13 rzeczy, o których mężczyźni myślą podczas seksu

O czym tak naprawdę myślą faceci podczas seksu? Czy są zbyt zajęci obserwowaniem twojego ciała i ledwo są w stanie skupić się na czymkolwiek innym? A może myślą o czymkolwiek poza tym, co robią w tym momencie?I najważniejsze pytanie: czy naprawdę zależy im na orgazmie? Cóż, narcystyczni faceci z pewnością nie dbają o to, żebyśmy mieli orgazmy, ponieważ są zbyt zajęci myśleniem tylko o sobie.

Ale na szczęście nie jest to artykuł na ich temat. Chodzi o myśli, powiedzmy, „zwykłych facetów”, którzy zostawili swoje odpowiedzi w Internecie. Sprawdziłem je później z moim chłopakiem, a on zgodził się z większością z nich i właściwie byłem dość zaskoczony!(Okej, dość bełkotania.) Oto lista 13 najważniejszych rzeczy, o których mężczyźni myślą podczas seksu!

1. Czy czuję zapach?

Wierzcie lub nie, faceci tak naprawdę martwią się swoim zapachem. Zawsze martwią się, czy staną się zbyt spoceni podczas oczekiwania na pojawienie się (szczególnie jeśli dopiero zacząłeś się spotykać).Czasami więc zadają sobie to słynne pytanie: „Czy wącham?” w samym środku akcji. Muszą się upewnić, że wzięli prysznic i dobrze pachną, ponieważ nie chcą zepsuć seksownego czasu z tobą.

2. La la la (śpiew)

Wiem, pomyślałem o tym samym, kiedy usłyszałem o tym. Chodzi mi o to, dlaczego na świecie facet nagle zacząłby śpiewać podczas seksu? Ale istnieje idealne wytłumaczenie tego. Kiedy czują, że osiągają punkt kulminacyjny, zaczynają rozpraszać się innymi rzeczami, a najczęściej śpiewają. Dziwne, wiem.¿Puedes perder peso sin hacer ejercicio?

3. Graj spokojnie i zwolnij

quiero ser usado sexualmente

Kiedy widzą cię nagą, ich chęć pominięcia gry wstępnej i „dojścia do sedna” jest naprawdę silna. Jest tak silny, że muszą powtarzać sobie w myślach: „Stary, zagraj spokojnie i zwolnij!” Bez względu na to, jak bardzo tego chcą, wiedzą, że nie jest tak naprawdę dżentelmenem zachowywać się jak dziki i nie poddawać się jakiejś grze wstępnej.

4. Co teraz robią faceci?

Czasami, gdy są w środku akcji, nudzą się (tak jak my kobiety) i zaczynają myśleć o tym, co robią ich faceci. Obawiają się, że może ich przyjaciele bawią się lepiej niż oni. Po prostu nie potrafią sobie tego wyobrazić i nie wiedzą, jak ci o tym powiedzieć, więc kontynuują akcję i mają nadzieję, że wkrótce to się skończy.

5. Zastanawiam się, czy chciałaby…

Wierzcie lub nie, faceci mogą naprawdę poczuć się niepewnie w sypialni. Mimo że ich ruchy mogą wyglądać na pewne i doskonale dostrojone, w większości przypadków zastanawiają się, czy chcesz, aby coś zrobili.

Niepokoją się tym, że cię zniechęcają lub robią coś złego, z czym nie będziesz się tak dobrze czuł. Tak więc ostatecznie decydują się na rutynę i nie dodają dodatkowego perwersji.

6. Losowe rzeczy

Podobnie jak my, myślą także o przypadkowych sprawach, takich jak piłka nożna, praca, znajomi i wszystko, co przychodzi im na myśl w tym momencie. Ale te losowe rzeczy są zwykle szybko zamykane, ponieważ po prostu przychodzą falami. Więc po tym, jak pomyślał o piłce nożnej, wkrótce przejdzie do myślenia o twoim orgazmie i tak dalej.

7. Ta cholerna prezerwatywa, stary!

Wszyscy znamy zmagania ludzi z prezerwatywami. Podczas seksu zwykle zastanawiają się, czy się ześlizguje, czy zrywa. Martwią się o to tak bardzo, że czasami nie są w stanie kontynuować swoich występów, dopóki nie upewnią się (sto razy), że wszystko jest w porządku. Ponadto, jeśli zajmujesz się kontrolą urodzeń, będą się również martwić, czy zażyłeś pigułki na czas, czy je w ogóle.

8. Ta gorąca laska w telewizji

Kiedy faceci oglądają telewizję, na pewno pamiętają wszystkie ważne szczegóły, takie jak każda gorąca laska na niektórych kanałach, aby mieć pewność, że niczego nie przegapią. A czasami, gdy są w środku akcji, ta gorąca laska w telewizji zajmuje ich umysł i nie mogą myśleć o niczym innym, bez względu na to, jak bardzo się starają.

rostro de hombre promedio de 40 años

Jednak nie będziemy ich za to winić. W końcu my, kobiety, lubimy fantazjować o tym seksownym facecie, który robi prognozę pogody, ale jesteśmy bardziej zręczni w kontrolowaniu tego.

9. Wstań! Nie spać w nocy!

Tak, to chyba brzmi znajomo. Podczas seksu faceci toczą odwieczną bitwę o podniesienie go i utrzymanie go (jeśli wiesz, co mam na myśli). Zwłaszcza, jeśli spożyli zbyt dużo alkoholu, mają świadomość, że ich wydajność spadnie i będą jeszcze bardziej zaniepokojeni.

10. Cycki! Niesamowite

Nie ma tam nikogo, kto nie lubi cycków. Ale nie zrozumcie ich źle. Faceci uwielbiają wszystkie ich rozmiary i kształty, więc kiedy obserwują je i podziwiają podczas seksu, nie myśl, że fantazjują na temat większych lub myślą o swoich niedoskonałościach.

Świętują je sobie w głowie i robią wymyślone zdjęcia, aby później mogli się dobrze bawić (gdy nie ma Cię w pobliżu).

Zobacz też: Cycki czy tyłek? Prawda o męskich obsesjach i fantazjach

11. Czy ona właśnie ją miała?

7 señales de que su esposo está infelizmente casado

Tak, oni naprawdę dbają o to, czy miałeś orgazm, czy nie i naprawdę trudno im to wiedzieć, ponieważ kobiety nie są tak przewidywalne, jeśli chodzi o to. Muszą więc zadać sobie kilka razy, a czasem o to zapytać, ponieważ tak naprawdę nie wiedzą na pewno, czy właśnie go masz, czy też trafił w to miejsce G i uczynił cię wyjątkowo wrażliwym.

12. Jak do tego doszedłem?

To dziwne. Więc kiedy facet w końcu uprawia z tobą seks, czasami myśli o tym, jak to zrobić. Przewija do tyłu wszystkie poprzednie chwile i scenariusze i stara się zapamiętać je wszystkie.

Teraz pytanie brzmi: dlaczego? Odpowiedź jest dość prosta. Robią to, aby wiedzieć, co robić w przyszłości, aby osiągnąć te same wyniki. Podstępny, prawda?

13. Jestem najszczęśliwszym facetem na świecie!

Kiedy pokażesz im swoje małe sztuczki i urozmaicisz wszystko nową pozycją, o której właśnie usłyszałeś, natychmiast myślą o tobie jako królowej. Czują się jak najszczęśliwsi faceci na świecie i nie mogą oderwać od ciebie oczu.

Stają się tak zahipnotyzowani, że nie są w stanie znaleźć odpowiednich słów, aby dać ci znać, więc często po prostu nadal się tym cieszą i nic nie mówią.