3 sposoby na pokonanie kogoś, kto nigdy nie wiedział, jak cię kochać

3 sposoby na pokonanie kogoś, kto nigdy nie wiedział, jak cię kochać

Kochanie kogoś, kto cię nie kocha, może mieć poważne konsekwencje dla twojej psychiki i sposobu, w jaki siebie postrzegasz.Możesz łatwo zmienić się z szczęśliwej i zadowolonej osoby w przygnębioną i załamaną. Dlatego musisz wyrwać się z tego tak szybko, jak to możliwe i zacząć robić wszystko, co w twojej mocy, aby przezwyciężyć nieodwzajemnioną miłość, która pochłania twoje życie.

Pogodzenie się z jakimkolwiek związkiem jest trudne i wymaga czasu. Ale konieczność pokonania kogoś, kto nigdy nie wiedział, jak cię kochać, może być równie bolesna, jeśli nie bardziej. Ważne jest, aby powiedzieć sobie, że nie jesteś tym zdefiniowany i że ktokolwiek powinien być w twoim życiu i cię kochać, znajdzie do ciebie drogę. Wszystko inne to strata czasu.Im więcej sobie tego powiesz, tym łatwiej będzie ci to zaakceptować i iść dalej.

nuevos movimientos sexuales para sorprender a tu hombre

Oto kilka pomocnych wskazówek, które mogą być przydatne w tym procesie.

1. Choć to bolesne, zaakceptuj, że nie kocha cię tak, jak tego chcesz

Uwierz mu, kiedy pokazuje, jak mało mu zależy. Jeśli są dni, kiedy myślisz, że naprawdę cię kocha, a są też takie, w których całkowicie cię lekceważy i mijają dni bez jego kontaktu, jasne jest, że nie ma tam miłości.To nie jest miłość, którą próbuje ci sprzedać. Jeśli myśli o tobie tylko wtedy, gdy jest to dla niego wygodne lub gdy czuje się samotny, to nie jest miłość. To wygoda.

Następnym razem, gdy będziesz chciał do niego zadzwonić lub go zobaczyć, po prostu pamiętaj, jak mało o tobie myśli i że widzisz go tylko wtedy, gdy ON o tym decyduje.

Odejdź od tego. Powiedz sobie, że zasługujesz na więcej i nie odbieraj telefonu, gdy zobaczysz jego numer. Powoli zacznie być coraz łatwiej.3 sposoby na pokonanie kogoś, kto nigdy nie wiedział, jak cię kochać

2. Znajdź coś lepszego i bardziej ekscytującego do zrobienia, co odciągnie Cię od niego

Im mniej go widzisz, tym mniej będziesz tego potrzebował! To powinno być twoim głównym zmartwieniem. Jeśli możesz, jedź gdzieś daleko, jeśli możesz, oczywiście. Wybierz miejsce, które będzie Ci o nim najmniej przypominać, i zajmij się hobby i zajęciami, które sprawią, że myślenie o nim będzie prawie niemożliwe.

To może wydawać się oczywiste, ale im mniej czasu spędzisz z nim i im mniej czasu spędzisz na myśleniu o nim, tym szybciej go pokonasz. Z czasem stanie się to o wiele łatwiejsze, że nie uwierzysz, jak cudownie możesz się czuć bez niego.

Dobrzy przyjaciele i pasjonujące się hobby mogą być lekarstwem na nieodwzajemnioną miłość.

3. Choć raz postaw się na szczycie listy priorytetów

Kiedy coś takiego zaczyna pochłaniać ciebie i każdą twoją myśl, zwykle zapominasz, że musisz o siebie zadbać.

cosas malas que decirle a tu hombre

Pomóc może rozmowa z najbliższymi w życiu. Odetchnij im. Łatwiej jest dzielić się swoimi trudami z kimś, kto cię kocha. Upewnią się, że wiesz, że nie jesteś sam.

Ponadto nie jesteś jedyną osobą, która kiedykolwiek musiała przez to przejść. I mam to na myśli w dobry sposób. Oznacza to, że wielu ludziom przed tobą udało się przez to przejść, a wielu będzie to robić po tobie. I zgadnij, co jeszcze, ty też!

Dlatego musisz zdać sobie sprawę, że musisz stawiać siebie ponad wszystkimi innymi. Kiedy jesteś zadowolony z siebie i możesz być sam i NIE czujesz się samotny, to jesteś w pełni uzdrowiony.

Kiedy zdasz sobie sprawę, jak ważny jesteś TY i Twoje uczucia, nie zadowolisz się niczym mniej.

3 sposoby na pokonanie kogoś, kto nigdy nie wiedział, jak cię kochać