4 sposoby na skuteczne pokonanie dynamiki romantycznego związku typu push-pull - Grudzień 2022

4 sposoby na skuteczne pokonanie dynamiki romantycznego związku typu push-pull

Choć wydaje się, że relacje typu „push-and-pull” są ekscytujące, prawda jest taka, że ​​nie są one trwałe na dłuższą metę.

Zanim się zorientujesz, ten rodzaj romansu zrujnuje twoje zdrowie psychiczne, wyczerpie cię emocjonalnie i sprawi, że nie będziesz w stanie budować nowych, zdrowych relacji.Nauczy cię, że tego typu zachowanie jest normalne i zniekształca twoje poglądy na miłość. Zasadniczo pozostawi nieodwracalne szkody dla całej twojej osobowości.

Masz więc dwie możliwości. Albo opuść ten moment, albo podejmij ostatnią próbę naprawienia tego.

Najwyraźniej uważasz, że warto ratować swój związek. W przeciwnym razie nie byłoby cię tutaj.Cóż, w takim razie oto cztery rzeczy do zrobienia, jeśli chcesz przezwyciężyć dynamikę pchania i ciągnięcia w swoim romansie.

los mejores lugares para visitar durante el invierno

Zgadzam się nie zgadzam

para rozmawiająca

Ty i twój chłopak jesteście biegunowymi przeciwieństwami – nie ma co do tego wątpliwości. W przeciwnym razie prawdopodobnie nie znalazłbyś się w tym bałaganie, prawda?W końcu to właśnie prawdopodobnie przyciągnęło was do siebie.

Jednak po pewnym czasie twoje różnice stały się wielką sprawą. Masz różne postawy, chcesz różnych rzeczy od życia i nie podzielasz tych samych poglądów na romantyczne związki.

Tak, to jest problem między wami. Ale to nic, czego nie można rozwiązać.

como excitar a un chico en la cama

Musisz tylko zaakceptować, że nigdy nie będziesz na tej samej stronie w niektórych sprawach. Nie możesz go zmienić ani on nie może zmienić cię w kogoś innego.

Więc po co zawracać sobie głowę próbą zrobienia tego? Zaufaj mi, możesz sprawić, że to zadziała tylko wtedy, gdy nie zgodzisz się.

Zamiast próbować zmieniać swoje zdanie na temat dosłownie wszystkiego, zaakceptuj i zaakceptuj swoje różnice. Nie musisz być kompatybilny we wszystkich aspektach swojego życia.

Gdy to zrobisz, zapewniam cię, że znacznie łatwiej będzie ci znaleźć złoty środek. W ten sposób spotkacie się w połowie drogi, a wasze kłótnie automatycznie się zmniejszą.

Mierz straty i zyski

kobieta w okularach siedzi w pomieszczeniu

Kiedy jesteś w związku typu push-pull, zerwanie jest zawsze opcją. W rzeczywistości wydaje się, że szansa na rozstanie się z twoim chłopakiem ciągle wisi nad twoją głową.

To tylko kwestia czasu, zanim któryś z was będzie miał dość tych ciągłych napięć.

Cóż, aby tego uniknąć, wystarczy zważyć straty i zyski. Za każdym razem, gdy chcesz ze sobą walczyć, ustal swoje priorytety.

Co jest ważniejsze: pozostawanie razem czy gniewanie się na siebie i bycie po swojemu? Mieć rację lub bycie szczęśliwym ? Co jest ważniejsze: twój związek czy twoje ego?

Oto pytania, które obaj powinniście sobie zadać za każdym razem, gdy napotkacie przeszkodę.

A jeśli nie znasz odpowiedzi, twoja miłość nie jest wystarczająco silna i najlepiej zrezygnować z wszelkich prób jej ratowania.

Podziel się odpowiedzialnością i władzą

para pijąca kawę?

Pamiętaj o jednej rzeczy: każdy związek to droga dwukierunkowa, a twój romans nie jest wykluczony. Dlatego jest całkowicie niemożliwe, aby jedna osoba zawsze miała rację lub się nie myliła.

Dlatego oboje musicie wziąć odpowiedzialność za stan swojego związku.

Wiem, że uważasz, że tylko twój chłopak jest winny, ale uwierz mi, on myśli w ten sam sposób o tobie.

Podobnie ważne jest również dzielenie się władzą. Oczywiście żadne z was nie jest w stanie być uległy , więc musisz dojść do kompromisu, w którym oboje jesteście całkowicie równoprawnymi partnerami.

citas para hacer que un amigo se sienta mejor

Dobrą sugestią jest siadanie na tronie na zmianę. Na przykład możesz podejmować wszystkie decyzje i kierować nimi przez tydzień. Musisz jednak podążać za przykładem swojego chłopaka na następny.

W ten sposób oboje poczujecie się równie ważni i zostawicie za sobą walkę o władzę. Wystarczy trzymać się aranżacji bez szukania luk.

Zidentyfikuj swoje błędy

kobieta w niebieskiej koszuli siedząca na zewnątrz i myśląca

Jedno jest pewne: ten rodzaj dynamiki relacji nie jest tym, jak sprawy powinny się toczyć.

Teraz, gdy wiesz, że to przynajmniej częściowo twoja wina, nadszedł czas, aby skupić się na swoich błędach i niewłaściwych uczynkach, podczas gdy twój chłopak robi to samo.

¿Qué restaurante tiene los mejores macarrones con queso?

Zamiast wskazywać palcami i wymieniać swoje wady, oboje musicie skupić się na sobie.

Co ważniejsze, postaraj się znaleźć przyczynę tego zachowania. Z jakiegoś powodu oboje jesteście zainteresowani tego rodzaju relacjami.

Zmagasz się z niepewnością? Dlaczego wiedza o tym, na czym stoisz, tak bardzo Cię nie pociąga?

Skąd dowiedziałeś się, że ten rodzaj zachowania jest akceptowalny? Czy dreszczyk emocji w związku typu „pchaj i ciągnij” jest czymś, co świadomie wybrałbyś zamiast spokoju, jaki przynosi zdrowy romans?

Ponadto,co możesz zrobić, aby to wszystko zmienić? Co możesz zrobić, aby się zmienić?

Poświęć trochę czasu na zastanowienie się nad każdym z tych pytań. Gdy ty i twój partner znajdziecie odpowiedzi, omówcie je razem i spróbujcie znaleźć trwałe rozwiązanie.

Nawet jeśli to wszystko brzmi jak ciężka praca, można to zrobić, jeśli twoja wola jest wystarczająco silna. Nie będę cię okłamywał, nie będzie to łatwe i minie trochę czasu, zanim zobaczysz jakiś znaczący postęp.

Ale jeśli ty i twój partner podzielicie się prawdziwą miłością, cały ten proces będzie dla ciebie bułką z masłem. Po prostu miej wiarę w siebie, a twój romans wyjdzie z tego żywy!