4 rzeczy, które nigdy nie powinny Cię schlebiać na randkach

4 rzeczy, które nigdy nie powinny Cię schlebiać na randkach

Kiedy jesteśmy facetem, wszyscy mamy dziwny zwyczaj wpadania w bzdury. Nie zrozum mnie źle: małe rzeczy są w rzeczywistości największe, ale to nie obejmuje okruchów czyjejś uwagi.Niektóre gesty oznaczają, że świat pochodzi od faceta, którego lubimy. Ale zgadnij co, żadna z poniższych rzeczy nie powinna ci schlebiać.Nie są dowodem jego miłości do ciebie ani nie zapewniają ci specjalnego miejsca w jego życiu.Dzwonię do ciebie, gdy jest pijany

przycięte zdjęcie mężczyzny pijącego alkohol podczas rozmowy telefonicznej

¿Por qué mi esposo mira pornografía?

Bądźmy szczerzy: która dziewczyna nie miała byłego lub prawie, który próbował ją uderzyć, gdy był pijany?Nigdzie nie można go znaleźć w ciągu tygodnia, ale gdy tylko alkohol przejmie kontrolę, jest na wszystkich twoich DM.Więc myślisz sobie, że musi za tobą szaleć. W końcu wiesz, co mówią: pijany umysł mówi trzeźwym sercem?

Jest w tobie tak szaleńczo zakochany, że boi się intensywności swoich uczuć. Albo próbuje stłumić swoje emocje, ale po prostu mu się to nie udaje.Alkohol służy mu jako serum prawdy. Jesteś jedyną, którą pamięta za każdym razem, gdy się marnuje, więc powinno ci to schlebiać, prawda?los mejores consejos sexuales para parejas casadas

Więc nie.Gdyby ten facet naprawdę się o ciebie troszczył, zadzwoniłby do ciebie, gdy będzie trzeźwy.

Zrobiłby wszystko, co w jego mocy, abyś był jego – nie tylko skontaktowałby się z tobą, gdy nawet nie wie, co robi.

Polegam na tobie

zamyślona kobieta stojąca podczas picia kawy patrząca przez okno

Zaufanie do partnera to jeden z fundamentów zdrowego związku. Wiedza, że ​​będziecie dla siebie nawzajem i liczenie na siebie, tak powinno wyglądać.

Ale hej, nie jesteś dziewczyną tego faceta. Może jesteś jego byłym lub to, co macie, to etykietka, ale oficjalnie nie jesteś jego dziewczyną.

Niemniej jednak nadal na tobie polega. Ceni twoją opinię i ufa ci bardziej niż komukolwiek.

Ilekroć ma kłopoty, prosi o pomoc lub radę. I czy chcesz to przyznać, czy nie, w głębi duszy pochlebia ci to.

Chodź, spójrz na niego. Ma wszystkie te dziewczyny, ale jasne jest, że jesteś wyjątkowa.

Jesteś jedyną osobą, którą odczuwa znacznie bardziej niż szczątkowy pociąg. Docenia cię jako osobę i postrzega cię jako przyjaciela, a nie tylko seks lub byłego.

Głupie gadanie! Polega na tobie, ponieważ tylko ty mu na to pozwalasz.

Ten człowiek cię wykorzystuje. W chwili, gdy wpada w jakiekolwiek kłopoty, dzwonisz jako pierwszy.

Ale później, gdy tylko mu pomożesz, wraca do swoich dawnych zwyczajów. Więc co jest w tym dokładnie pochlebnego?

Pojawia się ponownie w twoim życiu

przystojny młody mężczyzna ubrany w różowy top i okulary przeciwsłoneczne rozmawiający z kobietą na zewnątrz

estrellas de la realidad, ¿dónde están ahora?

Minęły wieki, odkąd się rozstaliście. A może nigdy nie byliście prawdziwą parą. Tak czy inaczej, wynik jest taki sam – odkąd odszedł, ten mężczyzna wciąż do ciebie wraca.

Zdarza się to co kilka tygodni lub miesięcy, ale prawda jest taka, że ​​od czasu do czasu pojawia się w twoim życiu. Widzisz to jako znak jego niezdolności do zapomnienia o tobie.

Był z tymi wszystkimi innymi kobietami. Próbował iść dalej, ale po prostu nie może. Za każdym razem jest tak samo: zawsze puka do twoich drzwi. Więc musisz być dla niego wyjątkowy.

Choć bardzo się stara, nie może o tobie zapomnieć. Widać, że cię kocha, ponieważ nie może kontrolować swojej chęci zobaczenia cię.

Przynajmniej w to chcesz wierzyć.Niemniej jednak jest tylko jeden powód, dla którego zachowuje się w ten sposób: ponieważ może.

Jesteś jedyną kobietą na całym świecie, która zawsze przyjmie go z powrotem. Nie ma znaczenia, co zrobił ani jak długo go nie było: czekasz na niego z szeroko otwartymi ramionami.

I on to wie. Mało tego: wykorzystuje to na swoją korzyść. Ale hej, kto mógłby go winić?

Mówiąc ci, że za tobą tęskni

kobieta z kieliszkiem wina siedząca przy oknie w leniwe lato

To super słodkie, jeśli twój chłopak mówi ci, że tęskni za tobą, ponieważ nie mieliście okazji się spotkać przez kilka dni. Można to również usłyszeć od partnera na odległość.

cómo darle un gran oral a tu hombre

Jednakjeśli facet, który jest kilka minut jazdy od ciebie, mówi ci, że tęskni za tobą, ale nic z tym nie robi – nie pochlebiaj.

Nie tęskni za tobą i nie obchodzi go to. Zamiast tego robi to, aby cię zatrzymać.

Celowo bawi się twoim umysłem. Ten mężczyzna upewnia się, że nie zapomnisz o nim, gdy jest gdzie indziej, wkładając wysiłek w inną dziewczynę.