28 znaków, które pokazują, że jesteś beznadziejnym romantykiem - Grudzień 2022

Być może zastanawiasz się, dlaczego masz tak wiele problemów w związkach w dzisiejszych czasach, kiedy robisz wszystko dobrze? Tak bardzo zależy ci na znalezieniu bratniej duszy, że Twoi znajomi mogą myśleć, że jesteś szalony, ale zawsze udzielasz dobrych rad dotyczących miłości. Cóż, wszystkie te rzeczy wskazują, że jesteś bardzo normalny, po prostu beznadziejny romantyk.

1. Kochasz kochać. Myśl o kochaniu kogoś podnieca cię bardziej niż cokolwiek innego! Chcesz, aby świat wiedział, jak pięknie jest kochać, a nie ma dla ciebie nic cenniejszego niż poczucie bycia tam dla kogoś innego.2. Otrzymywanie kwiatów przypadkowo przynosi ci radość i uważasz, że to najsłodsza rzecz na świecie.

3. Badasz suknie ślubne, chociaż nie masz narzeczonego.

4. Najśmieszniejsze komedie romantyczne powodują, że płaczesz, ponieważ jesteś tak szczęśliwy, że ci ludzie skończyli razem.cosas pervertidas que hacerle en la cama

5. W związku z tym jesteś bardzo emocjonalny i nie boisz się pokazać, kiedy coś dotyka cię do tego stopnia, że ​​płaczesz. Wspaniale jest wiedzieć, że ktoś tak szczerze mówi o swoich uczuciach.

6. Nadanalizujesz wszystko, co robi dla ciebie twój sympatia / chłopak / mąż, co sprawia, że ​​wierzysz, że jesteś jedyny.

7. Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia.8. Dostajesz motyle nawet po latach bycia w związku z kimś.

9. Zrobiłbyś wszystko dla osoby, którą kochasz.

(Nawiasem mówiąc, jeśli nie udało ci się znaleźć miłości swojego życia i naprawdę ciężko jest ci się zakochać, sprawdź ten link: Nie rezygnuj z miłości i bądź pozytywny)

10. Jesteś rozczarowany współczesnym romansem, ponieważ nie ma w nim nic romantycznego. Nadal wierzysz w listy miłosne i długie rozmowy przez telefon.

11. Nienawidzisz portali randkowych, ponieważ okazuje się, że spotkanie kogoś osobiście jest najbardziej romantyczną rzeczą na początku związku.

alimentos que eliminan la grasa

12. Każdy przychodzi do ciebie po radę, gdy ma problemy w życiu miłosnym. Zazwyczaj mówisz im, że miłość nie jest łatwa, ale ciężka praca i że muszą być cierpliwi.

13. Nie rozumiesz całej rzeczy związanej z „podłączeniem” lub „otwartym związkiem”, ponieważ uważasz, że znalezienie tego, dla którego zamierzasz się osiedlić, jest o wiele ważniejsze.

nombres bíblicos para niñas con significado

14. Ciągle słuchasz piosenek miłosnych i odnosisz się do wszystkich tekstów.

15. Trudno jest ci zdecydować, czy naprawdę kogoś kochasz, czy też jesteś zakochany w pomyśle tej osoby. Może po prostu zakochałeś się w miłości?

16. Uważasz, że w całym wszechświecie jest tylko jedna osoba, która jest dla ciebie przeznaczona, i wciąż go szukasz, ponieważ wierzysz, że on tam jest i czeka na ciebie.

17. Oglądałeś tak wiele komedii romantycznych, że masz bardzo wysokie oczekiwania i chcesz, aby twój partner cię zaskoczył i traktował jak mężczyzn w filmach dla swoich bliskich.

18. Cały rok czekasz na swoje ulubione wakacje: Walentynki!

19. Chcesz zmienić każdą randkę w coś wyjątkowego i dajesz z siebie wszystko.

20. Bez względu na to, co się stanie, zawsze uwierzysz w miłość!

21. Chociaż życie miłosne twoich przyjaciół jest rodzajem bałaganu i naprawdę nie możesz znaleźć powodu, aby pozostali razem ze swoimi partnerami, wciąż wierzysz, że miłość zwycięży wszystko i że znajdą sposób na wypracowanie tego.

22. Nawet jeśli w tej chwili nie masz partnera w swoim życiu, nadal jesteś szczęśliwy dla wszystkich par, które się odnalazły.

23. Bardzo się ekscytujesz, gdy ktoś ogłasza swój ślub w mediach społecznościowych.

24. Kiedy byłeś młodszy, bawiłeś się weselami dla lalek i pluszaków.

25. Fantazjujesz o długotrwałych, znaczących związkach, ponieważ myśl o seksie nie wystarcza.

¿Puedes quedar embarazada el primer día de tu período?

26. Powieści romantyczne to twój kryptonit.

27. Jesteś marzycielem. Przechodzisz przez tak wiele scen, które mogą wystąpić z ukochaną osobą każdego dnia, zawsze wyobrażając sobie romantyczne sceny na plaży lub w filmach. Tworzysz w głowie zupełnie nowy obraz, który przez większość czasu nie ma nic wspólnego ze światem rzeczywistym.

28. Zasypujesz swoją drugą połówkę wszystkimi darami i uwagami, które są po ludzku możliwe.