20 uroczych akapitów miłosnych dla ukochanej osoby - Sierpień 2022

20 uroczych akapitów miłosnych dla ukochanej osoby

Czasami, bez względu na to, jak bardzo się staramy lub jak bardzo kogoś kochamy, słowa, które posiadamy, po prostu nie wystarczą, by wyrazić to, jak się do nich czujemy i nie są wystarczająco piękne, by pokazać, jak bardzo go kochamy.

Według Oxford English Dictionary, w języku angielskim jest około 171 476 słów i żadne z nich nie może być wystarczająco silne, aby pokazać miłość, którą czujesz.Ale oto 20 uroczych akapitów miłosnych, które mogą ci w tym pomóc. Za każdym razem działają jak urok!

1. Wiele razy w życiu możemy brać za pewnik ludzi, którzy są najbliżsi naszemu sercu. Jestem tak przyzwyczajona do wszystkich wspaniałych rzeczy, które dla mnie robisz i nigdy nie chcę, żebyś myślał, że nie doceniam wszystkiego, co robisz dla mnie i naszego związku. W każdej minucie każdego dnia jestem bardzo wdzięczna, że ​​mam Cię w moim życiu i sercu.

2. Miałem sen o tobie zeszłej nocy. Heck, śniłem o tobie prawie każdego dnia. Wygląda na to, że mógłbym spędzić z tobą każdą godzinę dnia, a to i tak nie wystarczy.3. Czy nadal jestem wszystkim, czego potrzebujesz? Kiedy twoje serce bije, czy bije dla mnie? Kiedy myślisz o miłości, czy moja miłość jest nadal twoja? Ile jestem dla ciebie wart? Czy nadal jestem dziewczyną, którą chcesz poślubić? Ponieważ jesteś dla mnie wszystkim. Myśle o Tobie cały czas. Wszystko czego potrzebuję to być z tobą.

4. Pierwszego dnia, kiedy spojrzałem na Ciebie, coś mi powiedziało w moim sercu, że znalazłem radość, której szukałem; rzadki anioł pełen światła, miłości i nieskończonej pasji. Jesteś dla mnie całym światem, a ja zawsze będę cię kochać!

5. Gdybyśmy mieli spędzić razem każdą minutę reszty naszego życia, to i tak nie wystarczyłoby. Wszystko, czego się o tobie dowiaduję, jest skarbem, który należy pielęgnować, a ja jestem beznadziejnie chciwy. Chcę to wszystko zgromadzić, pławiąc się w Twojej obecności i chłonąc każdy kawałek Ciebie.6. Dzień bez myślenia o tobie nie jest możliwy; chwila bez Ciebie to kompletna pomyłka.. Życzę, abyśmy się spotkali jak najszybciej, aby Twój uśmiech zniknął z mojego smutku. Kocham Cię!

7. Chciałbym móc wyjaśnić, jak się czuję, kiedy się uśmiechasz. Nie potrafię opisać, w jaki sposób Twój uśmiech rozjaśnia mój świat. Wiem tylko, że najlepsze chwile w moim życiu są wtedy, gdy się do mnie uśmiechasz. Będę pracował nad utrzymaniem tego uśmiechu na Twojej twarzy każdego dnia. I nawet gdy jesteśmy osobno, uśmiechaj się, bo poczuję to gdziekolwiek będę.

8. Gdy czytasz tę notatkę, mam nadzieję, że wywoła ona uśmiech na Twojej twarzy, chociaż jestem tu w swojej samotności, czekając na ten wyjątkowy dzień, kiedy ponownie do mnie dołączysz. Naprawdę brakowało mi w tobie wszystkiego, więc z przyjemnością będę z tobą!

9. Wszystko, co dla mnie robisz, nigdy nie pozostaje niezauważone. Nie wiem, co zrobiłem, by zasłużyć na kogoś tak wspaniałego jak ty, ale jestem wiecznie wdzięczny za twoją miłość, wsparcie i uczucie. Dziękuję za to, że jesteś sobą i masz mnie przy sobie

10. Rzadko spotyka się w życiu zarówno kochankę, jak i najlepszego przyjaciela. To wspaniałe uczucie mieć obie rzeczy w moim życiu. Chcę Ci tylko powiedzieć, że nie przeżyję dnia bez Ciebie.

ZWIĄZANE Z:90 romantycznych wiadomości „Myślę o tobie” dla ukochanej osoby

11. Przysięgam za każdym razem, gdy patrzę w twoje oczy, gubię się. Wierzę, że miałeś patrzeć tylko na mnie, a ja tylko na ciebie. Dlatego Bóg dał Ci najpiękniejsze oczy, jakie kiedykolwiek widziałem, aby mnie urzekły i zajrzały w moją duszę. Chcę każdego dnia budzić się patrząc Ci w oczy.

12. Przez resztę życia pragnę Cię adorować moim łagodnym sercem. Chcę stać się tą poduszką, która ogrzewa twoją głowę, grzebieniem, który rozczesuje twoje piękne włosy. Chcę żyć z tobą do końca świata, bo cię kocham!

ideas para darle vida a la vida sexual

13. Dziękuję, że mnie kochasz, akceptujesz mnie bezwarunkowo i obdarzasz niepodzielną miłością i uwagą. Dziękuję za wszystkie wspólne śmiechy i wspaniałe chwile, jakie spędziliśmy. Zawsze byłaś moją skałą w trudnych sytuacjach i w słońcu, gdy na zewnątrz jest pochmurno. Jesteś dla mnie wszystkim i KOCHAM CIĘ.

14. Zanim pojawiłeś się w moim życiu, nie było dla mnie zbyt wiele – byłem zwykłym facetem ze zwykłym życiem. Ale w moim sercu był smutek. Czułem, że czegoś mi brakuje. Dzisiaj dokładnie zdałem sobie sprawę, czego mi brakowało. To byłeś ty. Teraz, kiedy jesteś tu ze mną, czuję, że moje życie jest kompletne.

15. Nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję. Potrzebuję cię bo cię kocham !

16. Co mogę powiedzieć? Byłeś przy mnie przez wszystko. Wiem, że walczymy, ale każdy związek ma swoje wzloty i upadki. Czuję się tak dobrze z tobą. Tak łatwo się z tobą rozmawia – wydaje mi się, że mogę ci powiedzieć wszystko. Z dumą mogę powiedzieć, że jesteś moją najlepszą przyjaciółką i moim chłopakiem – jesteś dla mnie całym światem. Kocham Cię tak bardzo!

ZWIĄZANE Z:160+ krzepiących akapitów na dzień dobry, aby mógł się obudzić

17. Z tobą odkryłem prawdziwą miłość. Teraz cieszę się dobrocią życia, której nigdy nie znałem. Piękno Twojej miłości wpłynęło na moje życie, tak jak morze obmywa brzegi. Chcę Cię kochać całym we mnie do końca dni.

18. Jesteś niewątpliwie najbardziej niesamowitym, kochającym, miłym, uroczym, przystojnym, uroczym, zabawnym, słodkim, idealnym mężczyzną, jakiego kiedykolwiek spotkałem i mam szczęście, że cię mam.

19. Tak bardzo cię kocham. Jesteś moim światem. Bez Ciebie nie wiem, co bym zrobiła. Jesteś niesamowita i robisz wszystko, aby mieć pewność, że się mną zaopiekują. Nie mogłabym prosić o lepszego chłopaka. Kocham cię całym sercem i duszą, kochanie. Jesteś moim Misiem Puchatka na zawsze i nikt nie zmienia mojego zdania.

20. Kochanie, jestem w tobie prawdziwie, szaleńczo i głęboko zakochany. Mam ochotę wykrzyczeć to głośno na szczycie góry. Tyle razem przeszliśmy i nadal łączy nas bardzo silna więź. Chcę tylko, żebyś zawsze był przy mnie. Odnalazłem w tobie moją wieczność.