35 mężczyzn ujawnia swoje największe mody na dziewczęta - Grudzień 2021

Chociaż możesz tego nie wiedzieć, mężczyźni zwracają uwagę na to, co nosisz. Dlatego poprosiliśmy 35 mężczyzn, aby ujawnili swoje największe obawy związane z modą dziewcząt i oto, co nam powiedzieli.

1. Zbyt dużo makijażu

Wiele można powiedzieć o Tobie na podstawie makijażu. Większość facetów powie ci, że nie lubią zbyt dużo makijażu, ale prawda jest taka, że ​​lubią widzieć kobietę, która WYGLĄDA tylko tak, jak według nich powinna wyglądać naturalna kobieta. To nie znaczy, że nie lubią makijażu - hej, po prostu nie lubią, gdy jest to zbyt oczywiste.2. Oczywista sztuczna opalenizna

To samo dotyczy sztucznej opalenizny, co jest zbyt oczywiste. Większość mężczyzn powiedziała nam, że wolą widzieć dziewczynę bez opalenizny nad dziewczyną z pomarańczową, sztuczną opalenizną.

3. Zbyt krótkie spodenki

Być może myślisz, że każdy mężczyzna byłby podniecony przez dziewczynę w zbyt krótkich spodenkach, ale prawda jest inna. Mówią, że to wielka frekwencja, jeśli widzą, że nosisz szorty, które nawet nie zakrywają twojego tyłka, chociaż udowodniono, że mężczyźni zakochują się w kobietach z dużymi tyłkami.

4. Za dużo perfum

Nikt nie lubi być w pobliżu kogoś z nieprzyjemnym zapachem ciała, ale faceci też nie lubią przesadzać z mocnymi perfumami, ponieważ może to po prostu przynieść efekt przeciwny do zamierzonego.5. Sztuczne rzęsy

Duże, sztuczne rzęsy to kolejna rezygnacja dla niektórych facetów. Mówią po prostu, że są przerażające i nienaturalne.

movimientos sexuales que a ella le encantarán

6. Zbyt wiele akcesoriów

Nie ma nic złego w wyposażaniu ubrań, ale mężczyźni twierdzą, że je wyłącza, jeśli masz na sobie zbyt dużo biżuterii.

7. Twarz kaczki

Większość mężczyzn nie lubi, gdy dziewczyny robią miny. Nie lubią tego w selfie lub osobiście.8. Niewygodne buty

Tak, prawie wszystkie kobiety lubią nosić buty na obcasie i buty, które ładnie wyglądają. Ale jeśli wiesz, że będziesz mieć problemy z chodzeniem podczas noszenia określonej pary butów, lepiej ich unikać.

9. Wytatuowane brwi

Najwyraźniej mężczyźni nie widzą sensu woskowania brwi, a następnie ponownego wytatuowania. I najwyraźniej zauważają wytatuowane brwi.

10. Zbyt dużo operacji plastycznych

Nie ma nic złego w korzystaniu z chirurgii plastycznej, jeśli możesz zmienić coś, co ci się nie podoba. Ale jeśli chcesz być bardziej atrakcyjny dla facetów, nie używaj go zbyt często, ponieważ według nich będą uważać cię za niepewnego i płytkiego.

11. Fałszywe paznokcie, które są zbyt długie

Wiem, że większość z nas, dziewczyn, lubi eksperymentować z różnymi stylami paznokci, ale faceci wolą to, gdy jest to proste. Po prostu nie lubią sztucznych paznokci, które są zbyt długie i mają błyszczące wzory.

12. Odważne kolory szminki

Twoje usta są jedną z najważniejszych kobiecych cech. Dlatego powinieneś unikać używania, na przykład, czarnych lub niebieskich szminek, ponieważ oczywiście wyłącza mężczyzn.

13. Zbyt wiele kolczyków

Zbyt wiele kolczyków, zwłaszcza jeśli są na twojej twarzy, wyłącz większość facetów na pierwszy rzut oka. Po prostu postrzegają cię jako zbuntowanego, a zatem niedojrzałego, chociaż prawdopodobnie nie mają racji.

como preparar veneno en casa

14. „Nienaturalne” kolory włosów

Większość z nas farbuje włosy i nie jestem nawet pewna, czy to zauważą. Ale na pewno zauważą, jeśli farbujesz go na zielono lub w innym „nienaturalnym” kolorze włosów. I nie tylko - zostaną przez to również wyłączone.

15. Lepki błyszczyk do ust

Kiedy facet, który cię lubi, patrzy na twoje usta, jego pierwszym pragnieniem jest pocałunek. Ale tak się nie stanie, jeśli nosisz błyszczyk, który wygląda na zbyt błyszczący lub zbyt lepki.

16. Makijaż na siłowni lub przy basenie

Jednym z największych wypadków dla większości facetów jest dziewczyna ubrana w makijaż na siłowni lub przy basenie. Nie ma nic gorszego niż makijaż pokryty potem.

17. Wydruk zwierząt

Faceci nie lubią oglądać zbyt wielu odcisków zwierząt na dziewczynie, którą lubią. Po prostu łączą to z tandetną odzieżą.

18. Zbyt duży dekolt

Jest to podobne do noszenia zbyt krótkich ubrań. Wbrew powszechnemu przekonaniu mężczyźni nie lubią, gdy od razu pokażesz im wszystkie swoje atrybuty. Zamiast tego doprowadza ich do szaleństwa, gdy jesteś przypadkowo seksowny.

19. Duże tatuaże

Kolejną modą dla facetów jest tatuaż, który jest zbyt duży i obejmuje połowę twojego ciała, a nawet twarzy.

20. Problemy dentystyczne

Nikt nie oczekuje od Ciebie idealnych zębów, ale higiena jamy ustnej jest zawsze koniecznością. Nieświeży oddech lub brak zębów jest dla większości mężczyzn ogromną przeszkodą.

21. Zbyt krótkie włosy

Kiedy nas widzą, mężczyźni podświadomie szukają naszych kobiecych cech. A długie, lśniące włosy są jednym z nich. Dlatego niektórzy mężczyźni są wyłączani przez dziewczynę o zbyt krótkich włosach.

¿Qué tan pronto después de iui puedo probar?

22. Włosy przesadzone

Podobnie jak makijaż, jeśli chodzi o włosy, mężczyźni również wolą je tak naturalnie, jak to możliwe. Oznacza to, że przesadzone włosy rzadko są podniecające dla mężczyzn, zwłaszcza jeśli próbujesz to zrobić samemu i nie wygląda to tak, jak początkowo planowałeś.

23. Pokazuje za dużo skóry

Nie twierdzę, że powinieneś przykryć swoje ciało, ale faktem jest, że większość mężczyzn jest faktycznie wyłączona, kiedy od razu pokażesz za dużo skóry. Oczywiście wolą śnić o ciele, zanim zobaczą wszystko.

24. Ubrania, które nie pasują

Każdy typ ciała jest piękny i nie ma co do tego wątpliwości. Ale piękne jest także noszenie ubrań, które pasują do twojego ciała. Unikaj ubrań, które są dla ciebie za małe lub za duże.

25. Fałszywe markowe ubrania

Nie możesz sobie pozwolić na określoną markę? To jest w porządku. Znajdź coś podobnego w znacznie przystępnej cenie. Po prostu nie noś fałszywych markowych ubrań, bo zaufaj mi - nawet faceci potrafią odróżnić.

26. Duże, ciemne okulary przeciwsłoneczne w pomieszczeniu

Lubisz duże, ciemne okulary przeciwsłoneczne, ponieważ chronią cię przed promieniami UV, a jednocześnie zakrywają połowę twarzy. OK, po prostu nie noś ich w pomieszczeniach, ponieważ są niegrzeczne i sprawiają wrażenie niedotykalnej diwy i nie jest to coś, co dla większości facetów jest atrakcyjne.

27. Ubrania, które nie schlebiają twojej figurze

Nie twierdzę, że nie możesz nosić określonego rodzaju odzieży, ponieważ należysz do określonego rodzaju ciała. Ale większość facetów się nie kręci, gdy nosisz ubrania, które nie pochlebiają twojej sylwetce. Zamiast tego zaznacz swoje najlepsze funkcje.

28. Poduszki na ramiona

Nakładki na ramiona są modne, ale zawsze są nieatrakcyjne dla mężczyzn. Mówią, że kobiety noszą poduszeczki na ramionach i oczywiście większość facetów nie jest włączana przez kulturystów.

29. Nieodpowiednie ubrania na okazję

Idziesz na filiżankę kawy po południu? Nie powinieneś więc nosić absurdalnie wysokich obcasów ani ciasnej sukienki klubowej. Po prostu zawsze ubieraj się na tę okazję i nie musisz się martwić.

30. Spodnie Capri

Oczywiście mężczyźni nie lubią spodni capri. Mówią, że tego typu spodnie wskazują na „najbrzydszą część kobiecej nogi”.

31. Sandały

Jeśli nosisz sandały, upewnij się, że stopy i palce są gotowe na sezon. Przycinaj paznokcie u nóg, szoruj martwą skórę i odżywiaj stopy, ponieważ wtedy mężczyźni na pewno nie zostaną przez Ciebie obojętni w sandałach.

32. Workowate ubrania

Większość mężczyzn nie lubi luźnych ubrań. To jedna rzecz, jeśli nosisz jego koszulę w domu, ale zupełnie inaczej, jeśli ciągle nosisz za dużą piżamę i bluzy, gdziekolwiek jesteś.

100 mujeres que cambiaron el mundo

33. Odzież, która jest zbyt ciasna

W ten sam sposób mężczyźni są wyłączani przez luźne ubrania, a także przez zbyt ciasne ubrania. Wygląda po prostu niewygodnie i nie jest tak atrakcyjny, jak mogłoby się wydawać.

34. Ugg Boots

Kiedy pytasz większość mężczyzn, co im się nie podoba w Ugg Boots, większość z nich nie zna prawdziwego powodu i nie ma logicznego wyjaśnienia. Ale prawie wszyscy zgadzają się, że te buty po prostu je wyłączają.

35. Ekstremalna moda

Większość facetów lubi to, gdy zachowujesz swobodę. Mówią, że zwykle są one wyłączane przez ekstremalną modę i przedmioty, które są prawie niemożliwe do noszenia.