17 najlepszych urodzinowych tortów dla dzieci, których na pewno nigdy nie będziesz w stanie upiec w domu

Ołówki do ciastek dla dzieci OTT Pinterest

Przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka to idealny czas, aby zrobić wszystko, aby zrobić niesamowite wspomnienia dla Twojego dziecka - a także pochwalić się swoimi umiejętnościami rodzicielskimi w mediach społecznościowych (tylko trochę), prawda? Stąd najnowszy trend na ciastka całkowicie OTT, którego żadne dziecko nie może naprawdę docenić - ale Twoi obserwatorzy na Instagramie i Pinterest z pewnością to potrafią.Zbyt wyszukane ciasta prawdopodobnie przekraczają możliwości przeciętnego rodzica laika, chyba że jesteśCake Boss-w szkoleniu. Ale oto niektóre z najbardziej szalonych opcji przyjaznych dzieciom - na wypadek, gdybyś miał urodziny dziecka i kilka dni w kuchni do stracenia.

cómo dar un derecho bj
Reklama - czytaj dalej poniżej1 Koszmar przed świątecznym tortem

To ciasto udekorowane wszystkimKoszmar przed świętami Bożego Narodzeniapostacie byłyby ulubieńcem każdego dzieciaka, który kocha wszystko, co straszne, i Tima Burton-y. Wymagałoby to również wyrzeźbienia masy ciała w kremówce.[link href = '/ 12-delightfully-over-top-kidsbirthday-party' 0 = 'data-tracking-id =' recirc-text-link '' link_updater_label = 'internal_full'] 12 cudownie przesadzonych dzieci ' Przyjęcia urodzinowe

dwa Tort Powozu Kopciuszka

Każde dziecko kochające Kopciuszka zwariowałoby na punkcie tego pięknego ciasta, w komplecie z powozem, którego rzeźbienie prawdopodobnie zajęłoby co najmniej jeden cały dzień.

3 Ciasto Piękno i Bestiahttps://www.pinterest.com/pin/19703317098193964/

Na tym torcie pojawiają się klasyczne stroje Belle i Bestii, a także pani Potts i Chip. I nie zapomnij o najważniejszej części, zaczarowanej róży, aby to zakończyć. Czy ta róża jest jadalna? Kto wie?! Wydaje się, że jestElektrycznośćzaangażowany.4 Sofia the First Cake

Zofia pierwszato jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych dla dzieci i nie bez powodu. Ten ozdobny różowo-fioletowy tort z ulubioną małą księżniczką zdecydowanie nie jest dla amatorów - ani piekarzy.

5 Tort Harry'ego Potterahttps://www.pinterest.com/pin/461056080587217217/

Prawdopodobnie mógłbym spróbować wyrzeźbić tego Złotego znicza, ale Tiara Przydziału i wzór Gryffindoru to trudne zadanie.

[link href = '/ emoji-themed-kidsbirthday-party-are-thing' 0 = 'data-tracking-id =' recirc-text-link '' link_updater_label = 'internal_full'] Przyjęcia urodzinowe dla dzieci o tematyce emoji to rzecz I są super słodkie6 Tort Harry Potter Hogwarthttps://www.pinterest.com/pin/367184175846690468/

Czy masz wystarczająco pewną rękę, aby uzyskać szczegółową replikę Hogwartu wykonaną z ciasta? Raczej nie, ale miło na to patrzeć.

como hacer un masaje erotico
7 Pod tortem morskim

Chłopak lub dziewczyna, którzy kochają ocean, oszaleliby na to kolorowe i błyszczące podmorskie ciasto, uzupełnione szczegółowym ogonem syreny.

8 Ciasto Syrenka

Kopnij podwodne ciastka na wyższy poziom, ozdabiając jeden z syreną w odpowiedniej skali! Łatwy peasy, prawda?

9 Różowe, Dziewczęce i Pełne Słodyczy

Ten wypełniony smakołykami tort zawinięty w kokardę jest piękny jak obrazek. I to właśnie pozostanie - zdjęcie.

10 Ciasto Candy Castle

To kreatywne ciasto pokryte cukierkami, posypką i rożkami lodowymi to spełnienie marzeń każdego miłośnika Candy Land. Nie mam pojęcia, jak sprawić, by wszystko trzymało się dobrze, nie będąc gorzkim.

[link href = 'tmp / life / mom-kids / a20012 / signs-you-wont-get-invite-to-the-next-party /' 0 = 'data-tracking-id =' recirc-text-link ' 'link_updater_label =' internal_full '] 14 znaków, że nie zostaniesz zaproszony na następną imprezę

jedenaście Tort Księżniczki

Falbanki na tym idealnie księżniczkowym torcie są tak piękne i zupełnie nieosiągalne, że aż łzę napływają mi do oka. Jak ci mistrzowie ciast sprawiają, że wygląda deseraktualna tkanina?

como sabes si tu esposo realmente te ama
12 Woodland Chic Cake

Dla bardziej hipsterskiej atmosfery dla dzieci, ten `` leśny szyk '' ze stylizowanymi leśnymi stworzeniami i kwiatami byłby hitem. Uważaj, aby idealnie wyrzeźbić kapryśne miny zwierząt.

13 Ciasto Lego

Jaki dzieciakniekochasz Legos tak samo, jak jego rodzic nienawidzi stąpać bez zbuntowanych kawałków?

14 My Little Pony Rainbow Cake

To boleśnie słodkie tęczowe ciasto - w komplecie z rzeczywistymi figurkami My Little Pony - jest tak urocze, że prawdopodobnie twoje dziecko zapomni, że ich nie dostałeś.obecnykucyk na ich wielki dzień.

piętnaście Tort Czerwony Kapturek

Przyjrzyj się tej klasycznej bajce z oceną G, wolnej od wilków tortowejCzerwony Kapturek. Poziom szczegółowości tych liści jest prawie przerażający.

[link href = '/ 21-epic-icebox-cakes-youll-want-eat-all-summer-long' 0 = 'data-tracking-id =' recirc-text-link '' link_updater_label = 'internal_full'] 21 Epickie ciasta lodowe, które będziesz chciał jeść przez całe lato

16 Mrożone Ciasto

Mrożonyto jeden z największych filmów animowanych wszechczasów. Jeśli Twoje dziecko należało do hordy młodych fanów, którzy domagają się nocnych ponownych obserwacji, oszaleją na punkcie tego ciasta odpowiedniego dla królowej Elsy, które wyzwoli twoje wspomnienia z `` Let It Go ''.

17 Kolorowe Ciasto Serca

Nie ma lepszego sposobu, aby powiedzieć dziecku „Kocham cię”, niż krojenie palców podczas wycinania dziesiątek małych wielokolorowych serduszek na to ciasto.