Zdjęcia definiujące XXI wiek, które musisz zobaczyć

Rozpraszajpodsumowano 75 zdjęć, które przedstawiają najbardziej ikoniczne i wzruszające momenty XXI wieku - te, które zapamiętają nasz wiek i które zostały zrobione w czasach, których szybko nie zapomnimy. Oto smak.Flaga wieży handlowej Thomas Franklin

W 2001 roku strażacy podnoszą amerykańską flagę na gruzach na terenie World Trade Center.

Terri gurrola Buzzfeed

Terri Gurrola serdecznie uściskała córkę po powrocie do domu z siedmiomiesięcznego pobytu w Iraku w 2007 roku.Elite Runner

Elitarna biegaczka Jaqueline Kiplimo pomaga niepełnosprawnemu chińskiemu sportowcowi podczas maratonu Zheng-Kai w 2010 roku. Mogła skończyć jako pierwsza, ale zamiast tego została z nim.

W 2011 roku Billy Stinson i jego córka siedzą na schodach prowadzących do ich domu, pocieszając się nawzajem po huraganie Irene.

W 2011 roku Phyllis Siegel (76 lat) i Connie Kopelov (84 lata) w końcu mogli nazywać siebie kobietą, kiedy Nowy Jork zalegalizował małżeństwa homoseksualne.Greg Cook ponownie spotyka się ze swoim ukochanym psem, Coco, po tym, jak zaginęła, gdy dom Grega został zniszczony w tornado w 2012 roku, które nawiedziło Alabamę.

Aby zobaczyć więcej obrazów, kliknijRozpraszaj.


Fotografia inspirowana stylem vintage tworzy jeden imponujący album rodzinny
7 zapierających dech w piersiach zdjęć ślubu podczas klęski żywiołowej
56 rzeczy, które mają największe znaczenie w miłościsoy tan infeliz en mi matrimonio