15 zmagań bycia osobą tępą wśród przyjaciół - Grudzień 2021

Bycie szczerym oznacza, że ​​jesteś prawdziwy i nie masz czasu dla nikogo, kto nie jest. To nie znaczy, że jesteś niegrzeczny, ani nie oznacza, że ​​masz na myśli. Oznacza to po prostu, że czujesz się na tyle swobodnie, aby być uczciwym wobec otaczających Cię osób, mając nadzieję, że odwdzięczą się. Ale często okazuje się, że musisz rozdrabniać słowa i uważać, aby nie zranić czyichś uczuć swoją szczerością, która w żaden sposób nie powinna obrażać nikogo.

Nie ma nic złego w byciu szczerym. Oznacza to tylko, że nie masz czasu na gry. Mówisz tak, jak jest. Nic nie powlekasz cukrem, a ty nigdy oznacza cokolwiek, co można nazwać niegrzecznym.To ludzie decydują się postrzegać to jako coś negatywnego, podczas gdy powinni być wdzięczni za osobę w swoim życiu, która zawsze powie im prawdę i nie będzie mówić miłych rzeczy tylko ze względu na to, że czują się dobrze ze sobą. To nie jest przyjaźń, jeśli i tak musisz cały czas oglądać to, co mówisz. Chciałbyś, żeby ludzie zaczęli doceniać twoją przejrzystość bez względu na sytuację, ponieważ nie zawsze łatwo jest być jedynym, który musi mówić rzeczy, które myślą inni, ale zbyt boją się mówić na głos.

Niestety są ludzie na tym świecie, którzy nie zdają sobie sprawy z różnicy między byciem tępym a byciem niegrzecznym, więc oto niektóre zmagania, z którymi jestem pewien, że wszyscy tępi ludzie mogą się z nimi identyfikować na co dzień.

1. Ludzie proszą cię o radę na praktycznie wszystko, nawet jeśli nic nie wiesz na ten temat, ponieważ wiedzą, że nie będziesz mielił słów. Ale kiedy dajesz im swoją uczciwą opinię, obrażają się, jeśli im się nie podoba.encontrar a alguien para un trío

2. Małe rozmowy nudzą cię! Jesteś tak zirytowany, gdy musisz porozmawiać o trywialnych sprawach, takich jak pogoda, ubrania, inni ludzie… to nie tak lubisz spędzać czas. Wolisz rozmawiać o ważnych i interesujących rzeczach, o treści. Plotki i tym podobne Cię nie interesują.

3. Czasami nawet twoi przyjaciele żartobliwie drażnią cię z twoich prostych zachowań, subtelnie insynuując, że być może powinieneś to zrobić. Ale wszystko, czym jesteś, to szczery, i to jest tak denerwujące, jak ludzie mogą postrzegać to jako coś innego. Nie chcesz być fałszywy i to wszystko.

4. Gdy ktoś spotyka się z tobą i twoją ekipą, zwykle przedstawiany jest jako ktoś, kto „nie gryzie” i, szczerze mówiąc, to po prostu brak szacunku. Od samego początku ludzie mylą się o tobie i to nie jest w porządku.5. Czujesz się bardzo nieswojo wokół bardzo wrażliwych ludzi, ponieważ czujesz, że musisz być szczególnie ostrożny. I nie lubisz chodzić po skorupkach jajka. To jest po prostu niezręczne.

6. Nie możesz nawet policzyć, ile razy miałeś do powiedzenia „Odpocznij, ja tylko żartuję!” Swoim znajomym i zasadniczo wszystkim! Zawsze udaje im się zmienić nieszkodliwy, uczciwy sentyment z ciebie w coś, za co możesz przeprosić. Mogą się tak łatwo obrażać i to tak, jakby wcale cię nie znali.

7. Ponieważ jesteś jedynym, który zawsze będzie mówił, co masz na myśli, bez powlekania go cukrem, często musisz iść na zakupy ze znajomymi - i wiele! Jesteś jedyną osobą, która nie będzie się bała powiedzieć przyjacielowi, że jej nowe spodnie wyglądają jak wyrzucone przez kota.

como saber cuando estas embarazada

8. Jeśli któryś z twoich przyjaciół był pijanym bałaganem poprzedniej nocy i zrobił coś zawstydzającego lub irytującego, nikt nic nie powie, ale raczej spójrz na ciebie, sugerując, że to ty powinieneś powiedzieć mu, jaki był bałagan, i napomnieć ich .

9. Zawsze kontaktujesz się z ludźmi, których uznają za „tak samo wredni”, bez względu na to, ile razy im mówiłeś, jak ciężkie to jest i że przyciągają się przeciwieństwa.

10. Zachowujesz się inaczej w stosunku do ludzi, których lubisz i tych, których nie lubisz. Zwykle, kiedy kogoś lubisz, będziesz bardzo zrelaksowany, sarkastyczny i całkowicie otwarty wokół nich, ale kiedy będziesz w towarzystwie kogoś, kogo nie lubisz, będziesz bardziej powściągliwy, cichy i wyjątkowo ostrożny, aby nic nie powiedzieć które mogłyby ich urazić.

cosas sexys para decirle al novio

11. Ludzie zwykle wyśmiewają się i żartują z tego, co masz na myśli, ale wydaje się, że nie rozumieją pojęcia uczciwości. Zawsze musisz zmagać się z poczuciem ciągłego niezrozumienia i przedstawiania się ludziom jako ktoś, kim naprawdę nie jesteś. Po prostu naprawdę masz nadzieję, że ludzie zaczną doceniać cię za prawdziwą osobę, którą jesteś, ponieważ jeśli przestaniesz być tym, kim jesteś, nie będzie nikogo w grupie przyjaciół, który byłby w stanie powiedzieć im surową prawdę, kiedy naprawdę tego potrzebują. .

12. Uważasz to za niepotrzebne i niegrzeczne, gdy Twoi znajomi dzwonią do Ciebie przed nowymi ludźmi, gdy jesteś uprzejmy. Wydaje się, że zapominają, że jesteś wokół nich tępy i zawsze starasz się być rozważny, gdy wokół ciebie są nowi ludzie. Nigdy nie jesteś tępy ze względu na bycie podłym! I naprawdę chciałbyś, żeby ludzie już to dostali.

13. Ponieważ jesteś tak szczery we wszystkim, ludzie zakładają, że nienawidzisz tak wielu rzeczy, ale to nie może być dalsze od prawdy! Po prostu nie odczuwasz potrzeby mówienia, że ​​lubisz coś tylko ze względu na to, że jesteś miły. Kiedy coś ci się podoba, nie boisz się tego pokazać, a jeśli nie, to jasno. Jeśli ludzie nadal tego nie rozumieją, to ich problem.

14. Jednym z twoich największych problemów jest fakt, że naprawdę lubisz coś, na przykład nową sukienkę przyjaciółki na ślub jej siostry lub jej nowy samochód, który właśnie kupiła. Musisz być zbyt entuzjastycznie nastawiony, aby nie myśleć, że jesteś sarkastyczny lub mówi to, aby poczuć się dobrze! Zawsze musisz uważać, niezależnie od tego, jak bardzo coś lubisz. To jest jak błędne koło i jest bardzo męczące.

15. Słowo „tępy” ma takie negatywne skojarzenia, a zamiast tego wolisz nazywać go „uczciwym”. Ponieważ szczerze mówiąc - właśnie tym jesteś!