W 2022 postawię siebie na pierwszym miejscu

W 2022 postawię siebie na pierwszym miejscu

W 2022 chcę poczuć prawdziwą miłość.Chcę poczuć wewnętrzny spokój. I chcę, żeby wszystkie blizny na mojej duszy zniknęły. Będę walczył z każdą myślą o niemożności zrobienia czegoś.

Ponieważ mam wystarczająco dużo negatywnych myśli i nie jest to coś, co chcę robić przez następny rok.Tak więc, 2022, oto nadchodzę – silniejszy niż kiedykolwiek, piękniejszy niż kiedykolwiek i rok mądrzejszy.

Zmieniłem się, ale to jest dla mnie całkowicie w porządku. Wreszcie nauczyłem się kochać siebie. Nauczyłam się szanować siebie i mniej dbać o to, co mają do powiedzenia inni ludzie.

Nie będę tym, który nie ryzykuje, bo ona uważa, że ​​sobie z nimi nie poradzi. Zamiast tego spróbuję.Postaram się robić rzeczy, których nigdy wcześniej nie robiłem, a jeśli mi się nie uda, na pewno wyciągnę z tego lekcję. Ale jedno jest pewne – będę próbował, dopóki nie dotrę tam, gdzie chcę.

W 2022 zostawiam swoją przeszłość tam, gdzie należy .

piękna rudowłosa dziewczyna w żółtej koszulce stoi na plażyNie chcę myśleć o błędach, które popełniłem, ani o tym, jak wpłynęły na moje życie. Zamiast tego chcę skupić się na tym, co przede mną. Nie chcę być dla siebie surowy tylko dlatego, że nie zrobiłem czegoś dobrze.

Nie chcę już się z tym źle czuć. Po prostu chcę odpuścić.

Mówiąc o odpuszczaniu, chcę odpuścić coś innego – wszystkich toksycznych ludzi, którzy zrobili z mojego życia piekło.

Nie chcę mieć z nimi żadnego kontaktu, bo kocham swoje życie i nie chcę, żeby je zrujnowali. Nie chcę słuchać, jak plotkują o innych, bo na pewno zrobią to również w moim przypadku.

Po prostu chcę być daleko od nich, ponieważ nie mają pozytywnej energii, której pragnę. Puszczę każdego, kto sprawi, że uznam, że nie jestem godzien.

W 2022 chcę t przestać próbować być kimś, do kogo się nie tylko wpasuję.

Nie chcę być kimś, kogo ludzie będą kształtować według własnego gustu. Tym razem chcę być prawdziwym sobą, nawet jeśli oznacza to, że inni odwrócą się do mnie plecami.

Do tej pory nauczyłem się, że lepiej być sam niż w złym towarzystwie.

W 2022 nauczę się bardziej szanować siebie.

piękna uśmiechnięta brunetka w różowej koszuli i białej spódnicy stoi na ulicy

Zrobię wszystko, aby dostać się tam, gdzie chcę i będę myślał o sobie więcej niż o innych. Tym razem postawię sobie priorytet, a nie opcję. Myślę, że to jest droga do szczęścia i prędzej czy później tam dojdę.

W 2022 dowiem sięnie zawracać sobie głowy opiniami innych ludzi .

Nie pozwolę nikomu wpłynąć na moje życie. W końcu to ja będę cierpieć w tej skórze lub być szczęśliwym, w zależności od sytuacji. I to jest cholernie dobry powód, by inni zostawiali mnie w spokoju.

Nie będę tolerować ludzi wchodzących w moje życie, aby sprawić, że poczuję się smutny. Jeśli mają być częścią mojego życia, muszą tam sobie zapracować. W przeciwnym razie nie ma to sensu.

W 2022 znów nauczę się kochać siebie.

Zaakceptuję się ze wszystkimi zaletami i wadami. Bo to ja i wszystkie te rzeczy, które mi się przydarzyły, ukształtowały mnie na osobę, którą jestem dzisiaj.

Pokażę sobie, że nie ma osoby bardziej wartościowej ode mnie. A kiedy zdam sobie z tego sprawę, też zacznę w to wierzyć.

W 2022 koncentruję się na mojej historii.

spaceruje piękna rudowłosa kobieta w bordowej sukience i szarym płaszczu

Nie chcę być postacią poboczną w czyjejś historii. Tym razem chcę być bohaterem. Ten rok będzie wyjątkowy, ponieważ postawię siebie na pierwszym miejscu.

cuando dejas de amar a tu marido

Wybiorę siebie. Będę myśleć wyłącznie pozytywnie. Zaakceptuję siebie taką, jaką jestem.

A kiedy zawracam pod koniec 2022 roku, chcę sobie powiedzieć, że ten rok był rokiem, w którym coś się rzeczywiście zmieniło.

Chcę wiedzieć, że w tym roku postawiłem sobie kilka nowych celów, które udało mi się osiągnąć. Chcę czuć, że spełniłem niektóre z moich życzeń i postawiłem się na dobrej drodze do ponownego bycia szczęśliwym.

Chcę czuć, że ten rok był wszystkim, czego szukałem i że w końcu znalazłem przepis na dobre życie.

W tym roku chcę wiedzieć, że w końcu postawiłem siebie na pierwszym miejscu!