20 przydatnych technik manifestacji i ich działania - Sierpień 2022

20 przydatnych technik manifestacji i ich działania

Jestem pewien, że słyszałeś już o prawie przyciągania i prawie manifestacji. Czy to to samo?

Cóż, prawo przyciągania stwierdza, że ​​otrzymamy dobre rzeczy, jeśli będziemy mieli pozytywne myśli, a jeśli mamy negatywne myśli, możemy mieć wyniki, na które nie liczyliśmy.ten z drugiej strony prawo manifestacji, opisuje, jak ważne mogą być nasze myśli i jak wpływają na nasze życie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, czytaj dalej, aby zobaczyć, jakie są najlepsze techniki manifestacji, dlaczego ludzie ich używają i jak mogą ci pomócZmień swoje życie.

Trzyetapowy proces manifestacji

Manifestacja działa inaczej dla każdego. Ale jeśli naprawdę chceszżyj szczęśliwszym i łatwiejszym życiem, zacznij od następujących trzech kroków:Zamów (Zapytaj)– określenie swoich celów

Spodziewaj się (uwierz)– identyfikowanie i zwalczanie wszystkich rzeczy, które mogą powstrzymać Cię przed osiągnięciem zamierzonego celu

Osiągnij (Odbierz)– podejmowanie działań i faktyczne manifestowanie tego, czego sobie życzyłeśNajlepsze techniki manifestacji, aby zamanifestować swoje sny

Dlaczego twoja manifestacja nie działa?

Cóż, może po prostu brakuje ci drobnego szczegółu, takiego jak właściwa metoda, więc jeśli chcesz to zmienić, oto najlepsze techniki manifestacji, które mogą ci pomóc:

1. Utwórz tablicę wizyjną

uśmiechnięta kobieta siada na łóżku i pisze

Jest to jedna z najłatwiejszych i najlepszych technik manifestacji. Możesz być pewien, że Ci to pomożeskoncentruj się na swoich celach.

Więc weź kawałek papieru i zapisz wszystkierzeczy, które chcesz zmienićw Twoim życiu. Zacznij od mniejszych, a następnie przejdź do większych.

Użyj tego rodzaju wyobrażanie sobie aby zobaczyć wszystkie rzeczy, które chciałbyś osiągnąć w jednym miejscu.Użyj różnych zdjęć, aby stworzyć idealną tablicę wizyjną. Inspiracji możesz szukać również na Pintereście.

2. Metoda dwóch filiżanek

Ta metoda może pomóc ci utrzymać negatywną energię z dala.Dla początkujących może to brzmieć nieco duchowo, ale spróbuj.

Weź 2 filiżanki i napełnij je wodą. Jedna filiżanka reprezentuje Twoje obecna sytuacja (np. właśnie straciłeś pracę), a drugi puchar reprezentuje wszystkie cele, które chcesz osiągnąć (np. nowa praca).

Umieść etykiety na każdej filiżance i zaznacz na nich sytuacje. Wlej wodę z pierwszego kubka do drugiego kubka i wypij.

Teraz musisz skupić się na wszystkich rzeczach, które chcesz osiągnąć i dążyć do swoich celów, nie myśląc o obecnej sytuacji.Zobaczysz, że zaczniesz przyciągać wszystkie dobre rzeczy, o których marzyłeś.

3. Technika manifestacji wizualizacji

Wiele osób robi to, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.Po prostu spróbuj zwizualizować wszystkie rzeczy, które chcesz osiągnąć i pamiętaj o nich. To ci pomoże pozostań zmotywowany.

Na przykład chcesz założyć firmę pewnego dnia. Spróbuj wyobrazić sobie, jak by to wyglądało, jakie produkty chciałbyś wyprodukować i co musisz zrobić, aby zrealizować to marzenie.

4. Przyjrzyj się swoim ambicjom

uśmiechnięta kobieta siedzi przy stole i pisze

Prawo Przyciągania sugeruje, że pozytywne myśli przynieść pozytywne rezultaty. Upewnij się, że wiesz, jakie wyniki chcesz osiągnąć.

Napisz listę wszystkich rzeczy, które chcesz osiągnąć i zobacz, czy tego naprawdę chcesz. Jeśli nie jesteś pewien, czy jesteś na dobrej drodze, zawsze możesz porozmawiać z rodziną, przeczytać książkę lub posłuchać podcastu, aby uzyskać nowe pomysły.

Czasami wystarczy spojrzeć wstecz na swoje cele, zwłaszcza gdy jest to trudne, a to pomoże ci przypomnieć sobie, dlaczego w ogóle zacząłeś robić te rzeczy.

5. Metoda WOOP

Jest to bardzo specyficzna metoda, ponieważ nie jest związana z prawem przyciągania. W rzeczywistości jest to metoda naukowa stworzona przez Gabriele Oettingen, profesor psychologii na Uniwersytecie Nowojorskim.

Nie zgadza się z ideą pozytywne myślenie sam, a zamiast tego radzi nam, abyśmy zastanowili się, co może powstrzymać nas przed osiągnięciem naszych celów i jak reagujemy.

Wizualizacja kolejnych kroków zajmie tylko 5 minut:

W Życzenie:Myśląc o tym, przedstaw dokładnie swoje intencje lub życzenia.

LUB Wynik:Co chciałbyś osiągnąć? Wyobraź sobie, jaki będziesz, gdy pomyślnie wykonasz swoje zadanie.

LUB Przeszkoda:Wizualizuj przeszkody po drodze i to, jak byś się czuł.

P Plan:Opracuj strategię, która pomoże ci pokonać te przeszkody.

6. Wizualizacja wieloperspektywiczna

Aby ta metoda zadziałała, spróbuj wizualizować z perspektywy innej osoby.Spojrzenie na Ciebie pod innym kątem może pomóc Ci zobaczyć rzeczy wyraźniej.

Co więcej, nie zapomnij użyć czasu teraźniejszego podczas manifestowania czegoś. Możesz również stworzyć własną wymarzoną tablicę, która Ci pomożeŻyj pełnią życia.

7. Reguła 17 sekund

Tę zasadę stworzył Abraham Hicks. Stwierdza, że ​​musisz myśleć o swoim konkretnym celu przez 17 sekund, aby stworzyć do niego ruch.

Może działać zarówno pozytywnie, jak i negatywnie, ponieważ służy jako przypomnienie twoich myśli przez cały dzień.

8. Udawaj, aż ci się uda

uśmiechnięta kobieta siedząca przy stole, trzymająca w dłoni telefon

Nie myśl o tym w sposób materialistyczny. Powinieneś żyć tak, jak już osiągnąłeś swoje intencje, w sposób zgodny z twoimi celami.

Na przykład, jeśli chcesz odnieść sukces zawodowy, musisz stać się lepszy i traktować sprawy poważniej, aby się wyróżnić.

Celem tej metody nie jest zachowywanie się tak, jakbyś był już bogaty, więc możesz chodzić i kupować drogie przedmioty. Użyj go, aby się wznieść i być tak produktywnym, jak ludzie sukcesu.

9. Metoda medytacji

Medytacja to świetny sposób na wyciszenie się, relaks i zagłębienie się w siebie. W zależności od twojej manifestacji może ci naprawdę pomóc i mieć ogromny wpływ na twoje życie.

W dzisiejszych czasach istnieje wiele medytacji z przewodnikiem, które można znaleźć w Internecie, więc wybierz taką, która najlepiej odpowiada Twoim intencjom i postępuj zgodnie z procesem.

frío y punto al mismo tiempo

Najlepsze metody manifestacji pisania

Pomyśl o wszystkich ograniczające przekonania ludzie wokół ciebie projektują i świat, który stworzylibyśmy, gdyby nie było takich rzeczy. Przestań uciekać od problemów, ale raczej,skup się na sobiei twoją strategię.

Spróbuj spisać wszystkie swoje afirmacje i zwizualizować je.

Jeśli wolisz ten sposób manifestowania się, oto kilka niesamowitych metod pisania:

1. Metoda 55×5

uśmiechnięta kobieta z kręconymi włosami siedzi przy stole i pisze

Ten jest dość łatwy do zrobienia. Chodzi o napisanie tego, co chcesz zamanifestować i przekształcenie tego w afirmacje. Musisz zapisywać swoje afirmacje 55 razy dziennie przez 5 kolejnych dni.

Ta metoda faktycznie pomaga twojemu Podświadomość skupić się na swoich celach, ponieważ jeśli masz pozytywne myśli, możesz stworzyć pozytywne doświadczenie.

Zawsze pamiętaj, że musisz skupić się na ostatecznym wyniku, ponieważ tylko w ten sposób afirmacje mogą działać.

2. Pozytywne afirmacje

To jedna z najpopularniejszych technik manifestacji. Możesz zapisać swojepozytywne afirmacjena karteczkach samoprzylepnych i rozłóż je w domu.

Pomoże Ci to stworzyć pozytywny wizerunek ciała, być bardziej produktywnym i mieć ogólnie pozytywne nastawienie.

3. Dziennik wdzięczności

Radzę wypróbować tę potężną technikę manifestacji, ponieważ jest to niezbędne, jeśli chceszżyj życiem w harmoniii naucz się, jak być wdzięcznym każdego dnia, nawet za rzeczy, które wydają się małe i nieistotne.

películas que saldrán en otoño de 2019

Czasami jesteśmy dla siebie surowi i możemy pomyśleć, że nie pracujemy wystarczająco ciężko.Spróbuj się ich pozbyć negatywne myśli .

Wiem, że w niektóre dni nawet wstawanie z łóżka to wielka sprawa, a w inne jesteśmy bardziej produktywni. I w porządku, alePamiętaj by ciesz się małymi rzeczami w życiu.

4. Technika manifestacji skryptów

To kolejna niesamowita metoda, która pomoże Ci osiągnąć Twoje cele. Zdecydowanie polecamy, jeśli lubisz pisać historie.

Pomyśl o wszystkim, co chcesz zamanifestować. Chwyć kawałek papieru i zapisz je. Upewnij się, że robisz to w pierwszej osobie i jak to już się wydarzyło.

5. Przyszłe pytania i odpowiedzi

kobieta siedzi w łóżku i pisze

Ta metoda polega na spisaniu listy pytań i odpowiedzi dla twojego przyszłego ja. Napisz to tak, jakbyś już osiągnął to, czego pragniesz.

To świetne ćwiczenie dla twojego Podświadomość aby uwierzyć, że możesz zamienić wszystkie swoje marzenia w rzeczywistość.

6. List od przyszłego ja

Napisz do siebie list z przyszłości. Omów swoje osiągnięcia i sposób, w jaki zdobyłeś to, co posiadasz.

Daj kilka rad swojemu obecnemu ja i bądź bardzo szczegółowy, wyjaśniając wszystkie kroki, które podjąłeś po drodze.

7. Jak to zrobiłem? technika

Poprzez ten proces manifestacji wyobrazisz sobie swoje przyszłe ja. Wyobraź sobie wszystko, przez co przeszedłeś Dobry i zły. Napisz o tym, w jaki sposób osiągnąłeś swoje największe cele.

To powinno dać ci kilka pomysłów, jak:pracować nad sobąi co robić na drodze w górę.

8. Metoda 77×7

Ta metoda jest bardzo podobna do metody 55×5. Przede wszystkim wybierz cel, który chcesz zamanifestować.

Powtórz swoje afirmacja dla siebie za 7 kolejne dni , 7 razy rano i 7 razy wieczorem.

To sprawi, że Twoja podświadomość skupi się na celu w ciągu dnia, a Ty poczujesz się bardziej zmotywowany do wykonywania swoich obowiązków.

9. Metoda poduszki

Aby wykonać tę niezwykle łatwą metodę, po prostu weź mały kawałek papieru i długopis.Zapisz swoje intencje na papierze, wsuń go pod poduszkę i zasypiając, pomyśl o swoich celach.

Ten zdecydowanie zajmuje mniej czasu niż metoda 77×7, ale z pewnością ma te same zalety. Poinformuj swoich znajomych i spróbuj razem.

10. Koło ostrości

kobieta idzie przez park

Ta technika manifestacji stała się popularna dzięki prawu przyciągania do filmu dokumentalnego,Tajemnica .

Abraham Hicks to świadomość grupowa z wymiaru niefizycznego. Jest dostarczana ludziom poprzez fizyczną istotę Esther Hicks. Używają jej ciała do dzielenia się swoją mądrością.

Według Abrahama istnieje 5 faz manifestacji:

1. Emocje.

2. Myśli/idee.

3. Spotkanie z naturą.

4. Pomocni ludzie/sytuacje.

5. Manifestacja fizyczna.

Istnieje określony szablon, który możesz wypełnić, aby kontynuować tę metodę. Możesz zacząć od napisania swojego celu lub pragnienia na środku koła.

Na zewnątrz koła dodaj emocje i pomysły, które otrzymujesz, myśląc o tym konkretnym pragnieniu. Pod koniec tego ćwiczenia powinieneś mieć 12 pozytywnych intencji, które odnoszą się do twojego celu.

11. Metoda manifestacji 369

Wreszcie, ta metoda stała się bardzo popularna dzięki filmom TikTok. To dość proste, więc wszystko, co musisz zrobić, to zapisać, co chcesz zamanifestować.

Powinieneś pisać 3 razy rano, 6 razy w ciągu dnia i 9 razy wieczorem.Upewnij się walcz o to, czego chcesz dlatego metody manifestacji nie działaj jak magia.

Jak manifestować cele w swoim dzienniku manifestacji

kobieta siedząca na plaży medytująca

Teraz, gdy nauczyłeś się wszystkich najlepszych metod manifestowania celów ze swojego pola manifestacji, możemy przejść do następnych 10 wskazówek, które pomogą Ci je wykonać jeszcze szybciej.

Tutaj są:

1. Właściwe metody

Jest to kluczowe, więc dobrze przyjrzyj się technikom manifestacji, które opisaliśmy wcześniej. Użyj tego, co Twoim zdaniem najbardziej Ci odpowiada (wizualizacja, pozytywne afirmacje, medytacja itp.).

2. Wyznacz jasne cele

Zapytaj siebieco robisz ze swoim życiem, jakie są Twoje cele i kiedy chcesz je osiągnąć.

Pomoże Ci to poczuć się o wiele lżej i jakbyś wykonał już połowę pracy.

3. Usuń wszelki opór

Zniszcz wszelkie bloki obfitości. Bloki obfitości mogą reprezentować twoje uczucia, przekonania, środowisko lub ludzi wokół ciebie.

Chcesz mieć optymalne warunki dla swojego wzrostu na każdym możliwym polu.

4. Pozbądź się strachu

Strach jest blokadą dostatku numer jeden. Może powstrzymać Cię od robienia wspaniałych rzeczy ze swoim życiem. Zawsze pamiętaj, że strach jest tylko w twojej głowie, chociaż jest całkowicie zrozumiałe, że czasami się boisz.

Jeśli twoje sny cię nie przerażają, nie śnisz wystarczająco.

5. Bądź wdzięczny i hojny

dwoje znajomych wybiera produkty w sklepie

Aby wysłać właściwe sygnały do ​​Wszechświata, ważne jest, aby być wdzięcznym za rzeczy, które już masz, bez względu na to, jak duże lub małe mogą ci się wydawać.

Kiedy jesteś zadowolony z tego, co posiadasz, tylko wtedy możesz otrzymać więcej.

Równie ważne jest, abybądź miłyi hojny oraz pomagać innym. Możesz pomóc swojemu przyjacielowi w zdobyciu artykułów spożywczych lub przekazać darowiznę na cele charytatywne.

6. Staraj się być najlepszą wersją siebie

Jeśli chcesz osiągnąć określone cele, musisz mieć do tego odpowiednie narzędzia.

Na przykład możesz stać się lepszy w swojej pracy, ucząc się nowych rzeczy lubzdrowszy związekbędąc milszym dla swojego partnera.

7. Żyj chwilą

Działania, które robisz dzisiaj, to rzeczy, które pomogą Ci spełnić Twoje marzenia. Nie przejmuj się celem, ponieważza bardzo się martwisznie jesteś dobry. Staraj się myśleć pozytywnie, pracując nad tym.

8. Znajdź swój powód

Ważne jest, aby wiedzieć, co chcesz zrobić, ale musisz wiedzieć, dlaczego. Zadaj sobie pytanie, dlaczego chcesz coś zrobić, jakie rzeczy musisz zrobić po drodze i czy są tego warte.

9. Myśl pozytywnie

Pamiętaj, że nawet jeśli manifestujesz coś dobrego, mogą się zdarzyć złe rzeczy.

Nie jest łatwo być przez cały czas pozytywnym, ale bycie negatywnym też ci nie pomoże. Uwierz w siebie, jeśli chceszznaleźć prawdziwe szczęście.

10. Bądź gotowy na przyjęcie

Jeśli sprawy nie idą zgodnie z planem, zastanów się, dlaczego. Oczywiście powinieneśNie zadowalaj się mniej, aleCzy rzeczywiście jesteś gotowy na wszystko, co zamanifestowałeś?

Wszechświat wyśle ​​Ci wszystko, czego potrzebujesz, gdy będziesz na to gotowy, więc nie rezygnuj ze swojego marzenia zbyt szybko!

Zapytaj o to, czego chcesz i przygotuj się na to. Maya Angelou

10 najlepszych afirmacji dla manifestacji

uśmiechnięta kobieta w czarnym kapeluszu na głowie

Afirmacje reprezentują Twoje marzenia,życzeniai cele, które chcesz zamanifestować. Jeśli chcesz osiągnąć to, o czym myślisz, oto kilka afirmacji, które możesz sobie codziennie powtarzać:

1. Jestem gotów żyć moim wymarzonym życiem.

2. Jestem zdrowy i zyskałemwewnętrzny spokój.

3. Mogę osiągnąć wszystko, czego sobie życzę i nie przyjmuję odpowiedzi „nie”.

4. Kontroluję swoje życie.

5. Jestem piękna i odnoszą sukcesy.

cómo hacer que un chico se vuelva loco

6. Jestem pełen pasji i potrafię osiągać swoje cele.

7. W moim życiu nie ma miejsca na negatywność.

8. Nie boję się porażki, bo to tylko mnie wzmacnia.

9. Wszystko w moim życiu przychodzi we właściwym czasie.

10. Jestem cierpliwy i pokorny. Wielkie rzeczy wymagają czasu.

Czy manifestacja działa?

Odpowiedź brzmi tak.

Próbowałem stworzyć tablicę wizyjną i dla mnie był to bardzo zabawny i kreatywny proces. To zdecydowanie mnie zmotywowało i pomogło znaleźć odwagę, abyzdobądź to, czego chcę w życiu.

Dzielenie się nim z przyjaciółmi również było całkiem udanei, ponieważ zamanifestowali w swoim życiu niesamowite rzeczy!

Możesz pomyśleć, że masz problemy nie do rozwiązania i wszystkie wydają się duże, dopóki nie przestają być problemami…

Spójrz na wszystkie opcje, których możesz użyć, abyzamanifestuj kogoślub coś takiego i wybierz ten, który Twoim zdaniem będzie dla Ciebie najlepszy.

Dlaczego ludzie używają metod manifestacji?

uśmiechnięta, brązowowłosa kobieta

To dlatego, że chcą dostać to, czego chcą.

Większość ludzi ma jasne wyobrażenie o swoim wymarzone życie . Możesz czuć się przytłoczony w pracy, mieć problemy w związku lub po prostu być zmęczonym sposobem, w jaki żyjesz.

Ale twoje podświadome przekonania mają duży wpływ na twoje życie. Mogą albo powstrzymać cię przed próbą spełnienia twoich marzeń, ponieważ wydają się zbyt przerażające, albo mogą popchnąć cię do zrobienia wszystkiego, co w twojej mocy, aby wyjść z obecnej sytuacji w twoim życiu.

Musisz składać sobie obietnice i szanuj ich, ale także upewnij się, że je otaczasz się z ludźmi, którzy wspierają Cię na Twojej drodze.

Wniosek

Chociaż techniki manifestacji nie są magiczną różdżką, która spełni wszystkie Twoje życzenia, zdecydowanie warto spróbować. Wielu moich znajomych próbowało tego i było szczęśliwych!

Wybierz technikę, która Twoim zdaniem będzie pasować do Ciebie i Twojego stylu życia. Pracuj nad osiągnięciem wszystkiego, czego kiedykolwiek chciałeś, ale pamiętaj, aby po drodze nie zatracić się.

Zawsze bądź wdzięczny i bądź miły dla wszystkich. Każdego dnia pracuj nad staniem się lepszą wersją siebie. Twój przyszłe ja będzie dumny i szczęśliwy.