15 filmów z okazji Dnia Słodkiego Ojca do obejrzenia z całą rodziną - Może 2022

najlepszy ojciec Getty Images

Więc tykupił tacie fajny prezenton absolutniekochany,a może nawet uczyniłeś goniesamowity obiadaby zakończyć dzień wypełniony zabawnymi zajęciami, z których cieszyła się cała rodzina (ktoś laserowy tag?). Zakończ idealne świętowanie miską popcornu i krzepiącym filmem.

Zobacz galerię piętnaścieZdjęcia 1z 15Iniemamocni 2

KUP BILETYPo długim, długim oczekiwaniuIniemamocni 2jest wreszcie tutaj! Tym razem wyzwaniem pana Iniemamocnego jest zarządzanie trójką swoich dzieci, podczas gdy Elastyna walczy ze złoczyńcami. Film będzie w kinach podczas weekendu z okazji Dnia Ojca, więc zafunduj tacie bilet do kina i bardzo duży popcorn.

dwaz 15Tańsze o kilkanaście

STREAM TERAZ

Tom Baker mierzy się z wyzwaniami, gdy przenosi rodzinę do nowego miasta, aby rozwijać swoją karierę. W tym samym czasie jego żona wyjeżdża na wycieczkę książkową, pozostawiając Toma opiekę nad wszystkimi 12 dziećmi, które przyzwyczajają się do życia w nowym mieście. Co do tego, dlaczego jest to świetny wybór na Dzień Ojca, mamy dwa słowa: Steve Martin.3z 15Ramię za milion dolarów

STREAM TERAZ

JB Bernstein jest gorącym agentem sportowym, który nagle znajduje się w niebezpieczeństwie i musi znaleźć kreatywne rozwiązanie. Postanawia sprawdzić, czy może zmienić utalentowanych graczy krykieta z Indii w gwiazdy MLB. W końcu sprowadza trzech sportowców do USA i staje się dla nich nie tylko agentem, ale i ojcem.

4z 15Indiana Jones i ostatnia krucjata

STREAM TERAZIndiana Jones wyrusza na ratunek swojemu ojcu, mediewiście, który zniknął podczas poszukiwań Świętego Graala. Podąża za wskazówkami z notatnika ojca, które prowadzą go po całym świecie. Jest kilka intensywnych sekwencji akcji, więc prawdopodobnie najlepiej nadaje się dla dzieci w wieku od ośmiu lat.

5z 15Annie

STREAM TERAZ

Annie przebywała w rodzinie zastępczej odkąd była dzieckiem, ale jej życie wywróciło się do góry nogami, gdy została przyjęta przez lokalnego miliardera, pana Stacksa. Naucz dzieci o rodzinach adopcyjnych, śpiewając i tańcząc do klasycznych melodii.

6z 15Gdzie jest Nemo

STREAM TERAZ

Młody błazenek o imieniu Nemo zostaje schwytany przez ludzi i wysłany do akwarium w gabinecie dentystycznym. Kiedy próbuje uciec, jego ojciec, Marlin, szuka go z pomocą swojej nowej, zapominalskiej przyjaciółki, Dory. Obie błazenki poznają nowych przyjaciół podczas wzruszającej i ekscytującej podróży, która ma przynieść Nemo do domu.

7z 15Kupiliśmy Zoo

STREAM TERAZ

Felietonista gazety Benjamin Mee szuka nowego startu - i nowego domu - po nagłej śmierci żony. Więc naturalnie kupuje stare zoo, aby mieszkać z dwójką swoich dzieci. Nie wszystko idzie gładko.

8z 15Król Lew

STREAM TERAZ

Simba to młody lew, który odziedziczy królestwo swojego ojca, Mufasy. Ale zły brat Mufasy, Scar, chce przejąć tron, więc oszukuje Simbę i jego ojca do paniki gnu, która zabija Mufasę. Simba ucieka, ale aby odzyskać swoje królestwo, musi wrócić do swojej ojczyzny jako dorosły (z pewną pomocą kilku zabawnych przyjaciół).

11 cytatów z okazji Dnia Wielkiego Ojca, którymi warto się podzielić z ojcami w swoim życiu

9z 15Ojciec panny młodej

STREAM TERAZ

Kiedy Annie wraca zaręczona ze studiów za granicą, jej rodzice są w szoku - zwłaszcza jej tata, George. Nie chce płacić za ślub, nie lubi tego nowego mężczyzny, którego jego córka zna dopiero od sześciu miesięcy i musi zaakceptować puszczenie swojej córeczki.

10z 15Pole marzeń

STREAM TERAZ

Pewnej nocy rolnik z Iowa imieniem Ray słyszy głos mówiący: „Jeśli go zbudujesz, przyjdą”. Więc buduje bejsbolowy diament na swojej ziemi. Wkrótce na jego nowym boisku zaczynają grać duchy znanych graczy w baseball, a jeden z nich prześladuje Raya.

jedenaściez 15Nikczemny ja

STREAM TERAZ

Zbrodniarz Gru postanawia ukraść księżyc z pomocą swoich małych żółtych sługusów. Musi ukraść psychiatrę, aby odnieść sukces w jego planie, więc adoptuje trzy sieroty, aby pomogły mu w przebraniu. Ale ku jego konsternacji, w końcu kradną mu serce.

12z 15RV

STREAM TERAZ

Bob Munro walczy. Jego nastoletnie dzieci nie chcą rozmawiać z rodzicami i wolą przez cały dzień wpatrywać się w telefony (brzmi znajomo, mama i tata?). Bob wynajmuje więc samochód kempingowy, aby zabrać całą rodzinę na kemping, ale sprawy idą w parze - szybko.

13z 15Trzej mężczyźni i dziecko

STREAM TERAZ

Trzej współlokatorzy mieszkający w Nowym Jorku są szczęśliwi będąc kawalerami bez zobowiązań. Sytuacja szybko się jednak zmienia, gdy dziecko zostaje porzucone przed ich poddaszem i - niespodzianka! - dowiadują się, że jednym z nich jest ojciec. Chłopaki łączą siły, by stać się najlepszą opiekunką do dzieci i szybko przywiązać się do uroczej małej dziewczynki.

14z 15Chitty Chitty Bang Bang

STREAM TERAZ

Truly Scrumptious zakochuje się w Caractacus Potts, owdowiałym ojcu Jeremy'ego i Jemimy i mężczyźnie znanym z dziwnych wynalazków. Rodzina i Truly podróżują pewnego dnia na plażę, gdzie Caractacus opowiada historię o złym człowieku, baronie Bomburście, który próbuje ukraść swój specjalny samochód, Chitty Chitty Bang Bang.

Pérdida de peso de 25 libras antes y después
piętnaściez 15Opieka dzienna tatusia

STREAM TERAZ

Charlie i Phil to ojcowie, którzy niedawno zostali zwolnieni z pracy. Podczas gdy ich żony są w pracy, obie decydują się na otwarcie przedszkola w swoim domu. Rekrutacja rośnie szybko, więc muszą wymyślić, jak utrzymać swoją nową firmę na powierzchni, jednocześnie radząc sobie z szalonymi problemami, które stwarzają dzieci.

31 Prezentów na Dzień Ojca Poniżej 100 USD za każdego fajnego gościa w Twoim życiu