15 rzeczy, które zabezpieczają kobiety nigdy nie tolerowałyby związków - Grudzień 2021

Kobiety tak bardzo tolerują obecnie związki. Pozwalamy mężczyznom bawić się naszymi uczuciami, nigdy nie wiedząc, co zrobić, aby się chronić. Tworzymy te zasady, które sprawiają, że wydajemy się jeszcze bardziej niepewni niż w rzeczywistości i mamy tendencję do myślenia, że ​​granice, które wyznaczyliśmy, są w rzeczywistości zdrowe. Ale jest kilka rzeczy, które zabezpieczają kobiety, kobiety, które znają swoją wartość, nie mogą (i nigdy nie będą) tolerować w związku.

1. Przemoc fizyczna

Zacznijmy od najbardziej oczywistego, prawda? Dlaczego ktokolwiek miałby tolerować dziurę, która nie wie, że bicie kobiety jest najbardziej haniebną rzeczą na świecie? Zwykle czujemy się niepewnie do tego stopnia, że ​​pozwalamy ludziom to nam zrobić, ponieważ zbyt boimy się mówić, co myślimy lub się bronić. Dokładnie w momencie, gdy podnosi do ciebie rękę, musisz odejść. Nie ma mowy, żeby się zmienił.2. Szantaż emocjonalny

Także manipulacja. Nie jest to oczywiste i widzimy to, gdy jest już za późno na reakcję, ponieważ już od dłuższego czasu jesteśmy w ramionach manipulatora. Silna kobieta odchodzi, gdy widzi pierwsze oznaki manipulacji. Dzięki niej nie można zgadywać jego działań.

3. Zalotna natura

Jesteś więc w barze i patrzysz na swojego chłopaka, który bez najmniejszego wstydu flirtuje z innymi kobietami na twoich oczach. Co robisz? Cóż, jeśli jesteś bezpieczną i silną kobietą, natychmiast odejdziesz. Tego rodzaju zachowanie jest pozbawione szacunku.

4. Zachowanie kontrolne

Bezpieczna kobieta nie potrzebuje mężczyzny, który powiedziałby jej, co ma robić, sama robi to doskonale. A jeśli chce wiedzieć, co ona robi, kiedy lub wysadzi jej telefon wiadomościami tylko po to, by zobaczyć, kto z nią jest, mamy problem.recetas de alimentación limpia para bajar de peso

5. Zazdrość

Zazdrość jest słodka, jeśli odbywa się w małych dawkach. Jeśli twój partner wypowie jakiś komentarz na temat twojego byłego, czasami jest to zabawne. Ale jeśli zacznie mówić tak silnej kobiecie, jak ty, że „nie wolno ci” z kimś rozmawiać, ponieważ uważa go za zagrożenie, czas znaleźć nowego partnera. Ten jest dla ciebie zbyt niepewny.

6. Kłamstwa

Jeśli silna kobieta woła faceta za jego kłamstwa po raz pierwszy, lepiej uwierz, że nie będzie innego razu. Kłamstwa są początkiem końca. Po co to ciągnąć? Jeśli ją okłamiesz, jesteś w przeszłości.

7. Nierówności

Jest silną i niezależną kobietą, nie potrzebuje mężczyzny, aby zapewnić jej bezpieczeństwo. I tak, może zapłacić za siebie.8. Brak wsparcia

Nie trzeba nawet rozważać związku, jeśli facet nie wspiera twoich marzeń i wysiłków. Jeśli sprowadza cię na dół za każdym razem, gdy robisz coś w rodzaju mówienia o celach, które realizujesz, to nie jest wart twojego czasu. Będziesz znacznie szczęśliwszy bez niego.

9. Oczekiwanie

Bezpieczna kobieta wie, że jest tak wielu niesamowitych facetów, którzy tylko czekają, by ją uwielbiać, więc po co czekać wiecznie? Nie ma takiej potrzeby.

10. Przyjmowanie za pewnik

Jeśli kobieta się zakochuje, wszyscy wiemy, że mocno się zakochuje. Zrobi wszystko, aby jej partner czuł się kochany, chyba że… jej partner nie widzi jej wysiłków. Silna i bezpieczna kobieta nie pomyśli dwa razy o powołaniu mężczyzny, który bierze ją za pewnik i upewnieniu się, że wie, że czuje się swobodnie, zostawiając go bez względu na to, jak bardzo może ją to zranić. Zasługuje na szacunek.

11. Negatywne nastawienie

Krytyka jest do pewnego stopnia zdrowa. Bezpieczna kobieta zna różnicę między konstruktywną krytyką a obwinianiem kogoś za to, co zrobiła, i rozpowszechnianiem negatywnego nastawienia.

12. Unikanie rodziny

Cóż, wszyscy wiemy, że nasze rodziny mogą być czasami dziwne i że nie zawsze jest to najfajniejsza, ale jeśli twój partner nie chce spędzać z nimi najmniejszej ilości czasu, bez względu na to, ile to by dla ciebie znaczyło, jest po prostu samolubny. Zdobądź trochę pewności siebie i siły i skonfrontuj go z tym!

13. Nie czas sam

Twój partner musi być tak silny jak ty. Bycie potrzebującym wcale nie jest słodkie. Jeśli chce być z tobą 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, możemy mieć problem. Bezpieczna kobieta sama potrzebuje czasu, aby się naładować i poprawić, a ona potrzebuje czasu, aby realizować swoje cele i marzenia. Jest pracowita, więc nie może tolerować osoby, która cały czas jej trzyma.

14. Codzienne argumenty

Czy nie słyszałeś, że związki mają być zabawą i sprawiać, że jesteś szczęśliwy? Bezpieczna kobieta na pewno o tym wie. Dlaczego miałbyś zadowolić się kimś, z kim kłócisz się każdego dnia? Jeśli nie jesteś tak kompatybilny, prawdopodobnie jest dla ciebie ktoś lepszy.

15. Zagrożenia

Dreszcze na samą myśl o tym. Kiedy mężczyzna ci grozi, wiesz, że pewnego dnia coś ci zrobi i będziesz żałować, że nie wyszedłeś wcześniej. Grożenie komuś to manipulacja i znęcanie się, na które silna kobieta nie może sobie pozwolić w życiu, ponieważ chce być szczęśliwa. Nie potrzebuje takiego związku.