15 powodów, dla których dziewczyny z dużymi tyłkami są marzeniem każdego faceta - Grudzień 2021

Kim Kardashian, Beyonce, Nicki Minaj… Te kręte dziewczyny z dużymi tyłkami są wychwalane i obserwowane przez tysiące (lub lepiej mówiąc miliony) ludzi i jestem pewien, że nie ma ani jednego faceta, który mógłby się oprzeć oglądaniu tak dużego łup, hipnotyzujące długie włosy i grube uda, gdy jedno z nich pojawia się na małym ekranie.

Teraz, mimo że są celebrytami, a nie zwykłymi ludźmi takimi jak my, to tak naprawdę nie robi różnicy, ponieważ żaden facet nie może zignorować żadnej dziewczyny z dużymi pośladkami, gdy zobaczy taką na ulicy!Wpływ dużego łupu na mózg mężczyzny jest zawsze taki sam. A wiesz dlaczego?

Ponieważ sam jestem heteroseksualną kobietą, ale nawet ja nie mogę odwrócić wzroku od ładnego, dużego tyłka - po prostu nie mogę się powstrzymać, ale patrzę w jego kierunku.

Zwłaszcza jeśli jest ładnie wyprofilowany i jędrny. (Tak, zajęło mi to trochę czasu, aby przyznać się do tego, ale tutaj jest ... wszystko dla większego dobra - mam na myśli łup).Tak więc, chociaż nie jestem facetem, postanowiłem głębiej zagłębić się w to zjawisko, ponieważ uważam to za niezwykle fascynujące.

Nigdy do końca nie rozumiałem, dlaczego mężczyźni UWIELBIAJĄ dziewczyny z dużymi niedopałkami, więc zacząłem badać, jednocześnie szukając motywacji, by chodzić na siłownię (częściej) i powiększać również moich pośladków!

como saber si estas realmente embarazada

Postanowiłem zrobić krótką ankietę wśród moich przyjaciół i niektórych przypadkowych mężczyzn w ogóle, aby w końcu odkryć tajemnicę pięknie dużych tyłków i dlaczego tak bardzo ich pociągają.I wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że powody, dla których faceci uwielbiają dziewczyny o dużych tyłkach, są całkowicie zrozumiałe i więcej niż zwykłe!

Muszę też przyznać, że były pewne bootylicious rzeczy, których nigdy bym nie przypuszczał, ale z drugiej strony nie dostaję wielu rzeczy, które lubią, a kiedy się nad tym zastanowić, to tak powinno być .

Wyobraź sobie, co by się stało, gdybyśmy mogli czytać sobie w myślach. To byłoby przekleństwo i błogosławieństwo, wszystko w jednym.

A więc oto idzie…

1. Zakazany owoc jest najsłodszy

Faceci są zwykle świadomi, że tyłek jest poza limitem. Jest to miejsce, do którego zwykle nie wolno im wchodzić, jeśli wiesz, co mam na myśli.

I dlatego tyłek (szczególnie duży tyłek) jest o wiele bardziej atrakcyjny - ponieważ jest to zakazane terytorium i nie mogą go mieć, co sprawia, że ​​chcą go jeszcze bardziej.

Właśnie dlatego faceci mają obsesję na punkcie pozycji seksualnych, które obejmują lub podkreślają tył kobiety w sypialni; sprawia, że ​​czują się, jakby łamali zasady uzyskiwania dostępu do strefy zakazu (jeśli złapiesz mój drift).

2. Są po prostu ładne

Mężczyźni są stworzeniami wizualnymi; to takie proste. Tak więc, jeśli zobaczą piękną kobietę w stroju kąpielowym lub seksownych obcisłych leginsach, natychmiast ją przyciągną.

Oczywiście sprawdzą jej oczy, jej uśmiech, włosy, a na koniec sprawdzą typ jej ciała, skupiając się na jej pośladkach.

Spędzą dużo czasu oceniając tę ​​konkretną część ciała, a jeśli im się spodoba, przygotują się do ataku.

3. Są miłe w dotyku

Duży tyłek z idealną ilością tłuszczu we właściwych miejscach może służyć jako poduszka, podgrzewacz do rąk lub po prostu coś miękkiego i przyjemnego do zabawy.

Nie ma nic piękniejszego niż doskonale ukształtowany duży tyłek, który sprawi, że facet oszaleje i nie ma nic bardziej kojącego niż uczucie ciepła dzięki ładnie ukształtowanemu tyłkowi!

Zobacz także: 15 problemów, z którymi muszą sobie radzić dziewczyny z dużymi butami

4. Idealne miejsce do spoczynku dla dłoni

Moi przyjaciele powiedzieli mi, że kiedy przytulają dziewczynę, jedynym logicznym miejscem, w którym kładą ręce, jest jej tyłek, a jeśli jest ładny, duży i kruchy, to trafili w dziesiątkę.

Lubią go chwytać i bawić się nim, zwłaszcza w sypialni. Poważnie je włącza.

Kiedy dziewczyna jest na wierzchu, koniecznością jest położyć ręce na jej tyłku. Chwytanie ładnego, okrągłego tyłka jest o wiele bardziej satysfakcjonujące niż szturchanie kościstego, prawda?

5. Wyglądają idealnie w dżinsach

Istnieje różnica między tym, co mężczyźni lubią a kobietami.

Kobiety z jednej strony lubią wyglądać na szczupłych i długich w dżinsach, podczas gdy mężczyźni nie mogą się powstrzymać przed kobietą w idealnie dopasowanej parze dżinsów, która podkreśla jej krągłości.

Naprawdę szaleją na punkcie kobiety, która próbuje wciągnąć dżinsy przez uda i tyłek.

Sądzę, że czerpią ogromną satysfakcję, obserwując, jak wielki tyłek wchodzi do naprawdę dopasowanych jeansów.

Lubią widzieć, że coś trzyma te dżinsy.

Tak więc w walce pomiędzy płaskim tyłkiem a ładnym, pulchnym, okrągłym tyłkiem ten pierwszy nie ma szans.

6. Są oznaką dobrej kondycji

Ładny, dziarski, duży, okrągły tyłek oznacza, że ​​dziewczyna naprawdę dba o swoje ciało.

Zdecydowanie stara się, aby jej dno było atrakcyjne i jednym słowem - piękne.

Nic więc dziwnego, że chłopaki podniecają większe tyłki; mówi im, że kobiety, które je mają, dbają o swoje ciało, co oznacza regularne odwiedzanie siłowni.

To poznanie jest niezwykle seksowne dla każdego faceta, ponieważ natychmiast wyobrażają sobie, że kobieta robi przysiady, a ich serce zaczyna bić szybciej.

Nie mogą się powstrzymać od ślinienia na myśl o zobaczeniu kobiety na tysiącach różnych seksownych pozycji na siłowni.

A jeśli dodasz pot i przyspieszone oddychanie, masz go - idealna kombinacja, by wystrzelić wyobraźnię każdego faceta!

7. Są cholernie seksowną kobiecą cechą

Zabójcze kobiece cechy mogą zmiatać wielu mężczyzn z nóg, ale miły, dziarski, duży tyłek jest zdecydowanie numerem jeden - to lub cycki, w zależności od tego, czy twój facet jest cycatym facetem, czy tyłkiem.

Może to banał, ale większość facetów jest frajerem ciała klepsydry.

Żadne z nich nie zostanie włączone, jeśli dziewczyna nie zaprezentuje swoich cech.

Nie twierdzę, że powinieneś się rozebrać, po prostu ubrać ze smakiem i godnością, a to wystarczy, aby ich wyobraźnia oszalała. Daj im tyle, aby chcieli więcej.

8. Prowadzą do wyższej płodności

Udowodniono naukowo, że dziewczęta o dużych tyłkach mają szersze biodra. Dlatego łatwiej im rodzić. Jest to coś, co przyciąga nieświadomie facetów.

Jest zapisany w ich kodzie genetycznym, co oznacza, że ​​są zmuszeni patrzeć na swoich potencjalnych partnerów do rozmnażania się.

Nic więc dziwnego, że kobiety „nadające się pod względem naukowym” do porodu przyciągają mężczyzn.

Wierzcie lub nie, dziewczyny z dużymi tyłkami często rodzą zdrowsze i mądrzejsze dzieci! Dlaczego?

Ponieważ tłuszcz tyłka i uda przechowuje specjalne kwasy tłuszczowe omega-3, które znajdują się również w mleku matki i które są kluczowe dla rozwoju mózgu dziecka.

9. Służą jako idealne poduszki

posiciones sexuales para sacarlo

Szczerze mówiąc, chciałbym spać na ładnym, okrągłym, dużym tyłku. Założę się, że będą służyć lepiej niż poduszka i to była dokładnie odpowiedź udzielona tym mężczyznom, z którymi rozmawiałem. (Myślę, że raper Sir Mix-a-Lot też by się zgodził).

Duży tyłek służy jako idealna poduszka, a ponadto jest znacznie bardziej miękka niż najmiększa poduszka, więc naprawdę trudno (jeśli nie niemożliwe) zignorować uroki takiego królewskiego komfortu.

Zobacz także: Twoja najpiękniejsza część ciała oparta na twoim znaku zodiaku

10. Są idealnymi kumplami przytulania

Kiedykolwiek chcesz się z kimś przytulić, czy nie uważasz, że lepiej byłoby przytulić się i przytulić z kimś, kto jest bardziej miękki niż kościsty?

Dlatego mężczyźni wolą przytulać się z dziewczynami o dużych tyłkach. Mają miejsce, w którym mogą odpocząć i spokojnie zasnąć. Jest to dosłownie niebo dla ich zmysłów.

11 Są oznaką wyższej intuicji

Niektórzy naukowcy mają powody sądzić, że inteligencja emocjonalna i rozmiar tyłka są ze sobą powiązane, ponieważ kobiety rozwijają inteligencję emocjonalną w tym samym czasie, gdy zyskują krzywe w okresie dojrzewania.

Kobiety, które mają duże derrieres, rozwijają doskonałe umiejętności społeczne, aby wybrać potencjalnego partnera.

Dziewczyny z dużymi tyłkami rozumieją sprawy szybciej i są bardziej intuicyjne niż dziewczyny z płaskimi tyłkami.

12 Są jak narkotyk

Przeprowadzono badanie, które wykazało, że duże tyłki wpływają na tę samą część męskiego mózgu, która jest wywoływana przez alkohol i narkotyki.

cual es la palabra mas usada en el mundo

Naukowcy pokazali męskie zdjęcia kobiet przed i po operacji powiększenia tyłka podczas monitorowania ich mózgów.

Mózgi tych mężczyzn były dosłownie upojone pięknem dużych tyłków, co wywołało tę samą atrakcję i obsesję, jak gdyby były narkotykiem. Ciekawe, prawda?

13. Sprawiają, że talia wygląda na cieńszą

Duży tyłek sprawia, że ​​każdy stosunek talii do bioder wydaje się cieńszy. Bez względu na to, jak szeroki jest, jeśli jest proporcjonalny do talii dziewczyny, jest to sytuacja korzystna dla obu stron - dla kobiety, która ją ma, i dla mężczyzn, aby na nią spojrzeć.

Jest to także idealne miejsce do położenia dłoni na talii.

Zobacz także: Szerokie biodra: 20 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o tych niesamowitych kształtach

14. Obniżają ryzyko wysokiego poziomu cholesterolu

Dziewczęta, które mają duże tyłki, nie są narażone na chorobę przewlekłą. Dlaczego?

Ponieważ dodatkowy tłuszcz znajdujący się w tyłku jest prawie nieszkodliwy w porównaniu z tłuszczem z żołądka, który może być wyjątkowo niebezpieczny i może powodować choroby serca i wszelkiego rodzaju choroby przewlekłe.

15. Są po prostu popularne

Duże tyłki są niezwykle popularne w dzisiejszej kulturze. Kobiety z nimi są postrzegane jako symbole seksu i są bardzo pożądane.

Nic więc dziwnego, że mężczyźni je lubią, ponieważ są nimi stale otoczeni.

I myślę, że nie muszę nawet powtarzać żadnych nazw tych słynnych dużych tyłków, ponieważ wszyscy dobrze je zapamiętaliśmy.

Duże tyłki pojawiają się nie tylko w czasopismach i telewizji, ale pojawiają się także w piosenkach i filmach. Co druga piosenka ma w sobie duży tyłek.

To tak, jakby ktoś wysyła mężczyznom podprogowe wiadomości, aby nadal czcili te bzdurne dary Boże, więc nic dziwnego, że dziewczyny z dużymi tyłkami są po prostu marzeniem każdego faceta!

Zobacz także: piersi czy tyłek? Prawda o męskich obsesjach i fantazjach