4 wczesne czerwone flagi, że będzie miał problemy z zaangażowaniem

4 wczesne czerwone flagi, że będzie miał problemy z zaangażowaniem

Czy chciałbyś mieć magiczną różdżkę, która od samego początku mówi ci, jakiego faceta nigdy nie zobowiąże się do ciebie?Kim jest niedojrzały chłopiec, który nie zasługuje na twoją uwagę?

Kryształową kulę, która przepowiada przyszłość i doradza ci uciekać, by ratować życie, zanim mocno zakochasz się w mężczyźnie i zanim będzie za późno, by zostawić go emocjonalnie nieuszkodzonym?Cóż, trafiłeś we właściwe miejsce.

Nie, nie dajemy ci magicznych sztuczek, aby zobaczyć przyszłość, ale dajemy ci te wczesne sygnały, że mężczyzna nigdy nie stanie się materiałem na chłopaka i że prawdopodobnie będzie miał problemy z zaangażowaniem w przyszłości.

1. Nigdy nie miał poważnego związku

Przystojny mężczyzna w białych ubraniach pozuje w morskiej sceneriiSą więc faceci, którzy nigdy nie mieli szczęścia, aby znaleźć kogoś godnego ich szczerej miłości i oddania.

Faceci, którzy po prostu nie mieli szczęścia w miłości.

A ci mężczyźni też zasługują na strzał. Ich nieudana historia związku nie czyni ich zepsutymi lub niegodnymi twojej miłości.Jeśli jednak facet miał w przeszłości tylko bezsensowne romanse i przypadkowe sprawy, nadszedł czas, aby przemyśleć, kto jest winny.

Spójrzmy prawdzie w oczy – jest praktycznie niemożliwe, żeby wpadał na dziewczyny, które nie chciały niczego poważnego i że coś takiego nie jest w żaden sposób jego winą.

textos sucios para enviar a fwb

Nie mówię, że powinieneś wierzyć we wszystko, co słyszysz, ale jeśli facet jest znany z tego, że jest graczem, który lubi się wygłupiać, który po prostu szuka sposobów, aby dostać się do dziewczęcych spodni, to zdecydowanie jest to czerwona flaga, że ​​jest kimś, przy kim powinieneś być bardzo ostrożny.

2. Planuje w ostatniej chwili

Przystojny młody brodaty mężczyzna w okularach i swobodnym stroju odbierający pocztę tekstową z zaproszeniem na spotkanie w kawiarni, spacerując na świeżym powietrzu, spiesząc się, aby się tam dostać w czasie, mijając miejsce na kopię na reklamę

Kiedy po raz pierwszy spotykasz faceta, który żyje chwilą, myślisz o nim jako o spontanicznym.

Zakochujesz się w jego duchu miłości, w sposobie, w jaki sprawia, że ​​się odprężasz, w tym, że jest wyluzowany i ekscytujący.

Cieszysz się, że jest nieprzewidywalny i nigdy nie wiesz, dokąd zaprowadzi Cię noc.

Ilekroć dzwoni do ciebie, żeby powiedzieć, że masz być gotowy za piętnaście minut, oczekiwanie przyprawia cię o motyle i czujesz się młodszy niż kiedykolwiek.

Cóż, nie znoszę przebijać twojej bańki, ale wszystko to może być wczesnym oznaką mężczyzny z problemami z zaangażowaniem.

Jest oczywiście impulsywny i podejmuje decyzje w ostatniej chwili (co wydaje się świetne na początku związku, ale przysporzy ci wiele bólu głowy w przyszłości).

3. Używa niejasnych określeń dotyczących twojego związku

Miła, przyjemna para rozmawiająca ze sobą?

Rzeczy, których wiele kobiet nie zauważa, gdy rozpoczynają nowy związek, to terminy, których używa ich facet, gdy o nich mówi.

Cóż, jest to coś, na co zdecydowanie powinieneś zwrócić uwagę, jeśli chcesz wiedzieć, dokąd to zmierza.

Czy nazywa twój związek „związkiem” czy „rzeczą”?

Kiedy rozmawia ze swoimi przyjaciółmi, czy nazywa cię swoją dziewczyną, czy dziewczyną, z którą się spotyka?

Czy on zaprasza cię na randkę, czy tylko po to, żeby się spotkać? Czy wspomina o innych dziewczynach przed tobą, czy skupia się tylko na tobie?

Oczywiście nie możesz oczekiwać, że facet uczyni wszystko oficjalnym od pierwszej randki.

Jeśli jednak widujecie się ze sobą od jakiegoś czasu, a on nadal używa niejasnych, niezdefiniowanych terminów, jeśli chodzi o ciebie i twój związek, jedno jest jasne — nie ma zamiaru podejmować zobowiązań w najbliższym czasie.

4. Nie jest konsekwentny

brodaty mężczyzna o bardzo ciekawym spojrzeniu

Kolejną wczesną czerwoną flagą, że w przyszłości będzie miał problemy z zaangażowaniem, jest niekonsekwencja faceta.

Jeśli chodzi o tego mężczyznę, nigdy nie wiesz, na czym stoisz.

Czy on szaleje za tobą? A może nie obchodziło go to mniej?

Jednego dnia zachowuje się tak, jakbyś była miłością jego życia i jakby nie wyobrażał sobie, że nie ma cię u boku, a następnego jego zachowanie drastycznie się zmienia i zaczyna traktować cię jak gówno, ignorować, a nawet znikać na kilka dni.

Prawdopodobnie masz nadzieję, że to się zmieni, kiedy wejdziecie w swój związek na wyższy poziom.

Że zbierze się do kupy, kiedy uczynisz wszystko oficjalnym i kiedy całkowicie ci się odda.

Cóż, muszę cię rozczarować i zabić wszystkie twoje nadzieje.

Jeśli mężczyzna zachowuje się tak od początku, jest duża szansa, że ​​nie jest materiałem na chłopaka.

Właściwie to prawdopodobnie nawiedza cię duchem lub zachowuje się jak palant w momencie, gdy poczuje, że cię wpuszcza i że staje się od ciebie emocjonalnie zależny.

¿Cuáles son los buenos alimentos para comer para perder grasa abdominal?

A to jest coś, czego nie może znieść z powodu swojej fobii.

4 wczesne czerwone flagi He