15 rodzajów uśmiechów (i co one właściwie oznaczają) - Grudzień 2021

Nie wiem o tobie, ale naprawdę uwielbiam się uśmiechać. Myślę, że to dobry sposób, aby pokazać swoje uczucia i swoją opinię na temat czegoś. Ale nie wszystkie uśmiechy są szczęśliwe. Wierzcie lub nie, istnieje wiele różnych rodzajów uśmiechów i mogą nam wiele powiedzieć o tym, jak czuje się dana osoba w tym momencie. Wszyscy prawdopodobnie uśmiechaliście się przynajmniej raz w życiu, kiedy nie chcieliście, ale z powodu okoliczności, w których musieliście to zrobić.

Czasem się uśmiechamy, bo tego chcemy, a czasem robimy to po to, aby inni nie widzieli, że jesteśmy nieszczęśliwi. To naprawdę zależy od sytuacji, ale najważniejsze jest to, że się uśmiechamy, kiedy czujemy się w tej chwili szczęśliwi. Dla wszystkich, którzy chcieli dowiedzieć się więcej o rodzajach uśmiechów, oto niektóre z najczęstszych.1. Uśmiech z zamkniętymi ustami

ideas sexuales para darle vida a un matrimonio

Jest to jeden z najczęstszych rodzajów uśmiechów. Tak jak mówi to słowo, ludzie, którzy się tak uśmiechają, mają zamknięte usta i nie widać zębów. W większości przypadków ci, którzy się tak uśmiechają, robią to, ponieważ muszą się uśmiechać (zobaczysz wiele hollywoodzkich div uśmiechających się w ten sposób na czerwonym dywanie), a nie dlatego, że naprawdę mają ochotę się uśmiechać. W ten sposób mogą pokazać, że są trochę zdenerwowani lub że nie chcą być w tym miejscu w tym czasie.

2. Uśmiech z uśmieszkiem

Jest to rodzaj uśmiechu, który ludzie często noszą. Nie ma to nic wspólnego z prawdziwym uśmiechem prosto z serca - jest bardziej sarkastyczny. Ludzie, którzy się tak uśmiechają, pokazują, że wiedzą coś, czego inni nie wiedzą lub że mają kontrolę nad sytuacją. Ponadto ludzie, którzy się tak uśmiechają, są często bardzo egoistyczni i aroganccy, więc inni tak bardzo ich nie lubią. Co jest najważniejsze? Jeśli chcesz, aby inni cię lubili, unikaj tego rodzaju uśmiechu.3. Krzywy uśmiech

Jest to rodzaj uśmiechu, w którym jedna strona ust idzie w górę, a druga w dół. Ludzie, którzy tak się uśmiechają, mają mieszane emocje i prawdopodobnie myślą o tym, co powiedzieć lub co zrobić w określonej sytuacji. Prawdopodobnie wszyscy z was doświadczyli tego rodzaju uśmiechu, kiedy mieliście do czynienia z problemem lub próbowaliście znaleźć sposoby na poradzenie sobie z nim. To nie jest rodzaj uśmiechu, który pokazuje tyle emocji, a ludzie, którzy się tak uśmiechają, na pewno nie sprawią, że się uśmiechniesz.

4. Zalotny uśmiech

Och, to jest dobre - ten rodzaj uśmiechu może podbić serce każdego człowieka i zmusić go do zrobienia tego, co chcesz. Kiedy kobieta lubi mężczyznę, będzie się tak uśmiechać, pokazując mu, że jest wszystkim, czego potrzebuje i że jeśli się do niej zbliży, będą się dobrze bawić. Ten rodzaj uśmiechu był świadkiem tak wielu historii miłosnych, a gdyby nie ten uśmiech, kobiety w ogóle nie byłyby w stanie złapać dobrych facetów. Więc dziewczyny, na co czekasz? Uśmiechnij się flirtująco i zdobądź faceta, którego obserwujesz od tak dawna.

5. Fałszywy uśmiechWierzcie lub nie, jest też fałszywy uśmiech. Ludzie, którzy się tak uśmiechają, robią to, ponieważ nie chcą, aby inni widzieli, że coś im się nie podoba. Na przykład, zobaczysz wiele takich uśmiechów wśród polityków, gdzie nie uśmiechają się, ponieważ coś im się podoba, ale muszą się uśmiechać, gdy inni je obserwują, w tym ich seniorzy. Ponadto, jeśli ktoś cię nie lubi, będzie się tak uśmiechał, aby wyglądać uprzejmie przed tobą, ale w głębi duszy nie ma dobrej opinii o tobie.

6. Prawdziwy uśmiech

Ten rodzaj uśmiechu jest jedynym, który naprawdę pochodzi z serca. Ludzie, którzy tak się uśmiechają, robią to, ponieważ naprawdę tego chcą, a nie dlatego, że są do tego zmuszeni. Osoba, która szczerze się uśmiecha, to osoba, która lubi to, co widzi, i pokazuje swoje szczęście poprzez uśmiech. Może to być również sposób na sprzężenie zwrotne w sytuacji, gdy muszą zareagować na jakąś historię, którą opowiadają inni. I w tak zimnym świecie, muszę powiedzieć, że wspaniale jest widzieć ten radosny i ciepły uśmiech bardziej niż cokolwiek innego.

mi esposo ya no me felicita

7. Szyderczy uśmiech

To jest coś, czego tak naprawdę nie można nazwać uśmiechem. To tylko sposób na pogardę. Ludzie, którzy się tak uśmiechają, nie okazują tyle empatii wobec innych i nie wyglądają na szczęśliwych, kiedy to robią. Wyglądają trochę przerażająco z takim uśmiechem i nie jest to typ uśmiechu, jaki chciałbyś mieć swojego najlepszego przyjaciela lub partnera. Jeśli tego nie próbowałeś, nie zadawaj sobie nawet trudu, aby się tak uśmiechać, ponieważ nikt nie kocha ludzi, którzy to robią.

películas para niños que saldrán en el verano de 2018

8. Otwarty = uśmiech w ustach

Mój ulubiony, uśmiech z otwartymi ustami, to najlepsza wersja uśmiechu, ponieważ czujesz, że osoba, która to robi, jest naprawdę z czegoś szczęśliwa. Dobrą rzeczą w tym uśmiechu jest to, że widać zęby i iskierkę osoby w ich oczach i od razu czujesz się lepiej, ponieważ widzisz, że są w czymś szczerzy. Teraz, jeśli chcesz, aby ludzie cię lubili, uśmiechnij się w ten sposób i nie będzie żadnych problemów. Mam tylko nadzieję, że będziesz miał na to wystarczający powód.

9. Botox uśmiech

Ten rodzaj uśmiechu jest dobrze znany wśród wszystkich hollywoodzkich gwiazd, które wkładają dużo botoksu w usta, a konsekwencją tego jest to, że nie mogą się uśmiechać tak naturalnie jak wcześniej. Tak samo jest, gdy jesteś zbyt zmęczony i naprawdę nie chcesz się uśmiechać, ale robisz to, aby zadowolić kogoś innego. Kiedy ktoś się tak uśmiecha, nie widzisz, jak się czuje, ponieważ jest to uśmiech bez wyrazu.

10. Szczęśliwy uśmiech

Ten rodzaj uśmiechu pochodzi z głębi serca i po prostu nie można go ukryć. Oznacza to, że jesteś szczęśliwy z czegoś i że jesteś zadowolony z rzeczy, które dzieją się w twoim życiu. Ten rodzaj uśmiechu często można zobaczyć na twarzach dzieci, ponieważ nie wiedzą, jak to zrobić, więc zawsze jest szczery i szczery. Jeśli potrafisz się tak uśmiechać, gratulacje, ponieważ nadal możesz poczuć prawdziwe szczęście w swoim życiu.

11. Zadowolony uśmiech

Ludzie tak się uśmiechają, gdy są zadowoleni z czegoś w życiu. Na przykład, gdy twój szef mówi ci, że miałeś rację, prawdopodobnie będziesz miał tego typu uśmiech na twarzy. Pokazuje innym, że jesteś z siebie dumny z tego, że zrobiłeś coś tak, jak to zrobiłeś, a twój uśmiech mówi im, że powinni ci być za to wdzięczni. Jeśli często się tak uśmiechasz, jesteś kimś, kto robi tak wiele właściwych rzeczy dla siebie i dla innych.

12. Pewny siebie uśmiech

Jeśli masz wysoką samoocenę, prawdopodobnie będziesz mieć tego typu uśmiech na twarzy każdego dnia. Ludzie, którzy odnoszą sukcesy w życiu prywatnym i biznesowym, cały czas mają na twarzy ten uśmiech i dobrze się z tym czują. To pokazuje im, że są na dobrej drodze i że jeśli nadal będą postępować właściwie, zawsze będzie na ich twarzy pewny uśmiech, a także błysk w oczach.

13. Senny uśmiech

Wyobraź sobie, że budzisz się w piękny, słoneczny poranek, podczas gdy na balkonie śpiewają ptaki i każą ci wstać. I nagle zaczynasz się uśmiechać, nawet jeśli nikt cię nie uśmiechnął. Ten rodzaj uśmiechu nazywa się uśmiechem sennym, ponieważ opisuje osoby, które obudziły się szczęśliwe i w dobrym nastroju. A w przypadku weekendu Twój uśmiech zdecydowanie potrwa znacznie dłużej.

14. Niegrzeczny uśmiech

Wiesz, jaki rodzaj uśmiechu pokazuje twoje dziecko, kiedy zrobiło coś, czego nie powinno? Tak, ten rodzaj uśmiechu. Cóż, nie jest zarezerwowane tylko dla dzieci, ponieważ dorośli mogą również w ten sposób się uśmiechać. Możesz to zobaczyć w relacjach miłosnych, gdy jedna osoba droczy się z czymś innym i ma na twarzy taki niegodziwy uśmiech.

¿Por qué a los chicos les gustan tanto los pies?

15. Zawstydzony uśmiech

Wierzcie lub nie, uśmiech nie zawsze jest taki miły i piękny. Czasami ludzie się uśmiechają, nawet jeśli są zawstydzeni lub nie czują się dobrze. Ten rodzaj uśmiechu jest więc dla tych wszystkich osób, które właśnie doświadczyły czegoś zawstydzającego, ale czują, że nie mają innego wyjścia niż uśmiech w tym momencie. Rozpoznasz ten rodzaj uśmiechu wraz z czerwonym kolorem na twarzy, gdy cały czas wpatrują się w podłogę.