15 rzeczy, które prawdziwy dżentelmen robi inaczej - Grudzień 2021

On jest seksowny. Właściwie jest gorący, a to nie tylko dlatego, że dobrze wygląda. W facetach, którzy zachowują się jak prawdziwi dżentelmeni, jest coś tak pociągającego. Mają wokół siebie specjalną aurę.

¿Joey feek se hizo pruebas de Papanicolaou?

Kochamy ich, ponieważ sprawiają, że czujemy się wyjątkowo. To są faceci, których możemy zabrać do domu, aby poznać naszych rodziców, i bądź pewien, że ich oczarują.Możemy trzymać głowy wysoko, kiedy jesteśmy publicznie, ponieważ facet obok nas jest niesamowicie zachwycający.

Oto kilka rzeczy, które prawdziwy dżentelmen robi inaczej:

1. Otwiera dla ciebie drzwi.Nie ma znaczenia, czy wchodzisz do restauracji czy do mieszkania; zawsze otworzy drzwi i pozwoli ci odejść pierwszy. Nadal jest kilka rzadkich mężczyzn, którzy otwierają drzwi dla kobiet. Uznanie dla nich!

2. Ma silny uścisk dłoni.

Nie ma nic gorszego niż facet ze słabym uściskiem dłoni. Prawdziwy dżentelmen sprawi, że zrobi dobre wrażenie mocnym uściskiem dłoni i kontaktem wzrokowym.

3. Z szacunkiem traktuje kelnerów, recepcjonistów i sprzedawców.

Panowie nigdy nie są niegrzeczni i traktują wszystkich z szacunkiem, bez względu na ich status społeczny. Nigdy nie patrzą na nikogo z góry. Możesz być bardzo dumny, jeśli masz takiego faceta obok siebie.4. Ma maniery przy stole.

Zawsze upewni się, że talerz jest pełny, zanim zacznie jeść. Nie mówi z pełnymi ustami ani żuje z otwartymi ustami.

alimentos que estimulan el deseo sexual en las mujeres

5. Zawsze dotrzymuje słowa.

Nie musisz się martwić, czy spełni swoje obietnice, czy nie. Jeśli powie ci, że coś zrobi, rozważ to.

6. Może zachować tajemnicę.

Możesz spać spokojnie, bo wiesz, że on nie ma wielkich ust.

7. On oferuje ci swoją kurtkę.

Tak, jest jak jeden z tych facetów w filmach - zaoferuje ci płaszcz lub kurtkę, ponieważ chce, abyś czuł się przytulnie.

8. On oferuje ci ramię.

Dżentelmen nigdy nie pozwoli, aby jego dama chodziła sama. Ofiaruje ci ramię jako gest uczucia i szacunku. Co więcej, to on mówi światu, że jest tak dumny z bycia z tobą.

9. Podnosi czek.

To nie znaczy, że dama zawsze powinna mu płacić, ale prawdziwy dżentelmen zawsze wyciąga portfel. Zawsze zaoferuje zapłatę za twój obiad.

10. Oddaje swoje miejsce.

Dżentelmen zawsze wstanie i zaoferuje swoje miejsce ciężarnej kobiecie lub osobom starszym w autobusie, metrze lub w poczekalni. To tylko uprzejmość, że wszyscy mężczyźni powinni ćwiczyć.

lo que los hombres quieren escuchar de una mujer

11. Prowadzi cię bezpiecznie do twoich drzwi.

Wyszedłeś i dobrze się bawiłeś. Po randce lub kolacji obowiązkiem dżentelmena jest upewnienie się, że jego dama bezpiecznie dotrze do domu. Zawsze dziękuje jej za towarzystwo, zanim odejdzie.

12. Zawsze dobrze pachnie.

Udowodniono naukowo, że kobiety zakochują się w facetach, którzy dobrze pachną. Również kobiety uwielbiają, gdy mężczyźni zwracają uwagę na higienę.

13. Wygląda schludnie.

Prawdziwy dżentelmen zawsze wygląda schludnie. Goli twarz lub przycina idealną brodę. Zawsze nosi czyste ubrania. Utrzymuje też dobrą postawę. Wie, że dobre buty otwierają wiele drzwi, jeśli chodzi o kobiety lub firmy.

14. Nie boi się zabrudzić sobie rąk.

Sprawdzi twój zepsuty samochód, nawet jeśli ma na sobie smoking. Jest w stanie zrobić pyszne śniadanie, chociaż tak naprawdę nie umie gotować. Zawsze załatwi sprawę i możesz na niego liczyć.

15. Nie gra z tobą w gry.

Prawdziwy dżentelmen nie będzie owijał w bawełnę. Jeśli cię lubi, da ci o tym znać. Jest pewny siebie i wiesz, że zrobi wszystko, aby zdobyć twoje serce. Jeśli nie jest w tobie, wytłumaczy ci to grzecznie.

Zobacz też:7 rzeczy, które dziewczęta chcą wiedzieć