20 świątecznych cytatów, które doskonale oddają świąteczny nastrój

Świąteczna gorąca czekolada Getty ImagesGetty Images

Nadeszła pora!Zobacz galerię dwadzieściaZdjęcia 1z 20Augusten Burroughs

„Zawsze kochałem Boże Narodzenie. Nawet gdy miałem dwadzieścia kilka lat i po kryjomu starałem się być bardzo fajny i anty-bożonarodzeniowy, nadal to uwielbiałem ”.

cuál es la bebida más saludable en starbucks
dwaz 20Lemony Snicket

`` To cud, jeśli możesz znaleźć prawdziwych przyjaciół, i to jest cud, jeśli masz dość jedzenia, i jest cudem, jeśli możesz spędzać dni i wieczory, robiąc to, co lubisz, a okres świąteczny - podobnie jak wszystkie inne pory roku - to dobry czas nie tylko na opowiadanie historii o cudach, ale także na myślenie o cudach w swoim życiu i bycie wdzięcznym za nie ”.3z 20C.S. Lewis

„Zeszłej nocy mieliśmy pierwsze przymrozki - dziś rano trawniki są całe szare, z bladym, jasnym słońcem: cudownie piękne. I jakoś ekscytujące. Zawsze ekscytuje mnie pierwszy początek zimy: sprawia, że ​​mam ochotę na przygody ”.

4z 20Dave Barry

„Po raz kolejny jesteśmy uwikłani w okres świąteczny, ten wyjątkowy okres w roku, kiedy łączymy się z naszymi bliskimi w dzieleniu się wielowiekowymi tradycjami, takimi jak szukanie miejsca parkingowego w centrum handlowym”.

5z 20Gladys Taber

„Boże Narodzenie to most. Potrzebujemy mostów, gdy rzeka czasu płynie. Dzisiejsze Boże Narodzenie powinno oznaczać tworzenie szczęśliwych godzin na jutro i ponowne przeżywanie tych z wczoraj ”.6z 20Mignon McLaughlin

„Bez względu na to, ile prezentów świątecznych dajesz swojemu dziecku, zawsze jest taki straszny moment, kiedy otwiera ostatni. Wtedy oczekuje, że powiesz: „O tak, prawie zapomniałem”, zabierz go i pokaż mu kucyka.

7z 20Erma Bombeck

- W zeszły weekend zadzwoniła mama z naszego sąsiedztwa, żeby powiedzieć, że zabrakło jej pogróżek dla swoich dzieci, a do Bożego Narodzenia zostało jej jeszcze półtora tygodnia. Żadnej szanującej się matce nie zabraknie zastraszania w przeddzień wielkiego święta.

8z 20Tina Fey

„Wolę retro szyk spędzania Świąt Bożego Narodzenia tak jak Mary i Joseph - żmudnej podróży z powrotem do miejsca urodzenia, aby być policzonym, bez gwarancji łóżka, kiedy tam dotrzesz. Możesz skończyć spać na starej wiklinowej kanapie z psem liżącym ci twarz, podczas gdy w tle gra informator Ab Rocket. To współczesny żłób.9z 20Laura Ingalls Wilder

„Nasze serca stają się delikatne dzięki wspomnieniom z dzieciństwa i miłości do krewnych, a przez cały rok czujemy się lepiej, bo w duchu znów stajemy się dzieckiem w okresie Bożego Narodzenia”.

10z 20Charles Dickens

„Będę czcić Boże Narodzenie w swoim sercu i starać się je zachować przez cały rok”.

jedenaściez 20Calvin Coolidge

„Boże Narodzenie to nie czas czy pora roku, ale stan umysłu. Pielęgnować pokój i dobrą wolę, być obfitym w miłosierdzie, to mieć prawdziwego ducha Bożego Narodzenia ”.

12z 20M.F.K. Rybak

„Nie można po prostu przyjmować za pewnik, że dana grupa źle dobranych ludzi, tylko dlatego, że jest Boże Narodzenie, będzie radosna z ponownego połączenia się i wspólnego łamania chleba”.

13z 20Fred Rogers

„Lubię porównywać okres świąteczny ze sposobem, w jaki dziecko słucha ulubionej historii. Przyjemność polega na tym, że historia zaczyna się w znajomy sposób, w oczekiwaniu na znajome tury, jakie przybiera, znajome chwile napięcia oraz znajomy punkt kulminacyjny i koniec.

14z 20Bess Streeter Aldrich

„Wigilia była nocą pieśni, która owinęła się wokół ciebie jak szal. Ale rozgrzało cię bardziej niż twoje ciało. Rozgrzało ci serce ... wypełniło je też melodią, która będzie trwać wiecznie.

piętnaściez 20Andy Rooney

„Choinka to symbol miłości, a nie pieniędzy. Kiedy wszystkie są oświetlone, czują w nich chwałę, która przewyższa wszystko, co można kupić za wszystkie pieniądze świata.

16z 20Dr. Seuss

„Może Boże Narodzenie” - pomyślał - „nie pochodzi ze sklepu. Może Boże Narodzenie & hellip; może & hellip; znaczy trochę więcej! ''

17z 20Kristen Wiig

„Jest coś w świątecznym swetrze, co zawsze mnie rozśmiesza”.

18z 20Jane Green

„Nie jestem w 100% pewien, czym jest śliwa cukrowa, ale przez kilka tygodni każdego roku mam wizje tańczących w mojej głowie”.

cómo hacer que la vagina sepa bien
19z 20Jim Gaffigan

„Uwielbiam nasze świąteczne tradycje, takie jak choinka, na którą wychodzimy, ścinamy drzewo i umieszczamy je w naszym salonie. Naprawdę brzmi to jak zachowanie pijanego człowieka.

dwadzieściaz 20Candace Bushnell

- Dzięki Bogu za pierwszy śnieg, to było przypomnienie - bez względu na to, ile masz lat i ile widziałeś, rzeczy mogą być nowe, jeśli chcesz uwierzyć, że nadal mają znaczenie.