do nosa”. Dlaczego ta pamięć powinna być dla mnie taka słodka?…

Ostatniej nocy minęła chwila, zanim poszedłeś do łóżka. Stałeś całkiem nagi, pochylając się trochę do przodu, rozmawiając.

To było tylko przez chwilę. Widziałem cię - tak bardzo cię kochałem, kochałem twoje ciało z taką czułością. Ach, moja droga!

I nie myślę o „pasji”. Nie, z tej innej rzeczy, która sprawia, że ​​czuję, że każdy centymetr jest dla mnie tak cenny - twoje miękkie ramiona - twoja kremowa ciepła skóra, twoje zimne uszy jak skorupy są zimne - twoje długie nogi i twoje stopy, które uwielbiam spiąć moje stopy - uczucie brzucha - i cienkie młode plecy.

Tuż pod kością wystającą z tyłu szyi znajduje się mały kret.

¿Estoy lista para ser mamá?

Po części dlatego, że jesteśmy młodzi, czuję tę czułość. Kocham twoje usta Nie mogłem znieść, że powinienem go dotknąć nawet zimny wiatr, gdybym był Panem.

My dwaj, wiecie, mamy wszystko przed sobą i będziemy robić bardzo wielkie rzeczy. Wierzę w nas doskonale i moja miłość do was jest tak doskonała, że ​​nadal jestem cicho wobec mojej duszy.

Nie chcę nikogo prócz ciebie dla mojego kochanka i mojego przyjaciela i nikomu prócz ciebie będę wierny. Jestem twoja na zawsze.

Tig

Jak napisać list miłosny do ukochanej osoby

Teraz, gdy skończyłeś czytać mu przykładowe listy miłosne, czas nauczyć cię, jak pisać własne.

Jeśli więc zastanawiasz się, jak pisać listy miłosne do ukochanej osoby - a ściślej - jak pisać listy miłosne dla niego - powiem tylko jedno: napisz je z głębi serca.

Nie zastanawiaj się nad tym i nie podejrzewaj, że nie jesteś w stanie napisać pięknego, emocjonalnego listu miłosnego dla ukochanej osoby.

Sekret tkwi w słuchaniu twoich wewnętrznych uczuć i pozwalaniu emocjom na dyktowanie słów do twojego umysłu. Gdy go opanujesz, pisanie listów miłosnych będzie dla niego jak oddychanie.

Będziesz je pisać z taką łatwością, bez względu na to, czy są Wojskowy listy miłosne lub Zaparowany listy miłosne dla niego.

Gdy nauczysz się, jak uporządkować myśli na kartce papieru, pisanie listów miłosnych stanie się dla ciebie drugą naturą! (Możesz mi zaufać w tej sprawie.)

I na pewno nie musisz się martwić pomysłami na listy miłosne dla niego, ponieważ jest ich dużo powyżej.

Będziesz miał więcej czasu na skupienie się na poprawie umiejętności pisania i przybijaniu go jak profesjonalista! No to zacznijmy!

Zobacz także: Romantyczne i intymne Listy do niego kocham

Krok 1 - Przygotuj się do pisania

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to napisać listę rzeczy, o których chcesz wspomnieć w liście. Wystarczy pomyśleć o celu litery, a słowa po prostu przyjdą do ciebie naturalnie.

Tak więc, jeśli chcesz napisać list rocznicowy lub tęsknię za tobą, musisz pomyśleć o rzeczach, o których chcesz wspomnieć w rodzaju wybranego listu.

Pomyśl o tym, co chcesz powiedzieć ukochanej osobie. Pisząc listę, pamiętaj, że chodzi o szczegóły.

Najlepsze listy miłosne obejmują niektóre sytuacje z przeszłości i szczegóły, które są ściśle związane z tematem.

Tak więc, jeśli piszesz list „Tęsknię za tobą”, musisz podać niektóre szczegóły, kiedy spotkałeś się po raz pierwszy, jak się czułeś, kiedy przytulił cię i trzymał w ramionach po raz pierwszy itd. .

Pisanie pięknego, emocjonalnego listu polega na mówieniu osobie, którą piszesz, o tym, co do niej czujesz, oraz na wywoływaniu emocji z przeszłych wydarzeń i szczęśliwych chwil razem.

Kiedy skomponujesz listę rzeczy z serca, o wiele łatwiej będzie w końcu zacząć pisać.

Krok 2 - Rozpocznij pisanie

Zanim zaczniesz pisać, wyobraź sobie, że siedzisz obok partnera i masz zamiar zacząć czytać mu list.

W ten sposób łatwiej będzie ci zachować początkowe emocje i sprawić, by brzmiały autentycznie i naturalnie.

Pamiętaj też, aby pamiętać o notatkach podczas pisania, aby nie zapomnieć o żadnym z tych ważnych szczegółów, o których mówiliśmy.

Polecam pisać ręcznie, ponieważ łatwiej będzie Ci wyrazić swoje emocje.

I zapomnij o gramatyce, pisowni i innych rzeczach o charakterze wtórnym.

Pamiętaj, że początkowym celem tego listu jest przelanie wszystkich emocji na papier i to jedyna rzecz, o którą powinieneś się martwić.

Widzisz, gdy pomyślisz o dziesięciu rzeczach jednocześnie, nie uda ci się wyrazić swoich surowych emocji, ponieważ twój umysł będzie na razie zajęty innymi, powiedzmy, nieistotnymi rzeczami.

Kiedy skończysz pisać, odejdź od listu na co najmniej godzinę (być może dzień byłby idealny). Dlaczego?

Ponieważ w ten sposób zobaczysz wszystko wyraźniej, co pomoże ci zdecydować, czy właśnie to chcesz powiedzieć / napisać do ukochanej osoby.

Krok 3 - Przejrzyj list

Następnym krokiem jest przeczytanie listu na głos. W ten sposób usłyszysz, jak to naprawdę brzmi i zrozumiesz swoje emocje.

Teraz wyobraź sobie, że powiedziałeś to wszystko osobiście ukochanej osobie i zastanów się, jak by to sprawiło, że się poczują.

Czy byłyby głęboko wzruszone i poruszone twoim wyborem słów? A może w liście jest coś, co należy zmienić?

Jeśli jest coś, co uważasz, że musiałbyś zmienić w liście, nadszedł czas, ponieważ jeśli twoje jelita każą ci to zrobić, wiesz, że jest to zdecydowanie słuszne.

Pamiętaj również o oczyszczeniu gramatyki i pisowni. Kiedy to wszystko zrobisz, nadszedł czas, aby w końcu przedstawić list!

Krok 4 - Przedstaw list

Jeśli chodzi o przedstawienie listu miłosnego w jak najlepszym świetle, musisz zwrócić uwagę na szczegóły.

Wybierz atrakcyjny papier z interesującymi wzorami i być może czerwony kolor (symbolizujący romans i miłość) i napisz list czcionką romantyczną lub pismem ręcznym.

Możesz także narysować coś na liście lub na kopercie (wystarczy mały szkic). I na koniec możesz dodać kilka kropli swoich ulubionych perfum do listu i koperty.

W ten sposób za każdym razem, gdy Twój ukochany weźmie list i zacznie go czytać, Twoje perfumy sprawią, że poczujesz się, jakbyś był z nimi. To doskonała stara sztuczka, która nigdy nie będzie przestarzała!

Pamiętaj, aby mówić z głębi serca

Pisanie listów miłosnych polega na przenoszeniu surowych emocji na papier, a najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest mówienie z serca podczas pisania.

Jak widać z powyższych próbek, niektóre litery są napisane prostym stylem, niektóre zawierają więcej szczegółów, a niektóre są bardziej dramatyczne.

Ale kiedy mówisz z głębi serca, cel twoich listów zawsze pozostanie taki sam; jedyne, co się zmieni, to styl pisania.

Nie martw się o te wszystkie potężne słowa, które wciąż widujesz w słynnych literach.

Najlepsze listy miłosne to te napisane własnymi słowami, ponieważ to twój umysł jest zakochany w twoim chłopaku, a nie jakikolwiek idealny ciąg słów.

Jeśli więc trzymasz się wszystkich powyższych kroków, jestem pewien, że uda ci się sprawić, by Twoja pasja się rozjaśniła.

I jestem również pewien, że twój chłopak zostanie głęboko poruszony tym ostatecznym romantycznym gestem przez ciebie (cóż, lepiej być!)

P.S. A może motywujesz go, by napisał ci również list miłosny i opowiedział ci, co do ciebie czuje!