4 poprawki koloru włosów, które natychmiastowo sprawią, że będziesz wyglądać młodziej o lata

Wskazówki dotyczące koloru włosów Peter wstał

Odpowiedni odcień może mieć taką samą moc przeciwstarzeniową jak krem ​​na zmarszczki, a ci czterej czytelnicy REDBOOK pokazują, że nie musisz dokonywać drastycznej transformacji, aby zobaczyć różnicę.Reklama - czytaj dalej poniżejZrównoważyć odcienie blond Wskazówki dotyczące koloru włosów Peter wstał

„Mój naturalny kolor to mysi brąz, więc od lat robię mnóstwo platynowych pasemek” - mówi Weatherly Hammond, 37 lat, broker ubezpieczeniowy. „Jednak obecnie, między pracą a wychowywaniem trojga małych dzieci, po prostu nie mam czasu, aby co sześć tygodni chodzić do salonu”.

POPRAWKA:„Weatherly miała tak wiele super jasnych pasemek, że jej kolor stał się płaski i ostry” - zauważa Hazan. Aby zmiękczyć rzeczy i stworzyć wymiar, Hazan rozjaśniła swoją podstawę o kilka odcieni, a następnie pomalowała na kilka złotych pasemek. „Mając mniejszą liczbę atrakcji, Weatherly musi teraz chodzić do salonu tylko co trzy do czterech miesięcy” - mówi Hazan. „W międzyczasie może w domu nadać korzeniom kolor pudełka”.PRÓBOWAĆ:L'Oréal Paris Superior Preference Color Hair, 9,99 USD.

WSKAZÓWKA:Wybierając domowy blond kolor dla swoich odrostów, szukaj takich słów jaknaturalnylubneutralnyw nazwie cienia zamiastciepłolubzłoty, które czasami okazują się zbyt pomarańczowe ”- radzi Hazan.

Zmiękcz brunatny odcień Wskazówki dotyczące koloru włosów Peter wstał

„Nigdy wcześniej nie farbowałam włosów” - przyznaje Autumn Tush Foley, 35, która w zeszłym roku urodziła trojaczki. - Ale teraz wokół mojej linii włosów pojawiają się szarości, aw moich ciemnych włosach są naprawdę oczywiste. Z trojgiem dzieci w domu nie mam wolnego czasu, więc potrzebuję najłatwiejszego i najszybszego rozwiązania problemu moich szarości ”.alimentos saludables para comer para perder grasa abdominal

POPRAWKA:„Nie ma potrzeby farbowania wszystkich włosów tylko po to, aby ukryć sporadyczne szarości” - mówi Hazan. „Kilka atrakcyjnych elementów pięknie je zakamufluje”. Mając to na uwadze, posypała złoto-kasztanowymi kawałkami wierzchnią warstwę włosów Autumn i wokół twarzy. „Ten wygląd jest naprawdę łatwy w utrzymaniu” - obiecuje Hazan. „Pasemka mogą być odświeżane raz lub dwa razy w roku, a potem, aby zachować promienny odcień, jesień potrzebuje szamponu i odżywki do włosów farbowanych oraz cotygodniowego domowego połysku przeznaczonego dla brunetek”.

PRÓBOWAĆ: 3-stopniowy system Developlus Color Lock, 10,35 USD.

WSKAZÓWKA:„Ciemne włosy mogą rzucać cień na jasną skórę, a to może się starzeć” - mówi Hazan. „Rozjaśnienie twarzy pobudza cerę”.Dodaj bogactwa ciemnym włosom Wskazówki dotyczące koloru włosów Peter wstał

„Początkowo zacząłem rozjaśniać włosy, ponieważ chciałem, aby były cieplejsze, ale w jakiś sposób kolor nabrał własnego życia” - mówi 47-letnia Suzy Morillo, nauczycielka i mama dwójki dzieci. „Nie potrafię dokładnie określić, co jest nie tak, ale czuję, że moje włosy starzeją się i sprawiają, że wyglądam na zmęczoną”.

POPRAWKA:„Głębokie brązowe włosy, takie jak Suzy, mogą zmienić kolor na pomarańczowy, kiedy je rozjaśniasz, a na jej ciepłej karnacji zmywał ją kasztanowy odcień” - mówi Hazan. Jej pierwszym krokiem było pogłębienie podstawy Suzy z powrotem do jej naturalnego czekoladowego brązu, który natychmiast ożywił jej skórę. Następnie, aby zachować trochę lekkości, którą lubi Suzy, Hazan wplótł kilka miodowych pasemek wokół jej twarzy. „Są na tyle dyskretni, że może wytrzymać sześć miesięcy, zanim będzie musiała je naprawić” - zauważa Hazan. - W takim razie, jeśli przez cały rok będzie używać sprayu chroniącego przed promieniowaniem UV, zapobiegnie to brązowieniu się jej cienia.

PRÓBOWAĆ:Osłona przeciwsłoneczna Phyto Phytoplage, 30 USD.

WSKAZÓWKA:„Jeśli masz kręcone włosy, najpierw powiedz kolorystom, czy nosisz je kręcone, czy proste, ponieważ wpłynie to na rozjaśnienie pasemek” - mówi Hazan.

Rozjaśnij szary styl Wskazówki dotyczące koloru włosów Peter wstał

Jennie Driesen, lat 50, pielęgniarka i mama dwójki dzieci, zaczęła siwieć, gdy miała 20 lat. „Przez lata farbowałam włosy na brązowo, ale utrzymywanie tego było tak przykrym obowiązkiem, że kiedy skończyłam 43 lata, postanowiłam odpuścić sobie naturalnie” - mówi. „Bardzo lubię swoje siwe włosy, ale czasami stają się żółte i szare, przez co moja skóra wydaje się blada”.

fotos de niños con síndrome de down

POPRAWKA:„Siwe włosy są porowate, więc się wchłaniająwszystko: minerały z wody, zanieczyszczenia i promienie UV, które wszystko osłabiają ”- wyjaśnia Hazan. Aby przywrócić blask, użyła oczyszczającego szamponu, aby usunąć nagromadzenie (wypróbuj Redken Hair Cleansing Cream, 15,50 USD), a następnie fioletowym połyskiem, aby skorygować żółte odcienie, a następnie głęboką odżywkę. Kilka minut później odcień Jennie była błyszczącą mieszanką srebra i bieli, która wydobyła zdrowy blask jej skóry. „Aby włosy pozostały tak ładne, używaj raz w tygodniu szamponu rozjaśniającego i fioletowego połysku dwa do trzech razy w tygodniu” - zaleca Hazan.

PRÓBOWAĆ: Rita Hazan Ultimate Shine Breaking Brass Gloss, 26 USD.

WSKAZÓWKA:`` Swingowe cięcie z odrobiną krawędzi sprawia, że ​​siwe włosy wyglądają świeżo '' - mówi Hazan, który stylista przyciął włosy Jennie w zakrzywiony bob z dłuższymi przednimi częściami.