18 rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed zakupami w Wegmans - Marzec 2023

Wegmans sklep spożywczy fasada i znak z ludźmi ablokhinGetty Images

Pomimo faktu, że w Stanach Zjednoczonych jest mniej niż 100 lokalizacji, Wegmans konsekwentnie zajmuje pierwsze miejsce na corocznej liście ulubionych Amerykanówsieci sklepów spożywczych. Powodów jest wiele: supermarket słynie z doskonałej jakości, świeżych produktów, doskonałej obsługi klienta i niskich cen, z którymi inne sklepy nie mogą konkurować.

Zakupy w Wegmans mogą być nieco przytłaczające - jest tak wiele do zobaczenia i sprawdzenia, że ​​możesz nie wiedzieć, od czego zacząć. Te wskazówki pomogą Ci maksymalnie wykorzystać zakupy spożywcze i zaoszczędzić na ulubionych przedmiotach, nie tracąc przy tym na jakości.Zobacz galerię 18Zdjęcia Kobieta robi zakupy w sklepie Wegmans Foods w JEWEL SAMADGetty Images 1z 18Produkt jest niesamowicie świeży.

Jeśli czujesz, że owoce i warzywa, które kupujesz w Wegmans są świeższe niż w innych sklepach, nie mylisz się. PlikStrategic Resource Group mówiże Twój typowy sklep Wegmans zmienia wybór produktów około 100 razy w roku, w porównaniu do innych supermarketów, które robią to tylko 18 do 20 razy w roku - to ogromna różnica.

Żywność, składnik, produkcja, kuchnia, owoce, słodycz, posiłek, wyroby cukiernicze, śniadanie, ser, Romana KleeFlickr dwaz 18Nie bez powodu ser smakuje lepiej.

Jedziesz do Wegmans po raz pierwszy? Upewnij się, że trafisz na wybór serów, w którym znajdziesz naprawdę wyjątkowe i pyszne opcje. W 2014 roku powstała sieć sklepów spożywczychwłasną jaskinię serowąniedaleko Rochester w stanie Nowy Jork (skąd pochodzą). Jaskinia sera znajduje się w klimatyzowanym budynku, który powstał w celu odtworzenia technik starzenia się europejskich dostawców. Istnieje siedem `` jaskiń '' dla serów miękkich i ze spraną skórką, które dojrzewają oddzielnie, aby zachować ich wyraźny smak, a także całe pomieszczenie przeznaczone na sery brie.

Wyświetlane są reklamy o niższych cenach JEWEL SAMADGetty Images 3z 18Ceny są tańsze niż w innych sklepach spożywczych.

Czy naprawdę możliwe jest, aby jedzenie było świeższe?itańsze niż konkurencyjne sklepy? W Wegmans odpowiedź brzmi: tak. WedługWashington Post, anniezależna analiza cenw sieciach spożywczych ceny w Wegmans były o 13 procent niższe niż średnie ceny w miejscach takich jak Giant i Safeway. Są w stanie to zrobić dzięki wysokiemu obrotowi, faktowi, że bardziej polegają na markach prywatnych niż na dużych oraz ich samowystarczalności, jeśli chodzi o dystrybucję. W każdym razie oznacza to, że Twoje artykuły spożywcze będą tańsze.Wegmans Spożywczy Transport samochodowy Na drodze helen89Getty Images 4z 18Ich cyfrowe kupony to sprzęgło.

Wegmans ułatwia również zaoszczędzenie pieniędzy, oferując niesamowite kupony i oferty. Jeśli nie sprawdzisz kuponów przed udaniem się do sklepu, powinieneś to zrobić.Jeden pracownik Wegmansw New JerseyBusiness Insider„Poświęć dodatkowe dwie minuty dnia, aby zarejestrować się lub sprawdzić cyfrowe kupony oferowane w sklepie. Są zawsze na powszechnie używanych produktach ”.

Wyświetlane są reklamy o niższej cenie JEWEL SAMADGetty Images 5z 18Zdecydowanie powinieneś kupić markę domu.

W przypadku większości artykułów w sklepach Wegmans oferuje własną markę, będącą własnością prywatną i warto je kupić. Są nie tylko znacznie tańsze, ale także bardzo dobrej jakości. Jeden pisarz wJedzenie i winomówi, 'Doświadczony klientkarmienie nie wybrednej rodziny naprawdę mogłoby tu posprzątać, a wszystko to bez konieczności udawania się do Costco.

Wegmans andipantzGetty Images 6z 18Dołącz do Shopper's Club.

Członkostwo w Wegmans 'Shoppers Clubfaktycznie warto się zarejestrować. Oferuje dodatkowe korzyści, takie jak specjalne wysyłki tylko dla członków i oferty kuponów cyfrowych, które są oparte na najczęściej kupowanych produktach, a nie na rzeczach, którymi nie jesteś zainteresowany. Ponadto masz możliwość tworzenia list zakupów uporządkowanych według alejki. Jeśli chodzisz często lub nawet raz na jakiś czas, to głupieniebyć członkiem.Usługi dostawy artykułów spożywczych szykują się na Święto Dziękczynienia Boston GlobeGetty Images 7z 18Pobierz aplikację, aby ułatwić sobie zakupy.

PlikAplikacja mobilna(jest dostępny dla Apple i Android) umożliwia tworzenie list zakupów, dodawanie zakładek z wcześniejszych zakupów, skanowanie produktów bezpośrednio do listy, dostęp do karty Shoppers Club, sprawdzanie menu i przepisów oraz sortowanie produktów na podstawie lokalizacji sklepów. Po prostu sprawia, że ​​zakupy są znacznie łatwiejsze i bardziej zorganizowane.

mejores remakes de películas de todos los tiempos
Usługi dostawy artykułów spożywczych szykują się na Święto Dziękczynienia Boston GlobeGetty Images 8z 18Jeśli o to poprosisz, pokroją dla ciebie owoce i warzywa.

Wegmans ma już ogromny wybór wstępnie pokrojonych warzyw, a nawet sekcję na świeży makaron warzywny. Ale idą też o krok dalej dla każdego, kto chce całkowicie uniknąć rąbania. Według Rodzina z New Jersey , możesz przynieść dowolny przedmiot do ich licznika cięcia, a oni go pokroją i pokroją w kostkę.

Dla kierownika ds. Nietrwałych produktów kluczem są świeże produkty Boston GlobeGetty Images 9z 18Wspierają lokalnych rolników.

Innym powodem, dla którego wiele produktów jest tak doskonałych, jest to, że Wegmans wspiera lokalnych rolników, co oznacza, że ​​produkty są naprawdę super świeże, ponieważ są uprawiane w Twojej okolicy. Prowadzą również swojewłasne gospodarstwo ekologicznew północnej części stanu Nowy Jork.

Ludzie robią zakupy w sklepie Wegmans Foods w Fa JEWEL SAMADGetty Images 10z 18Sklepy są gigantyczne.

Zanim wejdziesz do Wegmanów, upewnij się, że masz dużo czasu (zwłaszcza jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta), ponieważ sklepy są naprawdę ogromne. WedługKiplingerWielkość sklepów może wynosić od 75 000 stóp kwadratowych do 140 000 stóp kwadratowych, czyli co najmniej dwukrotnie więcej niż w większości supermarketów. WedługWashington Post, 'Wewnątrz każdego Wegmanajest odpowiednikiem 8 do 10 innych supermarketów. Sam dział produkcyjny w sklepie Wegmans jest dwa razy większy niż całkowita wielkość sklepów w supermarketach u jego przeciętnych konkurentów w USA ”.

Oświetlenie, handel detaliczny, kapelusz, handel, klient, rynek, Fedora, oznakowanie, rynek, usługa, YisrisFlickr jedenaściez 18Możesz podwoić swoje kupony.

Oprócz konkurencyjnych cen, Wegmans ma również świetne polityki kuponów. Klienci mogą kumulować kupony, co oznacza, że ​​mogą używać wielu kuponów w jednej transakcji. Wegmans podwoi również kupon dowolnego producenta o wartości 99 centów lub mniej. Istnieją pewne zasady, na przykład nie można podwoić kuponu, jeśli przekracza cenę detaliczną, i można wykorzystać tylko cztery kupony producenta na cztery takie same produkty dziennie. Mimo to jest to świetny sposób na zaoszczędzenie kilku dolców.

Składnik, Żywność naturalna, Produkcja, Pakowanie i etykietowanie, Pojemniki do przechowywania żywności, Odżywianie wegańskie, Pokrywka, Cała żywność, Lokalna żywność, Konserwy, slgckgcFlickr 12z 18Mają bardzo elastyczną politykę zwrotów.

Chociaż oddani klienci obiecują, że pokochasz wszystko, co kupisz w Wegmans, każdy ma inny gust. Jeśli nie jesteś fanem czegoś, możesz to bez problemu zwrócić. Jeden kupujący powiedziałPopsugarże możesz zwrócić rzeczy bez paragonu bez zadawania pytań.

Logo, pudełko, opakowanie i etykietowanie, karton, marka, karton, etykieta, żywność wygodna, Todd Van HoosearFlickr 13z 18Mają wspaniały wybór piwa i wina.

Wegmans ma nawet świetne oferty na drinki. Chociaż nie we wszystkich sklepach są sklepy monopolowe, niektóre je mają i warto je odwiedzić. Jeden kupujący powiedział Jedzenie i wino , „Na przykład ich nowy sklep w Hanowerze w New Jersey, który również ostatnio odwiedziłem, ma sklep monopolowy tak rozległy, że wymagałoby specjalnej wycieczki, aby nadać mu sens”.

Nowa siedziba Wegmans w Medford, MA Boston GlobeGetty Images 14z 18Są znani z gotowych potraw.

Jedną z rzeczy, która wyróżnia Wegmans, jest dział z gotowym jedzeniem, na który przysięgają częste kupujący. Sklepy Wegmans oferują wszystko, od kanapek po pizzę, hamburgery i świeże pieczywo. Są bufety, więc możesz tam zjeść lunch lub kolację, a niektóre sklepy mają nawet ustawienia restauracji. Mają wszystko, o czym możesz pomyśleć, a ceny i jakość są warte zachwytu.

Wegmans-Lanham, Md The Washington PostGetty Images piętnaściez 18Oferują usługi zakupów osobistych.

Jeśli tak naprawdę nie masz czasu, aby udać się do Wegmans, nadal możesz dostać jedzenie od Wegmans. Firma oferujeosobiste doświadczenie zakupowegdzie możesz zrobić listę zakupów, a następnie spakować wszystko i dostarczyć do samochodu. Usługa kosztuje tylko 5,94 USD bez minimalnego zamówienia, chociaż nie jest dostępna w każdym sklepie. Możesz nawet otrzymać zamówienia dostarczone do domu!

Wegmans, duży ekskluzywny sklep spożywczy, otwiera swój nowy sklep w P.G. Hrabstwo 24 października 2010. The Washington PostGetty Images 16z 18Ludzie wariują, gdy otwierają się nowe sklepy.

Wegmans to sieć East Cost, posiadająca mniej niż 100 lokalizacji. Ich popularność sprawia, że ​​każda nowa lokalizacja wywołuje duże poruszenie nie tylko dla klientów, ale także dla potencjalnych pracowników. Według Philadelphia Business Journal, nowa lokalizacja, która została otwarta w Montgomeryville w Pensylwanii w 2013 roku, otrzymała 10 000 zgłoszeń z zaledwie 500 dostępnymi miejscami.

Wegmans sklep spożywczy fasada i znak z ludźmi ablokhinGetty Images 17z 18Bycie pracownikiem wiąże się z dużymi korzyściami

Powód, dla którego tak wiele osób aplikuje do Wegmans jest prosty: mają wspaniałą kulturę pracy oraz wspaniałe korzyści i przywileje dla pracowników. Syracuse.com podaje, że od 1984 roku firma przekazała prawie 100 milionów dolarów na stypendia ponad 30 000 pracowników.najlepsze miejsca do pracy w Stanach Zjednoczonychze względu na sposób, w jaki traktują swoich pracowników, co widać w ich znakomitej obsłudze klienta.

Wegmans Food Markets Storefront Logo Sign WillowpixGetty Images 18z 18To firma rodzinna

Kolejną wspaniałą rzeczą w Wegmans jest to, że zawsze pozostawał wierny swoim korzeniom. Łańcuchpowstała w 1916 roku, kiedy bracia Walter i John Wegman zaczęli sprzedawać świeże produkty w swoim rodzinnym mieście Rochester w stanie Nowy Jork. Od tego czasu firma pozostaje własnością prywatną i jest prowadzona przez rodzinę, chociaż nie można zobaczyć, jak duży supermarket trzyma się tego modelu.