14 razy Monica From Friends nosiła najbardziej nieodpowiednie ubrania do czyszczenia

Monica Geller Getty

* Myje naczynia w sukni ślubnej *Zobacz galerię 14Zdjęcia Monica Geller Sprzątanie NBC 1z 14Ten z mniejszym odkurzaczem Sprząta większym odkurzaczem

Monica Geller zawsze sprzątałaZnajomi (ona jakby miałaproblem), ale nigdy nie sprzątała w ubraniu odpowiednim do tego zadania. Wystarczy spojrzeć na obcisłą, sznurowaną koszulę, którą miała na sobie, wściekle odkurzając swoje mieszkanie. Mimo to, musisz przyznać, że zwykle sprawiała, że ​​sprzątanie wyglądało na nieźle.
monica geller dobrze wygląda podczas sprzątania NBC dwaz 14Ten z sukniami ślubnymi i środkami czystości

Po prostu praktyczny strój do sprzątania dla bardzo praktycznej kobiety do zmywania naczyń.

monica geller dobrze wygląda podczas sprzątania NBC 3z 14Ten, który ma poważne podejrzenia co do swojej pokojówki

Nawet gdy nadzoruje czyjeś sprzątanie, ubrania Moniki Geller są wysoce wątpliwe. Czy ona nie wieSok z żukaspodnie są zarezerwowane na scenę MTV VMA?
Monica Geller Sprzątanie NBC 4z 14Ten z katastrofą szycia

Każda szwalnicza bluza z kapturem powinna oczywiście mieć kaptur i sznurki, które mogłyby łatwo przeszkadzać maszynie do szycia.

Monica Geller Sprzątanie NBC 5z 14Ten, który ma problemy z orientacją kołdry

* Natychmiast kupuje pasujące jedwabne szaty. *
Monica Geller Sprzątanie NBC 6z 14Ten z osmańskim nie na miejscu

Podczas przestawiania mebli zawsze podnoś je nogami. Aha, i załóż rajstopy i minispódniczkę, żebyś mógł jak najmniej się ruszać.

Monica Geller Sprzątanie NBC 7z 14Ten, który zdał sobie sprawę, że organizacyjne szuflady i dzieci nie mieszają się

Weźmy kilka wstążek ze wspomnianej szuflady i zróbmy zupełnie nową koszulę, ponieważ ta wygląda, jakby została przerobiona z okropnej prześcieradła z lat 70.


Monica Geller Sprzątanie NBC 8z 14Ten z urazą wobec osoby, która bez niej posprzątała mieszkanie

Czy dekolt w szpic to nadal dekolt w szpic z tak małym V?

monica geller dobrze wygląda podczas sprzątania NBC 9z 14Ten z zabłąkanym kawałkiem śmieci na czystym blacie

W tej scenie Monica sprawia, że ​​Chandler kwestionuje jego wolę życia po tym, jak zostawia zgnieciony kawałek papieru na bocznym stoliku. Ale z jakiegoś powodu nikt nie wydaje się kwestionować, w jaki sposób Monica unika otarć, chodząc bez stanika pod szorstką płócienną kamizelką, gdy gwałtownie poleruje powierzchnie.


monica geller dobrze wygląda podczas sprzątania NBC 10z 14Ten z mieszkaniem nieznajomego Monica próbuje posprzątać

Po raz kolejny zakres ruchu Moniki - bardzo potrzebny atrybut podczas atakowania bałaganu w mieszkaniu nieznajomego - jest ograniczony przez jej wybór stroju. Plastikowa skórzana kurtka * i * najbardziej obcisłe dżinsy w historii? Nawet nie wspominaj o błyszczących białych tenisówkach, które będą roiły się od plam, gdy skończy.

jedenaściez 14Ta z przepisem jej domowego środka czyszczącego

Całkiem pewnie, że to tylko podstawki z makramy przyszyte do koszuli bez rękawów. Może zrywa je, gdy widzi puszkę po napoju na niezabezpieczonej powierzchni?


monica geller dobrze wygląda podczas sprzątania NBC 12z 14Ten, w którym Monica myje samochód nieznajomego

Wydaje się, że to jedyna praktyczna koszula do czyszczenia, jaką ma, ponieważ rękawy mają już trzy czwarte długości i nie będą musiały być stale podnoszone ponad łokcie.

cómo mejorar en la cama para los chicos
monica geller dobrze wygląda podczas sprzątania NBC 13z 14Ten z darem pakowania orzeszków ziemnych

W tej scenie Monica spędzi całą noc w obcisłej ołówkowej spódnicy i krwistobiałej bluzce, wyprowadzając Rachel z mieszkania. Czy ta kobieta nigdy nie słyszała o potach ?!


NBC 14z 14Ten z rozbitymi cennymi Chinami na podłodze

OK, zasługuje na trochę luzu, ponieważ była ładnie ubrana na przyjęcie. Ale gdyby to był jakiś inny dzień, powiedziałbym na pewno, że masz spodnie z wyściełanymi kolanami, jeśli zamierzasz zamiatać drewnianą podłogę na czworakach.