14 inteligentnych sposobów na zakochanie się w Wadze - Grudzień 2021

Waga jest jednym z najbardziej kochających i wrażliwych znaków zodiaku, a ponieważ rządzi nią planeta Wenus, rzadko można zobaczyć je pojedynczo. Kochają kochać i być kochanym oraz wierzą w wieczną miłość. Kiedy się zakochują, mocno się zakochują i nie ma czegoś, czego nie zrobiliby dla swojego znaczącego. Libras są znane z tego, że są słodkie, wrażliwe i zawsze starają się w relacjach miłosnych. Ale jeśli zastanawiasz się, jak zdobyć serce tego doskonałego człowieka, nie martw się.

Oto lista rzeczy, które każdy człowiek Wagi uwielbia najbardziej, a jeśli je praktykujesz, będziesz tym, który sprawi, że człowiek Wagi się w tobie zakocha. W mgnieniu oka zakocha się w tobie i możesz się założyć, że zrobi wszystko, abyś poczuł się dobrze i kochany. Zaufaj mi, taki człowiek to prawdziwy opiekun!1. Bądź pewny siebie

Jest znanym faktem, że mężczyzn Wagi pociąga zaufanie, więc jeśli go nie masz, powinieneś nad tym popracować. Lubią mieć partnera, który czuje się dobrze na własnej skórze i który nie konkuruje z innymi, by dobrze wyglądać. Lubią dziewczyny, które zejdą na ziemię, a każdy rodzaj ekstremizmu po prostu je odepchnie. Bądź więc wystarczająco pewny siebie i poznaj swoją wartość. Każda Waga to rozpozna i przylgnie do ciebie.

2. Bądź spontanicznyKiedy spotkasz Wagę, zobaczysz, że lubią spontaniczność i że lubią szalone rzeczy. Więc kiedy jesteś z nimi, możesz trochę bardziej się zrelaksować i robić rzeczy, których nie spodziewałeś się, że kiedykolwiek spróbujesz. Po prostu lubią widzieć, jak ich partner czuje się dobrze na własnej skórze i że są zadowoleni ze swojego życia.

3. Pochwal go

Wszyscy astrologowie zgadzają się, że ludzie Wagi lubią być komplementowani, aby była to Twoja najsilniejsza broń. Komplementuj mu rzeczy, które robi, ponieważ w ten sposób wzmocnisz jego ego, a poczuje się, jakby zaspokoił wszystkie twoje potrzeby.4. Ubierz się elegancko

las mejores cosas para hacer durante el sexo

Ubrania są bardzo ważne w związku z mężczyzną Wagi, ponieważ nienawidzi krótkich spódnic i bluzek, ale lubi kobiety, które ubierają się elegancko. Smak to coś, co ma dla niego wysoką cenę, a on pielęgnuje kobiety, które mogą ubierać się elegancko i nadal być uwodzicielskie.

5. Graj ciężko, aby zdobyć

¿Qué puede causar aumento de peso e hinchazón?

Kiedy zobaczysz, że mężczyzna Wagi jest zainteresowany tobą, rozpocznij nową taktykę uwodzenia. Powiedz mu, że masz własne rzeczy i że później go spotkasz. Nie odbieraj natychmiast, gdy dzwoni lub pisze, ale pozwól mu cię ścigać. Jeśli zobaczy, że łatwo cię zdobyć, natychmiast straci zainteresowanie.

6. Nie bądź przylegający

Najgorsze, co możesz zrobić, to być przylegającym do człowieka Wagi. Najbardziej kocha swoją wolność, a jeśli postąpisz jak najbardziej potrzebujący, straci zainteresowanie tobą. Pokaż mu, że sam jesteś dobry i że dobrze się bawisz, nawet jeśli go nie ma. To pokaże mu, że jesteś niezależny, a on polubi cię jeszcze bardziej.

7. Bądź cierpliwy

Waga jest znana jako osoba, która zmienia zdanie 100 razy dziennie, a ostatecznie naprawdę nie wiesz, czego chce. Bądź cierpliwy, ponieważ nie wie, jak postępować inaczej. Stara się jak najlepiej utrzymać normalny związek z tobą, ale czasami potrzebuje więcej czasu, aby podjąć decyzję. A jeśli mu go oddasz, będzie cię bardziej pielęgnował, niż ci się wydaje.

8. Bądź tajemniczy

Nie musisz mówić mu wszystkiego o sobie. Zatrzymaj niektóre rzeczy tylko dla siebie i upewnij się, że dokłada starań, aby cię lepiej poznać. Jeśli na początku opowiesz mu o sobie, nie będziesz dla niego interesujący i po prostu go odepchniesz. Bądź mądry i zostaw niektóre rzeczy tylko sobie.

Zobacz też: Znaki zodiaku uszeregowane według tego, jak mocno kochają

9. Uprość to

Kiedy spotkasz mężczyznę Wagi, nie będziesz w stanie sprawić, by od razu otworzył się na ciebie emocjonalnie. Dlatego powinieneś być cierpliwy i spróbować go przekonać w inny sposób. Zaproś go na obiad, zapal świece i idź z nim w świetle księżyca. Ten rodzaj tradycyjnego romansu z pewnością sprawi, że zakochasz się w tobie.

10. Wyjdź ze swojej strefy komfortu

Nie trzymaj się tylko znanych rzeczy, ale upewnij się, że wypróbujesz coś, o czym myślałeś, że nigdy tego nie zrobisz. Pokaż mu, że jesteś gotowy na wyzwania i działania oraz że nie boisz się radzenia sobie z nowymi rzeczami w swoim życiu. Będzie cię podziwiał, a to sprawi, że zakochasz się w tobie. Kto by nie

11. Zaskocz go

Każdy człowiek Wagi lubi małe niespodzianki. Może to być kolacja przygotowana specjalnie dla niego lub bilety na jego ulubiony film. Te nieoczekiwane wydarzenia wiele dla niego znaczą. Jeśli to zrobisz, pomyśli, że go pielęgnujesz i że jesteś materiałem żony. Jestem pewien, że będzie szczęśliwy, gdy będzie miał kogoś takiego jak ty i dołoży wszelkich starań, aby utrzymać cię w życiu.

12. Bądź miły, kiedy będziesz z nim

Jeśli chcesz, aby mężczyzna Wagi zakochał się w tobie, powinieneś być szczery i miły. Jeśli zobaczy, że pomagasz innym, którzy mają problemy, sprawi, że będziesz doskonały w jego oczach i zakochuje się w tobie. Po prostu uwielbia dobrych ludzi i będzie dla niego bardzo ważne, aby mieć takiego uczciwego i dobrego partnera jak ty.

cómo volver a gustarle a su marido

13. Nie wywieraj na niego presji

Faktem jest, że nie możesz zmusić nikogo do robienia rzeczy, na które nie jest gotowy i nie będziesz w stanie tego zrobić również z Wagą. Jeśli więc zauważysz, że nie jest on gotowy na pewne rzeczy, na przykład zaangażowanie, daj mu czas na podjęcie decyzji. Jeśli zmusisz go do zrobienia czegoś tak szybko, jak to możliwe, istnieje szansa, że ​​po prostu odejdzie.

14. Bądź wdzięczny

Jestem pewien, że Twoja Waga robi wszystko, co w jej mocy, abyś poczuł się dobrze, więc możesz także starać się być dla niego miły i wdzięczny. Nie zapomnij powiedzieć mu, że cenisz całą jego uwagę i rzeczy, które dla ciebie robi. Z przyjemnością to usłyszy, a poczujesz się dobrze. A jeśli będziesz kontynuować takie zachowanie, możesz odnieść sukces w utrzymywaniu długoterminowego związku.