4 rzeczy, które się zdarzą, kiedy nie będziesz mieć kontaktu z narcyzem - Wrzesień 2022

Niezwykle trudno jest nawet dojść do etapu braku kontaktu z narcyzem, a nawet utrzymać go. Dzieje się tak, ponieważ wszyscy wiemy, jak bardzo są manipulacyjni i jakiego rodzaju taktyk odkurzania są gotowi zastosować tylko po to, aby wciągnąć cię z powrotem do ich błędnego koła nadużycia.

Czytałeś o tym, co robić, gdy on wróci, jak nawiązać kontakt, jak postępować. Wiesz, że musisz go zignorować i nie dać mu żadnego powodu, by z tobą rozmawiać, i praktycznie wiesz, że musisz być tak nudny jak diabli, więc traci zainteresowanie i odchodzi.Pamiętaj, że to nie twój wybór, aby zerwać każde połączenie z narcyzem. Możesz tego chcieć, ale zostawi cię w spokoju tylko wtedy, gdy nie będzie miał już żadnych opcji.

To takie bolesne życie w obawie przed tym, co może zrobić twój narcyz. Wcześniej byłeś z nim w podobnych sytuacjach. Myślałeś, że to już koniec i że pozbyłeś się go na zawsze, ale się myliłeś. Wrócił, robiąc jeszcze bardziej szalone rzeczy niż wcześniej. Więc nawet po tym, jak się z nim nie skontaktujesz, nadal żyjesz w strachu, że wróci, próbując wciągnąć cię z powrotem i zranić.

Gdy nie będziesz mieć kontaktu, poczujesz się jeszcze gorzej niż wcześniej. Poczujesz się jak uzależniony od heroiny idący na zimny indyk. Będziesz chciał do niego wrócić, ponieważ jesteś uzależniony od emocji, które odczuwasz, gdy jesteś wokół niego. To prosty proces chemiczny. Właśnie dlatego musisz zaakceptować to, co ci się przydarzyło.Traktuj to jak traumę, ponieważ jest jedna i przejdź do „narcystycznego rehabilitacji”. Oczyść się, zachowaj trzeźwość, a następnie pomyśl dwa lub nawet trzy razy o robieniu jakiegokolwiek działania, ponieważ Twoje działania prawdopodobnie nie są bezpieczne i nie myślisz prosto.

Teraz haczyk polega na tym, że podczas przechodzenia przez ten bolesny proces leczenia narcyz może wrócić i zniszczyć wszystkie wysiłki, które wkładasz w poprawę samopoczucia. On poczuje się winny i zmusi cię, byś do niego wrócił, aby mógł cię zranić od nowa.

Musisz po prostu odciąć cały kontakt z nimi. Nie wolno ci zadawać sobie pytania, czy on tęskni za tobą, czy
kocha cię. Nie wolno ich śledzić w mediach społecznościowych ani prosić znajomych o nie, aby zobaczyć, co zamierzają. Nie jedź obok ich domów, mając nadzieję, że zobaczysz ich. Żadna z tych sytuacji nie jest zdrowa dla ciebie i twojego procesu leczenia.Nawet kiedy zdajesz sobie z tego sprawę i wykluczasz go ze swojego życia i wszystko o nim, wciąż nie jesteś bezpieczny. Oto kilka rzeczy, które mógłby zrobić, nawet gdy nie będziesz mieć kontaktu:

cómo lidiar con la frustración sexual en una relación

1. Ogłasza, że ​​to on zakończył twój związek

Możesz dowiedzieć się tego na podstawie jego statusu na Facebooku lub faktu, że usunął wszystkie wasze zdjęcia z mediów społecznościowych. Może nawet przekazać go twoim znajomym, więc dowiesz się od nich.

Tak czy inaczej, może to spowodować dla ciebie ogromną traumę, ponieważ to ty potrzebowałeś ratowania, a nie on. Będzie wyglądał na bezbronnego i naiwnego, a w takim stanie umysłu pokusisz się o wzięcie go z powrotem i zaczepienie go jeszcze bardziej niż przedtem.

Problemy z porzuceniem mogą się pojawić, ale jedynym rozwiązaniem tej sytuacji jest wycofanie się i nie chodzenie z nim na rozmowy. Znajdź kogoś, kto kocha i troszczy się o Ciebie - swoją rodzinę lub przyjaciół - i rozmawiaj z nimi.

Uczucia porzucenia i bycia niekochanym znikną w czasie, szczególnie gdy będziesz miał wsparcie.

2. Skontaktuje się z tobą w sprawie losowych rzeczy

Zrobi wszystko, aby sprawdzić, czy nadal jesteś od niego uzależniony. Poprosi cię o nieistotne rzeczy, abyś był bardziej obecny. Widzisz, narcyści nie lubią przegrywać, a oni nie pogodzą się z tym, że ich odrzucasz. Nie rezygnują tak łatwo z narcystycznej podaży.

como hacer eyacular a un chico

W takich sytuacjach musisz pozostać silny, ponieważ wróci i będzie zadawać pytania lub wskazywać, że spotyka się z kimś innym, kiedy tak naprawdę nie jest. Zrobi to, aby sprawdzić, czy zostaniesz wyzwolony i czy zareagujesz.

Jeśli to zrobisz, będzie wiedział, że nadal jesteś od niego uzależniony i że ma łatwy powrót do swojego życia. Nie wolno reagować na te prowokacje. Nie angażuj się i nie utrzymuj kontaktu, ponieważ jeśli to zrobisz, znajdziesz odpowiedzi, próbując zmusić go do wzięcia odpowiedzialności, a rezultatem tego będzie ponowne zranienie.

3. Będzie udawał, że bierze odpowiedzialność i obiecuje zmiany

Zrobi prawie wszystko, aby przywrócić cię do związku. Zaakceptuje pogodzenie się i poprowadzi z tobą długą i głęboką rozmowę, próbując dowiedzieć się, co poszło nie tak w jego życiu, co spowodowało, że zachował się tak, jak on. Nie daj się nabrać na te narcystyczne taktyki i kłamstwa.

Mówi to tylko po to, abyś pomyślał, że obrócił stoliki i chce dać mu kolejny zastrzyk, ale tym razem jak nowy mężczyzna, całkowicie się zmienił. Jeśli nie będzie mógł się z Tobą skontaktować, wyśle ​​Ci wiadomość, że jest mu naprawdę przykro i właśnie wtedy zaczyna się problem.

Tak trudno jest się temu oprzeć, ponieważ myślisz, że w końcu się zmienił. Wreszcie zrozumiał wszystkie rzeczy, o których mówiłeś tak długo.

Potem historia się powtarza i wracasz do niego. Na początku będzie miło, dopóki jego ego się nie obudzi, a kiedy to nastąpi, nadużycie będzie jeszcze gorsze niż do tej pory. Ukarze cię za zmuszanie go do czołgania się z powrotem do ciebie, za narażanie go na niebezpieczeństwo, aby cię odzyskać.

Aby tego uniknąć, musisz kontynuować proces uzdrawiania i znaleźć w sobie miłość. Bądź swoim własnym źródłem szczęścia i nie będziesz potrzebować nikogo innego do wypełnienia pustki, którą czujesz.

cómo perder el estómago hinchado rápidamente

Nie jesteś odpowiedzialny za innych, tylko za siebie. Musisz to zrozumieć i nauczyć się żyć w ten sposób, a nikt nie będzie w stanie cię dotknąć, nawet on.

4. Użyje i poczuje się winny, aby pomóc mu

Wymyśli wszelkiego rodzaju okropne rzeczy, które mu się przydarzyły. Będzie kłamał, że stracił pracę lub że jego mama jest chora i jest teraz w strasznym miejscu. Wie, że jesteś osobą współczującą i chcesz pomóc tym, którzy potrzebują twojej pomocy.

To jeden z powodów, dla których empaci przyciągają narcyzów, ze względu na ich energię i chęć niesienia pomocy innym. Narcyzi to wykorzystują.

Spróbuje wzbudzić współczucie i w ten sposób zaczepi cię. Co dalej? Trudno oprzeć się nie pomaganiu komuś, kogo kiedyś kochałeś, nawet jeśli ta osoba źle cię traktowała. Jeśli jesteś tego rodzaju osobą, bardzo łatwo wpadniesz w jego pułapkę, a Bóg wie, jak się z niej wydostać.

Musisz tylko nie kupować tego gówna! Nie ma dla ciebie nic oprócz bólu i znęcania się. Musisz skonfrontować się ze sobą i zdać sobie sprawę, że nie jesteś odpowiedzialny za uzdrowienie każdej złamanej osoby.

Jeśli naprawdę potrzebuje pomocy, znajdzie kogoś innego, kto mu ją zapewni i czy to prawda, czy nie, powinieneś trzymać się od niego z daleka, jeśli chcesz leczyć, polepszać się i żyć dalej.