14 sposobów, aby uświadomić sobie, że cię potrzebuje

Czasami związek dochodzi do tego stopnia, że ​​ludzie zapominają, że muszą walczyć o siebie nawzajem, ponieważ są tak pewni swoich uczuć względem siebie.Wszyscy przyzwyczajamy się do posiadania kogoś obok nas, jakby byli częścią nas i nie ma możliwości, abyśmy stracili tę część. Ale zdrowy związek wymaga, aby obie strony nadal próbowały współpracować, aby związek się powiódł.

cómo reconciliarse con amigos

Wszyscy musimy czuć wdzięczność i czuć, że jesteśmy kochani i poszukiwani. Zignorowanie, zaniedbanie i niechęć są najbardziej bolesnymi rzeczami w związku, szczególnie jeśli naprawdę zależy nam na naszej znaczącej drugiej osobie.Mówią, że najgorszą samotnością jest ta, którą czujemy obok osoby, którą kochamy.

Co teraz? Czułeś się samotny w swoim związku? Czujesz się, jakbyś był brany za pewnik? A może dopiero weszłaś w związek i naprawdę chcesz, żeby się udało, żeby pokazać mu, że jesteś dla niego Jedyny?

Zastanawiasz się, jak uświadomić mu, że cię potrzebuje?Zebraliśmy gry i sposoby, dzięki którym zorientuje się, że jesteś tym, którego potrzebuje i o który warto walczyć. Sposoby, które pokażą mu, że cię traci i że nadszedł czas, aby przyspieszył grę, aby cię utrzymać.

1. Pokaż mu, że jesteś czymś więcej niż tylko ciałem

Nie jesteś tylko kimś, kto utrzyma jego łóżko w cieple lub pomoże mu zejść. Masz uczucia, masz potrzeby, takie same jak on. Pokaż mu, że jesteś czymś więcej niż tylko przedmiotem w domu.

Zamiast przewracać się w pościeli, powiedz mu, że musisz porozmawiać o swoich problemach i emocjach. Pokaż mu, że jesteście najlepszymi przyjaciółmi, kochankami i partnerami na całe życie, a nie tylko pieprzonymi kumplami.Mężczyźni zapominają o pewnych zaletach posiadania obok siebie niesamowitej kobiety, ponieważ tak szybko pochłania ich szybki styl życia. Ale przypomnienie im o ponownym pojawieniu się tych rzeczy z pewnością sprawi, że trochę zwolnią i naprawdę cieszą się chwilą.

Usiądź z nim i poproś go, aby z tobą rozmawiał, aby cię wysłuchał. Pokaż mu, że sprawia, że ​​czujesz się dobrze i że potrzebujesz jego objęcia, aby poczuć to ponownie.

Powiedz mu, że czujesz się samotny i brany za pewnik, i że nie o to chodzi w miłości. Pokaż mu również, że może się z tobą dobrze bawić. Przynieś mu piwo, włóż jego ulubiony film lub grę i oglądaj z nim. Włącz muzykę, która przypomina ci czas, który właśnie spotkałeś i po prostu ciesz się nią z nim.

Zabierz go w podróż pamięci, która przypomni mu, że najpierw jesteście przyjaciółmi, a potem kochankami i partnerami. Przypomnij mu o kobiecie, w której się zakochał oraz o tym, jak cię traktował. Jeśli nadal bierze cię za pewnik, może czas, byś mu mu odpłacił.

2. Pokaż mu, że mu ufasz

Jednym z powodów, dla których ludzie się wycofują, jest brak zaufania lub poczucie, że nie ma tego w związku. Może czuje się źle, wyjeżdżając w podróż służbową bez ciebie, ponieważ martwi się, że jesteś wkurzony. Może nie jest w stanie cieszyć się tą chwilą, ponieważ wszędzie widzi cienie zazdrości.

Pokaż mu, że ma twoje zaufanie. Pokaż mu, że ufasz mu ciałem, emocjami, obawami. Nie ma cięższej więzi niż strach i nadzieja. Dzielenie się swoimi największymi emocjami i okropnościami, wraz z miłością, jest czymś, od czego nikt nie mógłby odwrócić głowy.

Zasugeruj, abyście wyjechali na weekend, kiedy skończy pracę. Możesz też wyłączyć telefony komórkowe i cieszyć się sobą oraz czasem, który ukradliście. Spędź cały weekend razem gotując, tańcząc i kochając się.

Pamiętasz te czasy, kiedy spędzałeś godziny na rozmowach na poduszkach? Kiedy to zrobiłeś ostatni raz? Kiedy ostatni raz się otworzyliście? Skorzystaj z weekendowego wypadu, aby ponownie się otworzyć i wzmocnić więź, którą dzielisz.

3. Znajdź czas dla siebie - nie tylko dla niego

Może jest tak przyzwyczajony do tego, że jest w pobliżu, że zapomniał, że musi podjąć wysiłek, aby sprawy pozostały takie. Następnym razem, kiedy do ciebie zadzwoni, nie odbieraj. Podejmij nowe hobby, poznaj nowych ludzi.

Pokaż mu, że teraz musi walczyć, aby spędzić z tobą czas, że nie jesteś szczeniakiem, który odpowiedziałby, gdy woła twoje imię. Jesteś osobą, która musi czuć się poszukiwana.

Gdy okaże zainteresowanie walką o ciebie, powoli pracuj nad kompromisem. Czasami nie ma łatwego sposobu, aby pokazać mu, że cię traci.

Jeśli zasugeruje, abyście poszli na randkę, a macie już coś zaplanowanego, nie anulujcie z jego powodu. Pokaż mu, że masz życie oprócz niego i że masz ludzi, na których ci zależy, że nie jest jedynym.

Zamiast tego zasugeruj, że data przesunie się na inny dzień lub kilka godzin później. Jeśli będziesz dla niego znajdował czas, ale robi to tylko wtedy, gdy jest to dla niego dogodne, nie ma mowy, żeby przestał traktować cię jako coś oczywistego.

4. Okazuj uznanie

Tak jak ty musisz czuć się doceniony i kochany, on też tego potrzebuje. Ale zamiast zwykłych rzeczy, które mu komplementujesz, spróbuj tym razem zagrać inaczej.

Powiedz, jak nie miałeś wątpliwości, że udało mu się zrealizować ten projekt w pracy. Powiedz mu, jak kochasz sposób, w jaki sprawia, że ​​czujesz się bezpiecznie. Powiedz mu, że nie możesz się doczekać, aby spędzić z nim trochę czasu sam na sam, abyś mógł cieszyć się jego wspaniałym ciałem. Jak potrzebujesz, żeby był blisko i zasypiał w swoich silnych ramionach, ponieważ czujesz się złamany.

Pokaż mu, że docenia, że ​​jest więcej niż jeden powód, dla którego zdecydowałeś się mu oddać. Jak bardzo podziwiasz jego etykę pracy i jego umysł. Że sprawia, że ​​czujesz się dobrze i że chcesz, żebyście oboje byli szczęśliwi.

Od czasu do czasu powiedz mu „dziękuję”, ponieważ przyzwyczailiśmy się do rzeczy, które ludzie robią dla nas, dlatego zaczynamy przyjmować je za pewnik. Może ma wrażenie, że bierze się go za coś oczywistego i dlatego się odsuwa?

Po prostu pokaż mu, że widzisz jego wysiłki i doceniasz je.

5. Wyjdź bez niego

Kiedyś chodziłeś razem cały czas, ale ostatnio spędzasz noce w domu, oglądając Netflix i czasami (rzadko, naprawdę) kochając się. Jeśli chcesz więcej, jeśli nie jesteś zadowolony z tego stylu życia, ale nie jesteś gotowy otwarcie tego przyznać, pokaż mu.

Wyjdź bez niego. Tak bardzo chciałeś obejrzeć ten film, ale on nie ma na to ochoty? Idź sam, idź ze znajomymi, nie zadowalaj się pozostaniem z nim w domu. Masz ochotę na clubbing, ale on nie?

Idź dziewczyno - grałeś w kluby na długo przed nim. Po prostu pokaż mu, że nie potrzebujesz go wszędzie towarzyszyć; pokaż mu swoją niezależność.

Ciesz się pełnią życia i pamiętaj, że nie potrzebujesz go do tego. Tak, to niesamowite, jeśli towarzyszy ci po drodze, jeśli jest obok ciebie, kiedy jesteś szczęśliwy, ale jeśli zignoruje twoje zaproszenia, spraw, by przyszedł do ciebie.

Jeśli nie jest zainteresowany opuszczeniem domu z tobą, ale świetnie sobie radzi, robiąc to sam z przyjaciółmi, pokaż mu, że możesz także w to zagrać. Jeśli nadal nie odpowiada, może to oznaczać, że coś jest nie tak.

Jest pod presją lub w depresji, ale nie wie, jak się przed tym otworzyć. Lub widzi kogoś innego. Ważną częścią jest to, że wiesz, że zasługujesz na szczęście, nawet jeśli oznacza to bycie bez niego.

6. Pochwal się swoją pewnością siebie

Zaufanie nie jest czymś, co daje nam naturalnie i zwykle łatwiej jest je stracić niż zdobyć. Ale jeśli go masz, jeśli ciężko pracujesz, aby go zatrzymać, pochwal się!

Uwielbiasz wygląd swojego ciała w obcisłej sukience, ale martwisz się, że może być zazdrosny? Noś go, a jeśli on ci nie wierzy, jeśli ci nie ufa, masz zupełnie inny problem. Ale jeśli jest pewien twojej miłości, co może pójść nie tak, jeśli przypomnisz mu, jak niesamowitą kobietę ma przy sobie?

Co może pójść nie tak, jeśli pokażesz mu, że wciąż jesteś tą silną i niezależną kobietą, w której się zakochał?

Masz okazję iść do przodu w pracy, ale martwisz się, czy grozi mu twoja pensja i sukces? Kochanie, jeśli poradzisz sobie z wyzwaniem, które jest przed tobą, możesz również poradzić sobie z nim.

Uwierz w siebie, zaufaj swojemu jelitowi. Jeśli jest to właściwe, zrób to. Nauczy się też w ciebie wierzyć i może nauczy go wierzyć w siebie. On zobaczy sposób, w jaki widzisz siebie i nauczy się zakochiwać w tobie na zupełnie innym poziomie.

Jeśli przypadkiem zdecyduje, że to dla niego za dużo i czuje się zagrożony, czy naprawdę potrzebujesz tego rodzaju negatywności w swoim życiu?

7. Pozwól mu czasem zadbać o siebie

Nie biegnij mu z pomocą, jeśli jest chory lub ma problemy w pracy. Jeśli powiedział, że sobie z tym poradzi, ale musiał się z tobą tym podzielić, pozwól mu to zrobić. Nie jesteś jego mamą, żeby być przy nim cały czas.

Pozwól mu od czasu do czasu prasować koszule lub powiedz mu, że chcesz, żeby ugotował ci obiad, ponieważ jest w tym dobry. Niewielkie osiągnięcia mogą przejść długą drogę.

Ważne jest, aby przypomnieć mu, że nie jesteś zmywarką do naczyń, sprzątaczką i kucharką stworzoną tylko po to, by mu służyć. Staramy się robić wszystko, aby zadowolić ludzi wokół nas i uszczęśliwić naszych ludzi. Ale po drodze zapominamy, że ważne jest, abyśmy również byli szczęśliwi.

Nasze szczęście jest tak samo ważne jak wszystkich innych. Dlaczego więc nie pozwolić mu czasem zadbać o siebie? Dbać o ciebie? Ważne jest, abyś mu pokazał, że mu ufasz, bez poczucia winy i gniewu, ponieważ ludzie są wrażliwi na to, że nazywają się „nieodpowiedzialnymi”.

Jeśli chcesz pokazać mu, że jesteś niezależny, dlaczego nie dać mu tej samej szansy?

8. Spraw, aby ludzie wokół ciebie cię kochali

Ty i jego mama dobrze się dogadujecie, a jego tata myśli, że jesteś darem z nieba? Świetnie, połowa pracy jest już wykonana. Zaplanuj weekendową wizytę u jego rodziców, aby przypomnieć mu, że cię kochają i myślą, że wy dwaj razem wyglądacie świetnie.

Jego przyjaciele uważają, że jesteś najlepszą kobietą i że ma szczęście, że cię ma? Upewnij się, że on to pamięta. Powiedz im, że mogą obejrzeć grę u ciebie i przynieść im przekąski, ale nie zostań zbyt długo. Zaplanuj sobie kobiecą noc i ciesz się nią.

Pokaż wszystkim, że żyjesz poza związkiem - to coś, co podziwiają wszyscy mężczyźni: kobiety, które nie są potrzebujące i przylegają.

Jeśli już kochasz jego lud, ale on się odsuwa, może być coś poważnego. Ponieważ, na poważnie, musi być szczególnym kretynem, aby nie widzieć siebie, jaki jesteś niesamowity.

Jeśli nie zareagował na żadną z zastosowanych przez ciebie taktyk, czas usiąść i rozwiązać problem. Żadne z was nie jest szczęśliwe i musicie coś z tym zrobić - razem.

9. Ustaw siebie jako priorytet i spraw, aby zrozumiał, dlaczego jest to konieczne

Zaniedbanie samego siebie, tylko po to, aby był zadowolony i szczęśliwy, nie jest sposobem na utrzymanie związku.

Jest tak przyzwyczajony do trzymania cię w pobliżu, tak przyzwyczajonego do tego, że się nim opiekujesz, że nie musi troszczyć się o siebie ani swój związek, ponieważ wciąż wierzy, że to zrobisz.

Pokaż mu, że nie, postaw się na pierwszym miejscu. Zamiast iść do rodziców na trzeci weekend z rzędu, idź gdzieś, gdzie zawsze chciałeś iść, czy to sam, czy z przyjaciółmi. Przestańcie szanować jego życzenia, jeśli on nie uszanuje waszych życzeń. Jeśli pokaże ci, że został ranny, nie zwiększaj napięcia.

Spokojnie postaraj się, aby zrozumiał, że naprawdę potrzebujesz tego weekendowego wypadu, że naprawdę musisz mieć trochę czasu dla siebie i że naprawdę musisz czuć się poszukiwany. A teraz nie czujesz się w ten sposób.

10. Daj mu miejsce

Są pewne rzeczy, które ludzie lubią robić samotnie lub z przyjaciółmi, takie jak oglądanie gier, bicie w barze lub łowienie ryb (czyli picie piwa i mówienie o ich gównianym życiu).

Nie oznacza to, że cię nie kocha lub że nie docenia twojej firmy - to dla nas jak zakupy lub dni spa To jego czas i chce się nim cieszyć, nie martwiąc się, czy jesteś znudzony czy jego przyjaciele może powiedzieć coś, co cię skrzywdzi lub zdenerwuje.

vestidos de fiesta para mujeres mayores de 30

Tak jak go kochasz i chcesz spędzać z nim czas, ważne jest, aby dać mu przestrzeń do oddychania.

Spędzanie razem każdej minuty czasu tylko doprowadzi was oboje do zmęczenia i niepotrzebnych kłótni, ponieważ żadne z was nie zdążyło wyrzucić pary.

I zaufaj mi, ten czas jest dla ciebie ważny tak samo jak dla niego, co prowadzi nas do następnego numeru.

11. Ciesz się życiem poza związkiem

Ważne jest, aby zobaczył, że nie jesteś od niego zależny, że jesteś całkowicie w porządku sam. Sprawi, że będzie ciekawy twojego czasu, życia prowadzonego poza związkiem.

Podejmij nowe hobby i poznaj nowych przyjaciół, którzy nie są związani z twoim życiem i nie znają twojego partnera.

Będzie to świetna okazja, aby znaleźć sposób na czerpanie radości z siebie i rozmawianie o sprawach poza tymi, o których zawsze rozmawiasz z nim i przyjaciółmi. Znajdziesz tu coś nowego, co pozwoli ci pobudzić pasję i rozpalić w tobie ogień.

12. Nigdy więcej wymówek

Usprawiedliwianie go za każdym razem, gdy się spieprzy i za każdym razem, gdy cię skrzywdzi, sprawi, że uwierzy, że może wziąć cię za pewnik.

Przestań tolerować jego gówniane zachowanie, jeśli takie istnieje, ponieważ nie poprawi się, jeśli będziesz udawać, że go nie ma. Pokaż mu, że też masz uczucia i że musi ciężej pracować.

Jeśli denerwujesz się tym, że nie pomaga ci w domu lub dzieciach, powiedz mu. Jeśli denerwujesz się tym, że traktuje twoje wysiłki jako coś oczywistego, powiedz mu. Sam tego nie pamięta, dopóki nie będzie za późno.

Wszyscy chcemy uszczęśliwić naszych ludzi i często wybaczamy zbyt wiele rzeczy z powodu miłości. Pamiętaj jednak, że możesz też kochać siebie. Że można wyjść, jeśli stanie się za dużo.

Że więcej niż jest w porządku wymagać szacunku, na który zasługujesz. To sprawi, że on ci go da i doceni o wiele bardziej, sprawiając, że będzie chciał być w pobliżu, albo rzuci się i odejdzie.

Tak czy inaczej, jest to szczęśliwe zakończenie. Dostaniesz mężczyznę, na który zasługujesz, lub pozbędziesz się tego, którego nie.

13. Pokaż inicjatywę w sypialni

Seks jest ważny - nie tak ważny jak reszta rzeczy na liście, ale nadal jest. Bądź uwodzicielski i doprowadzaj go do szaleństwa, drażnij go i spraw, by wrócił po więcej. Jeśli robisz to już od miesięcy, zmień to. Wejdź na górę i pokaż mu, kto jest szefem.

Postaw go na krawędzi i zejdź, dopóki nie poprosi cię o powrót. Lub całkowicie odmów mu samego czynu, ale wyślij mu SMS-y tak brudne, że oszaleje. Uwieść go i graj, aż nie będzie już w stanie tego znieść.

Pokaż mu, czego tak naprawdę brakuje, i zaufaj mi, na pewno dołoży wszelkich starań, abyś był zadowolony.

Graj z nim w różne gry, takie jak zostawianie ubrań od drzwi do sypialni, aby wiedział, co na niego czeka, gdy wejdzie do pokoju. Lub zostaw mu notatkę, że chowasz się gdzieś nago, a on zrobi z tobą to, czego chce, gdy cię znajdzie.

Wyślij mu zdjęcia bielizny i poproś go o opinię na temat tego, który powinieneś nosić, kiedy wróci do domu, a kiedy to zrobi - nie noś żadnej z nich. Drażnij go publicznie, flirtuj z nim SMS-em podczas kolacji biznesowych lub spotkań rodzinnych. Pokaż mu, że chcesz go tu i teraz i rzuć mu wyzwanie, aby cię zabrał.

14. Nie pozwól mu zawsze mieć rzeczy po swojemu

To już nie jest XVI wiek. Ciężko walczyliśmy, aby osiągnąć to, co mamy dzisiaj i, cholera, wciąż walczymy jak szaleni. Dawno minęły czasy, kiedy słowo mężczyzny było ostatecznym prawem w związku.

Pokaż mu, że tego nie masz. Chce, żebyś poszedł z nim do gry, ale nie masz na to ochoty? Jeśli zacznie żądać, abyś poszedł i próbuje zmusić cię do poddania się, natychmiast przestań.

Masz własną wolę i własne potrzeby. Powiedz mu, gdzie chcesz. Jeśli chcesz, żeby pomógł dzieciom, powiedz mu. Jeśli chcesz go pod sobą w łóżku, popchnij go. Nie jest wyjątkowy, aby zawsze mieć po swojemu.