22 znaki, że jesteś idealnym materiałem na żonę (według mężczyzn) - Grudzień 2022

1. Chcesz dalej się uczyć. Chcesz pielęgnować swój intelekt i patrzeć na bitwy życia jako nowe możliwości uczenia się czegoś nowego. Jesteś bardzo ciekawy i chcesz dowiedzieć się o życiu jak najwięcej.

2. Śmiejesz się. Bez względu na wszystko, zawsze znajdziesz powód, aby wywołać uśmiech na twarzy. Nawet gdy jesteś smutny i samotny, znajdziesz srebrną podszewkę, ponieważ jesteś osobą pozytywną. Filozofia twojego życia polega na tym, że szklanka jest zawsze pełna i nie pusta.3. To ty będziesz walczył u jego boku. Będziesz jego wsparciem w wyzwaniu każdego życia.

4. Od czasu do czasu będziesz go zaskakiwał, robiąc coś pięknego, ponieważ go kochasz. Jak chcesz, żeby zrobił to dla ciebie, więc on chce, żebyś zrobił to dla niego.

5. Jesteś godny zaufania, a on całkowicie w ciebie wierzy. Wie, że masz jego plecy i że może z tobą rozmawiać, kiedy czuje się przygnębiony. On wie, że będziesz pielęgnować swoją relację z nim, ponieważ ci zależy.6. Wiesz, jak słuchać. Nie jesteś jedną z tych dziewczyn, które tylko czekają, aż jej kolej coś powie. Wysłuchasz go i naprawdę pomożesz mu z jego problemem, a nie tylko przejdziesz do swojego.

7. Rzucasz mu wyzwanie codziennie. Rzucasz mu wyzwanie emocjonalnie, fizycznie i intelektualnie. Sprawiasz, że chce ewoluować na wszystkich możliwych poziomach.

8. Sprawiasz, że chce być lepszą osobą. Sprawiasz, że chce się uczyć nowych rzeczy takich jak ty, a przy tobie czuje, że może zrobić wszystko, co mu się podoba. Wpływając na niego, czynisz go najlepszą wersją samego siebie.9. Wiesz, jak żartować i masz świetne poczucie humoru. Nie tylko wiesz, jak żartować, ale wiesz, jak się z tym pogodzić. Nie obrazisz się ani nie weźmiesz czegoś osobiście, a tego właśnie chce, ponieważ potrzebuje kogoś, z kim mógłby się śmiać.

grandes movimientos sexuales para tu marido

10. Motywujesz go, by uwierzył w siebie. Za każdym razem, gdy upada i zaczyna wątpić w siebie, podniesiesz go i pomożesz mu odzyskać pewność siebie.

11. Jesteś niezależny. Masz własne życie, w którym żyjesz i nie potrzebujesz go, aby się wypełnić. I chce, żebyś tak się zachowywał. On nie chce, żebyś był od niego zależny.

12. Nigdy nie osądzisz go za jego wcześniejsze błędy, ponieważ popełniłeś również błędy i wiesz, że nikt nie jest doskonały. Pokochasz go dziwactwami i wszystkim.

13. Seks jest naprawdę dobry. Kropka.

14. Troszczysz się o niego i to pokazujesz. Nie jesteś tylko pełen pustych słów, ale spełniasz swoje obietnice.

15. Lubisz te same rzeczy, co on, więc życie z tobą jest takie łatwe. Nie ma dyskusji na temat tego, co robić i gdzie iść. Jesteś po prostu na tej samej stronie.

16. Jesteś dobrym kucharzem. Spójrzmy prawdzie w oczy, że współzależni mężczyźni kochają kobiety, które umieją gotować, bo przecież droga do serca mężczyzny prowadzi przez jego żołądek.

17. Zawsze mówisz, co masz na myśli. Nigdy nie będziesz siedział cicho, kiedy masz coś do powiedzenia, a on kocha tę stronę ciebie. Chce, aby jego żona mówiła jej w myślach i nigdy nie milczała.

18. Jesteś silny i możesz go trzymać, gdy upadnie. Wie, że może na ciebie liczyć, ponieważ masz wszystko, czego potrzebujesz, aby mu pomóc, gdy czuje się przygnębiony.

19. Interesujesz się jego hobby. Chcesz wiedzieć, co lubi i chcesz wziąć w nim udział, ponieważ go kochasz. Kocha cię z powrotem i chce dzielić się z tobą rzeczami, które są dla niego ważne.

20. Masz ducha przygód. Uwielbia fakt, że możesz zostawić wszystko za sobą i zrobić coś, co pojawi się w twoim umyśle. Nie masz żadnych ograniczeń i to sprawia, że ​​zakochuje się w tobie.

cuatro de julio citas y refranes

21. podzielasz jego wartości. Dążysz do tych samych rzeczy, a twoje ostateczne cele są podobne.

22. Jesteś jego najlepszym przyjacielem. Wie, że może na tobie polegać, jeśli tylko zechce.