25 rzeczy, które większość facetów osądzi natychmiast (ale nigdy tego nie przyzna)

25 rzeczy, które większość facetów osądzi natychmiast (ale nigdy tego nie przyzna)

Kiedy po raz pierwszy spotykasz nową osobę, pierwsze wrażenie jest wszystkim. Prawdopodobnie nie masz pojęcia, ile rzeczy nowy facet w twoim życiu zauważa w tobie, kiedy po raz pierwszy cię spotyka.Dlatego oto 25 rzeczy, które większość facetów faktycznie osądzi, ale nigdy się do tego nie przyzna.

1. Twoje włosy

Możesz założyć, że większość facetów po prostu nie zauważa twoich włosów, ale powiem ci, że częściowo się mylisz. Nie, facet prawdopodobnie nie zauważy, jeśli zmieniłeś kolor włosów lub trochę je przyciąłeś, ale uwierz mi, oceni cię po włosach.Każdy mężczyzna przynajmniej zauważy, czy jest czysty i czy włożyłeś wysiłek w zrobienie czegoś z nim.

2. Twój makijaż

Kiedy wychodzą na specjalną randkę, większość dziewczyn stara się umalować się najlepiej, jak potrafi. Ale możesz nie wiedzieć, że mniej zawsze znaczy więcej, zwłaszcza jeśli chodzi o makijaż.

Większość facetów preferuje naturalny styl, więc nigdy nie powinieneś schodzić z drogi, myśląc, że Twoje umiejętności makijażu zrobią wrażenie na każdym mężczyźnie.3. Twój ogólny wygląd

Wiem, że wielu mężczyzn powie ci, że twoja osobowość jest dla nich najważniejsza, ale to tylko bzdura. Oczywiście każdy facet zakocha się w Twojej osobowości na dłuższą metę, ale jeśli chodzi o pierwsze wrażenie, wszystko sprowadza się do wyglądu.

Oznacza to, że mężczyzna po prostu musi uznać cię na pierwszy rzut oka za atrakcyjną, aby chciał z tobą spróbować wszystkiego.

4. Sposób w jaki mówisz

Jedną z rzeczy, za które faceci natychmiast cię osądzą, jest sposób, w jaki mówisz. Przerywasz mu? Czy jesteś zainteresowany tym, co ma do powiedzenia? Czy jesteś za głośny lub za cichy?To wszystko, co większość facetów bierze pod uwagę, zwykle nie zdając sobie z tego sprawy.

5. Sposób w jaki jesteś ubrany

Tak więc większość facetów prawdopodobnie nie zauważy marki twoich ubrań lub czegoś w tym rodzaju, ale na pewno zauważą, jeśli jesteś przesadnie lub zbyt słabo ubrany na okazję.

Wiem, że chcesz zostawić dobre wrażenie, ale to zdecydowanie nie znaczy, że musisz pokazać mu wszystko, co masz do zaoferowania na pierwszej randce, ponieważ przyniesie to efekt przeciwny do zamierzonego.

cómo saber si estás embarazada temprano

6. Jak zachowujesz się w restauracji

Inną rzeczą, za którą wielu facetów będzie cię oceniać, jest sposób, w jaki zachowujesz się w restauracji, zwłaszcza w stosunku do personelu obsługującego. Jest to ogromny problem, jeśli jesteś niegrzeczny wobec ludzi, którzy ci służą lub uważasz, że jesteś ponad personelem.

7. Jeśli się spóźnisz

Wszyscy żyjemy zajętym życiem i wszyscy potrzebujemy wystarczającego szacunku dla naszego czasu i czasu innych ludzi. Oznacza to, że spóźnienie jest zdecydowanie jedną z rzeczy, których nie powinieneś robić na pierwszej randce ani na żadnej innej.

Możesz myśleć, że to sprawi, że będziesz bardziej interesujący, ale zaufaj mi – to tylko sprawi, że będziesz wyglądać na lekceważącego.

8. Jeśli spojrzysz na swój telefon

Jeśli spędzisz całą randkę wpatrując się w telefon, prawda jest taka, że ​​przegonisz większość facetów.

Co innego, jeśli chcesz odebrać pilny telefon, ale zupełnie odwrotnie, jeśli spędzasz całą noc na wysyłaniu SMS-ów lub publikowaniu aktualizacji statusu lub zdjęć swojego jedzenia w mediach społecznościowych.

9. Twoja sieć społecznościowa

Twoje profile w sieciach społecznościowych to kolejna rzecz, na podstawie której większość facetów cię osądzi, zwłaszcza jeśli oboje wybieracie się na randkę w ciemno . Zanim jakiś facet z tobą wyjdzie, jest prawdopodobne, że czai się przez twoje profile.

Spróbuje wyciągnąć wnioski na temat tego, czy masz obsesję na punkcie mediów społecznościowych, czy też szukasz zbyt dużej uwagi.

10. Twoje słownictwo

Spójrzmy prawdzie w oczy – wszyscy czasami przeklinamy i wszyscy od czasu do czasu używamy nieodpowiednich słów. Ale jeśli nie chcesz od razu przegonić faceta, dobrze jest uważać na swoje słownictwo, zwłaszcza na pierwszej randce, ponieważ nie chcesz wyglądać na niegrzecznego.

11. Twoje maniery

Wiem, żyjemy w czasach współczesnych i wszyscy zachowują się tak, jak chcą, ale uwierz mi, większość facetów zauważy twoje maniery i osądzi cię po nich. Nie oznacza to, że musisz być cały czas sztywny, ale z pewnością musisz mieć podstawowe maniery, jeśli chcesz przyciągnąć prawdziwego mężczyznę.

12. Ile pijesz

Nikt nie mówi ci, żebyś nie pił alkoholu, gdy jesteś na randce. Prawdopodobnie jesteś zdenerwowany i jeden strzał może ci w tym pomóc. Ale jeśli za bardzo się upijesz, na pewno zrobi to złe wrażenie na twojej randce. Oznacza to, że nie możesz się kontrolować i nikt tego nie lubi.

13. Twoje buty

Jednym z najczęstszych nieporozumień na temat mężczyzn jest to, że nie zauważają oni butów damskich. Ale jeśli nosisz szpilki, w których nie możesz chodzić prawidłowo, a co dopiero tańczyć czy coś innego i jeśli twoja randka musi ci pomóc tylko po to, żeby dostać się do restauracji, na pewno nie będzie zachwycona twoimi butami.

14. Twoje poczucie humoru

Inną rzeczą, na podstawie której faceci cię osądzą, jest twoje poczucie humoru. Nie musi to oznaczać, że ty i on musicie śmiać się z tych samych rzeczy, ale zakocha się w tobie mocniej, jeśli będziesz wystarczająco zrelaksowany, aby we dwoje mogli cieszyć się randką.

15. Twój gust muzyczny

Jedną z najbardziej płytkich rzeczy, za którą wielu mężczyzn będzie cię oceniać, jest twój gust muzyczny. To nie ma żadnego logicznego wytłumaczenia, ale faktem jest, że wszyscy wolimy mieć przy sobie kogoś, kto lubi taką samą muzykę jak my.

16. Twoje nastawienie

Możesz pomyśleć, że facet polubi cię bardziej, jeśli zgadzasz się ze wszystkim, co mówi, ale zaufaj mi – nie możesz się bardziej mylić. Każdy mężczyzna zauważa, kiedy udajesz i kiedy tylko kiwasz głową na wszystko, co ci mówi, ponieważ myślisz, że to sposób na wejście pod jego skórę.

Tak, każda osoba wokół ciebie będzie cię oceniać na podstawie twoich postaw i opinii, ale na pewno docenią cię bardziej, jeśli masz własne.

17. Jeśli zaoferujesz zapłatę

To jedna z niepisanych zasad randek, które facet płaci na pierwszej randce. Ale większość z nich bardzo to doceni, jeśli przynajmniej zaoferujesz, że zapłacisz lub podzielisz rachunek. Nie pozwolą ci na to, ale sięganie po rachunek wiele znaczy.

18. Twój głos

Jedną z rzeczy, którą większość facetów ocenia, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, jest ton twojego głosu. Tak, wysoki głos jest jedną z kobiecych cech, które mężczyźni uważają za atrakcyjną, ale zauważą również, jeśli udajesz, że mówisz w sposób, w jaki normalnie się nie mówi, jeśli celowo podniesiesz głos lub zaczniesz mówić do dzieci i to może być dużym zniechęceniem.

19. Twoje wykształcenie

Prawda jest taka, że ​​wielu facetów będzie cię oceniać na podstawie twojego wykształcenia, chociaż prawdopodobnie nigdy się do tego nie przyznają. Nie oznacza to, że jesteś mniej wartościowy tylko dlatego, że nie masz wykształcenia, ale musisz mieć ogólną wiedzę na temat otaczającego Cię świata, jeśli chcesz wybrać odpowiedniego faceta.

20. Twoje hobby

Więc ten facet lubi cię fizycznie, a teraz nadszedł czas, abyście oboje sprawdzili, czy jesteście kompatybilni w innych sprawach. Oznacza to, że oceni Cię na podstawie Twoich zainteresowań i sposobu spędzania wolnego czasu.

¿Por qué las películas originales de Netflix son tan malas?

Tak, wszyscy lubimy od czasu do czasu leżeć w naszym łóżku i oglądać tandetne programy telewizyjne, ale fajnie, jeśli masz coś oprócz tego, co cię interesuje.

21. Twoje umiejętności komunikacyjne

Możesz być ładna jak wszystko, ale faktem jest, że twoje umiejętności komunikacyjne to jedna z pierwszych rzeczy, które mężczyźni zauważają w tobie po twoim wyglądzie fizycznym. Oznacza to, że większość facetów będzie cię oceniać na podstawie przebiegu rozmowy między wami.

22. Twój gust sportowy

Gorąca dziewczyna o świetnej osobowości i lubiąca sport to marzenie każdego faceta. Ale to nie znaczy, że powinieneś udawać, że lubisz tę samą drużynę lub ten sam sport, w który ten facet lubi cię bardziej, ponieważ na pewno cię przejrzy i będziesz wyglądać na płytki.

23. Twój były

Kiedy poznasz nowego faceta, prawdopodobnie powie ci, że nie dba o twoją przeszłość ani o byłych. Ale uwierz mi – on kłamie. Chociaż nie powinno tak być, prawda jest taka, że ​​większość facetów będzie cię osądzać na podstawie twoich byłych i historii randek, ponieważ pomoże im to wyrobić sobie opinię o tobie.

24. Twoje preferencje seksualne

Respektowanie wzajemnych granic jest zawsze obowiązkowe, ale każdy facet woli dziewczynę, która wie, jak powiedzieć, czego chce, a czego nie chce, jeśli chodzi o seks. I oczywiście każdy lubi przebywać z osobą, z którą dogaduje się w łóżku.

25. Twój zapach

To kolejna rzecz, której większość facetów nie jest świadoma, ale zapach twojego ciała i zapach twoich perfum to coś, co może przekonać faceta lub nie i jest to zdecydowanie coś, co pomaga im zdecydować, czy się do ciebie podejść, czy nie.