Kurczak w 3 Krokach - Styczeń 2022

Użyj tego prostego kurczaka smażonego na patelni jako bazy do następujących pikantnych dań z kurczaka:Kurczak Normandia,Chicken Veracruz, Kurczak słodko-kwaśny iKurczak z Serem pleśniowym i Rukolą. Reklama - czytaj dalej poniżej zysków:4Czas całkowity:0godziny10min Składniki4 bez kości, bez skóry połówki piersi kurczaka 1/2 łyżeczki Sól koszerna 1/4 łyżeczki. zmielony czarny pieprz 1/4 c. mąka uniwersalna 1 łyżka. oliwa lub olej rzepakowy 1 łyżka. masło niesoloneTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Piersi dopraw solą i pieprzem z obu stron. Pogłębić kurczaka w mące, lekko obtaczając z obu stron; otrzep nadmiar.
  2. Rozgrzej olej na dużej patelni z nieprzywierającą powłoką na średnim ogniu. Dodaj masło i mieszaj, aż się rozpuści. Umieść kurczaka na patelni górną stroną do dołu. Zmniejsz ogień do średniego i smaż 7 minut, obracając raz lub do uzyskania lekko złotego koloru z każdej strony. Przełóż kurczaka na talerz; trzymaj się ciepło.
  3. Zostawić skropliny na patelni. Aby przygotować jeden z wyśmienitych sosów wymienionych powyżej, dodaj składniki i odgazuj patelnię (tj. Zeskrob ją, aby poluzować ugotowane kawałki).
smażone piersi z kurczaka Jason LoucasUżyj tego prostego kurczaka smażonego na patelni jako bazy do następujących pikantnych dań z kurczaka:Kurczak Normandia,Chicken Veracruz, Kurczak słodko-kwaśny iKurczak z Serem pleśniowym i Rukolą.