250+ słodkich akapitów miłosnych dla niego i dla niej - Grudzień 2022

250+ słodkich akapitów miłosnych dla niego i dla niej

Wszyscy dochodzimy do etapu w naszym życiu, kiedy chcemy użyć kilku miłosnych akapitów. Kiedy jesteś zakochany, chcesz pokazać swojej wyjątkowej osobie, ile dla ciebie znaczy. Tak bardzo pragniesz dać im znać, że są dla Ciebie ważne i jesteś najszczęśliwszą osobą, aby je mieć w swoim życiu.

Te miłosne akapity to doskonały sposób na pokazanie im WSZYSTKIEGO (i nie tylko)! Wysyłając swoje kochany niektóre z poniższych akapitów sprawią, że poczują się naprawdę wyjątkowe i docenione.Jest sposób, aby użyć swoich słów, aby był dla ciebie tak oddany, jak kiedykolwiek mogłeś mieć nadzieję.KLIKNIJ TUTAJaby dowiedzieć się więcej na ten temat.

PS Próbowałem, działa!

Próbowałeś znaleźć dobre słowa wyjaśnić, dlaczego chcesz tylko ich, ale nie mogłeś wymyślić niczego dobrego.Próbowałeś nawet poszukać długich akapitów, które wyjaśniłyby wszystko, co leżało na twoim sercu. Ale nic nie było wystarczająco dobre dla ukochanej osoby.

A kiedy coś wymyśliłeś, nie było to wystarczająco silne, aby pokazać im, jak wielka jest twoja miłość do nich.szczęśliwa para rozmawia rano Ale nie martw się więcej – jest ich wielesłodkie akapity,słodkie teksty na dzień dobry, oraz listy miłosne dla niego lub ona.

Możesz ich używać w złych czasach, a nawet w dobrych. W ten sposób Twój partner na pewno będzie wiedział, jak je pielęgnować.Chodzi o to, że akapity o miłości są zawsze świetnym sposobem na wyrażenie swojej miłości.

Mogą właściwie przekształcić wszystkie twoje emocje w najbardziej urocze słowa i napisać własne Piękny poemat miłosny .Zmiatasz swojego partnera z nóg, gdy go usłyszy.

Zawsze możesz spróbować czegoś zupełnie nowego. Dzięki starannie opracowanej strategii,Chemia tekstuuczy, jak przykuć jego uwagę i zatrzymać – na zawsze.

Nie martw się, jeśli nie robiłeś tego wcześniej. Wszystkie romantyczne, długie akapity miłosne to tylko jedno kliknięcie.

Musisz tylko znaleźć coś, co twój partner (lub twoja sympatia) uzna za interesujące i słodkie.

Na przykład nie wysyłaj im słów, których nie docenią. Zanim zrobisz coś takiego, upewnij się, co im się naprawdę podoba.

Jeśli twój partner lubi emocjonalne listy miłosne, teksty miłosne lub wzruszające cytaty miłosne , a następnie wyślij im coś, co będzie spraw, aby poczuli się wyjątkowo .

Z drugiej strony, jeśli nie lubią takich rzeczy, wystarczy kilka słów, aby zobaczyć, jak bardzo ich kochasz.

Jeśli zdecydujesz się spróbować czegoś takiego, nie rób tego codziennie, ponieważ odejdzie to jako brak wysiłku.

Możesz użyć tych akapitów jako wiadomości miłosne na specjalną okazję. W ten sposób będą miały wpływ.

Aby pomóc Ci zdecydować, co wysłać swojej sympatii, wymienię niektóre z najlepszych akapitów miłosnych dla niego i dla niej.

Możesz wybrać, którego użyjesz, aby zmieść ukochaną osobę z nóg. Pamiętaj, małe rzeczy mają znaczenie!

Słodkie akapity dla niej

zakochana para przytula się Przypomnij jej, że nigdy nie byłeś świadkiem taka miłość w twoim życiu wcześniej. Akapit miłosny, taki jak ten, jest zobowiązany uszczęśliw ją !

1. Gdziekolwiek pójdziesz, cokolwiek zrobisz, będę tu na ciebie czekał. Cokolwiek to zajmie, lub jak pęknie mi serce, będę tu na ciebie czekał!

2. Gdybym mógł dać ci jedną rzecz w życiu, dałbym ci możliwość zobaczenia siebie moimi oczami. Wtedy uświadomisz sobie, jaka jesteś dla mnie wyjątkowa.

3. Gdyby kochanie cię było pracą, byłbym najbardziej zasłużonym, oddanym i wykwalifikowanym kandydatem. W rzeczywistości byłbym nawet gotów pracować za darmo!

4. Jesteś moim najlepszym przyjacielem, moją bratnią duszą i moim kochankiem. Jesteś dla mnie całym światem i zawsze będę za tobą szalał!

5. Kocham Cię akapity nie mogą pokazać, jak głęboka jest moja miłość do Ciebie, kochanie.młoda para leżąca w łóżku6. Zapytali go: Jak tam twoje życie? Uśmiechnął się i odpowiedział: Jest w porządku!

7. Wiem, że nie mogłem znaleźć lepszej kobiety niż ty, z którą mogłabym żyć. Jesteś jedyny w swoim rodzaju, nieoszlifowany diament, złoty bilet, który mam szczęście, że wygrałem. Jestem tak szczęśliwy i tak wdzięczny, że mnie wybrałeś.

8. Gdybym został z dwoma oddechami, użyłbym pierwszego, aby cię pocałować, a drugiego powiedzieć ci, że naprawdę cię kocham!

9. Chciałbym być gwiazdą. Całą noc patrzyłem na twoją piękną twarz i śpiewałbym ci pieśni miłosne. Bałem się świtu, który oddzieli mnie od Ciebie na całą wieczność.

10. Jeśli miłość jest narkotykiem, to jestem największym narkomanem!mężczyzna całuje szczęśliwą kobietę11. Jeśli zachowasz tę wiadomość, kochasz mnie. Jeśli to zignorujesz, uwielbiasz mnie. Jeśli go usuniesz, będziesz mnie bardzo chciał. Jeśli odpowiesz, nie możesz beze mnie żyć!

12. Za każdym razem, gdy wchodzisz do pokoju, czuję, jak moje serce bije szybciej. Sprawiasz, że krew w moich żyłach przepływa przeze mnie z ognistą pasją. Nadajesz kolor moim policzkom. Jesteś wszystkim, co mnie napędza.

13. Zainspirowałeś mnie do bycia najlepszą wersją siebie. Mam nadzieję, że jakoś ci odwdzięczę się za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Bez Ciebie byłabym zupełnie inną osobą. Tyle mnie nauczyłeś o życiu i dzięki Tobie wiem, czym jest miłość.

14. Obiecuję, że zawsze będziesz się o ciebie troszczyć. Daję ci słowo, że w razie potrzeby przeniosę dla ciebie góry. Utrzymam cię z dala od niebezpieczeństw. Będę wszystkim czego potrzebujesz w każdej chwili. Bez względu na to, o co mnie poprosisz, zrobię to, ponieważ jesteś miłość mojego życia . Jesteś dla mnie wszystkim. Na zawsze.

15. To, co razem mamy, jest wyjątkowe. Jest to specjalna więź, która jest mocna i nierozerwalna. Możemy przejść przez wszystko, co napotkamy, i stajemy się silniejsi dzięki próbom, z którymi wspólnie się spotykamy. Razem jesteśmy silni. Bycie z Tobą uczyniło mnie lepszą osobą i nie mogę uwierzyć, że Cię znalazłam.zakochana para na balkonie16. Dziękuję za zrobienie dla mnie tych wszystkich niesamowitych rzeczy. Dziękuję za przyjęcie mnie ze wszystkimi moimi niedoskonałościami. Dziękuję za bezinteresowną miłość. Cieszę się, że mam Cię w moim życiu i zawsze będę Cię kochać bardziej niż kiedykolwiek poznasz!

17. Chcesz wiedzieć, w kim jestem zakochany? Przeczytaj ponownie pierwsze słowo.

18. Nie mogę zdecydować, czy najlepszą częścią mojego dnia jest budzenie się obok ciebie, czy pójście z tobą spać. Pospiesz się do domu, abym mógł ponownie porównać te dwa.

19. Wiesz, że naprawdę chcę, żebyś przyszedł, ale jesteś tak gorący, że mój rachunek za klimatyzację wzrósłby w momencie, gdy postawisz stopę w drzwiach!

20. Zanim zasnę, zawsze wyobrażam sobie, jak by to było zasnąć w twoich ramionach. To najlepsze uczucie na świecie.

Długie akapity miłosne dla niej

mężczyzna całujący uśmiechniętą kobietę Przypomnij jej, że jest pierwszą osobą, z którą chcesz porozmawiać rano, a Ostatnia osoba chcesz porozmawiać przed pójściem spać. Te długie akapity są również świetną alternatywą dla dobranoc akapity ponieważ sprawią, że poczuje się bardziej zrelaksowana i szybciej zasnie.

21. Nie wiem, co zrobiłem, aby zasłużyć na kogoś tak wspaniałego jak ty. Ale jestem bardzo wdzięczny za twoją miłość, wsparcie i uczucie. Dziękuję za to, że jesteś sobą i że masz mnie po swojej stronie.Twoja obecność w pokoju sprawia, że ​​moje światło wydaje się o wiele lżejsze, a moje serce tęskni za tobą, gdy jesteś daleko ode mnie.Teraz, gdy dzieli nas wiele mil, nie mogę się doczekać, aż znów będziemy razem. Kiedy znów cię zobaczę, nigdy nie będę chciał cię opuścić. Jesteś jedyną osobą na świecie, z którą mogę sobie wyobrazić budowanie życia. Od złych czasów po cudowne czasy, ze złamanym sercem i śmiechem, nadal jesteś moją osobą.

22. Jesteś moją parą stworzoną w niebie. Nigdy nie ma chwili, w której nie ma Cię, żeby mnie podnieść, kiedy tego potrzebuję. Jestem tak szczęśliwy, że na początku spotkałem się z wami. Doprowadził nas do tego pięknego momentu w naszym życiu. Jesteś wszystkim, czego mógłbym chcieć w kobiecie. Nigdy nie będę chciał niczego ani nikogo innego. To mogę obiecać.

23. Jesteś piękniejsza niż letni zachód słońca na horyzoncie oceanu. Zapierasz dech w piersiach niż bujny krajobraz na górze. Świecisz jaśniej niż gwiazdy na wiejskim niebie. Jesteś bardziej pociągający niż jakakolwiek piosenka, którą kiedykolwiek śpiewano. Nie widziałem prawdziwego znaczenia piękna, dopóki cię nie znalazłem.

24. Wszystko, co robisz… Sposób, w jaki jesz, sposób, w jaki się uśmiechasz, sposób, w jaki moje imię spływa z Twojego języka…To wszystko mnie napędza. To sprawia mi tyle radości, że mogę patrzeć, jak jesteś sobą.Nigdy nie poświęciłbym swojej uwagi nikomu innemu, ponieważ uwielbiam tobie dawać. W dniu, w którym się urodziłeś, padało. Właściwie sam nie padało, ale niebo płakało nad utratą najpiękniejszego anioła!

25. Nadejdzie dzień w naszym życiu, kiedy zapytasz mnie, czy kocham swoje życie, czy ciebie bardziej. Powiem, że bardziej kocham swoje życie. Wściekniesz się i zostawisz mnie, a nie wiesz, że moim życiem jesteś ty! Przestanę cię kochać, gdy niewidomemu malarzowi uda się namalować dźwięk spadających płatków róż na niewidzialny dywan nieistniejącego zamku!para całuje się na łóżku26. Ilekroć jestem z tobą, to tak, jakby moje emocjonalne baterie naładowały się radością. Twój uśmiech promieniuje na mnie. Twój dotyk wysyła dreszcze przez moje ciało. Twoja obecność cieszy mój umysł, a twoja dusza wylewa pokój na moją.zakochałem się w tobie , całkowicie i bez zastrzeżeń, w cudowny sposób.Wspaniale jest wiedzieć, że istniejesz w moim życiu. Nie ma znaczenia, dlaczego i na jak długo. To niesamowite uczucie otworzyć rano oczy i wiedzieć, że jesteś częścią mojego życia.

27. Chcę, żebyś wiedział, że nie ma nikogo, kto może cię zastąpić. To, jak wyglądasz. Sposób, w jaki zawsze wiesz, o czym myślę. Sposób, w jaki mnie przytulasz, kiedy najbardziej tego potrzebuję. Sposób, w jaki mnie słuchasz. To wszystko jest bezcenne. Dotknąłeś mnie bardziej, niż kiedykolwiek myślałem, że możesz. Jestem w tobie zakochana po uszy.

28. Są chwile, kiedy jesteśmy razem, kiedy chciałbym zatrzymać czas. Często myślę sobie, że spokojnie mogłabym w tym momencie zostać na zawsze.Po prostu być z tobą, siedzieć z tobą, dotykać twojego policzka i głaskać twoje włosy.Twoja głowa na moim ramieniu jest dla mnie wszystkim. Każda chwila, którą z Tobą spędzam, to najlepsza chwila w moim życiu. Kocham cię i będę cię kochać przez wszystkie chwile, które dzielimy razem, od teraz aż na zawsze.

Miłosne akapity dla dziewczyny

starsza para przytulająca się w parku Teraz to nie są niektóre głęboka emocjonalność listy miłosne , ale wysłanie jej tylko jednego miłosnego akapitu wystarczy, aby stopić jej serce, zaufaj mi. Wybierz dla niej dowolny z tych niezbyt długich akapitów, a będzie wiedziała, jak to docenić.

29. To dzięki Tobie lubię smak dobrego wina, zapach świeżych kwiatów i smaki najlepszych potraw. Życie jest dobre dzięki tobie.

30. Przy mnie jesteś bezpieczny, obiecuję. A kiedy się przestraszysz, spójrz mi w oczy, przytul mnie trochę mocniej i uśmiechnij się. Bo nigdzie się nie wybieram!

31. Chcę dotknąć krawędzi twojej niejasnej duszy. Pozwól mi ucałować kawałki twojej istoty, które trzymasz w tajemnicy i najbardziej ukryte przed całym światem!

32. Zakochałem się w tobie, ponieważ kochałeś mnie, kiedy czułem się jak niekochany!

33. Kochanie, chcę zmienić trzy rzeczy w tobie: twoje nazwisko, twój adres i twój punkt widzenia na mężczyzn!

34. Czasami odpycham cię, ponieważ chcę, żebyś mnie przyciągnął bliżej!

35. Kiedy pierwszy raz cię zobaczyłem, wiedziałem, że będziemy mieli coś wyjątkowego. Kocham wszystko od tego, jak mnie całujesz, jak dobrze czujesz się we własnej skórze i jak się o mnie troszczysz. Chcę, żebyś był mój i nigdy nie pozwolił ci odejść. Jesteś moim najlepszym przyjacielem, moim kochankiem, moim ludzkim pamiętnikiem i powodem do życia.

36. Jesteś moją osobą! Szaleję za tobą i nie chcę cię stracić!

37. Kochanie, dziękuję za uczynienie mnie najszczęśliwszym człowiekiem na całym świecie, akceptując bycie moim. Obiecuję, że nigdy Cię nie zawiodę i nie uznam naszej miłości za pewnik.

38. Dobrze wiedzieć, że istniejesz w moim życiu. Nie ważne jak długo i dlaczego. Dobrze wiedzieć, że mam kogoś, na kim mogę się oprzeć, gdy życie staje się trudne.para całuje się o zachodzie słońca39. Mogę przestać oddychać, moje serce może przestać bić, mogę kłamać lub złamać niektóre obietnice. Ale nigdy nie zrobię jednej rzeczy – nigdy nie przestanę cię kochać.

40. Chcesz wiedzieć, jak wyglądają moje sny? Spojrz w lustro!

41. Dzięki tobie w końcu rozumiem, czym jest miłość. Dzięki Tobie jestem silniejszy i lepszy i nie chcę Cię nigdy stracić.

42. Jeśli czujesz, że przechodzisz przez najtrudniejszy moment w swoim życiu, pamiętaj, że jest ktoś, kto o tobie myśli.

43. Każdy dzień bez ciebie jest jak najstraszniejszy sen.

44. Nie wiem, dlaczego tak naprawdę cię kocham, a nawet nie chcę się dowiedzieć. Chcę cię kochać na zawsze i nigdy cię nie stracić.

45. Jesteś niesamowity! Nie ma słów wystarczająco mocnych, by opisać twoje piękne oczy lub twoją dobroć. Jestem tak błogosławiony, że mam cię w moim życiu i nigdy nie zrobiłbym niczego, co mogłoby cię skrzywdzić.

46. ​​Powrót do domu pod koniec dnia to jedyna rzecz, której nie mogę się doczekać. Przezwyciężę wszystkie moje problemy w pracy, jeśli będę wiedział, że dziś wieczorem skończę w twoich ramionach. Jesteś wszystkim, czego potrzebuję, aby być szczęśliwym!

47. Jesteś dla mnie wszystkim! Nie wyobrażam sobie dnia bez Twoich uścisków i pocałunków i czuję się tak bezpieczna, gdy jestem z Tobą. Kocham cię na księżyc iz powrotem, kochanie.

Uwielbiam akapity za jej kopiowanie i wklejanie

para bawiąca się na plaży Wybierz dla niej najsłodszy akapit, aby wiedziała, że ​​jest dla Ciebie wyjątkowa. Możesz ich użyć krótkie miłosne akapity Jak teksty na dzień dobry lub sms-y na dobranoc dla niej.

48. Będę cię kochać na zawsze! Bez względu na to, co się stanie, wybiorę Cię każdego dnia i nigdy nie przestanę tego robić. Jesteś dla mnie wszystkim i jestem bardzo wdzięczna, że ​​masz Cię w moim życiu!

49. Jesteś powodem, dla którego uśmiecham się rano, kiedy otwieram oczy.

50. Kochanie, kochanie cię jest tak proste i naturalne jak oddychanie. Mam szczęście, że mam Cię w moim życiu.

51. Zanim wszedłeś w moje życie, świat był ciemny. Czułem się zimny i samotny bez ciepła Twojej miłości. Ale teraz czuję, że świetnie się bawię. Z tobą, kochanie, wszystko ma sens.

52. Chcę cię kochać, rozpieszczać i uczynić cię najszczęśliwszą kobietą na świecie. Pozwoliłbyś mi spróbować?

53. Za każdym razem, gdy cię widzę, moje nogi wciąż się trzęsą. Za każdym razem, gdy mówisz, tak mnie urzekają Twoje słowa. Wywarłaś tak duży wpływ na moje życie i nadal nie mogę uwierzyć, że jedna kobieta może sprawić, że poczuję się w ten sposób. To prawda, nie mogę w to uwierzyć, ale naprawdę to lubię.

54. Twoje oczy hipnotyzują mnie i za każdym razem, gdy na nie patrzę, gubię się. Nie wiem, co powiedzieć o tym, jak się czuję, ale wiem, że nie zmieniłabym tego momentu na nic innego na tym świecie.

55. Zanim cię spotkałem, nigdy nie wyobrażałem sobie, że ktoś może być tak piękny. Twojemu pięknu odpowiada Twoja osobowość i inteligencja.uśmiechnięta kobieta przytulająca swojego mężczyznę56. Moja miłości, chcę ci tylko podziękować za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Dziękuję za miłość, cierpliwość i wsparcie we wszystkich moich decyzjach. Jesteś dla mnie całym światem i zawsze będę cię kochać.

57. Nasza miłość nie jest zwykłą miłością. To o wiele więcej. Jest szalony, burzliwy, ale pod koniec dnia uspokaja i odpręża. Jest tak dobry, że czujesz się jak w domu.

58. Nie wiedziałem, czym jest miłość, dopóki cię nie spotkałem. Twój słodki głos może mnie uspokoić i od razu sprawić, że poczuję się lepiej. Twoje ręce sprawiają, że czuję się tak bezpieczny.

59. Jesteś kimś więcej niż moją bratnią duszą. Jesteś moją bezpieczną przystanią, oazą spokoju i jedyną osobą, która może mnie uspokoić jednym słowem. Tak bardzo cię kocham i tak wiele dla mnie znaczysz.

60. Nie wierzyłem w magię, dopóki cię nie zobaczyłem. Od pierwszej chwili, gdy cię zobaczyłem, byłem pod twoim urokiem. Ale nie zamieniłbym tego na nic innego.

Słodkie miłosne akapity dla niej, żeby się obudziła

szczęśliwa kobieta przytulająca swojego mężczyznę Kiedy rano się obudzi, daj jej znać, że myślisz o niej. Rozjaśnij jej dzień i roztop jej serce tym słodkie akapity .

61. Uśmiecham się, kiedy widzę, że się uśmiechasz. Płaczę, kiedy widzę, że płaczesz. Jesteś dla mnie całym światem, a ja nigdy nie zrobię niczego, co mogłoby cię skrzywdzić.

62. Po prostu kocham w tobie wszystko. Kocham twoje oczy, twój uśmiech i sposób, w jaki patrzysz w dal wczesnym rankiem. Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie i chcę, żebyś był w moim życiu teraz i na zawsze.

63. Moim największym lękiem jest być daleko od ciebie. Chcę być cały czas blisko ciebie. Chcę, żebyśmy dzielili się uściskami i pocałunkami i planowali naszą przyszłość. Kochanie, nie ma innej osoby, która sprawia, że ​​tak się czuję. Proszę, bądź zawsze po mojej stronie.

64. Jesteś powodem, dla którego wyglądam na szczęśliwą. Gdyby nie ty, nie wiedziałabym czym jest szczęście i nigdy bym się tak nie czuła. Dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłeś.

65. Bez ciebie nie czuję się zmotywowany. Ale kiedy jesteś przy mnie, życie znów jest piękne. Gwiazdy i słońce mają szczególny blask, a moje serce jest nareszcie we właściwym miejscu.

66. Chcę Obudź się obok ciebie każdego ranka na reszta mojego życia . Chcę poczuć twoje palce we włosach i twoje ramiona wokół mnie. Gdybym mógł Obudź się tak każdego ranka, zaakceptowałbym to od razu.

67. Chcę tylko, żebyś wiedział, że byłeś moją ostatnią myślą, kiedy kładłem się spać ostatniej nocy. Byłaś też moją pierwszą myślą, kiedy obudziłem się dziś rano. Nie mogę przestać o tobie myśleć i myślę, że mocno się w tobie zakochałem.

68. Twoja miłość uderzyła mnie jak samochód. Nie przewidziałem, że to nadchodzi, ale to zdecydowanie najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła.para obejmująca się w łóżku69. Najpiękniejsze poranki to te spędzone z Tobą, kiedy mnie całujesz i przytulasz. Uwielbiam wąchać Twój zapach na mojej skórze i zabierać go ze sobą przez resztę dnia.

70. Po tych wszystkich złych, w końcu znalazłem ciebie, właściwego. Tak dobrze mnie rozumiesz. Zawsze wiesz, co powiedzieć, żebym poczuła się wyjątkowo. Jesteś jedyną i zawsze będę cię kochać.

71. Jeśli nie wiedziałeś, jestem w siódmym niebie, kiedy jestem z tobą. Jesteś jedynym jasnym punktem w moim życiu i nie wiem, co bym zrobiła, gdyby nie ty.

72. Nigdy nie wierzyłem w to stare powiedzenie, że za każdym mężczyzną stoi silna kobieta. Ale wtedy cię spotkałem i wreszcie rozumiem, że bez ciebie nie byłbym połową człowieka, którym jestem dzisiaj. Dziękuję za całą waszą miłość i wsparcie oraz za uczynienie ze mnie lepszego człowieka.

Co mam powiedzieć w akapicie mojej dziewczynie?

młoda para w uścisku na zewnątrz Wyraź swoje najgłębsze uczucia do niej i daj jej znać, ile dla ciebie znaczy. Te akapity pomogą ci powiedzieć dlaczego cię kocham do swojej dziewczyny w najbardziej romantyczny sposób.

73. Gdybym miał z tobą spędzić całe życie, to i tak by nie wystarczyło. Przyznaję, że jestem chciwy i chcę Cię tylko dla siebie. Jeśli to jest mój jedyny grzech, niech mnie osądzą. W końcu nadal wybiorę to samo.

74. Wszyscy mamy złe dni. Ale świadomość, że po całym tym gównie, które mi się przydarzyło, oddzwonię do Ciebie wieczorem, sprawia, że ​​jestem w stanie przejść przez wszystko. Jestem w tobie prawdziwie, szaleńczo i głęboko zakochany. Chcę to wykrzyczeć z dachów, bo chcę, żeby wszyscy wiedzieli, jak wielka jest moja miłość do ciebie.

75. Najlepsze uczucie jest, gdy zostawiasz zapach swoich perfum na mojej skórze. Przysięgam, nie brałabym prysznica przez kilka dni tylko po to, żeby chociaż w ten sposób poczuć, że jesteś blisko mnie.

76. Zanim pojawiłeś się w moim życiu, byłem zwykłym facetem ze złamanym sercem. Ale cała twoja miłość i przywiązanie do mnie zmieniły mnie w najbardziej romantycznego faceta na ziemi i nie mogę ci za to wystarczająco podziękować. Zmieniłeś mnie do szpiku kości i dzięki Tobie jestem dzisiaj szczęśliwym człowiekiem.

77. Wiem, że nie mogłem znaleźć lepszej osoby niż ty. Dzień, w którym cię poznałem, był dniem, w którym trafiłem w dziesiątkę. Jesteś wszystkim, czego naprawdę potrzebuję, aby być szczęśliwym i sprawiasz, że moje serce bije mocniej za każdym razem, gdy cię widzę. kobieta całująca mężczyznę w łóżku78. W moim życiu nie ma osoby, której jestem bardziej oddany niż tobie. Chcę, abyście wiedzieli, że będę nadal inwestować swoją energię i cały swój czas w tę piękną historię, którą mamy. Każdego dnia dowiaduję się o tobie nowych rzeczy i wciąż się w tobie zakochuję. Jesteś dla mnie całym światem i nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie.

79. Przyniosłeś mi tyle miłości, zabawy i podniecenia niż ktokolwiek inny przed tobą. Bez względu na to, jak bardzo jestem przygnębiony, możesz mnie podnieść jednym pocałunkiem i uściskiem. Tyle masz na mnie wpływu.

80. Chcę, żebyś wiedział, że będę tutaj, nie tylko w twoje dobre dni, ale także w twoje złe dni. Zawsze będę Twoim wsparciem i popchnę Cię do przodu. Będę ścianą, na której możesz się oprzeć i twoją bezpieczną przystanią. Proszę, nigdy o tym nie zapominaj.

81. Kochanie, kocham Cię i zawsze będę. Proszę, nigdy tego nie zapominaj.

82. Jest w tobie coś, co sprawia, że ​​czuję się taki spokojny. Za każdym razem, gdy mówisz, poświęcam ci całą moją uwagę. Tak łatwo cię słuchać, ale jeszcze łatwiej cię kochać.

83. Jesteś najbardziej wyjątkową osobą w moim życiu. Chcę, aby nasz związek był doskonały i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby ta piękna historia miłosna pozostała w moim życiu. Ale do tego potrzebuję pomocy specjalnej kobiety. Potrzebuję twojej pomocy, kochanie.

84. Moje dni bez ciebie po prostu nie mają sensu. Nie mogę się doczekać, kiedy znów będziesz w moich ramionach, by poczuć Twoje słodkie usta na moich i Twoją dłoń w mojej. Jesteś jak narkotyk, a ja jestem od ciebie uzależniony.

85. Czy wiesz, co jest w tobie najlepsze? Jesteś całkowicie mój!

86. Miłość nie jest łatwa. Będą ostre łaty, będą walki i wrzaski. Ale wiesz co? Chcę to wszystko zrobić z tobą! Tylko ty, kochanie!

Głęboka miłość akapity dla niej

piękna para trzymająca się za ręce To nie są akapity, które można wysłać do swojej sympatii. To są linie, które wysyłasz do kogoś, na kim bardzo Ci zależy i chcesz, aby każdy był szczęśliwy jednego dnia . Te wiersze są dla niej; twoja wyjątkowa kobieta.

Możesz wzbogacić te akapity o następujące Cytat miłosny przez AA Milne (Kubuś Puchatek ):

Jeśli kiedykolwiek nadejdzie jutro, kiedy nie będziemy razem… jest coś, o czym zawsze musisz pamiętać. Jesteś odważniejszy niż myślisz, silniejszy niż się wydaje i mądrzejszy niż myślisz. Ale najważniejsze jest to, że nawet jeśli jesteśmy osobno… zawsze będę z tobą.

87. Wiem, że czasami jestem w bałaganie i wiem, że trudno sobie z tym poradzić. Ale wiem też, że jesteś jedyną osobą, która postanowiła zostać ze mną i czekać na lepsze dni. I za to zawsze będę wdzięczny.

88. Kiedy patrzę na ciebie, czuję się tak bezpiecznie, wiedząc, że jest ktoś wyjątkowy w moim życiu, na którym zawsze mogę polegać. Jesteś moją osobą, tą, której mogę zdradzić wszystkie moje najciemniejsze sekrety. Zrobiłbym dla ciebie wszystko i nie chcę cię nigdy stracić.

89. Tak długo szukałem mojej bratniej duszy, ale nie widziałem, że cały czas byłaś pod moim nosem. Przepraszam, że jestem tak ślepa i obiecuję, że nadrobię ci cały ten czas, który spędziłeś beze mnie.

90. Nawet jeśli walczymy, nigdy nie pójdę do łóżka, nie powiem ci, że cię kocham.

91. Czy kiedykolwiek powiedziałem ci, jak bardzo cię kocham, kochanie? Czy wiesz, jaki spokój i stabilność każdego dnia wnosisz do mojego życia? Przysięgam, że dzień, w którym cię poznałem, był najlepszym dniem w moim życiu. Moje serce może należeć do Ciebie i do nikogo innego. Tak bardzo cię kocham.

92. Moja miłość do ciebie nigdy się nie zmieni. Zawsze będę cię kochać jak pierwszego dnia, kiedy cię poznałem. Nigdy z ciebie nie zrezygnuję, bo to, co do ciebie czuję, jest czymś, czego nigdy wcześniej nie czułem.

93. Kochanie, dziękuję Ci za przekształcenie mojego życia w najpiękniejsze Historia miłosna i pokazując mi prawdziwą moc miłości. kocham Cię !

94. Nie ma romantycznych akapitów wystarczająco dobrych, aby pokazać, jak bardzo jestem za tobą szalony!

95. Wszystkie romantyczne akapity mogę ująć w 5 słowach: Masz dla mnie na myśli świat!

96. Czy nie wiesz, że prawdziwa miłość nie dba o to, ile mamy lat?

97. Tęsknię za tobą jak pustynia tęskni za deszczem!

98. Kochanie, twoje słodkie akapity miłosne rano to wszystko, czego potrzebuję, aby przejść przez cały dzień.

99. Daj mi tę swoją słodką miłość, ponieważ nie mogę już żyć bez Ciebie nawet przez jeden dzień.

100. Kiedy pierwszy raz życzyłeś mi dobrego poranka, moje serce zabiło szybciej!

101. Codziennie myślisz o tobie. Jesteś wszystkim, czego szukałem.

102. Zawsze wiesz, kiedy powiedzieć mi właściwe słowa, abym poczuł się lepiej. W tych chwilach widzę, że Twoja miłość do mnie jest miłością bezwarunkową.

103. Nie potrzebuję długich akapitów miłosnych, abyś mógł pokazać mi, jak bardzo mnie kochasz. Chcę tylko, żebyś się starała tak mocno, jak ja.

104. Twoje listy miłosne nie pozwalają mi zwariować w dni, kiedy nie ma mnie z tobą!

105. Cały świat nie zastąpi twojego uścisku w trudnym czasie. Twój zapach to mój narkotyk, a twoje usta na moich to wszystko, czego potrzebuję do szczęścia.

106. Kochanie, jestem najlepszą wersją siebie, kiedy jestem z tobą!

107. Bądź ze mną podczas wszystkich burz w moim życiu i daj mi siłę, by iść dalej!

108. Każdy dzień mojego życia jest wyjątkowy dzięki tobie, kochanie.

109. Czuję, że tonę w twoich pięknych oczach.

110. Te 3 małe rzeczy, które powiedziałeś tamtej nocy, uczyniły mnie najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.

111. Nie potrzebuję długich akapitów, aby wiedzieć, jak bardzo mnie kochasz. Widzę to w chwili, gdy patrzę w twoje oczy.

112. Jest tylko jedna słuszna rzecz, którą możesz zrobić z tymi ustami. Niech dotkną moich!

113. Jesteś w mojej głowie w każdej sekundzie dnia. Nawet jeśli chcę, nie mogę przestaćMyślę o Tobie.

114. To, co do ciebie czuję, na zawsze pozostanie niepodzielną miłością i będę cię kochać do końca czasów.

115. Użyj długich akapitów miłosnych, które jej serce rozpozna jako ostateczną prawdę.

Jakie są dla niej słodkie akapity?

para całuje się rano Czy chcesz jej przypomnieć o swojej bezwarunkowej i bezinteresownej miłości do niej? Te akapity dadzą jej znać, że jest najsłodsza i najbardziej specjalna osoba na świecie.

116. Moim największym marzeniem jest zobaczyć Cię w białej sukni przy ołtarzu!

117. Kocham cię, ponieważ wybaczam ci tak szybko, jak się na ciebie wściekam.

118. Pokazujesz mi, że mnie kochasz za każdym razem, gdy pytasz o mój dzień i za każdym razem, gdy mówisz mi, jak ci minęło.

119. Kocham cię z powodu tego, kim jestem, kiedy jestem z tobą. Jestem bardziej pewna siebie, szczęśliwsza i bardziej energiczna. Zawsze staram się być lepszy niż byłem wczoraj.

120. Byłem w takim momencie mojego życia, kiedy przestałem wierzyć w miłość, ale wszystko to zmieniło się przez ciebie.

121. Chcesz wiedzieć o moim życiu, ponieważ jesteś jego dużą częścią i opowiadasz mi o swoim dniu, swoich myślach i marzeniach, ponieważ ja też jestem ważną częścią twojego życia.

122. Pokazałeś mi, że jestem w twoim umyśle i że nie wyobrażasz sobie swoich poranków i nocy beze mnie w nich.

123. Kochanie, próbowałem wymyślić kilka uroczych akapitów, aby pokazać ci, jak bardzo mi na tobie zależy. Ale ponieważ nie jestem dobry w słowach, jednym pocałunkiem pokażę ci całą moją miłość.

124. Jesteś jak nikt, z kim wcześniej się spotykałem. Twój duch, szaleństwo i żartobliwość przyciągają mnie najbardziej. Cokolwiek robisz, nie zmieniaj!

125. Jednym spojrzeniem kręcisz mnie wokół małego palca, ale haczyk polega na tym, że naprawdę lubię tę gorącą grę.

126. Jedna noc spędzona z tobą powie ci więcej niż te długie akapity o miłości, które kiedyś.

127. Jesteś oczkiem w głowie i jestem tak dumny z kobiety, którą się stałeś!

128. Jeśli mnie teraz opuścisz, moje życie nie będzie miało żadnego celu. Daj nam kolejną szansę i pozwól, że pokażę ci moją miłość.

129. Nie wiedziałem, czym jest prawdziwa miłość, dopóki cię nie spotkałem, kochanie!

130. Nawet gdybym wiecznie patrzał na twoją twarz, nie miałbym cię dość! Tak bardzo za tobą szaleję!

131. Czy wiesz, co mi robisz, kiedy tak na mnie patrzysz? Przysięgam, że zabiorę cię w miejsce, w którym nie będzie nikogo oprócz ciebie i mnie.

132. Nigdy nie marzyłem, że zakocham się w kimś takim jak ty, ale cieszę się, że to zrobiłem.para zakochanych133. Ty jesteś mój, a ja jestem twój. Proszę, nie pozwólcie nikomu zniszczyć tej bajki, którą wspólnie stworzyliśmy.

134. Im dłużej na ciebie patrzę, tym bardziej się zakochuję. Całkowicie przykułeś całą moją uwagę i nie żałuję ani trochę!

135. Co takiego anioł jak ty robi na ziemi? Twoje miejsce jest w niebie, cudownie!

136. Daj mi swoją miłość, a dam ci wszystko, co mam!

137. Możesz próbować się ukryć, ale zawsze cię znajdę i jednym pocałunkiem pokażę ci, że nie będziesz miał nikogo lepszego ode mnie.

138. Nic dziś nie mów. Niech język miłości przemówi za nami.

139. Nie chcę cię puścić. Jesteś najcenniejszą osobą w moim życiu i jestem bardzo wdzięczna Bogu za zesłanie Cię w moim życiu.

140. Nikt mnie nie całuje tak jak ty. Kiedy mnie całujesz, każdy cal mojego ciała drży, jakbym był pijany twoją miłością. To właśnie masz nade mną władzę.

141. Pokazałeś mi, jak bardzo można kogoś kochać. Jesteś wszystkim, o co się modliłem. Dzięki Bogu za przysłanie Cię w moim życiu, ponieważ jesteś tak wyjątkowym stworzeniem.

142. Moja miłości, cokolwiek robisz, nie rezygnuj z tego, co mamy i zawsze stań po mojej stronie. Życie jest takie piękne, kiedy jesteś w pobliżu.

143. Mam przywilej spać z najpiękniejszą dziewczyną na całym świecie. Nie mogę się doczekać, aż znowu obudzisz się w twoich ramionach!

Miłosne akapity dla niego

Czy powiedzieliśmy akapity miłosne lub listy miłosne dla niego? Są tak niesamowite, że sprawią, że będziesz chciał wybrać więcej niż jeden akapit, aby wiedział, jak bardzo go kochasz.

1. Bez względu na to, jak bardzo staram się zająć umysł czymś innym, po prostu myślę o naszym wspólnym życiu. Cały czas planuję nasz ślub… Nawet we śnie. Myślę, że to oznacza, że ​​mój umysł ma obsesję na punkcie ciebie.

2. Widziałem anioły na niebie, widziałem opady śniegu w lipcu, widziałem rzeczy, które możesz sobie tylko wyobrazić, ale nadal nie widziałem nic słodszego od Ciebie.

3. Pewnego dnia po wielu latach znów się spotkamy i nie będziemy ze sobą rozmawiać. Powiem, że jestem mężatką, mam dzieci i jestem szczęśliwa. Ale kiedy odwrócę się od ciebie plecami i odejdę, po prostu szepnę, że dałem mojemu synowi jego imię po tobie.

4. Jestem samolubny, niecierpliwy i niepewny siebie. Popełniam błędy i czasami wymykam się spod kontroli. Ale taka właśnie jestem i jeśli nie chcesz mnie w najgorszym razie, z pewnością nie zasługujesz na mnie w najlepszym wydaniu.

5. Nie kocham cię, bo cię potrzebuję. Potrzebuję cię bo cię kocham!

6. Kochanie, chciałem tylko powiedzieć, że jeśli ktoś spróbuje ze mną flirtować – czy to osobiście, czy ponad wiadomość tekstowa – Z dumą dam im znać, że jestem w bardzo zaangażowanym i kochającym związku z moim niesamowitym chłopakiem.

7. Nie ma akapitów, które pokazują, jak głęboka i prawdziwa jest miłość do Ciebie.

8. Jesteś moim światem. Szczerze zakochałem się w tobie i nie boję się tego powiedzieć. Przeszliśmy przez grube i cienkie i nadal jesteśmy silni. Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie u mego boku. Szaleję za tobą i nie potrafię nawet wyjaśnić tych wszystkich uczuć we mnie.

9. Podniosłem ci poprzeczkę tak wysoko, że każdy inny mężczyzna w moim życiu jest skazany na życie w twoim cieniu.10. Jesteś niewątpliwie najbardziej niesamowitym, kochającym, miłym, uroczym, przystojnym, uroczym, zabawnym, słodkim, idealnym mężczyzną, jakiego kiedykolwiek spotkałem i mam szczęście, że cię mam.

11. Nie chcę, żebyś mnie naprawił. Chcę, żebyś mnie przytulił, kiedy się naprawiam!

12. Prowadzę nocne rozmowy z księżycem. Opowiada mi o słońcu, a ja mu o tobie.

13. Trudno mi dziś zasnąć. Pewnie dlatego, że nie ma cię obok mnie. Tak bardzo za tobą tęsknię i żałuję, że nie mogę mieć twoich silnych ramion wokół mnie, kiedy śpię.

14. To było niesamowicie cudowne usłyszeć dziś rano twój niesamowity głos. To był idealny sposób na rozpoczęcie dnia i mam nadzieję, że masz przed sobą wspaniały dzień, kochanie.

15. Kiedy myślę o perfekcji, od razu przychodzisz na myśl. Chciałem Ci podziękować za bycie tak doskonałym, jak jesteś. Za bycie światłem, które prowadzi mnie przez ciemność. Wyobrażenie sobie mojego życia bez ciebie w tym momencie jest niemożliwe i chciałem ci tylko o tym powiedzieć.

16. Jesteś moją najlepszą przyjaciółką, moim kochankiem i moją drugą połową. Kocham cię na księżyc iz powrotem i zawsze będę!

17. Jeśli kiedykolwiek mnie opuścisz, zostaw mnie na zewnątrz w deszczu, żebym nie musiała płakać sama.

18. Jeśli komuś uda się napisać swoje imię kostką lodu na słońcu, przyznam mu się, że kocha cię bardziej niż mnie.

19. Czekoladowe cukierki. Nie ma miodu. Nie. Lody waniliowe. Bez cukru. Nie. Pieprzyć to gówno, wciąż nie mogę znaleźć czegoś słodszego niż ty!

20. Mogę powiedzieć to milion razy, a to i tak nie wystarczy: KOCHAM CIĘ. Twoja miłość jest niesamowita. Jest idealny. Wspaniale. Widziałem miłość wcześniej, ale nie w ten sposób. Ta miłość jest absolutnie wyjątkowa. Dziękuję, że jesteś moim partnerem.

21. Chciałem tylko podziękować za danie mi kawałka swojego serca. Nie mógłbym prosić o nic lepszego na całym świecie. Jesteś niesamowita pod każdym względem i kocham Cię nie do opisania.

Długie akapity miłosne dla niego

Wyraź swoją ostateczną miłość do niego w najbardziej emocjonalny sposób. Te długie akapity miłosne pokażą mu, jak bardzo Ci na nim zależy.

22. Bez względu na to, ile razy się kłócimy lub kłócimy, zawsze chcę to rozwiązać. Nikt nigdy nie mógłby zająć twojego miejsca.Jesteś niesamowita pod każdym względem i nie wiem, co bym zrobiła ani gdzie bym była, gdybym nigdy Cię nie spotkała.Rozumiesz mnie tak, jak nikt inny, a ja naprawdę potrafię odnosić się do Ciebie pod każdym względem. Mam na myśli to, kiedy mówię, że jestem twój, a ty jesteś mój. Naprawdę cię kocham i zawsze będę o ciebie walczyć.

23. Dziękuję, że mnie kochasz i akceptujesz mnie bezwarunkowo oraz obdarzasz niepodzielną miłością i uwagą. Dziękuję za wszystkie wspólne śmiechy i wspaniałe chwile, jakie spędziliśmy. Zawsze byłaś moją skałą w trudnych sytuacjach i w słońcu, gdy na zewnątrz jest pochmurno. Jesteś dla mnie wszystkim i szaleję za tobą.

24. Wiem, że cały czas mówię, że cię kocham, ale to nie wystarczy. Te trzy słowa nie mogą opisać tego, co do ciebie czuję. Sprawiasz, że mój brzuch się przewraca, a ręce mi się trzęsą.Nigdy nikogo tak nie kochałem jak kocham Cię i nie sądzę, że jeszcze kiedykolwiek będę kogoś tak bardzo kochać.Jesteś wszystkim, czego kiedykolwiek pragnąłem i potrzebowałem. Tak bardzo cię kocham, jesteś dla mnie wszystkim, całym moim sercem, moim światem.

25. Nie jesteś doskonały. Ja też nie. Nasza dwójka nigdy nie będzie idealna. Ale jeśli potrafisz sprawić, że się uśmiechnę, wiesz o czym myślę, przyznasz, że jesteś tylko człowiekiem i popełniasz błędy, to chcę cię zatrzymać i nie puścić. Będę się śmiał z ciebie, kiedy ty śmiejesz się ze mnie, krzyczę razem z tobą, kiedy się złościsz, i opłakuję cię, kiedy cię nie ma. Jeśli robisz to samo, to znaczyznaczenie miłości!

26. Czy wierzysz w magię? Nie zrobiłem tego, dopóki pierwszy raz na ciebie nie spojrzałem. W tym momencie nagle uwierzyłem w magię. Czułem się tak, jakbyś rzucił na mnie zaklęcie, gdy pierwszy raz spojrzeliśmy w oczy.Teraz jestem na zawsze oczarowany. Przeznaczony do kochania Cię z pasją, której nie potrafię nawet opisać.Cieszę się z mojej klątwy, która przyciąga mnie do Ciebie, gdyż postrzegam ją jako błogosławieństwo.

27. Kochanie, można śmiało powiedzieć, że jesteś moim powodem, dla którego żyję. Można też śmiało powiedzieć, że zakochałem się w tobie. Po tym wszystkim, przez co przeszliśmy, demonach, z którymi walczyliśmy, i smutku, który przeżyliśmy… wciąż jesteśmy razem. Wszystko, przez co przeszliśmy, uczyniło nas silniejszymi. Jesteśmy nie do powstrzymania. Nasza miłość jest zbyt potężna i możemy przezwyciężyć wszystko.

Miłosne akapity dla swojego chłopaka

Jeśli szukasz list miłosny dla chłopaka lub jakieś super długie akapity dla niego, to nie to. Bądźmy szczerzy, czy w ogóle to przeczytał? Te linie są krótkie, słodkie i w sam raz, aby spraw, by poczuł się kochany .

28. Jesteś taki przystojny, inteligentny i wnikliwy. Czuję się, jakbym wygrała na loterii… jakbym była najbogatszą kobietą na całym świecie, wszystko dlatego, że mam ciebie.

29. Nie chcę księżyca, gwiazd ani wszechświata. Nie chcę miliona dolarów ani złotej biżuterii. Wszystko, czego potrzebuję w tym życiu, to twoja miłość.

30. Niewiele osób potrafi zapierać dech w piersiach, ale nie musisz nawet próbować.

31. Zawsze łapię się na tym, że zastanawiam się, czy jesteś aniołem zesłanym z góry, aby mnie prowadził. Tylko anioł posiada taką łaskę, piękno i mądrość. Jesteś pełen światła i zrozumienia, z którym nikt nie może konkurować. Jestem w tobie zakochany, mój aniele stróżu.

32. Podoba mi się sposób, w jaki sprawiasz, że się czuję, nawet jeśli nie jesteś nigdzie blisko.

33. Nigdy wcześniej w moim życiu nie byłem w stanie zobowiązać się do czegokolwiek lub komukolwiek. Tak było, dopóki w końcu cię nie znalazłem. Zawsze sprawisz, że będę chciał być lepszym człowiekiem.

34. Przysięgam, kiedy patrzę głęboko w twoje oczy, gubię się. Wiem, że los zdecydował, że patrzymy tylko na siebie. czuję się jakby Bóg stworzył Twoje oczy tylko dla mnie. Wiem, że ich celem jest rzucenie na mnie słodkiego zaklęcia.

35. Bez Ciebie moje życie byłoby takie puste. Bez Ciebie byłabym niczym. Przestałbym istnieć. Proszę, zachowaj mnie w całości.

36. Każdy przechodzi trudne chwile. Tak, nawet ja. Ale przypominam sobie, że od czasu do czasu dobrze jest mieć zły dzień, ponieważ pod koniec mogę wrócić do domu. To mnie napędza.

37. Istnieją tysiące sposobów, aby powiedzieć, jak bardzo cię kocham. Ale jedynym sposobem, aby naprawdę to powiedzieć, jest pokazanie.

38. Róże są czerwone… Fiołki mogą być niebieskie… Ale nie ma na tej ziemi wiersza, który byłby wystarczająco dobry, by powiedzieć ci, jak bardzo cię kocham.

39. Dziękuję za przypomnienie mi, jak czują się motyle!

40. Nikt nie ma tak pięknych oczu jak ty. Nikt nie ma tak słodkiego uśmiechu jak ty. kocham Cię na księżyc i z powrotem i zawsze chcę być twój. Najlepsze uczucie jest wtedy, gdy zostawiasz zapach swoich perfum na mojej skórze, dzięki czemu czuję, że zawsze jesteś blisko mnie.

42. Nie obchodzi mnie, czy jesteś daleko ode mnie. Nie obchodzi mnie, czy jestem daleko od ciebie. Po prostu wiem, że jesteś we właściwym miejscu, w którym musisz być – w moim sercu.

43. Odległość nic dla mnie nie znaczy. Zawsze będziesz w moim sercu.

44. Jestem tutaj, a ty tam. Jeden z nas musi być w złym miejscu!

45. Przyjmę prawo do tłumaczenia twojego imienia na wszystkie języki świata i że w każdym z nich oznacza to MIŁOŚĆ!

46. ​​Kocham każdą część twojego ciała, tak jak zawsze należała do mnie.

47. Dopełniasz mnie!

48. Prawda jest taka – nikt nie kocha cię bardziej niż ja.

49. Kiedy należę do ciebie, w końcu zdaję sobie sprawę, że należę również do siebie.

50. Chcę być Twoją motywacją i inspiracją. Chcę być jedyną w twoim sercu. Ten, którego pokochasz bezwarunkowo i którego będziesz szanował.

51. Prawda jest taka, że ​​nie mogę bez ciebie żyć. Uzupełniasz mnie. Sprawiasz, że czuję się wolny.

52. Moim ulubionym prezentem jest uśmiech na twojej twarzy. Wiem, że uśmiechasz się za każdym razem, gdy o mnie myślisz.

53. Widzisz, to całkiem proste. Jedyną rzeczą, której pragnę w moim życiu, jest miłość. Twoja miłość.

Urocze słowa miłości do twojego mężczyzny

Wybierz jeden, tylko jeden akapit, aby myślał o Tobie przez cały dzień. Emocjonalne akapity są tak potężne .

54. Może będziesz miał dziewczynę, która będzie wyglądać tak jak ja. Może będzie miała niebieskie oczy i ciemne włosy. Może cię pokocha, ale nie bardziej niż mnie.

55. To dziwne, jak twoje życie może być puste, gdy nie ma tam tego, którego najbardziej kochasz. Czy nie widzisz, że cię kocham i potrzebuję? Proszę, wróć, bo chcę Ci tylko oddać siebie.

56. Powiem ci coś: te mile, które są między nami, nic dla mnie nie znaczą. Zawsze będę cię kochać i być twoją.

57. To serce, które mam w sobie, zostało złamane, torturowane i zaniedbane. Ale naprawiłeś to. I za to dziękuję. To dla mnie świat.

58. Chcę krzyczeć z dachów, jak bardzo cię kocham. Nazwij mnie szaloną, ale tak wyrażam moją miłość do Ciebie.

59. Kochaj mnie lub zostaw mnie, bo to prawie tortura.

60. Wszystkie urocze akapity, które istnieją, nie mogą pokazać Ci, jakie mam szczęście, że mam Cię w moim życiu!

61. Ze wszystkich romantycznych akapitów wybrałem najprostszy: Jesteś miłością mojego życia i proszę bądź ze mną do końca życia.

62. Jesteś moją prawdziwą miłością i nigdy się z ciebie nie zrezygnuję!

63. Moje sms-y do Ciebie są pisane z głębi serca i mam na myśli każde słowo, które wypowiadam!

64. Ta miłość, którą do ciebie czuję, jest paliwem, które mnie napędza!

65. Tęsknię za tobą codziennie i nie mogę się doczekać, kiedy znów będziesz w moich ramionach.

66. Urocze akapity miłosne innego mężczyzny nie są tak urocze jak twoje!

67. Twoja słodka miłość delikatnie mnie zabija.

68. Życzę mi dzień dobry z dobre słowa , dziecko! Powiedz mi, że mnie kochasz do księżyca iz powrotem!

69. Nawet tysiąc długich akapitów nie może pokazać, jak głęboka jest moja miłość do ciebie.

70. Wszystkie listy miłosne, które od ciebie dostałem, oznaczają dla mnie cały świat!

71. Tęsknię za tobą i będę cię kochać nawet za tysiąc lat!

72. Bądź moją siłą w trudnych czasach. Pokaż mi, czym naprawdę jest bezwarunkowa miłość, wybierając mnie każdego dnia.

73. Jesteś jedną z najpiękniejszych rzeczy, które mi się przytrafiły. Jestem bardzo wdzięczna, że ​​jesteś w moim życiu!

74. Brakuje mi tych paragrafów na dzień dobry, które wysyłałeś mi, gdy byliśmy jeszcze razem. Nadal jesteś jedyną osobą w moim sercu i wiele by to znaczyło, gdybyś dał mi jeszcze jedną szansę.

75. Twoja piękna twarz to wszystko, co chcę zobaczyć, gdy otworzę oczy.

76. Nikt inny nie może sprawić, że poczuję się tak jak ty. Bądź ze mną na zawsze i kochaj mnie jak pierwszy dzień .

77. Jedyną słuszną rzeczą, którą zrobiłem w moim życiu, było całkowite oddanie się tobie.

78. Na całym świecie nie ma tyle miłości, ile jest w twoim sercu.

79. Całe życie czekałem na kogoś tak wyjątkowego!

80. W każdej sekundzie dnia moje serce należy do ciebie i tylko do ciebie.

81. Nawet pod koniec czasu nadal przysięgam, że będę w tobie zakochany po uszy.

82. Kocham Cię z powodu małych, prostych rzeczy, które czynią mój dzień.

83. Pokazujesz mi, że mnie kochasz każdego ranka i każdej nocy, po prostu chcąc wiedzieć, czy dobrze spałem, lub wysyłając mi całusy na dobranoc.

Słodkie miłosne akapity dla niego

To nie są jakieś super romantyczne listy miłosne dla tego, który sprawia, że ​​płacze i płacze nad tym, jak bardzo jesteś wrażliwy, ponieważ wcale tego nie chcą mężczyźni. Te linie pokazują, że jesteś zainteresowany i emocjonalny w przewiewny, ale kochający sposób.

84. Zakochałem się w tobie, ponieważ nie trzymasz mnie zbyt mocno ani zbyt luźno. Trzymasz mnie tylko po to, żebym poczuła, że ​​to wystarczy. Wystarczająco, by poczuć twoją miłość, wsparcie i wystarczająco by poczuć się twoją.

85. Swoją obecnością sprawiasz, że jestem szczęśliwy i promienieje. Zawsze tęsknię za tobą, bez względu na to, czy nie ma cię na dłużej, czy krócej.

86. Fakt, że nigdy nie popełniłeś tego samego błędu dwa razy, wiele mówi o tym, jakim jesteś człowiekiem i jakie masz uczucia do mnie.

87. Pokazujesz mi, że mnie kochasz, patrząc na mnie, jakbym była najpiękniejszą kobietą na świecie. Nie możesz oderwać ode mnie wzroku, bez względu na to, kto jest w pobliżu.

88. Zawsze znajdujesz czas na spędzenie ze mną, bez względu na to, jak bardzo jesteś zajęty. Dzięki temu wiem, że się liczę. Niezależnie od tego, co robimy i na jak długo, dopóki jesteśmy razem, jesteś szczęśliwy.

89. Po tych wszystkich gównianych i wyczerpujących emocjonalnie związkach i po dużych przerwach czasowych, kiedy byłam singlem, nauczyłam się doceniać mężczyznę, który jest dla mnie cały czas dobry. Dziękuję Ci!

90. Jestem zakochany w twoim piękna twarz , ale także z czystym sercem i duszą. Siedząc obok ciebie, jestem w siódmym niebie, bo wiem, że jesteś tylko mój.

91. Jesteś tym wyjątkowym człowiekiem, który był w stanie obudzić moją wewnętrzną boginię!92. Tylko aniołowie i masz tak czyste i czyste serce. Uwielbiam to, że nasza miłość jest tak wielka i z każdym dniem staje się jeszcze większa!

93. Kochanie, twoja miłość jest jak w domu. Kiedy jestem w twoich ramionach, w końcu czuję, że jestem tam, gdzie muszę.

94. Twoje ręce wokół mojej talii to wszystko, czego potrzebuję, aby czuć się bezpiecznie! Nie pozwól mi odejść!

95. Księżyc, świece, muzyka i twoje usta na moich. To moje marzenie, ale możesz mi pomóc je spełnić!

96. Z tobą czuję się tak, jak nigdy wcześniej. Udało ci się uciszyć wszystkie burze. Zrobiłeś ze mnie delikatną kobietę i nadal nie wiem, jak to zrobiłeś, ale cieszę się, że to zrobiłeś.

97. To, czego najbardziej mi brakuje, to twoje ręce na mnie rano. Nie mogę się doczekać, kiedy cię znowu zobaczę i rozpłynę się w twoich ramionach.

98. Jesteś jedynym powodem, dla którego znów wierzę w miłość. Dziękuję za przywrócenie starej nadziei do mojego życia.

99. Nie proszę o wiele. Chcę tylko, żebyś była moja na zawsze! Tak proste jak to.

100. Pozwól mi być tym, który pokaże ci, co to właściwie znaczy być wiernym i kochać całym sercem.

101. Kochanie, twoje szczęście jest dla mnie o wiele ważniejsze niż moje. Myślę, że to miłość.

102. Jesteś ostatnią rzeczą, o której myślę, kiedy idę spać i pierwszą, kiedy się budzę. Tyle naprawdę dla mnie znaczysz.

103. Czasami myślę sobie, jak do cholery zasłużyłem na takiego mężczyznę jak ty, ale teraz wiem, że właściwie należymy do siebie.

104. Każdy cal mojego ciała jest w tobie zakochany, kochanie. Nigdy nie będę miał cię dość, więc proszę, nie zapominaj o tym.

105. Jesteś moim idealnym partnerem. Nie ma nikogo, kto kochałby mnie tak jak ty. Dlatego tak bardzo cię kocham.

106. Możesz mnie przytulać i całować, kiedy tylko chcesz, bo zawsze będę przy tobie.

107. Nigdy nie płatasz figli, żeby wzbudzić we mnie zazdrość. Zawsze patrzysz na mnie, kiedy się ubieram, ale uważasz też, że jestem urocza w piżamach z włosami upiętymi w niechlujny kok. Mój uśmiech wystarczy, aby Ty też się uśmiechnęłaś. Lubisz mnie całą i to tylko jeden z powodów, dla których bardziej cię kocham.

108. Na koniec chciałbym podkreślić wagę akapitów Kocham Cię. Bez względu na to, czy są to akapity dla twojego chłopaka, czy może dla twojej dziewczyny, z pewnością pomogą ci przenieść twój związek na zupełnie nowy poziom.

109. Niektórzy ludzie wymyślają swoje unikalne akapity i to nadaje im większe znaczenie. Ale jeśli czujesz, że nie jesteś dobry w wymyślaniu takich rzeczy, zawsze możesz znaleźć to, co najbardziej Ci odpowiada.

Miłość akapity do miażdżenia

Czy chcesz, aby twoja sympatia wiedziała, co dzieje się w twojej głowie i ile dla ciebie znaczą? Poniżej znajdziesz idealne słowa, które pomogą Ci wyrazić uczucia zauroczenia .

1. Nie lubię cię tylko na zewnątrz. Lubię cię też w środku. Jesteś tak dobrą osobą i jestem bardzo wdzięczny i błogosławiony, że masz Cię w moim życiu.

2. Widziałem cię w moich snach zeszłej nocy. Pocałowałem cię, przytuliłem i powiedziałem, jak bardzo cię kocham. Czy mógłbyś spełnić moje marzenia?

3. Spośród milionów ludzi wybrałem Ciebie na swoją. Stwórzmy z tego piękną historię miłosną.

4. Stoję tutaj z sercem na rękawie, czekając, aż przyjdziesz i rozpłyniesz się w moich ramionach. Chcę, żebyś wiedziała, jak bardzo mi na tobie zależy i ile dla mnie znaczysz.

5. Kiedy myślę o miłości, myślę o tobie. Kiedy widzę piękne rzeczy, myślę o tobie. Kiedy jestem smutny, myślę o tobie. Kiedy jestem szczęśliwy, czuję Twoją obecność.

6. Nigdy nie pozwolę ci odejść. Bez względu na to, w jakiej sytuacji się znajdujemy, zawsze będę o Ciebie walczyć i Cię kochać.

7. Jesteś osobą, która tak dużo nie mówi. Ale kiedy widzę uśmiech na twojej twarzy, wiem, że myślisz o mnie.

8. Nie martw się, zawsze będę tą, na której możesz polegać. Po prostu miej we mnie wiarę i kochaj mnie bez kwestionowania moich uczuć.

9. Nigdy Cię nie okłamię, ponieważ okłamywanie oznaczałoby okłamywanie również siebie. A w takim związku nie ma miłości.

10. Mimo że jestem kobietą, użyję wszystkich sił, aby walczyć o Ciebie. Jestem z tobą bardzo szczęśliwy i nigdy cię nie pozwolę.

11. Kiedy masz w życiu ciężki okres, po prostu mnie pocałuj, dobrze? Po prostu wiedz, że masz kogoś, na kim zawsze możesz polegać.12. Miłość z tobą jest jak raj. Nigdy nie będę żałować, że przyjąłem cię jako mojego wspólnika w zbrodni.

13. Z dumą przyznaję, że jestem cały Twój. Możesz zabrać mnie przez życie, gdziekolwiek pójdziesz.

14. Tylko niebo jest granicą. Jeśli mnie kochasz, nie ma nikogo, kto mógłby zrujnować to, co mamy.

15. Nie mam ci nic do powiedzenia poza tym, że jesteś dla mnie wszystkim i że każda ofiara, którą dla ciebie składam, nie jest daremna.

16. Przyjdę, gdy zaśniesz, aby ukraść Cię tym wszystkim, którzy chcą Cię tylko dla siebie.

17. Księżyc, gwiazdy i twoja ręka w mojej. Czy może być lepiej niż to?

18. Już nigdy nie będziesz chodzić sam. Zawsze będę przy tobie, aby cię chronić i kochać.

19. Oddałbym z tobą całe życie za minutę. Jesteś dla mnie całym światem i zawsze będę cię kochać.

20. Nie kocham cię; Uwielbiam Cię! I chcę, żeby cały świat to wiedział.

21. Kiedy jestem z tobą, mogę spać z szeroko otwartymi oczami.

Jak wyrazić miłość w akapicie?

Wyrażanie miłości w akapicie nigdy nie było łatwiejsze niż w tych emocjonalnych akapitach. Wsłuchaj się w swoje serce i znajdź ten jeden wyjątkowy akapit, który doskonale wyraża Twoje uczucia.

22. Jesteś powietrzem w moich płucach. Jesteś powodem, dla którego żyję i powodem, dla którego się uśmiecham. Zawsze bądź ze mną i kochaj mnie tak, jak wiesz jak.

23. Nic nie mów, po prostu pozwól swojemu ciału dotknąć mojego i ciesz się naszą złą grą.

24. Gdyby ktoś powiedział mi, że pokochałbym kogoś tak, jak kocham ciebie, nazwałbym go szalonym. Ale teraz kochanie, widzę, czym jest prawdziwa miłość i do czego jesteś zdolna, kiedy naprawdę kogoś kochasz.

25. O ile wiem, zawsze podacie mi rękę w chwilach smutku i będę mógł spokojnie spać.

26. Nigdy nie myśl o opuszczeniu mnie. Jeśli to zrobisz, umrę, ponieważ nie mam życia, jeśli nie będziesz ze mną.

27. Kiedy trzymasz mnie za rękę i całujesz, wiem, po co żyję.

28. Nadal cię kocham pomimo tych wszystkich mil, które są między nami.

29. Nie obchodzi mnie, gdzie jesteś lub gdzie jestem. Zależy mi na tym, żebyś był w jednym miejscu, w którym powinieneś być — w moim sercu.30. Dowiedziałem się, o której porze roku czuję się najlepiej. To kiedy jesteś obok mnie!

31. Wszyscy kazali mi zapomnieć o tobie, ale nikt mi nie powiedział, jak to zrobić.

secretos que los maridos ocultan a sus esposas

32. Powiem księżycowi, aby wszedł do twojego pokoju i przytulił cię i pocałował, gdy sam nie będę mógł tego zrobić.

33. Nie chcę być pierwszym, którego będziesz pamiętać, ale ostatnim, którego zapomnisz!

34. Po prostu idź i spójrz na siebie w lustrze. Tak wyglądają moje sny!

35. Przestanę cię kochać. Przestanę pisać do ciebie. Przestanę cię chcieć. A to wszystko stanie się w dniu, w którym przestanę oddychać.

36. Moja najsłodsza miłości, szaleję za tobą i zawsze będę. Masz szczególne miejsce w moim sercu i nikt nie może Cię zastąpić.37. Chroń naszą miłość, jakby była najważniejszą rzeczą w twoim życiu. Ukryj to przed ciekawskimi spojrzeniami i zawsze mów mi, jak bardzo mnie kochasz. Twoje słowa dodają mi otuchy i sprawiają, że czuję się lepiej. Jesteś lekarstwem dla mojego serca i duszy i nie chcę cię stracić.

38. Płakałem w dniu, w którym powiedziałeś, że nie mamy być razem, ale uśmiechnąłem się, gdy mnie pocałowałeś i powiedziałeś, że nie możesz żyć beze mnie.

39. Czy powinienem być szczęśliwy, ponieważ jesteś moim przyjacielem, czy powinienem płakać, ponieważ to jest najbardziej, jakim kiedykolwiek będziesz?

40. Świat wokół mnie jest zupełnie inny, ponieważ jesteś częścią mojego życia. Jestem w tobie zakochany jak głupiec i nie ma w tym nic złego.

Końcowe przemyślenia

Mam tylko nadzieję, że te linie sprawią, że twój partner będzie zadowolony. Ale proszę, nie zapomnij o jednej ważnej rzeczy.

Nie wysyłaj im uroczych linijek, tylko po to, by oszukiwać ich za plecami. Te akapity miłosne nic nie znaczą, jeśli nie masz na myśli tego, co mówisz.

Nie dawaj ludziom fałszywej nadziei i zawsze upewnij się, że mówisz to, co naprawdę masz na myśli.

Zaufaj mi, kiedy rozwiniesz swoją relację z pozytywnymi rzeczami, życie będzie wiedziało, jak wynagrodzić cię za pewien wysiłek. Ciesz się tymi szalenie uroczymi akapitami dla niej i dla niego. Mam nadzieję, że posłużą Ci w najlepszy możliwy sposób!

PS . Jeśli potrzebujesz dodatkowej inspiracji do napisania własnego akapitu, oto kilka godnych przykładów znanych pisarzy:

kocham Cię nie wiedząc jak, kiedy i skąd. kocham Cię po prostu, bez problemów i dumy: kocham Cię w ten sposób, ponieważ nie znam innego sposobu kochania poza tym, w którym nie ma mnie ani ciebie, tak intymnej, że twoja ręka na mojej piersi jest moją ręką, tak intymnej, że kiedy zasypiam, twoje oczy zamykają się. –Pablo Neruda

mam za pierwszy raz znalazłem to, co mogę naprawdę pokochać — znalazłem ciebie. Jesteś moim współczuciem – moim lepszym ja – moim dobrym aniołem; Jestem z tobą związany silnym przywiązaniem. Myślę, że jesteś dobry, utalentowany, kochany: w moim sercu rodzi się żarliwa, uroczysta namiętność; skłania się ku tobie, przyciąga cię do mojego centrum i źródła życia, otula moją egzystencję wokół ciebie — i rozpalając czystym, potężnym płomieniem, stapia ciebie i mnie w jedno. –Charlotte Brontë