4 rzeczy, które Ree Drummond wie o jedzeniu, „Kobieta pionierka” - Styczeń 2022

Ree Drummond Dzięki uprzejmości Williama Morrowa Będzie podróżować po bakłażana.Nasze ranczo w Oklahomie jest oddalone o pięć mil od żwirowej drogi, a najbliższy sklep spożywczy znajduje się 25 mil dalej. Ma podstawy - mąkę, cukier, mleko i jajka, a także produkty takie jak cebula, papryka, marchewka i pomidory - ale niewiele więcej. Czasami jadę półtorej godziny do Whole Foods, jeśli potrzebuję bakłażana lub ziół. Wiem, że to szalone, ale niewiele mogę uzyskać lokalnie.

Czas na kolacjęnieczas dla rodziny.Jesteśmy razem 24 godziny na dobę - pracujemy na ranczo i uczymy w domu czwórkę naszych dzieci [Alex, 14, Paige, 11, Bryce, 8 i Todd, 7], więc nie polegamy na kolacji czas nadrabiania zaległości. Czasem będziemy jeść przy barze w kuchni, albo dwoje dzieci w jednym miejscu, a dwójka w innym. Jeśli w telewizji jest coś dobrego, na przykładNiesamowity wyścig,wszyscy zaparkujemy przed nim.

Opowiem ci o kowbojskim jedzeniu.To jest jak filmMieszczuchy, kiedy kucharz mówi: „Jedzenie jest brązowe, gorące i [jest] go dużo”. Dla kowbojów jedzenie polega na uzupełnianiu paliwa. Smażony stek z kurczaka i tłuczone ziemniaki to oczywiste. Robię też wredny parmezan z kurczaka. Jeśli nie mogą łatwo zidentyfikować tego, co w nim jest, nie chcą tego.Samce w naszym gospodarstwie domowym są wyjątkowo wybredne.Mój mąż i chłopcy odmawiają dotykania potraw z azjatyckimi akcentami, takich jak imbir czy sezam, ani czegokolwiek gotowanego w winie. Ale nie boję się rzucić krzywej piłki. Zrobiłam czerwone curry z tajskiej kaczki, ponieważ syn mojego przyjaciela dał mi jakąś kaczkę, na którą upolował. Moi faceci nie dotknęliby tego kijem o długości 10 stóp, ale zjadłem go i miałem resztki przez trzy dni z rzędu!

4 RZECZY O MNIE NIE WIESZ

 • „Kiedy odwiedzam duże miasto, zawsze dostaję sushi. Próbowałem zrobić to sam, ale niepraktyczne jest biczowanie, kiedy masz ochotę.

  „Moim ulubionym narzędziem kuchennym jest płaska trzepaczka do sosu lub sosu. Przylega płasko do dna patelni i zdrapuje wszystkie dobre rzeczy, które się tam dzieją.  „Zrobiłem odcinek

  Rzut z Bobby Flay. Moja córka została przyłapana na aparacie, mówiąc: `` Nie mów mamie, ale pudding z chleba dyniowego Bobby'ego jest lepszy ''.

  „Byłam wegetarianką przez siedem lat, dopóki nie zaczęliśmy z mężem spotykać się. Ugotował mi stek na skwierczącym maśle i dla mnie było już po wszystkim.4 RZECZY ZAWSZE ZNAJDZIESZ W MOJEJ KUCHNI  1. Masło.„Nie boję się masła - boję się być bez niego!”

  2. Wanilia.„To mój magiczny składnik naleśników i gofrów”.

  3. Pomidory w puszkach w kostce.„Wkładam je do wszystkiego, od chili po sos do makaronu i zupy”.

  4. Ciasto Mrożone.- Rozmrozę go na szybki bochenek chleba lub ciasto na pizzę.