W 2022 daję sobie przerwę

W 2022 daję sobie przerwę

W 2022 zaczynam od nowa.Daję sobie przerwę, kolejną szansę na rozpoczęcie od początku.Zamierzam zaplanować swoje ruchy i ponownie przyjrzeć się moim celom i marzeniom. Zamierzam się pozbierać ze względu na siebie i ludzi, których kocham.

W tym roku będę nowym ja, ulepszoną wersją siebie. Zamierzam wykonać skok w przyszłość i udać się w nieznane.Nie wiem, co przede mną, ale się nie boję. Jestem gotowa na wszystko, co mnie czeka.

W tym roku będę na tyle odważna, by spróbować rzeczy, których zawsze się bałam. Ten rok będzie moim rokiem.

W 2022 będę dla siebie miły.Będę mądrzejszy. Nie pozwolę, aby demony z przeszłości weszły ze mną w nowy rok. Zostawiam je zamknięte w innym wymiarze, w innym świecie, w rozdziale, który skończyłem.Podobnie jak wtedy, gdy stawiam kropkę (kropkę) na papierze, aby zakończyć zdanie, aby zakończyć tok myśli, zamierzam dokończyć ten rozdział i uwięzić moją przeszłość tą jedną malutką kropką, tym jednym znakiem interpunkcyjnym.

ya no me siento amado por mi esposo

kobieta z laptopem i notatkami w kawiarni

W 2022 wybaczam sobie.Porzucam wszystkie błędy, które popełniłem. Wybaczam sobie wszystkie moje złamane serce. Wybaczam sobie, że ufam ludziom, którym nie powinnam ufać, i tak łatwo spuszczam czujność.Wybaczam ludziom, którzy mnie skrzywdzili i wybaczam sobie, że brałem za pewnik ludzi, którzy mnie kochają. Skończyłem chować urazę z powodu wszystkich nieudanych związków, które miałem, za te, które mi wymknęły się i te, które pozostawiły duże blizny.

Wybaczam sobie wszystkie dusze, które poruszyłam i wszystkie oczy, które sprawiły, że płakały. Wybaczam tym, którzy nie dawali mi zasnąć w nocy, łkając w moim pokoju. Wybaczam sobie i wybaczam im.

Wybaczam moją przeszłość za bycie tak brzydkim i okropnym. Wybaczam sobie złe decyzje, które podjąłem.

W 2022 uwierzę w siebie.Wierzę, że mogę robić, co chcę. Wierzę, że jest we mnie dużo siły, która została oswojona i nie mogła się wydostać ze strachu – lęku przed nieznanym, lęku przed oceną, lęku przed porzuceniem.

W tym roku uważam, że moje wady nie są moją wadą. W tym roku wierzę, że jestem wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju, która może zmienić świat.

Nie tylko wierzę w siebie, ale także wierzę w ludzi. Wierzę, że są tam dobrzy ludzie, ludzie, którzy chcą być twoimi szczerymi przyjaciółmi, ludzie, którzy kochają cię bez powodu, ludzie, którym zależy na tobie.

uśmiechnięte koleżanki

Są tacy, którzy mają dobre i wielkie serca i wierzę, że ich znajdę. Wiem, że będą tuż obok mnie, gdy uderzy we mnie kolejna burza, gdy napotka mnie nowa dawka bólu.

W 2022 roku pozostanę wierny sobie.Nie będę kłamać, żeby ułatwić sobie życie. Nie zamierzam odwracać głowy na drugą stronę i ignorować tego, co mnie dręczy.

Zajmę się wszystkim i wszystkimi, ponieważ tylko w ten sposób mogę zachować czystość i nieskazitelne serce.

Kiedy nie będzie dobrze, powiem to. Nie zamierzam przybierać fałszywego uśmiechu i udawać, że jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, jeśli rozpadam się w środku.

Nie chodzi o bycie silnym; chodzi o pozostanie wiernym sobie. Nie zamierzam oszukiwać własnego umysłu, by myślał, że wszystko jest w porządku.

Będę szczery i wierny ludziom, którzy są wokół mnie. Wiem, że stracę ich sporo, ale te, które warto mieć, pozostaną.

W 2022 r.Będę osobą, którą zawsze chciałem być.W tym roku nie obchodzi mnie, co ludzie powiedzą.

uśmiechnięta kobieta na zewnątrz

W tym roku zamierzam słuchać siebie. Nie zamierzam zmuszać się do robienia rzeczy, które nie powinny być.

Podejmę ryzyko i wyruszę w nieznane. Obejmę wszystko, co szykuje dla mnie przeznaczenie. Będę płakać. pokocham. Spróbuję dalej.

W 2022 roku dam sobie przerwę.Po tym wszystkim, przez co przeszłam, zasługuję na odpoczynek. Zasługuję na coś miłego, żeby mi się przydarzyło. Cholera, zasługuję na owację na stojąco!

Zasługuję na podziw – nie dlatego, że jestem idealna, nie dlatego, że zrobiłam coś dobrze, ale dlatego, że przetrwałam, ponieważ codziennie wstawałam z łóżka.

Zamiast chodzić z dnia na dzień, czołgałem się. Ale nigdy nie przestałem. Nigdy nie powiedziałem, że nie mogę się ruszyć ani o cal dalej. Walczyłem jak lwica i nadal walczę.

W tym roku chcę zacząć od zera. Chcę zmienić swoje życie na lepsze. Zasługuję na to i ty też.

Maria Parker napisała książkę, aby pomóc ludziom radzić sobie z narcystycznymi byłymi, zatytułowaną „O przezwyciężeniu narcyza