17 Prawdziwych znaków języka ciała, które potajemnie cię lubią - Grudzień 2021

Założę się, że wszyscy byliście kiedyś ciekawi znaków męskiego języka ciała, które pokazują, że on cię potajemnie lubi, prawda?

Kiedy facet uzna cię za atrakcyjnego, oczekujesz, że powie ci to wprost lub pokaże ci to bardziej bezpośrednio. Przynajmniej można się spodziewać, że on cię zaprosi.Ale musisz zrozumieć, że nie wszyscy mają odwagę być bezpośrednim i że nie każdy robi to samo.

Są ludzie z natury nieśmiali i mający problemy z wyznaniem swoich uczuć, bez względu na to, jak silni są.

Ci ludzie nie wykonają na ciebie bezpośredniego ruchu, ani nie uderzą w ciebie w taki sam sposób, jak inni faceci.Ale pokażą ci swoje zainteresowanie w inny, bardziej subtelny sposób.

Możesz myśleć, że facet wysyła ci mieszane sygnały, ponieważ chce bawić się twoim umysłem, ale może to również być oznaką jego niepewności.

Dlatego są to dokładnie te rzeczy, na które powinieneś zwrócić szczególną uwagę, jeśli chcesz dowiedzieć się, czy facet naprawdę cię interesuje.Język ich ciała pokaże ci ich prawdziwe intencje, nawet jeśli świadomie spróbują to ukryć.

Chociaż każda osoba inaczej okaże swoje uczucia, jeśli zastanawiasz się, czy jakiś facet jest zainteresowany tobą, oto 17 najczęstszych znaków mowy ciała, które potajemnie cię lubią.

Oczywiście, jeśli zauważysz, że mężczyzna wysyła ci tylko jeden z tych sygnałów, nie musi to wiele znaczyć.

Ale jeśli łączy niektóre lub wszystkie z tych wzorców zachowań, jedno jest bez wątpienia - jest w tobie.

1. Patrzy na ciebie

Ludzie, a zwłaszcza ludzie, którzy chcą ukryć swoje prawdziwe emocje, zrobią wszystko, aby zachowywać się obojętnie i kontrolować siebie tak, aby obiekt ich uczucia nie był przez nie widoczny.

Ale jedyne, czego nigdy nie mogą kontrolować, bez względu na to, jak bardzo się starają, to ich oczy.

I właśnie dlatego oczy faceta są pierwszą rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę, kiedy zastanawiasz się, czy on jest w tobie.

Facet, który cię lubi, gapi się na ciebie non-stop, a to pierwszy, pewny znak jego uczuć do ciebie.

To proste - jest tak zafascynowany tobą, że nie może oderwać od ciebie oczu, nawet gdyby chciał.

Poza tym, nawet jeśli pokój jest wypełniony innymi dziewczynami, jego oczy będą skierowane tylko na ciebie, a on będzie patrzył na ciebie, jakbyś był jedyną kobietą na świecie, ponieważ dla niego jesteś najbardziej atrakcyjną dziewczyną na świecie.

Ten facet nie będzie miał nic przeciwko, aby patrzeć ci głęboko w oczy, i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby uzyskać bezpośredni i przedłużony kontakt wzrokowy z tobą.

Chociaż oczywiście nie ma odwagi, by wyznać swoje uczucia wobec ciebie, jest to jeden z jego sposobów na pokazanie jego ogromnego zainteresowania. Poza tym, inną rzeczą, którą próbuje zrobić, jest czytanie ci twoimi oczami.

Sprawdza cię - czy spojrzysz na niego tak samo, jak on patrzy na ciebie, czy spojrzysz na niego bez zainteresowania, a nawet z odrazą.

2. On odwraca wzrok

Kiedy osoba najwyraźniej ucieka przed twoim wzrokiem i robi wszystko, co w jego mocy, aby uniknąć kontaktu wzrokowego, pierwszą rzeczą, która prawdopodobnie przyjdzie ci do głowy, jest to, że nie chce mieć z tobą nic wspólnego.

Możesz pomyśleć, że ten facet nie może patrzeć na ciebie i nie może się doczekać, kiedy odejdzie od ciebie, ilekroć jesteście razem.

Ale nie musi tak być. Chociaż możesz myśleć o tym jako o znaku, że ten facet z pewnością nie tak jak ty, może to oznaczać coś zupełnie przeciwnego.

Jeśli facet odwraca wzrok, może to być jeden ze znaków, że cię lubi. Oczywiście masz do czynienia z nieśmiałym facetem, który nie ma odwagi się z tobą skonfrontować lub spojrzeć na ciebie właściwie.

Jest przerażony, że zobaczysz jego uczucia jego oczami i że go odrzucisz, a nawet wyśmiejesz, gdy zdasz sobie sprawę, że jest w tobie zakochany.

Zachowuje się jak nastoletni chłopak, który nigdy nie był zakochany, i nie może nawet znieść spojrzenia na obiekt swoich uczuć.

Zatem pierwszym impulsem, jaki pojawia się za każdym razem, gdy spotykają się twoje oczy, jest odwrócenie wzroku. Najwyraźniej potrzebuje kilku sekund, aby zebrać swój akt, zanim będzie mógł właściwie z tobą porozmawiać.

3. Uśmiecha się, gdy na ciebie patrzy

Kolejny znak języka ciała, że ​​facet potajemnie cię lubi, jest również związany ze sposobem, w jaki zmieniają się wszystkie jego rysy twarzy, ilekroć widzi cię przechodzącego przez drzwi lub po prostu mijającego go.

Poza tym, że jego oczy zmieniają się w pewien sposób, podobnie dzieje się z jego ustami i całą twarzą.

Ten facet oczywiście nie może powstrzymać uśmiechu, ilekroć nawiązuje z Tobą kontakt wzrokowy.

Ale nie tylko uśmiecha się ustami i zębami - to zabawne, ale wygląda na to, że cała jego twarz się uśmiecha. Jego każdy mięsień twarzy porusza się i cieszę się, że cię widzi.

Ten człowiek może być w najgorszym możliwym nastroju, ale kiedy cię widzi, cała jego twarz rozjaśnia się i wygląda, jakby wszystkie jego kłopoty zniknęły.

To dobry znak, ponieważ najwyraźniej lubi cię bardziej niż myślisz.

Nawet gdy się oboje mijacie, da ci subtelny uśmiech.

actos sexuales para darle vida a una relación

Najwyraźniej ma problem z werbalizacją swoich uczuć, więc jest to jeden z jego sposobów pokazania, że ​​zauważył, jak wchodzisz do pokoju.

Jest tak szczególnie w przypadku, gdy słyszy twój głos. Kiedy o tym pomyślisz, nigdy nie widziałeś tego faceta wściekłego lub śmiertelnie poważnego, ponieważ za każdym razem, gdy rozmawiacie, nie może się powstrzymać od uśmiechu na wszystko, co mówisz.

4. Zawsze jest skierowany w Twoją stronę

Kiedy facet jest w tobie, nawet jeśli próbuje to ukryć lub nawet jeśli nie chce zaakceptować tego faktu, jego ciało jest bardzo świadome tej oczywistej siły fizycznej.

Jeśli zastanawiasz się, czy facet jest w tobie, jednym ze znaków na ciele wskazującym, że potajemnie cię lubi, jest kierunek, w którym jego twarz jest skierowana za każdym razem, gdy jest w pobliżu.

Kiedy facet rozgląda się dookoła, kiedy z tobą rozmawia lub gdy ciągle sprawdza swój telefon, może to być jeden z objawów, że jest po prostu zdenerwowany, aby być blisko ciebie.

Ale może to również oznaczać, że po prostu nie interesuje go nic, co masz do powiedzenia, i to jest powód, dla którego łatwo go rozprasza.

Ale kiedy facet naprawdę cię lubi, będzie śledził każdy twój ruch. Będzie bardzo się starał, aby nikt inny nie był rozproszony.

Dlatego jego twarz zawsze będzie skierowana bezpośrednio na ciebie. W ten sposób będzie mógł całkowicie skoncentrować się na tobie i będzie mógł spojrzeć ci w oczy podczas rozmowy, zobaczyć każdy sygnał, który mu wysyłasz, i całkowicie cieszyć się swoim pięknem.

5. Wszystko, co mówisz, jest śmieszne

Kiedy o tym pomyślisz, prawdopodobnie jesteś trochę zabawny i zabawny.

Ale jeśli spojrzysz na rzeczy realistycznie, prawda jest taka, że ​​nie jesteś wcale taki zabawny i nie wszystko, co mówisz, jest śmieszne.

Ale oczywiście ten facet nie myśli w ten sposób. Nie może powstrzymać się od głośnego śmiechu z każdej małej rzeczy, którą mówisz, i uważa, że ​​każdy żart, który opowiadasz, jest bardziej niż zabawny.

Nawet jeśli jest tylko nieśmiałym facetem, zrelaksuje się przed tobą, ponieważ czuje się dobrze w twoim towarzystwie.

Oczywiście, on myśli, że fajnie jest być w pobliżu, ale jego głośny śmiech jest również jednym z jego sposobów, aby zwrócić uwagę na niego i wyróżnić się z tłumu, a na pewno jest to jeden z oznak, że jest szalenie zainteresowany w Tobie.

I nie tylko - czujesz, że on również bardzo stara się rozśmieszyć.

Ilekroć wasza dwójka spotka się z grupą ludzi i to on opowiada dowcip lub opowiada zabawną historię, wygląda na to, że jego oczy ciągle cię szukają i że próbuje zobaczyć twoją reakcję.

Jeśli widzi, jak się śmiejesz, jest zadowolony, ponieważ jego misja została zakończona.

Oczywiste jest, że ten człowiek uważa cię za najciekawszą osobę na planecie i że wszystko, co mówisz, wyraźnie go bawi. Ale to nie wystarczy - chce, żebyś myślał, że on też jest interesujący.

6. Naprawia włosy i strój

Wiesz, jak nagle stajesz się świadomy swojego wyglądu, ilekroć widzisz faceta, którego lubisz?

Nagle nie podoba ci się to, co nosisz, i bardzo martwisz się stanem makijażu i włosów.

Zastanów się? Faceci są tacy sami, jeśli chodzi o kogoś, kogo lubią - cóż, z wyjątkiem części do makijażu.

Prawda jest taka, że ​​każdy facet chce wyglądać najlepiej, gdy jest w pobliżu dziewczyny, w której się znajduje, chociaż prawdopodobnie nie przyznają się do tego głośno i chociaż mogą nawet nie być tego świadomi.

Dlatego jednym z małych znaków, które facet tak mocno na ciebie zakochuje, jest sposób, w jaki zaczyna poprawiać włosy i ubrania, kiedy widzi, że się do niego zbliżasz.

Niektórzy faceci naprawią włosy, włożą koszulę lub coś podobnego, ale sprawa jest taka sama.

Bez względu na to, co ma na sobie i jak wygląda, zawsze będzie się martwił, że coś jest nie na miejscu i że mógł lepiej się przygotować, by cię zobaczyć.

Oprócz tego, że chce wyglądać jak najlepiej wokół ciebie, ten mężczyzna też to robi, ponieważ jest bardzo zdenerwowany.

Po prostu nie wie, co zrobić z rękami, i jest to jeden z jego sposobów na zajęcie ich.

7. Drżą mu nogi i ręce

Kiedy facet się wokół ciebie denerwuje, najwyraźniej ma coś, co próbuje ukryć, a w tym przypadku to jego uczucia.

On boi się, że możesz powiedzieć, jak szalony jest o tobie, ale nie chce, aby to było widoczne, ponieważ nie jest pewien, czy go polubisz.

Jednym ze sposobów okazywania tej nerwowości jest drżenie nóg i rąk.

Ten facet prawdopodobnie nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że to robi, ale jest to coś, nad czym najwyraźniej nie ma kontroli.

Mógł także bawić się kieliszkiem lub czymś innym. Wszystko to wskazuje na to, że ten facet cię pociąga, ale najwyraźniej bardzo stara się to ukryć.

8. Jego głos się zmienia

Prawdopodobnie przyłapałeś się na tym, że nie możesz kontrolować głosu, gdy jesteś w pobliżu kogoś, kogo lubisz.

Nagle zaczynasz mówić jak mała dziewczynka, nawet tego nie zauważając.

Tak samo jest z facetami. Ich głos zmienia się, nawet jeśli nie są tego świadomi, gdy są w pobliżu dziewczyny, do której bardzo ich pociąga.

Jedną z możliwości jest niekontrolowane podniesienie tonu głosu.

Robią to podświadomie i instynktownie, ponieważ naukowo udowodniono, że kobiety są bardziej wrażliwe na wyższy ton głosu. Kobiety łączą wyższe tony z płaczącymi dziećmi.

Inną możliwością jest pogłębienie ich głosu. Głęboki ton głosu zawsze był związany z męskością, a jeśli facet cię lubi, zrobi wszystko, co w jego mocy, aby wyglądać bardziej męsko.

Dlatego podświadomie spróbuje pogłębić swój głos, więc zaczniesz postrzegać go jako prawdziwego mężczyznę.

Tak czy inaczej, prawdopodobne jest, że ten facet będzie mówił głośniej, ilekroć z tobą rozmawia.

Jest to jeden z podświadomych sposobów, abyś go zauważył i aby został wysłuchany.

Ten facet wie, że konkurencja jest zacięta i że musi się wyróżniać z tłumu. Poza tym chce, żebyś zapamiętał jego głos jako coś znajomego.

9. On cię dotyka przypadkowo

Kiedy facet cię lubi, naturalnie pociąga cię również seksualnie. Oznacza to, że zrobi wszystko, aby być blisko Ciebie i dotknąć Cię w jakikolwiek sposób, nawet jeśli jest to przypadek.

I to właśnie robił facet, który cię lubi, przez cały czas.

Za każdym razem, gdy rozmawiasz z tym mężczyzną, wykorzystuje każdą okazję, aby zetrzeć coś z twarzy lub przesunąć włosy, aby nie zasłaniały widoku.

Kiedy mówi do ciebie, a zwłaszcza, gdy śmieje się z żartu, który właśnie mu powiedziałeś, położy dłoń na twoim kolanie lub ramieniu.

Kiedy przechodzi obok, prawdopodobnie położy rękę na dolnej części pleców.

Musisz wiedzieć, że ciało tego faceta ma niekontrolowaną potrzebę dotknięcia cię w jakikolwiek sposób i że on sam prawdopodobnie nie jest świadomy tego, co robi.

Ale to nie znaczy, że wolno mu działać niewłaściwie lub nie szanować twoich granic.

Dlatego jeśli zobaczysz faceta przekraczającego linię i przekraczającego granice, które sam sobie wyznaczyłeś, zdecydowanie powinieneś go ostrzec, że ci przeszkadza i nie powinieneś się tego wstydzić.

10. Przytula cię i całuje w policzek

Prawdopodobnie masz wielu męskich przyjaciół i za każdym razem, gdy ich widzisz, delikatnie się całujesz w policzek lub przytulasz się.

Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy nie widziałeś tego przyjaciela przez dłuższy czas.

I na pierwszy rzut oka ten facet nie jest inny. Ilekroć cię widzi, całuje cię i przytula.

Ale jeśli zwrócisz baczną uwagę na jego zachowanie i zaczniesz przyglądać się rzeczom nieco bardziej uważnie, zobaczysz, że zdecydowanie wyróżnia się spośród wszystkich pozostałych męskich przyjaciół.

Jest coś innego, kiedy dostaje się do twojej osobistej przestrzeni. Jakoś się czujesz inaczej.

Twoje wnętrzności mówią ci, że masz rację i że chce być kimś więcej niż przyjacielem.

Jest facetem, który wykorzysta każdą okazję, aby dać ci przyjazny pocałunek.

To wyraźny znak, że chciałby cię pocałować w usta, ale po prostu nie ma odwagi spróbować czegoś takiego. Więc pocałunek w policzek stał się dla niego wystarczający.

Ale jeśli zaobserwujesz sytuację, zobaczysz, że jego pocałunki w policzek są zawsze niebezpiecznie blisko twoich ust i że prawdopodobnie walczy ze swoim pragnieniem, aby cię pocałować właściwie.

Podobna sytuacja dotyczy również jego uścisków. To tak, jakby nigdy nie zapomniał cię przytulić, kiedy wasza dwójka się przywita.

I nie tylko - jego uściski są dość intymne. Zawsze stara się trzymać cię w swoich ramionach tak długo, jak to możliwe, i zachowuje się, jakby nigdy nie pozwolił ci odejść, gdyby miał z tobą szansę.

11. On się rumieni

Kiedy zobaczysz rumieniec małego dziecka, wiesz, że wstydzą się czegoś lub próbują coś ukryć.

Ta cecha ludzkiego ciała zawsze pozostaje gdzieś w nas, ale z czasem uczymy się kontrolować ją w prawie wszystkich sytuacjach.

Wszystko z wyjątkiem sytuacji, w których po kogoś sięgamy po piętach. To czas, w którym nie możesz kontrolować reakcji ciała, które zawsze o tobie mówią, a wszystko to ma niewiele wspólnego z twoim wiekiem.

Dotyczy to szczególnie rumieńców. Na początku nie wiesz, że się rumienisz.

A kiedy w końcu to zauważysz lub gdy ktoś z grupy osób to wyjaśni, bardzo mocno starasz się przestać myśleć o tym, co sprawiło, że się zarumieniłeś i odzyskać naturalny kolor twojej twarzy.

Ale im bardziej próbujesz to osiągnąć, tym bardziej stajesz się świadomy swoich rumieniących się policzków, a twoja twarz staje się bardziej czerwona.

To właśnie przechodzi ten facet, który cię lubi, ilekroć jest w pobliżu.

Czuje ciepło płynące z jego żył skierowane bezpośrednio na jego twarz i nic nie może zrobić, aby je zatrzymać.

Ale dlaczego miałby się tak czuć lub wyglądać, gdyby był wobec ciebie całkowicie obojętny? Jest więcej niż jasne, że ten facet szaleje za tobą, a jego rumieniec jest jednym ze sposobów, w jakie jego ciało próbuje ci to powiedzieć.

12. Pokazuje zazdrość

Więc ten facet nie jest twoim chłopakiem i nigdy nie dałeś mu żadnej nadziei, że zostanie nim.

Ale fakt, że nie jesteście razem, nie przeszkadza mu w głębokim uczuciu do ciebie.

I na pewno nie zmniejsza to emocjonalnego bólu i złości, których nie może powstrzymać, ale czuje się, gdy widzi cię z innym facetem.

Jego zazdrości jest czymś, czego nie jest w stanie zracjonalizować, mówiąc sobie, że nie ma prawa tego odczuwać ani działać.

posiciones sexuales para sacarlo

Jest facetem, który doskonale zdaje sobie sprawę, że nie ma prawa publicznie okazywać swojej zazdrości.

Wie, że to uczyniłoby go psychopatą i że odrzuciłoby cię na dobre. To ostatnia rzecz, jakiej chce.

Więc nigdy nie powiedział ci, że jest zazdrosny. Ale powiedział ci inne rzeczy.

Jeśli oboje jesteście przyjaciółmi, ilekroć wspomnicie o nowym facecie, którego lubicie lub kimś, kto was zaprosił, nie mówiąc już o tym, jeśli wspomnicie o nowym facecie, z kim się spotykacie, nagle zmienia swoje zachowanie, a jego nastrój drastycznie się zmienia.

Kiedy pytasz go o opinię na temat pewnego faceta, zawsze udaje mu się znaleźć ich wady, mówiąc ci, że możesz zrobić lepiej i prawdopodobnie sugerując, że jest lepszym facetem, którego powinieneś szukać.

Z czasem przestałeś prosić o radę na temat twojego związku, ale jego zachowanie się nie zmieniło - nadal negatywnie mówi o wszystkich twoich chłopcach lub potencjalnych chłopakach.

Ale za każdym razem, gdy zaczynasz podejrzewać, że jest zazdrosny, zmieniasz zdanie, gdy widzisz, jak entuzjastycznie wie o tym, co dzieje się w twoim życiu.

Myślisz, że musiałby być masochistyczny, gdyby był w tobie zakochany i wciąż chciał poznać każdy drobiazg o twoim życiu miłosnym.

Nie wiesz, że jest to dokładnie jeden ze znaków, który pokazuje, że ma do ciebie uczucia.

Woli wiedzieć wszystko, co dzieje się w twoim życiu, ponieważ czuje, że w ten sposób ma kontrolę - lub przynajmniej częściowo.

Uważa, że ​​to pomoże mu zobaczyć, czy coś wymknie się spod kontroli lub czy sprawy z pewnym facetem staną się zbyt poważne, aby mógł zareagować na czas.

13. On siedzi obok ciebie

Jeśli zastanawiasz się, czy jakiś facet z grupy znajomych, w której jesteś, jest w tobie, kolejnym znakiem, że potajemnie cię lubi, jest to, że zawsze próbuje znaleźć sposób, aby usiąść obok ciebie.

Bez względu na to, ile osób jest przy was, w jakiś sposób ten facet zachowuje się tak, jakbyście oboje byli parą i że jest on obowiązkowy, aby siedzieć lub stać obok ciebie.

Z czasem stało się to jego nawykiem i stało się czymś normalnym dla wszystkich w grupie.

To oczywisty znak, że cię lubi, ale boi się odrzucenia. Zajmuje twoją przestrzeń osobistą, ale nie myśli, że robi coś złego.

To jedyny czas, kiedy spędzacie razem dwoje, ponieważ nie ma odwagi zaprosić was na spotkanie, aby spędzić z tobą trochę czasu.

Jest to jedyny raz, kiedy cię widzi, chce wykorzystać to na swoją korzyść.

Chce być jak najbliżej i poświęcić cały wieczór wyłącznie Tobie.

Kiedy siedzi obok ciebie, ma także możliwość objęcia ramienia twoim krzesłem.

W ten sposób nie przekracza żadnych granic, ponieważ technicznie cię nie dotyka.

Zamiast tego zawsze może usprawiedliwić się, mówiąc, że odpoczywa ręką, a jednocześnie ma to samo uczucie, jakby cię przytulił.

14. Sprawdza cię

Kolejną oznaką oczywistej atrakcyjności mężczyzny dla ciebie jest sposób, w jaki go sprawdza. Nie może oderwać od ciebie wzroku od momentu wejścia do pokoju.

Poza tym widzisz, że zauważa każdą drobną zmianę, którą wprowadzasz w sobie.

Dostrzega pewne szczegóły, których nawet dziewczęta nie zauważają, takie jak kupno nowej koszulki lub troszkę strzyżenia włosów.

Na początku myślałeś, że wyobrażasz sobie różne rzeczy i że ten facet patrzył na ciebie tak samo, jak wszyscy inni. Ale z czasem zobaczyłeś, że wcale nie przesadzasz.

Ten facet cały czas cię sprawdzał i nie ma co do tego wątpliwości. Poza tym może sprawdzać wszystkie twoje zdjęcia w serwisach społecznościowych, a ty nie masz o tym pojęcia.

Nie robi tego, gdy siedzisz lub stoisz obok niego.

Robi to nawet wtedy, gdy jesteście osobno, bez żadnego fizycznego kontaktu.

Ten facet będzie cię szukał z drugiego końca pokoju, żeby cię zobaczyć, ale nie wykona bezpośredniego ruchu.

Ale oczywiste jest, że nie miał nic przeciwko, aby naprawdę cię zobaczyć i sprawdzić.

Nie byłoby to prawdą, gdyby nie pociągało go to tak, jak on, oczywiście.

Po prostu nie może kontrolować swojego wzroku, gdy jesteś w pobliżu, ponieważ czuje potrzebę sprawdzenia cię od stóp do głów.

15. Rozszerzył źrenice i uniósł brwi

Jest jeszcze jeden dobry znak, że ktoś lubi cię bardziej niż przyjaciel, który jest również związany z oczami tej osoby.

Udowodniono naukowo, że ludzie rozmawiający z osobą, którą lubią, rozszerzają źrenice.

A twój facet nie jest wyjątkiem. Ilekroć cię widzi, a zwłaszcza, gdy z tobą rozmawia, podnieca go to bardziej niż cokolwiek innego.

To powoduje, że jego źrenice są rozszerzone, ilekroć jest w pobliżu i kiedy z tobą rozmawia.

Kolejnym znakiem związanym z jego oczami są brwi. Ilekroć ten facet cię widzi, unosi brwi, ponieważ stara się mieć szeroko otwarte oczy.

Robi to wszystko, ponieważ podświadomie chce cię lepiej widzieć i dlatego, że zwraca większą uwagę na wszystko, co mu mówisz.

W ten sposób nie skupia się tylko na rzeczach, które wychodzą z twoich ust - ma także większą szansę na odczytanie wszystkich sygnałów i znaków mowy ciała, które możesz mu wysyłać.

16. Oblizuje lub gryzie wargi lub patrzy na twoje usta

Prawdopodobnie widziałeś kobiety oblizujące lub gryzące usta, gdy są zdenerwowane lub gdy próbują uwieść faceta.

Ale ten ruch nie jest zarezerwowany wyłącznie dla żeńskiej części populacji.

Chociaż wielu facetów usilnie stara się zapanować nad tym pragnieniem, ponieważ obawiają się, że nie będą uważani za wystarczająco męskich, jeśli obgryzają usta, ich ciało również musi to robić, gdy są w pobliżu kogoś, kogo lubią.

Usta zawsze były jedną z najbardziej erotycznych części ludzkiego ciała, więc naturalne jest, jeśli są używane do przyciągania płci przeciwnej.

Dlatego jeśli mężczyzna cię lubi, jedno jest pewne - zwróci szczególną uwagę na patrzenie na twoje usta, kiedy na ciebie patrzy.

Jest bardziej niż oczywiste, że ma niekontrolowaną potrzebę pocałunku, ale prawdopodobnie jest zbyt nieśmiały, aby to zrobić.

Nawet jeśli zobaczy Twoje zdjęcie w niektórych serwisach społecznościowych, postąpi tak samo.

Podobnie dzieje się z jego ustami - podświadomie próbuje skoncentrować się na swoich ustach, dlatego gryzie je lub oblizuje. Jest oczywiście podniecony przez ciebie i gryzie wargi, aby pokazać, jak bardzo go przyciągasz.

Innym powodem, dla którego to robi, jest to, że czuje, że brakuje mu tchu i że jego usta wysychają z powodu nerwowości spowodowanej twoją obecnością, i to jest powód, dla którego je liże.

Kiedy zauważysz takie zachowanie, wiedz, że ten człowiek pragnie kontaktu fizycznego. Teraz to od Ciebie zależy, czy pozwolisz mu to zrobić.

17. Oddycha głęboko

Kiedy kogoś lubimy, nie odczuwamy tego pociągu tylko mentalnie i psychicznie.

Zamiast tego odczuwa to całe nasze ciało i to uczucie zaczyna nas kontrolować, gdy przyciąganie jest zbyt intensywne.

Oznacza to, że cały nasz układ nerwowy zostaje przytłoczony, gdy jesteśmy w pobliżu obiektu naszej miłości.

Podniecenie, które odczuwamy, powoduje między innymi, że nasza krew zaczyna płynąć szybciej, a zatem czujemy się, jakbyśmy tracili tlen.

Właśnie dlatego facet jest zainteresowany tobą, sprawi wrażenie, jakby miał problemy z oddychaniem, ilekroć jest w pobliżu.

Będzie się czuł, jakby walczył o wystarczającą ilość powietrza, ponieważ do jego serca i innych organów przedostało się dużo tlenu i krwi.

Dlatego kolejnym wyraźnym znakiem języka ciała, że ​​facet potajemnie cię lubi, jest ciężki i głęboki oddech.

Po prostu czuje, że nie wie, co go uderzyło, i potrzebuje trochę czasu, aby wrócić na nogi.

W końcu jako pierwszy bierzesz głębsze oddechy, gdy jesteś podekscytowany lub podniecony, a to tylko jeden z wyraźnych znaków, że ten facet jest bardziej niż szalony o tobie.