4 łatwe hacki, aby naprawić czerwoną, poplamioną skórę - Styczeń 2022

Porady dotyczące makijażu Peter wstał

Jeśli masz bardzo wrażliwą skórę, wiesz, że może się zaczerwienić od kropli kapelusza. Zapytaj naszą modelkę, Emmę, barmankę z Nowego Jorku. „Mam trądzik różowaty, więc moja skóra staje się podrażniona za każdym razem, gdy jestem za dużo słońca, jem cukier lub nabiał… och, i po wysiłku fizycznym. A ponieważ moja cera jest jasna, ta plamistość naprawdę się wyróżnia - powiedziała mi. Więc dałam Emmie, 33 (która jest również przyszłą mamą!), Rutynę, która maskuje zaczerwienienia, nie ukrywając tego, jak naprawdę wygląda.

Charakteryzatorka Mally Roncal współpracuje z gwiazdami takimi jak Beyoncé i Jennifer Lopez i jest założycielkąMally Beautykosmetyki.Reklama - czytaj dalej poniżej1 Zacznij od dwóch korektorów Porady dotyczące makijażu Peter wstał

Aby zneutralizować zaczerwienienia na policzkach, nosie i brodzie, użyj żółtego korektora w kremie, jak pokazano powyżej. Pod oczy nałóż taki, który jest o dwa odcienie jaśniejszy od skóry.

como hacerlo gemir en la cama
dwa Rozetrzyj palcami Porady dotyczące makijażu Peter wstał

Wykonując ruchy poklepywania i rozcierania, delikatnie wmasuj żółty korektor w skórę. Następnie do okolic oczu używaj tylko palca serdecznego, ponieważ jest najsłabszy i nie szarpie tego delikatnego miejsca.

Michael Jones detrás de los actores de voz
3 Uzupełnij podkładem w proszku Porady dotyczące makijażu Peter wstał

Jest grubszy niż płyn, dzięki czemu zapewnia dodatkowe krycie i utrwala korektor. Rozprowadź go lekkim ruchem naciśnij i roluj (polerowanie może wymazać korektor).4 Ożyw swoje policzki Porady dotyczące makijażu Peter wstał

Wiem wiem. Właśnie usunąłeś zaczerwienienie i teraz sprawiam, że się zarumienisz ?! Ale wir brzoskwiniowego różu na jabłkach na twoich policzkach dodaje ci zdrowego koloruchciećto - i daje promienne wykończenie.