15 trendów żywieniowych z 2018 roku, które, jak mamy nadzieję, znikną w nowym roku

Zbliżenie Dłoni Trzymającej Lody Stożek Chi Wai Yuen / EyeEmGetty Images

Każdego roku pojawia się nowa seria popularnych trendów kulinarnych. Niektóre są tak smaczne i pyszne, że nie możemy uwierzyć, że tak długo trwało, zanim zaczęły się nimi cieszyć, ale inne są, cóż ... niezbyt wspaniałe. Jednymi z największych trendów kulinarnych roku były znane z Instagrama potrawy, które nie były niczym więcej niż estetycznym, zdrową żywnością, która nie trafiła w sedno oraz diety i przekąski, które poszły trochę za daleko. Możemy tylko powiedzieć: mamy nadzieję, że te przedmioty nie będą nas śledzić w 2019 roku!Zobacz galerię piętnaścieZdjęcia Cheese Burger Wyprodukowany z Worm Burger Patties zamiastGetty Images 1z 15Burgery z mącznikiem

Na początku 2018 roku wprowadzono nas doburgery z mącznikaza pośrednictwem innowacyjnego laboratorium IKEA Space10, które chwaliło potrawę, która przyprawia o zawrót głowy, jako żywność przyszłości. Idea „mięsa” zrobionego z robaków polega na tym, że pomaga naszej planecie poprzez zmniejszenie zapotrzebowania na mięso. Chociaż może to być opcja przyjazna dla środowiska, nadal trudno nam zrozumieć przyszłość, która obejmuje hamburgery zrobione z larw mrocznego chrząszcza.

CANDACE BRAUN DAVISON dwaz 15Hot-dogi z masłem orzechowym

Był to również rok, w którym wszyscy zdaliśmy sobie sprawę, że są ludzie, którzy tam się stawiająmasło orzechowe na ich hot dogachi naprawdę uwielbiam tę dziwną kombinację. Spowodowało to ogromną debatę na Twitterze, a większość użytkowników była przerażona pomysłem umieszczenia lepszej połowy PB&J na hot doga. Nie możemy powiedzieć, że ich winimy.Ser Camembert z wyciętym klinem Maximilian Stock Ltd.Getty Images 3z 15„Brie-ing”

Jednym z najbardziej zagmatwanych trendów żywieniowych tego roku jest pojęcie „brieing”. Według Pyszne dodanie MDMA do kawałków sera brie stało się popularną techniką przyjmowania ecstasy. Najwyraźniej zapewnia „intensywne” doznanie. Miejmy nadzieję, że to tylko szalony, jednorazowy trend, który na zawsze pozostanie w podręcznikach historii.

Burger King 4z 15Dziwnie kolorowe elementy fast food

Z jakiegoś powodu 2018 stał się rokiem, w którym wiele marek fast foodów próbowało prześcignąć się nawzajem dziwnie kolorowymi pozycjami w menu. Był tam Burger KingKanapka Nightmare King, który zawierał burgera w kwaśno-zielonej sezamowej bułce. Burger King wydał równieżFrozen Fanta Scary Black Cherrynapój, który był w rzeczywistości czarny i według Twittera zmienił ludzką kupę w dziwny odcień. Taco Bell przetestowałMidnight Melt Tacowykonany z niebieskiej skorupy, która wygląda na czarną, a nawet Starbucks włożył do niej lawendowy kolorLatte ze słodkich ziemniaków fiołkowo pieczonych. Zgódźmy się tylko, że wolimy, aby nasze jedzenie miało kolor przeznaczony na 2019 rok.

cómo apretar la vagina durante el sexo
Smażony filet wołowy z masłem ziołowym, ziarnami pieprzu i rozmarynem na patelni Westend61Getty Images 5z 15Wszystko Keto Wszystko

Dieta ketonowa, bardzo niskowęglowodanowa i wysokotłuszczowa dieta, która ma pomóc Ci zachować zdrowie i schudnąć, istnieje już od jakiegoś czasu, ale naprawdę trafiła do głównego nurtu w 2018 roku. Przez cały rok trudno było uciec. keto talk, czy to od celebrytów, czy blogerów poświęconych zdrowiu na Instagramie. Doprowadziło to nawet do wielu dziwnych pokarmów przyjaznych dla keto, takich jak tebatoniki omletoweto może trwać przezrok. Nie chodzi o to, że dieta ketonowa jest zła, po prostu wszyscy możemy powiedzieć, że mamy dość słuchania o niej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.Daniel DayGetty Images 6z 15Glittery Food

Jadalne przedmioty pokryte brokatem to absolutnie produkt Instagrama, co wzmacnia ideę zrobienia czegoś tak ładnego, że kupujesz to tylko po to, by zrobić zdjęcie - nie ma sprawy, jeśli faktycznie to połkniesz. I chociaż może to być estetyczne, po prostu nie jest takie bezpieczne. Jadalny brokat jestdobrze zjeść, ale tylko w niewielkich ilościach i nie ma nic małego w ilości, która została umieszczona na jedzeniu w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Byłybułeczki z brokatem,pizza z brokatem,kawy brokatowe, i nawetbłyszczące koktajle. Wystarczy!

Niezdrowe jedzenie, przekąska, chipsy ziemniaczane, żywność, wyroby cukiernicze, Cel 7z 15Flamin 'Hot Cheetos Obsession

Nie chodzi o to, że mamy coś przeciwko Gorącym Cheetosom Flamina. Nie mamy! Są pyszne! Po prostu cała obsesja na ich punkcie musi się skończyć w nowym roku. W ciągu ostatnich 12 miesięcy pojawiły się dziwne przekąski o smaku Flamin 'Hot CheetosLody Flamin 'Hot Cheetos, co po prostu nie brzmi dobrze, a nawetPizza Flamin 'Hot Cheetos, co wydaje się czekaniem na ból brzucha. Jeden z pokazów na New York Fashion Week był nawet używanyprzekąska jako dodatekudowadniając, że obsesja posunęła się za daleko.

Jedzenie, Warzywa, Roślin, Składnik, Pringles 8z 15Wszystko o smaku marynat

Kolejna obsesja na punkcie jedzenia, która stała się zbyt intensywna w 2019 r., To dodawaniesmak marynowanyna prawie każdą przekąskę, jaką możesz sobie wyobrazić. Była wata cukrowa w marynacie, pianki w marynacie, popsicles w marynacie, dorito i pringles w marynacie, laski z marynowanych cukierków, mięty w marynacie, a nawet dip w marynacie. To oficjalne: mania marynowania wymknęła się spod kontroli.Zbliżenie Dłoni Trzymającej Lody Stożek Chi Wai Yuen / EyeEmGetty Images 9z 15Gold Leaf Foods

Jadalne złoto to kolejny trend kulinarny na Instagramie, który powinien pozostać niezmiennie w 2018 roku. Jasnejadalne płatki złotaprzygotuj dowolne jedzenie, od pączków po lody i skrzydełka z kurczaka, wyglądaj wspaniale i gotowe do zdjęcia. Chociaż jedzenie złota w małych ilościach jest uważane za bezpieczne, jest to absurdalny, luksusowy wydatek, który nie dodaje nic na drodze do smaku.

Dwie latte z węglem aktywnym efemerycznyGetty Images 10z 15Jadalny węgiel aktywowany

Węgiel aktywowany był już od jakiegoś czasu trendem zdrowej żywności, ale w 2018 roku naprawdę nabrał tempa dzięki takim rzeczom, jaklatte z węglem aktywnymi czarne lody. Ale chociaż wygląda fajnie, nie jest to składnik zdrowej żywności, który powinien być często spożywany. W rzeczywistości nawet się skończyłozakazany w nowojorskich restauracjach, więc jesteśmy prawie pewni, że nie będziemy musieli się tym martwić w 2019 roku.

Filiżanka kawy brokułowej z różyczkami brokułów AlexPro9500Getty Images jedenaściez 15Kawa brokułowa

Próbując znaleźć nowe sposoby na utrzymanie ludzi w zdrowiu, naukowcy wpadli na pomysłkawa brokułowa. Aby to zrobić, suszysz brokuły, mielisz na drobny proszek i dodajesz do kawy. Jest bogata w składniki odżywcze i jest świetnym źródłem warzyw. To też brzmi okropnie. Czy możemy spędzić rok 2019 na myśleniu o lepszych sposobach spożywania naszych zielonych warzyw?

Francuski Quiche z Szynką i Serem Burcu Atalay TankutGetty Images 12z 15Torty Weselne Mięsne

Torty weselne stają się nieco mniej tradycyjne, ale nikt nie mógł przewidzieć pomysłu na wytrawny tort. Zaczęła produkować brytyjska piekarnia w Filadelfiiciasta weselne mięsneten rodzaj wystartował. Te nietradycyjne kreacje powstają z wieprzowiny, wiosennych warzyw i jajek, a zwieńczone są świeżymi produktami. Jasne, pomysł jest fajny, ale niektóre rzeczy, na przykład ciasta weselne, są lepsze, gdy trzymają się klasycznego podejścia.

smażona polenta z sosem do maczania bonchanGetty Images 13z 15Food Jenga

Rok 2018 wyniósł pomysł zabawy jedzeniem na zupełnie nowy poziom. Stworzyli użytkownicy Instagrama#FoodJengajest to możliwe i właśnie to brzmi: używanie jedzenia do grania w Jengę. W aplikacji społecznościowej może dać ci kilka polubień, ale po prostu nie możemy powstrzymać się od marnowania jedzenia i pieniędzy lub niehigienicznego sposobu jedzenia.

Pizza na drewnianym stole z teksturą pbombaertGetty Images 14z 15Pizza Ananasowa Małostkowość

Z jakiegoś powodu 2018 stał się rokiem, w którym ludzie w mediach społecznościowych spędzali zbyt dużo czasu na kłótniach, czy ananas powinien iść na pizzę. Bylimemy, dużo tweetów i zdecydowanie za dużo debat. Ostatecznie nikt nie wygrał i nadal jest to argument, który pojawia się od czasu do czasu. Czy nigdy nie wypłynie na powierzchnię w 2019 roku? Byłoby świetnie.

Kubek, Puchar, Naczynia do napojów, Porcelana, Ramię, Zastawa stołowa, Filiżanka, Kubek, Filiżanka kawy, Ciało, Instagram piętnaściez 15Tatuaże Pyrex

Tatuaże Pyrexmoże nie jest jadalne, ale nadal jest trendem dla smakoszy. W pewnym momencie roku stało się jasne, że wiele osób tatuuje na skórze oldschoolowe wzory Pyrex. Nie jest jasne, dlaczego dokładnie, ale stało się rzeczą. Wytatuuj na ciele, co chcesz, ale nie rób tego dla trendu!