3 szybkie sztuczki, które sprawią, że Twój partner poczuje się zweryfikowany, nawet jeśli są oczywiście w błędzie

* Ostrzeżenie: praca nad tymi umiejętnościami może mieć niezamierzone skutki uboczne, takie jak, między innymi, uzgodnienie ze swoim partnerem, kiedy masz pewność, że masz rację, zwiększenie poziomu empatii i szybki wzrost intymności seksualnej i emocjonalnej *Jak się czujesz, gdy ktoś odrzuca twoje myśli lub pomysły, nie słuchając ich naprawdę? Czy w tym momencie masz ochotę ich słuchać? Jedną z najtrudniejszych rzeczy w związkach jest słuchanie partnera. Czy zdarza się, że czekasz, aż przestaną mówić, abyś mógł powiedzieć swój kawałek? Jak to dla ciebie działa? Kiedy nadejdzie Twoja kolej, aby wypowiedzieć słowa… jak są odbierane? Jednym z najbardziej skutecznych sposobów pokazania partnerowi, że cenisz go i szanujesz, jest potwierdzenie jego uczuć. Czy to oznacza, że ​​musisz się zgodzić ze wszystkim, co mówią? Absolutnie nie! ALE… może zająć długą drogę, aby znaleźć właściwą drogę, jeśli poświęcisz trochę czasu, aby naprawdę usłyszeć perspektywę partnera.Jak możesz to robić? Łatwo powiedzieć: „Słucham”. Ale słuchanie jest trudne. Zaufaj mi, jestem gadułą i musiałem nauczyć się, jak przestać czekać na swoją kolej, aby mówić. Więc wysłuchaj mnie przez minutę, a jeśli będziesz praktykować to, co głosię, ty również możesz nauczyć się zamykać i słuchać. (W prawdziwej rozmowie, nie zawsze ćwiczę to, co głoszę, więc jeśli okaże się, że nie słucham i / lub nie potwierdzam cię ... powiedz tak!) Jaka jest różnica między słuchaniem a czekaniem na twoją kolej na rozmowę? Słuchanie polega na aktywnym staraniu się usłyszeć, co mówi inna osoba z intencją zrozumienia z ich perspektywy. Staje się to oczywiste, gdy ktoś tylko czeka na odpowiedź - przerywanie, wtrącanie się i obrona się podczas rozmowy partnera to tylko niektóre prezenty. Zamiast tego spróbuj ...cómo complacer sexualmente a un hombre en la cama

1. Skoncentruj się na tym, co mówi ci twój partner, bez formułowania odpowiedzi, zanim skończą mówić słowa.

Może to stworzyć dodatkową ciszę, kiedy skończysz rozmawiać, podczas gdy ty rzeczywiście wchłoniesz to, co do ciebie powiedzieli, i w tej ciszy może się okazać, że będą trwać dalej. Kiedy ludzie czują się słyszani, pozwala im to mówić więcej, a kiedy ich słuchasz, bez osądu i obrony, często okaże się, że to wystarczy, aby złagodzić część ich frustracji.

2. Pamiętaj, że teraz nie chodzi o ciebie.

Chcesz spróbować zrozumieć sytuację z punktu widzenia partnera, a nie własnego. Nie chodzi o to, co zrobiłbyś w podobnej sytuacji, nie chodzi o to, jak byś się czuł, gdyby to byłeś ty, i zdecydowanie nie chodzi o to, jak myślisz, że powinien się czuć twój partner.

3. Poproś partnera o wyjaśnienie, dlaczego czują się tak, jak oni lub jak doszli do wniosku, który nie ma dla Ciebie sensu.

Pamiętając, że nawet jeśli nie ma to dla ciebie sensu, to jak się czują, jest dla nich bardzo realne, a odrzucenie tego uczucia jako fałszywego prawdopodobnie go nie rozwiąże. Na przykład, jeśli twój partner mówi ci: „Nie przejmujesz się tym, co mam do powiedzenia”, instynkt może się bronić. Być może myślisz „Oczywiście, że…”, czując irytację, że tego nie wiedzą. Pierwszą odpowiedzią może być obrona się i odrzucenie uczuć partnera jako fałszywe, ale chodzi o to, nawet jeśli to nie jest „prawda”, jeśli twój partner czuje, że nie obchodzi cię nic, co mają do powiedzenia, i mówią ty, że… jak powiedziałem, jest to jednak dla nich realne. Zamiast stać się defensywnym, spróbuj ustalić, w jaki sposób doszli do tego wniosku.

Po bliższej inspekcji możesz dowiedzieć się, że wysyłasz sygnały, o których nawet nie zdawałeś sobie sprawy, i możesz skorzystać z okazji, by uspokoić partnera. Lub twój partner może być daleko od bazy i coś źle zinterpretował, w takim przypadku możesz skorzystać z okazji, aby naprawić nieporozumienie w sposób uwzględniający uczucia partnera. W obu przypadkach, jeśli nie jesteś w stanie wyjść poza siebie, aby zobaczyć to, co widzi twój partner, nawet jeśli się z tym nie zgadzasz… spowoduje to tylko frustrację dla obojga.Gdy wysłuchasz partnera i spróbujesz zrozumieć z jego punktu widzenia, poczuje się on potwierdzony. To niekoniecznie oznacza, że ​​się z nimi zgadzasz - oznacza, że ​​to, co mówią i jak się czują, ma dla ciebie znaczenie (tak jak powinno) i że chcesz być partnerem, który to pokazuje.movimientos sexuales que a ella le encantarán

autor: Tia Grace