17 rzeczy, które mężczyźni myślą, są cholernie romantyczne - Czerwiec 2022

Fotografia, romans, miłość, interakcja, żółty, miesiąc miodowy, wydarzenie, szczęśliwy, ceremonia, pocałunek, Getty Images

Teoria głosi, że mężczyźni nie powinni lubić romansów. Ale coraz więcej z nich wychodzi ze swojej skorupy, aby przyznać, że tak,chcą być zdobywaniteż od czasu do czasu. Nie musi być duży - po prostu musi być osobisty. „Rodzaj i charakter gestu są ważniejsze niż rozmiar” - mówi socjolog Jess CarbinoTinder. „Jeśli jest to w jakiś sposób związane z czymś, co cenią, ma to większy wpływ”.

Te 17 rzeczy z pewnością sprawi, że spojrzy na ciebie z tandetnymi oczami w sercu - i możerozważ te strategieprawie zagwarantować, że dziś wieczorem będziesz uprawiać seks.Nombres y significados de niñas francesas

1. Zmiana stroju.

Nie, nie zakładaj ładnej sukienki, bo na to zasługuje twój mężczyzna. (Nie utknęliśmy w 1953 roku!) Ale jeśli jest jedna rzecz, o której należy pamiętać w przypadku mężczyzn, to to, że są to okazy zorientowane wizualnie, mówi psycholog dr Ronald Goldstein, doradca małżeński z Newtown w Pensylwanii. Dlatego od czasu do czasu ubieranie się według jego gustu - a nie tylko własnego - może mieć duży efekt.

Kiedy komentuje, jak wspaniale wygląda na tobie ta flanelowa zapinana na guziki, schowaj ten pomysł, aby dopasować go do obcisłych dżinsów i butów.Twoja następna randka. Albo „zabierz go [na krótką] wycieczkę [na zakupy] i niech wybierze stroje, w których chciałby cię widzieć, lub jakieśbielizna, którą uważa za seksowną- sugeruje dr Barbara De Angelis, autorka publikacji Sekrety mężczyzn, które powinna znać każda kobieta . Nie jest prawdopodobne, że będą zainteresowani zakupami przez długi czas, ale fakt, że wybierze coś dla ciebie, może sprawić, że będzie zaangażowany dłużej, niż mogłoby się wydawać.

2. Przyznać się.

Fotografia, Żółty, Ramię, Pokój, Noga, Fotografia, Sesja zdjęciowa, Długie włosy, Szczęśliwy, Brzuch, Getty Images

Tu nie chodziseksalbo masaż (choć nie ma nic złego w zarabianiu na obu tych rzeczach), ale po prostu dotykając i okazywając fizyczne uczucie w codziennych czynnościach. Trzymanie się za ręce, gdy idziesz ulicą lub bawisz się w footsie na kanapie, działa uspokajająco i może przypomnieć mu, że kochasz i doceniasz jego ciało, mówi De Angelis. A jeśli zdecydujesz się odkryć gdzie indziej, może to dać ci czasstać się bardziej pobudzonymi naprawdę poznać każdą jego część, dodaje De Angelis.10 sposobów, aby powiedzieć mu, że go kochasz bez słów

3. Wysyłanie go z chłopakami.

Czas faceta z przyjaciółmi jest tak samo ważny jak wieczorne wyjścia twoich dziewczyn, a uznanie tego sprawia, że ​​wyglądasz jak niezależna, pewna siebie, szalenie seksowna kobieta. Więc jeśli zastanawia się, czy powiniennaprawdęidź złapać tę grę z chłopakami, zachęć go do zrobienia czegoś jak Nike i po prostu zrób to już. A jeśli to oznacza, że ​​masz noc, aby zanurzyć się w wannie i strumieniować jeden z30 najlepszych komedii romantycznych wszechczasów, cóż, potraktuj to jako bonus.

4. Skradanie się w zalotnej notatce.

„Czasami człowiek lubi słyszeć, że jest kochany i brakuje go” - mówi Goldstein. - Choć brzmi to banalnie, jeśli kobieta włoży notatkę do jego teczki albowysyła SMS-ażeby tylko powiedzieć, jak bardzo nie może się doczekać seksu tej nocy, to naprawdę może uczynić dzień faceta. Wystarczająco łatwe, nie?que estaba pasando en los 80

5. Komplementy mu.

Ludzie, Uśmiech, Zabawa, Siedzenie, Czas wolny, Adaptacja, Interakcja, Projekt, Wakacje, Szczęśliwy, Getty Images

Tak jak ty potrzebujesz od czasu do czasu otuchy, on też potrzebuje. Więc następnym razem, gdy zauważysz, jak seksownie wyglądają jego przedramiona, gdy kroi warzywa, powiedz mu. A kiedy odetchniesz z ulgą, ponieważ on mówi, że zadba o czas kąpieli dziś wieczorem, dziękuję mu. Jasne, to tylko słowa - ale dla niego to może być solidne złoto, kiedy ma ciężki dzień.

16 sekretów silnego, szczęśliwego małżeństwa

6. Kadrowanie obrazu.

„W tej głównie cyfrowej erze drukowanie zdjęć staje się coraz mniej powszechne” - mówi Carbino. `` Poświęcając kilka dodatkowych minut na wydrukowanie tej uroczej fotki z wieczoru randkowego z ostatniego weekendu, pokazujesz, ile to wspomnienie znaczy dla ciebie '' - i może to po prostu zachęcić was obojezrobić więcej. Poza tym jest po prostu cośmiłyo spojrzeniu na oprawione zdjęcie w dzisiejszych czasach, nie sądzisz?

7. Dając mu wolny wieczór.

Czy onzwykle gotować obiadw ciągu tygodnia? Powiedz mu, że zamawiasz. Czy denerwuje go zbliżająca się prezentacja pracy? Przynieś facetowi schłodzone piwo. Takie małe gesty mogą wydawać się królewskim traktowaniem, ale nie wymagają z Twojej strony dużego wysiłku. Win-win!

8. Zamiana seksu.

Romans, Skóra, Interakcja, Miłość, Pocałunek, Blondynka, Siedzenie, Noga, Komfort, Pokój, Getty Images

Jeśli masz zwyczaj uprawiania seksu przy zgaszonym świetle, nie wyłączaj go. Zrób to w innym pomieszczeniu (lub zupełnie w innym miejscu). Oglądajcie razem porno. Bez względu na to, co robisz, przerwij to. Nowość może natychmiast przywrócić romans z powrotem w związek, a jeśli ma coś do powiedzenia - tak, to czuje, że jego głos jest słyszany - mówi Goldstein. Najłatwiejszy sposób, aby upewnić się, że wie, że słuchasz: porozmawiaj o jegofantazje seksualne, sugeruje Goldstein. Dopóki nie sprawią, że poczujesz się niekomfortowo, może być zabawnie sprawić, by jedna lub dwie ożyły.

como saber que mi esposo te ama

9. Posiadanie doświadczenia.

Co wolisz od swojego faceta: weekend w spa czy nowy zestaw garnków? Dary związane z doświadczeniem mają zwykle większe znaczenie i są bardziej poszukiwane: ankieta przeprowadzona przezKrajowa federacja handlu detalicznegopokazuje, że 50 procent osób w wieku od 25 do 34 lat twierdzi, że chciałoby otrzymać prezent, który faktycznie zmusza cię do zrobienia czegoś. Dlaczego? Pomagają tworzyć wspomnienia, proste i proste. Kiedy więc myślisz o prezentach, spróbuj pomyśleć o czymś, co wasza dwójka może cieszyć się razem, na przykład zwiedzanie nowego miasta lub oglądanie drużyny piłkarskiej, którą oboje kochacie. Niezależnie od tego, czy jest to niespodziewane, czy całkowicie oczekiwane, pod koniec dnia będzie po prostu podekscytowany, aby wyjść z domu z tobą.

14 całkowicie darmowych terminów, aby zbliżyć się do siebie

10. Zdradzając mu sekret.

Wyraz twarzy, czoło, uśmiech, policzek, miłość, interakcja, radość, zabawa, ucho, śmiech, Getty Images

Nie tylko kobiety chcą czuć, że nie tracą czasu w związku. Poczucie więzi z tobą w sposób, w jaki nie jest z nikim innym, jest ważne dla facetów, mówi De Angelis, więc wyznaj coś, czego nikt inny nie wie. Towykazuje głębszy poziom zaufaniadodaje, że zarówno w nim, jak iw twoim związku, ponieważ narażasz się na zranienie. A jeśli chcesz, żeby to poszło w obie strony, zrób z tego pseudo-grę: za każdy sekret, który zdradzisz, wyznaje też jeden.

11. Rozśmieszanie go razem z tobą.

Prawdopodobnie wiesz, co sprawia, że ​​twój mężczyzna się śmieje. Nie żyłbyś bez życiaśmiech i humor, dobrze? Ale nawet jeśli nie jesteś mistrzem komediowym ani żartownisiem, weź to: studium zUniwersytet Kansasujawnił, że dobrym sposobem na zmierzenie poziomu romansu jest wspólny śmiech. Badaniarównieżujawnił, że im więcej razy facet rozśmiesza kobietę, tym bardziej mu się podoba - co z kolei prowadzi do romansu. To ma sens: śmiech jest ważny! Więc może złapać improwizację lub program komediowy, a nawet po prostu odpalić Netflix, aby obejrzeć specjalny program nowego komika.

12. Poznanie czegoś, co go interesuje.

Czy twój partner kopie informatykę? Czy naprawdę interesuje go stare filmy noir? Czy on jestobsesyjniez historią Idaho z jakiegoś powodu? Poszukaj trochę i dowiedz się o czymś, co jest jego wielką pasją. Doceni, że interesujesz się tematem, który jest dla niego ważny, a to z pewnością może podsycić rozmowy. Poza tym może zmotywować go do poznania jednego z twoich dziwacznych zainteresowań.

17 znaków, że kocha Cię bezwarunkowo

13. Taniec z tobą.

Przyjaźń, Zabawa, Lato, Fotografia, Uśmiech, Wypoczynek, Rozmowa, Turystyka, Wakacje, Szczęśliwy, Getty Images

Nie musisz skakać na lekcje - po prostu włącz jego ulubioną muzykę i poproś go do tańca. Przyniesie ci to fizycznieiemocjonalnie bliżej. A kiedy dosłownie ruszysz, poczujesz się bardziej połączony,według badania z 2015 roku.

como dejar a mi esposo cuando no tengo nada

14. Przypominając mu, jak bardzo się cieszysz, że jest twoim najlepszym przyjacielem.

Ile czasu minęło, odkąd powiedziałeś mu, jak bardzo jesteś wdzięczny za wszystko, co robi? Napisz mu notatkę, aby wyrazić, ile oznacza jego wsparcie. Wzmocnisz swojezwiązekw dłuższej perspektywie również, zgodnie zBadanie z 2011 roku. Przyjaciele lub partnerzy, którzy regularnie wyrażają swoją wdzięczność, czują się bardziej komfortowo, rozmawiając ze sobą otwarcie o sprawach dotyczących relacji.

15. Coś napadowego oglądania.

Nie czuj się winny z powodu tego całego czasu, który spędziłeś nad sobąGra o tronostatni weekend. Wspólne oglądanie programu to dobry pretekst do przytulania sięiwzmocni twoją więź - tak mówi nauka. WedługBadanie z 2016 ropublikowane wDziennik relacji społecznych i osobistych, „fikcyjne światy społeczne” - takie jak ten wymyślony przez Twojego ulubionego showrunnera - „mogą również zbliżyć do siebie partnerów w związku” - piszą autorzy. Korzyści były szczególnie widoczne w przypadku par, które nie mają wielu wspólnych znajomych: „[S] haring media mogą pomóc w zachowaniu poczucia współdzielenia świata społecznego z partnerami, co może przynieść szczególne korzyści w relacjach pozbawionych zintegrowanej sieci społecznościowej”, badanie mówi.

16. Prowadzenie głębokich, znaczących rozmów.

Siedzenie, Pokój, Noga, Architektura, Wakacje, Fotografia, Komfort, Dom, Meble, Wypoczynek, Getty Images

Czasami łatwo jest dać się wciągnąć w codzienne rozmowy, takie jak „jak było w pracy?” i „jaki jest twój harmonogram na jutro?” Zamiast zajmować się powierzchownymi rzeczami, skoncentruj się na większym otwarciu się w czasie, który spędzasz razem, na prawdziwe, znaczące rozmowy, które dodadzą wartości (i jeszcze więcej miłości!) Do Twojego życia - nawet jeśli czasami jest to trochę niezręczne. `` Musimy rozmawiać o rzeczach, o których nigdy nie rozmawialiśmy, o których nie wiemy, jak rozmawiać, o których nie mamy słownictwa, o których moglibyśmy rozmawiać i przez większość czasu nigdy nie mówiliśmy o tym samym sobie, - powiedziała psychoterapeutka i ekspert ds. relacji Esther Perelpodczas jej paneluw SXSW.

17. Noc bez telefonu.

Czy jest coś, co mówi, że kocham cię, jakbym nie miał telefonu na noc? Zamiast zapalać się SMS-y i powiadomienia podczas spędzania wolnego czasu, zostaw komórkę na ładowarce i ciesz się obecnością siebie nawzajem. ZABadanie z 2016 ropublikowane w czasopiśmiePsychologia popularnej kultury medialnejstwierdzili, że 64 procent par doświadczyło „technoferencji” - zwanej również „wtargnięciami i zakłóceniami z powodu technologii” - która wpłynęła na ich ogólne szczęście. Tak więc czas z dala od technologii tworzy poważną więź - a twoje nocne przewijanie na Instagramie może poczekać.

PodążaćRedbook na Facebooku.