25 najlepszych filmów dla całej rodziny - Styczeń 2022

Tom Hanks w dużych - najlepszych filmach rodzinnych 20th Century Fox

Planujesz wieczór filmowy? Włącz jeden z tych ukochanych filmów - dzieci je pokochają, a Ty też nie będziesz przewracać oczami na ekranie.

Zobacz galerię 25Zdjęcia 1z 25 Duży(1988)

PATRZ TERAZTen klasyk Toma Hanksa to opowieść o tym, co się dzieje, gdy jeden młody chłopak marzy o tym, żeby był duży ... a potem spełnia jego życzenie.

3 USDamazon.com

dwaz 25 Newsies(1992)

PATRZ TERAZTen musicalowy film z chwytliwymi, zapadającymi w pamięć utworami, takimi jak „Chwytaj dzień”, został zainspirowany „Newsboys Strike” z 1899 r. Bonus? W filmie występuje młody Christian Bale.

3 USDyoutube.com

3z 25 Pogromcy duchów(1984)

PATRZ TERAZTen film opowiada o tym, co się dzieje, gdy zespół naukowców postanawia ... rozprawić się z duchami. Cytując słynną piosenkę przewodnią,do kogo zamierzasz zadzwonić?

3 USD amazon.com

4z 25 Zakręcony piątek(1977)

PATRZ TERAZ

nombres únicos para niñas con significado

Co się dzieje, gdy mama i córka zamieniają się ciałami? Obejrzyj oryginalną wersję tej klasycznej historii (z udziałem nastoletniej Jodie Foster!), Aby się dowiedzieć.

3 USDyoutube.com

5z 25 WALL-E(2008)

PATRZ TERAZ

Ta zaskakująco słodka historia robota, który zakochuje się w statku kosmicznym, nie potrzebuje dialogu, aby zapewnić rozrywkę zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

3 USDamazon.com

6z 25 Na lewą stronę(2015)

PATRZ TERAZ

Uczucia mają uczucia! Ten hit z 2015 roku o `` uczuciach '' w mózgu młodej dziewczyny jest zarówno zabawny, jak i serdeczny, z wystarczającym humorem, aby dorośli się załamać - i wystarczająco zabawnymi obrazami, aby oczy dzieci były przyklejone do ekranu.

3 USDyoutube.com

7z 25 Toy Story(1995)

PATRZ TERAZ

Pierwszy film wToy StorySeria śledzi to, co dzieje się, gdy ulubiona zabawka jednego dziecka - Chudy - czuje się tak, jakby jego status był zagrożony przez zupełnie nową figurkę Buzza Astrala.

4 USDamazon.com

8z 25 Piękna i Bestia(1991)

KUP TERAZ

Zanim pokażesz swoim dzieciom nową, aktorską wersję tej mało prawdopodobnej historii miłosnej, pokaż im film animowany - ilustracje sprawiają wrażenie, jakby pochodziły z minionej epoki, a numery muzyczne w stylu Broadwayu wciąż są ucztą .

20 USD, itunes.apple.com

9z 25 Król Lew(1994)

KUP TERAZ

Obejrzyj oryginalną, animowaną wersję w oczekiwaniu na remake tego epickiego musicalu filmowego w 2018 roku.

15 USDamazon.com

10z 25 Życie robaka(1998)

PATRZ TERAZ

Cała twoja rodzina może trochę bardziej współczuć malutkim stworzeniom, które od czasu do czasu atakują twój dom po obejrzeniu tego.

3 USD youtube.com

jedenaściez 25 Gdzie jest Nemo(2003)

PATRZ TERAZ

Błazenek ze złamanym sercem wyrusza na poszukiwanie swojego zaginionego syna, Nemo, w tej zabawnej i wzruszającej opowieści.

4 USDamazon.com

12z 25 Rodzicielska zasadzka(1961)

PATRZ TERAZ

alimentos que eliminarán la grasa del vientre

Przed Lindsay Lohan była Hayley Mills - i oryginalna wersjaRodzicielska zasadzka, opowieść o tym, co się dzieje, gdy bliźniacy, którzy nie znali istnienia drugiego, łączą siły, by ponownie zjednoczyć rozwiedzionych rodziców.

3 USDyoutube.com

13z 25 Narzeczona księżniczki(1987)

PATRZ TERAZ

Ta opowieść o fabułach baśni jest prawdopodobnie jednym z najbardziej cytowanych filmów wszechczasów.

4 USDamazon.com

14z 25 Czarnoksiężnik z krainy Oz(1939)

PATRZ TERAZ

Ten klasyczny musical filmowy to opowieść o tym, co się dzieje, gdy Dorothy spełnia swoje życzenie i przekracza tęczę - tylko po to, by zdać sobie sprawę, że ma wszystko, czego potrzebowała na skromnej farmie, którą nazywa domem.

4 USDyoutube.com

piętnaściez 25 Goonies(1985)

PATRZ TERAZ

Wcześniej były te obdarte dzieciakiStranger Things, byliGoonies. W tym klasyku z lat 80. grupa dzieciaków wyrusza na poszukiwanie skarbu, jednocześnie unikając nieuniknionych złych facetów, którzy chcą go dla siebie.

4 USDamazon.com

16z 25 Zaczarowany(2007)

PATRZ TERAZ

Animowana księżniczka zostaje przeniesiona do zbyt realnego, nieanimowanego świata Nowego Jorku, gdzie zaczyna zdawać sobie sprawę, że książę z bajki może wcale nie być dla niej jedynym.

3 USDyoutube.com

17z 25 Ich własna liga(1992)

PATRZ TERAZ

Potrzebujesz nocy dziewczęcej mocy? Obejrzyj ten film o All-American Girls Professional Baseball League, która może pochwalić się gwiazdorską obsadą: Tomem Hanksem, Geeną Davis, Madonną i Rosie O'Donnell.

4 USDamazon.com

18z 25 Shrek(2001)

PATRZ TERAZ

Odludny ogr spotyka całą grupę postaci z bajek podczas podróży z mądrym osłem - i ostatecznie dowiaduje się, jak ważna jest prawdziwa przyjaźń.

4 USD amazon.com

19z 25 Mrożony(2013)

PATRZ TERAZ

Jeśli dotarłeś do 2018 roku, nie widzącMrożonyjesteś imponującym stworzeniem -lubSpędziłeś przyzwoitą ilość czasu pod kamieniem. Wyjdź spod tej skały i obejrzyj historię o dwóch księżniczkach, z których jedna przypadkowo sprowadziła do ich królestwa niekończącą się zimę.

¿Qué atrae a los hombres en una mujer?

3 USDamazon.com

dwadzieściaz 25 Moana(2016)

PATRZ TERAZ

Z pewnością znasz już wszystkie słowa „How Far I'll Go”, ale czy znasz całą historię Vaiany, dzielnej dziewczyny, która wyrusza na przygodę z półbogiem Maui?

4 USDamazon.com

dwadzieścia jedenz 25 Harry Potter i Kamień Filozoficzny(2001)

PATRZ TERAZ

Niech cała rodzina przygotuje pierwszą część serii o Harrym Potterze, a następnie włącz i obejrzyj pierwszy film ze słynnej serii.

4 USDamazon.com

22z 25 E.T.(1982)

KUP TERAZ

Cała Twoja rodzina zakocha się w słynnym kosmicie.

3 USD, itunes.apple.com

2. 3z 25 Dziecko karate(1984)

PATRZ TERAZ

Prześladowany dzieciak trenuje pod okiem mechanika-mistrza sztuk walki w tej klasycznej historii o słabszych umiejętnościach.

¿Puede un uti hacer que te duela el estómago?

3 USDyoutube.com

24z 25 Muppety na Manhattanie(1984)

PATRZ TERAZ

Twoje ulubione postacie lalek występują w tej wypełnionej piosenkami przygodzie, a wszystko o ich szalonym czasie, próbującym zostać gwiazdami Broadwayu w wielkim mieście.

3 USDamazon.com

25z 25 Annie(1982)

KUP TERAZ

Ten musical o dzielnej sierocie może zainspirować Twoje dziecko do śpiewania i tańca.

13 USD, itunes.apple.com