15 znaków, że jest tym, na którego czekałeś - Marzec 2023

Cokolwiek robisz w swoim życiu, ciągle odczuwasz potrzebę znalezienia odpowiedniego dla siebie. Fakt, że wszyscy twoi przyjaciele biorą ślub, a niektórzy z nich już mają dzieci, jest czymś, co wcale ci nie pomaga. Czujesz, że pali się pod twoimi stopami i pytasz siebie, czy znajdziesz bratnią duszę.

Oto 15 znaków, które mówią, że to on ma rację. Cokolwiek więc zrobisz, nie pozwól mu odejść - ponieważ jest stróżem!1. On cię wspiera

Bez względu na to, jak marzenia są nierealne, „właściwe” pomoże ci je spełnić. Kiedy będziesz siedzieć w domu późno w nocy, uczyć się do egzaminu lub przygotowywać ważny projekt biznesowy, twój mężczyzna będzie tam, aby ci pomóc. Nawet filiżanka gorącej kawy jest świetna, jeśli nie może zrobić nic więcej. Najważniejszy jest jego wysiłek.

donde conseguir macarrones con queso

2. On cię słucha

Kiedy mówię, że cię wysłucha, nie mam na myśli, że kiwnął głową na znak aprobaty, ale naprawdę wysłucha twoich problemów i spróbuje znaleźć rozwiązania. Prawdziwa bratnia dusza zawsze pamięta wszystko, co masz do powiedzenia, bez względu na to, jak źle to zabrzmi.

3. Ufa ci

Dowiesz się, że znalazłeś idealnego partnera, kiedy wieczór z przyjaciółmi nie będzie dla niego problemem. Mężczyzna, który nie pozwala ci odejść sam, jest prawdziwym maniakiem kontroli i żadna kobieta nie może czuć się komfortowo w takim związku.4. Nie musisz być cały czas razem

Nie musisz słuchać wszystkich jego życzeń i robić, co chce. Może czasem chciałbyś zostać w domu i po prostu oglądać telewizję.

Jeśli chce wyjść z przyjaciółmi, to w porządku, ale jeśli nie masz ochoty wychodzić, powinieneś mu to powiedzieć. Jeśli zdecydujesz się pójść z nim, nawet jeśli nie masz nastroju, będziesz miał kiepski wieczór. Więc to zależy od Ciebie!

5. Tęsknisz za nim, kiedy jesteś osobno

Czasami będziesz w pełni poświęcony swoim prywatnym i biznesowym zobowiązaniom, a znalezienie czasu dla partnera będzie misją niemożliwą. Nie martw się - jeśli masz prawdziwego mężczyznę, zrozumie, że to nie twoja wina. Zamiast tego znajdzie sposób, by cię zobaczyć i poinformować cię, że bez względu na to, ile bałaganu ma w głowie, ma dla ciebie czas.lo que quiero que me haga sexualmente

6. Kiedy dzieje się coś nowego, dzwonisz jako pierwszy

Cokolwiek stanie się z tobą, twój partner będzie cię słuchać. Jeśli przydarzą ci się złe rzeczy, będzie twoim wsparciem, a jeśli dobre rzeczy będą obecne w twoim życiu, podzieli twoje szczęście.

7. Twoje szczęście jest jego szczęściem

Jeśli nie będziesz szczęśliwy, on też nie będzie szczęśliwy. Prawdziwy człowiek pomoże ci pokonać twoje problemy, a jeśli będziesz miał kiepski dzień, zrobi wszystko, abyś poczuł się lepiej.

8. On jest szczery

Jeśli wyglądasz kiepsko w tej nowej sukience, powie ci prawdę. Jego zamiary nie są złe - po prostu chce, żebyś dobrze wyglądał. Powinniście szanować człowieka, który robi te wszystkie rzeczy. Będzie też szczery w stosunku do twoich przyjaciół i przyzna ci, że zjadł przekąski, których szukasz o północy.

9. Jest twoim kochankiem i najlepszym przyjacielem

Oprócz całego tego niesamowitego seksu, będzie tam dla ciebie, zachowując się jak twój najlepszy przyjaciel. Na koniec uświadomisz sobie, że masz kombinację 2 w 1 - kochanek i najlepszy przyjaciel. Ktoś ma tu szczęście!

10. Popycha cię do przodu

Jeśli spojrzysz wstecz, zobaczysz, że tylko on popychał cię do przodu przez cały ten czas. To on będzie trzymał cię za rękę, gdy będziesz wspinał się po schodach do sukcesu.

11. On jest cierpliwy

Pozostanie z tobą bez względu na to, co się stanie. Jeśli nie będziesz przygotowany na pewne rzeczy w swoim życiu, on na ciebie zaczeka. To najlepszy znak jego ogromnej miłości, którą do was czuje.

gente que no parece de su edad

12. On cię zaskakuje

Znasz te małe niespodzianki? Naprawdę wkłada wysiłek w każdą z nich. Najpiękniejszą rzeczą, która może sprawić, że jego dzień będzie twój, uśmiech.

13. Ma serce na rękawie

Zawsze jest otwarty na swoje uczucia i przyznanie się do tego, co czuje, nie czyni go mniej głównym. W rzeczywistości jest to najbardziej ludzka rzecz, jaką może zrobić.

14. Czujesz się z nim tak związany

Nigdy wcześniej nie czułeś się tak połączony z kimś w ten sposób. Dlatego potrzebujesz, by był blisko ciebie i szedł z tobą przez życie. On jest twoim najlepszym przyjacielem, twoją bratnią duszą.

15. Lubisz jego pocałunki

Nawet mały pocałunek od niego sprawia, że ​​czujesz się absolutnie kochany i zadowolony. Lubisz czuć jego usta na swoich i czuć ten zapach, który sprawia, że ​​szalejesz za każdym razem, gdy się do ciebie zbliża. Tak, ten blask wciąż jest w twoim życiu, więc bądź mądry i utrzymuj go przy życiu. D