19 słów, których nigdy nie powinieneś mówić - Styczeń 2022

Żółty, Tekst, Czcionka, Linia, Ikona, Logo, Symbol,

K? Ugh, mam na myśli, OK.

Zobacz galerię 19Zdjęcia 1z 19

To prawda: żyjesz tylko raz. A gdyby ten akronim faktycznie inspirował ludzi do zakładania domów dziecka, prób skoków spadochronowych, czy wreszcie napisania powieści, to jego użycie byłoby zrozumiałe, wręcz godne podziwu. Niestety, dziś to przede wszystkim wymówka, żeby nie zająć się podstawowymi obowiązkami. Stało się mówionym odpowiednikiem wzruszenia ramionami. _ (ツ) _ /
dwaz 19

To słowo całkowicie straciło znaczenie. Tak, dosłownie.Widzieć? Tam. Ja to zrobiłem.

3z 19

Obecnie oznacza to prawie przeciwieństwo jego pierwotnego znaczenia z dawnych czasów (AKA thedni czatów AOL) Absolutnieniktśmieje się głośno, kiedy to piszą, chyba że powiedzą „naprawdę LOLing”, co jest dowodem na to, jak bezsensowne jest to zdanie. Ale co gorsza: małe litery oznaczają prawie „to nie jest zabawne”. Ale dostarcza na wpół przydatnego skrótu dla „Nie wiem, co jeszcze powiedzieć, aby zakończyć ten wątek tekstowy”.cómo hacer que tu hombre te quiera en la cama
4z 19

Dzień, w którym Jimmy Fallon i Justin Timberlake zrobili swój pierwszy niesławnyszkic #hashtagstał się dniem, w którym przestał być samoświadomy i stał się po prostu puentą dla ludzi, którzy nie rozumieją mediów społecznościowych lub tych, którzy głośno używają symboli online. Inic jest gorsze niż „#blessed”, chyba że twoi rodzice nie wiedzą, jak używać prawdziwego hashtagu.

5z 19

Za każdym razem, gdy ktoś nazywa kobietę „ciężarną”, przypomina to tę pierwszą scenęFacet w czernikiedy Edgar zostaje opętany przez kosmitów i chodzi dookoła krzyczącEgger chce więcej sugggggara!„Kobiety w ciąży już czasami czują się jak obcy gospodarze; czy naprawdę chcesz pogorszyć to uczucie? Poza tym to nie jest urocze; to infantylizacja, jeśli już.
6z 19

To już nie są lata 90., a ty nie jesteś w Cher Horowitzbezradny. Mówienie „cokolwiek” w dzisiejszych czasach po prostu mówi ludziom, że nie możesz przejmować się tym, co mówią, aby sformułować prawdziwą odpowiedź.Nie wydajesz się fajny; wydajesz się okropny.

7z 19

Tak właściwie,tak wykroczenie. Za każdym razem, gdy poprzedzasz stwierdzenie „bez obrazy, ale…”, doskonale wiesz, że to, co masz zamiar powiedzieć, jest bardzo obraźliwe. Mówienie komuś, że nie wolno się obrażać, po prostu odbiera całą radość z mówienia szokujących rzeczy.

8z 19

To niekompletne zdanie jest często używane, aby pokazać, jak bardzo jesteś czymś zmęczony, ale pozostawia słuchacza w zawieszeniu. I tylko jeszcze bardziej komplikuje sytuację, kiedy kończy się słowami „Nie mogę nawet z tym” lub „Nie mogę nawet z tobą”. Nie możesz czego? Pomijasz najważniejsze słowo w całym zdaniu! Może jestem staroświecki, ale chcę, żeby ludzie mówili pełnymi myślami, OK?

9z 19

Możesz pomyśleć, że wysłanie SMS-a lub powiedzenie `` k '' to szybki sposób na potwierdzenie tego, co się właśnie wydarzyło, ale ostatnio tak się stałoprzekazać coś bardziej złowrogiego(lub przynajmniej apatyczny). To mówi, że nie możesz zawracać sobie głowy dodawaniem dodatkowej sylaby „O”,iodrzucasz drugą osobę jako nie wartą więcej niż jedną literę.

10z 19

Nazywanie kogoś „podstawowym” to niegrzeczny sposób na powiedzenie, że jest nudno normalny. Problem z tym? Ze statystycznego punktu widzenia osoba mówiąca prawdopodobnie równie mocno mieści się w „przeciętnym” przedziale. Niewielu ludzi jest tak wyjątkowych, jak im się wydaje. I wiele rzeczy, które są rzekomo podstawowe, jest naprawdę dobrych, na przykład wszystko o smaku dyni i Starbucks. Poza tym bycie normalnym nie powinno być zniewagą, zwłaszcza w świecie pełnym strasznych anomalii.


jedenaściez 19

Owoce są słodkie. Cukierek jest słodki. Babcie, dzieci i szczenięta są słodkie. Ale powiedzenie, że twój nowy system dźwiękowy to „sweeeeeeeet”, sprawia, że ​​brzmisz jak surfer bez deski, która utknęła w złej części lat 90. Szczerze mówiąc, mówienie, że coś jest „fajne”, „gorące”, „chore” lub „zabójcze”, nie ma większego sensu.

12z 19

To słowo jest tak obraźliwe, że nawet wpisanie go na klawiaturze wydaje się być żałosne, ale trzeba to powiedzieć - hm,niepowiedziany. To, że kiedy dorastałeś, było skrótem dla głupoty, nie oznacza, że ​​teraz jest akceptowalne, wraz z wszystkimi innymi niewrażliwymi i okrutnymi nazwiskami, które wyśmiewają niepełnosprawność, rasę, płeć, seksualność lub kulturę.

13z 19

Kiedyś słowo „ogromna” było w porządku… to znaczy aż do ostatniego cyklu wyborczego. Bez względu na to, co myślisz o polityce Trumpa, prawie każdy może zgodzić się, że za bardzo rzuca tym słowem i używa go do opisania rzeczy, które nie są nawet w najmniejszym stopniu ogromne. Nie wspominając o tym, że nie da się tego powiedzieć bez użycia gestów jego dłoni. Po prostu zrezygnujmy z tego do następnych burzliwych wyborów? (Zobacz także: Ogromny, niesamowity i niesamowity.)

14z 19

Cenne kiedyś oznaczało coś drogiego lub wartościowego (lub pierścień, który rządzi nimi wszystkimi, w zależności od twojego dzieciństwa), ale w dzisiejszych czasach stał się komplementem na odwrót. Jeśli nie rozmawiasz z dzieckiem, kiedy teraz nazywasz kogoś cennym, brzmi to tak, jakbyś uważał, że jest zbyt słodki i prawdopodobnie także trochę głupi.

piętnaściez 19

WHOtak właściwie mówi głośno przepyszny? Mówiąc „przepyszny”, brzmisz jak ktoś, kto nie ma hobby i Internetu, a także jak ktoś, kto nigdy nie był uspołeczniony, kontrolując twoje myśli i słowa.

20 deserów, które w rzeczywistości mogą być lepsze niż seks

16z 19

Epic opisuje coś na wielką skalę, zwykle coś zabawnego, na przykład przygodę. I chociaż robi świetny - czy ośmielę się powiedzieć, epicki? - opis, problem pojawia się, gdy używamy go do bardziej codziennych czynności, takich jak wycieczka do sklepu spożywczego. Bo co jest większe i lepsze niż „epicka”? Nie ma słów bardziej epickich niż „epicki”, które niosą to samo znaczenie! Zachowaj ten, kiedy naprawdę tego chcesz.

17z 19

Totes to skrót od nastolatki - co oznacza, że ​​z natury rzeczy dorośli nie mogą powiedzieć tego bez głupiego brzmienia. To teżjestgłupi. Po prostu powiedz całe słowo! Zobacz także: adorbs, gorg, probs i whatevs.

18z 19

Każdy ma gdzieś dziwacznego starego krewnego, który nie potrafi odróżnić internetu od sieci rybackiej i który nazywa sieć jakąś mieszanką tych dwóch, najczęściej „sieciami”. To urocze i zabawne, kiedy to robią. Reszta ludzi, którzy go używają, po prostu brzmi, jakby naśmiewali się ze starych ludzi. Nie bądź facetem, który naśmiewa się ze starych ludzi.

19z 19

Zgrzytanie to hałas, który wydajesz, gdy piszesz i sikasz, więc jeśli nie robisz aktywnie obu, może pomyśl o innym sposobie wyrażenia swojego podekscytowania? Poza tym to po prostu brzmi głupio.