15 znaków Surefire, że lubi cię bardziej niż przyjaciela - Może 2022

Jest tak wiele filmów i programów telewizyjnych na ten temat, w których miłość między dwojgiem przyjaciół jest tak oczywista, że ​​już krzyczymy i krzyczymy na nich, żeby już się całowali! Można by pomyśleć, że tak właśnie działa telewizja. Patrzy na nią z podziwem, a ona rzuca mu spojrzenie za każdym razem, gdy odwraca wzrok. Jest chemia i tak dalej, ale są tak strasznie ślepi i przerażeni, że to nas frustruje. Ciągłe klify, niemal miłość i ranienie bohaterów uzależnia nas od serialu, zastanawiając się, czy coś podobnego może się nam przytrafić. Ale nie musisz mieć własnego programu telewizyjnego, aby to mieć. Zaufaj mi, możemy ukryć wiele rzeczy, ale miłość nie jest jedną z nich.

Są przyjaźnie, w których chemia jest od samego początku, ale nie jesteś pewien, czy on ma uczucia, więc poczekaj. Są przyjaźnie, w których uczucia rozwijają się wiele lat później, kiedy zdajesz sobie sprawę, że jego oczy zmieniają kolor w słońcu i że jego piegi są takie urocze. Są przyjaźnie, w których podejrzewasz, że jest zakochany, ale nie jesteś na to gotowy, więc rozważasz jego friendzonowanie.Bez względu na powód i przyjaźń, wiedza o tym, jak stoisz, jest ważna dla wypracowania przyjaźni. Widzisz, przyjaźnie wymagają pracy, tak samo jak relacje. A możliwość, że ktoś będzie miał niepotrzebne uczucia, stanowi poważne zagrożenie dla twojej przyjaźni. Więc, oto kilka wyraźnych znaków, że lubi cię bardziej niż przyjaciela które pomogą ci w pracy nad przyjaźnią, a nawet związkiem. Tak czy inaczej, pamiętaj, że również zasługujesz na szczęście.

1. Jego język ciała jest mylący

Przypadkowo cię dotknie i odejdzie w następnej sekundzie. Będzie odzwierciedlał twoje ruchy, ale nadal zaprzecza jakimkolwiek uczuciom. Dzieje się tak często, gdy mężczyzna boi się tego, jak bardzo cię lubi. Obawia się, że zniszczy twoją przyjaźń lub że go odrzucisz, ale nie jest w stanie kontrolować mowy ciała, co często powoduje, że staje się to dość mylące.Inne znaki, na które należy zwrócić uwagę, to pochylanie się, gdy mówisz, a jego ciało zwróciło się w Twoją stronę. Będzie także często wydawał się zdenerwowany i często wierci się palcami. A jeśli zauważysz, że nagle się przebiera, masz go!

2. Często cię komplementuje

I nie mówię o tych ogólnych, codziennych komplementach, które można usłyszeć od każdego. Są to komplementy, które może dać tylko ten, kto naprawdę cię zna i troszczy się o ciebie. Jeśli ci się uda, powie ci, że nigdy w ciebie nie wątpił, bo wie, jak niesamowity jesteś. Będzie komplementował twoją siłę, umysł i zdolność radzenia sobie z tym, co życie rzuci ci na drodze.

que debo hacer en mi dia libre

Zauważy także wszystkie te małe rzeczy, które dostrzeże tylko zakochany. Sposób, w jaki twoje włosy lśnią i poruszają się na wietrze, sposób, w jaki się uśmiechasz, kiedy jesteś szczęśliwy, kiedy udajesz je i kiedy próbujesz ukryć fakt, że czujesz się niekomfortowo. Jeśli da ci te wyjątkowe i urocze komplementy, może również dać ci swoje serce.3. Siedzi obok ciebie, gdy jesteś w grupie

Jeśli istnieje spotkanie grupowe, zawsze znajduje się tuż obok ciebie. To nie jest coś, na co zwykle zwracasz uwagę, myśląc, że jest twoim przyjacielem i że jest to całkowicie normalne. Ale jeśli istnieją inne znaki z tej listy, może to oznaczać tylko jedno; chce być jak najbliżej ciebie i tak długo, jak to możliwe. Dodatkowo mógłby chronić to, co jego, jeśli w grupie są również inni mężczyźni.

4. Kradnie na ciebie spojrzenia za każdym razem, kiedy może

Możesz poczuć, jak on na ciebie patrzy, ale gdy się odwrócisz, spojrzy gdzie indziej. Jeśli go złapiesz, uśmiecha się do ciebie i wymyśla przypadkową wymówkę. Jest to zwykle najbardziej oczywisty znak, który ostrzega nas, gdy ktoś się w nas wpatruje, i zwykle po tym zaczynamy szukać wszystkich innych. Jak myślisz, jak zauważa te wszystkie małe rzeczy o tobie?

Pamiętaj jednak, że istnieje różnica między spojrzeniami romantycznymi a tymi „masz szpinak między zębami”. Jeśli jego oczy się uśmiechają, a on cały czas na ciebie patrzy, szczególnie gdy rozmawiasz ze sobą, jest zainteresowany tobą. Mężczyźni, którzy nie są zainteresowani, często rozglądają się podczas rozmowy, czasem nawet na inne kobiety. Ale jeśli jego uwaga skupia się wyłącznie na tobie, nadszedł czas, abyś zaczął myśleć o tym, czego chcesz.

5. Inicjuje spotkania

Gdy mężczyźni są zainteresowani, zainicjują spotkania i SMS-y. Zawsze będzie tym, który zadzwoni do ciebie pierwszy i pomyśli o czymś, co możesz zrobić razem. I nie ma problemu z tym, że jako pierwszy napisał wiadomość lub zainicjował komunikację. Wkrótce przekonasz się, że zawsze jesteś przy nim, zawsze piszesz i masz o czym rozmawiać.

Zapamięta również to, co lubisz, a czego nie, więc może uniknąć możliwości polecania czegoś, czego nie lubisz. Jeśli wspomniałeś, że nie lubisz romantycznych filmów, nigdy nie zaoferuje, że obejrzysz jeden z tobą. Jeśli wspomniasz, jak bardzo kochasz hokej, nagle „wygra” bilety na następny mecz i chce, żebyś poszedł dalej. Nigdy nie sprawi, że będzie to dla ciebie zbyt oczywiste lub niewygodne, ale zauważysz, że spędzasz ze sobą znacznie więcej czasu niż wcześniej.

6. Często wydaje się, że jesteś dla niego jedyną osobą na planecie

Kiedy mówisz, wygląda na to, że całkowicie zatracił się w twoich słowach. Wygląda na to, że reszta świata zniknęła i dla niego jesteś wszystkim, co zostało. Dzieje się tak nie tylko wtedy, gdy jesteście sami, ale także na spotkaniach grupowych. Jeśli mówisz, nie będzie rozmawiać z nikim innym. Skupia się na tobie, niezależnie od tego, co się wokół niego dzieje. Jeśli zauważysz, że za każdym razem, gdy na niego patrzysz, on już na ciebie patrzy i słucha każdego słowa wydobywającego się z twoich ust, nie szukaj dalej. Wiesz już, co to znaczy.

7. On przynosi ci prezenty

Nie romantyczne prezenty, ale coś, czego pragniesz i kochasz. Może to być czekolada, gdy masz PMS, lody, gdy jesteś smutny, lub piwo, gdy masz na to ochotę. Zastanawiasz się, skąd on wie, czego potrzebujesz lepiej niż ty, ale to naprawdę bardzo proste. Słucha cię, kiedy mówisz, i pamięta ważne rzeczy. Tak się składa, że ​​wszystko, co mówisz, jest dla niego ważne. Więc jeśli kiedykolwiek wspomnisz, jak pragniesz lodów, przyniesie ci to następnym razem, gdy się spotkasz. Jeśli powiedziałeś, jak możesz utopić się w czekoladzie podczas tygodnia rekinów, upewni się, że masz go dość.

Ale ani razu nie poprosi cię o przysługę ani nie będzie od ciebie czegoś oczekiwał. Widzisz, widząc, jak się uśmiechasz i czyniąc cię szczęśliwym, czyni go szczęśliwym. Jeśli zgadza się z faktem, że po twojej stronie nie ma uczuć, robi to wszystko, ponieważ mu zależy; to takie proste. A jeśli istnieje choćby najdrobniejsza możliwość, byś odwzajemnił te uczucia, jest to po prostu świetna motywacja, by zostać najlepszym chłopakiem, jakiego kiedykolwiek miałeś. A jeśli nigdy nie przyjdzie mu na myśl, że jest twoim chłopakiem, przynajmniej może pokazać ci, w jaki sposób zasługujesz na traktowanie, i to jest jak diabli królowej.

8. Zauważysz zmianę w zachowaniu, gdy on jest z tobą

Jest jedno zachowanie, które ma, gdy jesteś w grupie przyjaciół, jedno z jego przyjaciółmi i jedno z tobą. Jeśli zazwyczaj jest głośny, żartuje i jest głównym artystą w grupie, ale z tobą jest miły, cichy i trochę zdenerwowany, oznacza to po prostu, że jesteś dla niego wyjątkowy. Mężczyźni nie zmieniają swojego zachowania tylko dla nikogo. Jeśli był wcześniej tym samym głośnym, zabawnym facetem z tobą, który jest ze swoimi przyjaciółmi, ale ostatnio się zmienia, jego uczucia również się zmieniają.

alimentos para perder grasa del vientre rápidamente

Próbuje ci pokazać, że istnieje poważna, odpowiedzialna strona, która nie zawstydzi cię, jeśli pójdziesz gdzieś wymyślnie. Jego strona, która nie jest tylko zabawą i grami, na której możesz polegać. Chce, żebyś zobaczył, że nie jest głupcem, jakim jest ze swoimi przyjaciółmi, i szczerze mówiąc, to najbardziej uroczy znak, że jest w tobie. Człowiek, który zna swoje wady i pracuje nad nimi, jest człowiekiem wartym posiadania w swoim życiu. Człowiek, który wie, kiedy potrzebujesz kogoś do śmiechu, a kiedy potrzebujesz kogoś, z kim możesz dzielić ciszę, to mężczyzna, który naprawdę Cię zna.

9. Jest wiele żartów

Mężczyźni uwielbiają drażnić się i robią to często, ale wiesz, że to inny rodzaj dokuczania. Zrobi to żartobliwie, delikatnie dotykając i delikatnie uderzając cię w ramię. Drażni cię pseudonimem, który ci dał, czymś, co tylko wasza dwójka zna znaczenie. Możesz to szczególnie zauważyć, jeśli spotykasz się z resztą grupy. Wykorzysta tę okazję, by wyśmiać cię żartami, które dzielicie, dając innym do zrozumienia, że ​​macie swoje własne rzeczy.

Cała idea żartów i pseudonimów, których używasz w prywatności, polega na tym, aby mieć coś intymnego, coś prywatnego, z czym możesz się związać. Nigdy nie powie komuś twojego pseudonimu, chyba że ty też tam jesteś, i nigdy nie użyje pseudonimu, który może cię zranić lub obrazić.

10. Rumieni się, gdy pojawia się kontakt fizyczny

Chociaż z zadowoleniem przyjmuje wszelkie akcenty, a nawet szuka jakiejkolwiek wymówki, by cię dotknąć, nadal jest zdenerwowany i rumieni się, kiedy faktycznie to robisz. To dlatego, że chce, aby te akcenty były inne i, cóż, dla niego takie są. Wiesz, że kiedy jesteś w kimś zakochany, cokolwiek zrobi lub powie, sprawi, że się zaczerwienisz i sprawi, że wszystkie te cholerne motyle tańczą wokół, jakby to był huragan w twoim żołądku. Z nim też jest zupełnie tak samo.

Jeśli dotkniesz jego nogi, wiesz, co się tam dzieje i jest zupełnie normalne, że się rumieni. Jeśli podasz mu rękę lub uderzenie pięścią, znajdzie sposób na przedłużenie dotyku. To idealny sposób, by zapytał, jak się czujesz, kiedy cię dotyka i czy odsunie się, gdy to zrobi. I oczywiście dobrze jest być blisko ciebie.

11. Poznałeś wszystkich jego męskich przyjaciół

Możesz to odrzucić, ponieważ przyjaciele dzielą się wszystkim. Ale pomyśl o tym. Jeśli spotkałeś ich wcześniej w grupie i nigdy tak naprawdę nie dbał o sposób, w jaki przedstawiłby je tobie, to był on przyjacielem. Ale jeśli bardzo się starał i wyglądał na zdenerwowanego podczas ich spotkania, oznacza to, że jest w tym coś więcej.

I wierz mi, kiedy mówię, że ostrzegał ich przed ich zachowaniem przed tobą. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuje, jest to, że są ich prawdziwymi sobą. Mężczyźni nie są tacy straszni, ale w grupach mogą być nie do zniesienia.

12. On cię chroni

Mężczyźni zawsze są opiekuńczy, ale to inny rodzaj. Zawsze będzie ci pomagał, gdy będziesz miał kłopoty i zawsze przyjdzie ci z pomocą, jeśli ktoś przeszkadza ci w klubie. Dba o to, byś wrócił do domu bezpiecznie i regularnie cię kontroluje. Jeśli mieszkasz gdzieś daleko, zaoferuje ci nawet przejażdżkę lub będzie opiekunem twojego miejsca. Kiedy wychodzisz z klubu, zawsze jest gdzieś w pobliżu, upewniając się, że nikt ci nie przeszkadza ani nie patrzy na ciebie niewłaściwie.

A kiedy opowiadasz mu historię o tym, kiedy ktoś przypadkowo zepchnął cię z drogi, denerwuje się i denerwuje, że cię nie ma lub jest w stanie cię chronić. Mężczyźni muszą chronić to, co ich, i nawet jeśli nie jesteście jeszcze przedmiotem, troszczy się o was już w ten sposób. I będzie działał bardzo opiekuńczo, dopóki będzie miał wobec ciebie uczucia.

13. Pamięta o tobie małe rzeczy

Jeśli ciągle zdumiewa cię to, jak wiele o tobie wie i jak bardzo pamięta drobne rzeczy, o których wspominałeś dawno temu, możesz wkrótce znaleźć się w jego ramionach - lub w trakcie friendzonowania go, to zależy od naprawdę. Ale on, pamiętając wszystkie drobne szczegóły, o których wspomniałeś, szczegóły, o których nawet zapomniałeś, jest pewnym znakiem, że jest w tobie zakochany.

cómo deshacerse del vientre del embarazo

14. Kiedy go potrzebujesz, on tam jest

Nigdy nie masz wątpliwości, że odpowiada na twoje telefony, a kiedy do niego zadzwonisz, wiesz, że on tam będzie. On nawet oferuje twoją pomoc bez tego, że go o to poprosisz, i chociaż może się wydawać, że próbuje być świetnym przyjacielem, w połączeniu ze wszystkimi innymi znakami z tej listy, oznacza to, że chce być bliżej ciebie i chce być wielką częścią swojego życia. Odpowiada nawet na twoje telefony o trzeciej nad ranem i nie ma problemu z omawianiem wszystkich głupich tematów, które krążą wokół twojego umysłu, kiedy nie możesz zasnąć. Nawet jeśli oznacza to, że następnego dnia będzie zmęczony jak kurwa, nadal jest to dla niego warte, ponieważ może ci pomóc.

15. Żartuje z tego

Mężczyźni żartują ze swoich uczuć, aby sprawdzić, jak zareagujesz i uniknąć odrzucenia. Jeśli odrzucisz go i będziesz żartował z tego, będzie się z tobą śmiał. Ale jeśli zdecydujesz się wziąć to na poważnie, on też. Mężczyźni są wrażliwi na kobiety, które kochają i zrobią wszystko, aby ukryć swoje uczucia, jeśli nie są pewni, jak się czujesz. Ale kiedy dasz mu zielone światło, podejdzie do niego, nie powstrzymując niczego.