13 krótkich programów telewizyjnych, które warto teraz transmitować strumieniowo - Sierpień 2022

Pilot z telewizorem w salonie Fotografia Dennisa FischeraGetty Images

Więc szukasz czegoś do oglądania, co? Jeśli chcesz czegoś bardziej wciągającego niż film bez konieczności poświęcania całego dziesięciu sezonów programu, krótki serial telewizyjny jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Czasami najlepsze smakołyki są w małych opakowaniach. Z jakiegoś powodu te programy telewizyjne nie trwały zbyt długo ... ale z pewnością cieszymy się, że się pojawiły. Te krótkotrwałe programy telewizyjne, które są warte krótkiej przejażdżki.

Zobacz galerię 13Zdjęcia Pracownik umysłowy, biznesmen, biuro, praca, gest, zatrudnienie, BBC 1z 13„The Office” (Wielka Brytania) 2001-2003

PATRZ TERAZPrzed amerykańską wersjąBiurowprowadził Steve'a Carella do sławy telewizyjnej, angielski komik Ricky Gervais zagrał nieudolnego kierownika biura na krótko żyjącym (ale równie zabawnym) poprzedniku. W przeciwieństwie do udanego amerykańskiego remake'u, który trwał dziewięć sezonów w latach 2005-2013, wersja brytyjska (obecnie transmitowana na Amazon Prime) trwała tylko przez dwa sezony.

Piękno, Blond, Siedzenie, Uśmiech, Długie włosy, Brązowe włosy, HBO dwaz 13„Powrót” (2005, 2014)

PATRZ TERAZ

Lisa Kudrow (Przyjaciele) wciela się w Valerie Cherish, znaną aktorkę serialu komediowego, która szuka kolejnej roli, która doprowadzi do jej wielkiego powrotu do telewizji. Przezabawny kultowy klasyk był emitowany przez jeden sezon w 2005 roku, a później powrócił na drugi sezon w 2014. Oba sezony są dostępne do streamowania na HBOGo i HBONow.Harfiarka Archiwum zdjęć CBSGetty Images 3z 13Wyspa Harpera (2009)

PATRZ TERAZ

cómo condimentar las cosas en la cama

Kiedy grupa przyjaciół jedzie na odległą wyspę Harpera na ślub Trish (Katie Cassidy) i Henry'ego (Christopher Gorham), zaczyna się liczenie śmiertelnych ofiar. Widzowie, którzy chcą dać się złapać w soczystą tajemnicę morderstwa, znajdą dokładnie to, czego szukają w 13-odcinkowym thrillerze, który jest obecnie transmitowany na Amazon Prime.

Włosy, Twarz, Warga, Nakrycie głowy, Piękno, Blond, Brwi, Akcesoria do włosów, Podbródek, Fryzura, Netflix 4z 13`` The OA '' (2016-2019)

PATRZ TERAZPo siedmiu latach zniknięcia młoda kobieta (Brit Marling) nagle pojawia się z niezwykłymi znakami na jej ciele. Kiedy fani odkryli, że Netflix nie podejmuje tajemnicy / dramatu science-fiction w trzecim sezonie, wysłali fale petycji online. Ale niestety serial zawinięty po 16 odcinkach i jest dostępny na Netflix.

Włosy, Niebieski, Uroda, Światło, Moda, Żółty, Fryzura, Długie włosy, Światło słoneczne, Moda uliczna, ABC 5z 13`` Sekrety i kłamstwa '' (2015-2016)

PATRZ TERAZ

Oba sezony dramatu ABC opowiadają samodzielne historie o tajemnicach i morderstwach. Pierwszy koncentruje się na zabójstwie młodego chłopca w małej podmiejskiej społeczności, podczas gdy drugi sezon to śmierć nowej narzeczonej bogatego spadkobiercy. Linia pośrednia? Detektyw Andrea Cornell (Juliette Lewis), który bada obie sprawy. Pokręcone i wciągające sezony są dostępne do streamowania na Amazon Prime.

Zabawka, Netflix 6z 13`` Ciekawe kreacje Christine McConnell '' (2018)

PATRZ TERAZ

plan alimenticio dietético para adelgazar rápido

Jeśli weźmiesz Marthę Stewart i dodasz zdrową dawkę Halloween, otrzymaszCiekawe kreacje Christine McConnellnaNetflix. To sześcioodcinkowy pokaz, w jaki sposób tworzyć i wypieki, przedstawiający gotyckie kreacje oraz ekscentryczną obsadę postaci.

Garnitur, Pracownik umysłowy, Odzież formalna, Chłodny, Gest, Kciuk, Fotografia, Szczęśliwy, Palec, Rozmowa, CBS 7z 13„Twin Peaks” (1990-1991, 2017)

PATRZ TERAZ

peinados para más de 40 cara redonda

Tajemniczy dramat skupiający się na zabójstwie lokalnej królowej powrotu do domu wywołał wiele fanfar, ponieważ na początku lat 90-tych występował tylko przez dwa sezony. Showtime ożywił ukochaną serię na trzecią wycieczkę w 2017 roku, a wszystkie trzy sezony z nadprzyrodzonymi zdolnościami są dostępne do streamowania w Hulu (trzeci sezon wymaga dodatku Showtime) i Netflix.

Grupa społeczna, wydarzenie, młodzież, zespół, wydajność, dżinsy, noc, scena, metal, tłum, NBC Universal 8z 13„Studio 60 on the Sunset Strip” (2006-2007)

PATRZ TERAZ

Aaron Sorkin (The West Wing, Newsroom) Hollywoodzki dramat jest kontynuacją zakulisowych wybryków nocnego programu rozrywkowego i zawiera gwiazdorską obsadę, w tym Matthew Perry, Bradley Whitford, Sarah Paulson i Amanda Peet. Cały sezon jest obecnie dostępny do streamowania na Amazon Prime.

Siedzenie, moda, meble, sukienka, krzesło, fotografia, odzież vintage, wypoczynek, sesja zdjęciowa, FX 9z 13`` Feud: Bette and Joan '' (2017)

PATRZ TERAZ

Chociaż Ryan Murphy (amerykański horror,American Crime Story) była technicznie antologią, wszelkie plany na kolejne sezony i ewentualne zwrotnice zostały wstrzymane. Więc nadal traktujemy ten hollywoodzki kawałek z epoki jako krótkotrwały program telewizyjny, który trzeba zobaczyć. Ośmioodcinkowa historia, transmitowana obecnie na Amazon Prime, jest kroniką niesławnego sporu między aktorkami Bette Davis (Susan Sarandon) i Joan Crawford (Jessica Lange) podczas burzliwej produkcjiCo się stało z Baby Jane ?.

Czerwony, Moda, Projekt, Wydarzenie, Skóra, Projektowanie mody, Odzież wierzchnia, Tekstylia, Fotografia, Kurtka, ABC 10z 13„Don't Trust the B in Apartment 23” (2012-2013)

PATRZ TERAZ

Serial ABC podąża za dwoma kompletnymi przeciwieństwami - lekkomyślną imprezowiczką (Krysten Ritter) i bardziej powściągliwą, niedawną transplantacją w Nowym Jorku (Dreama Walker) - gdy stają się współlokatorkami. Oba sezony kultowej komedii są obecnie dostępne do transmisji w Hulu.

¿Significo algo para ti?
Grupa społeczna, Ludzie, Stanie, Dżinsy, Zabawa, Przyjaźń, Fotografia, Fotografowanie z lampą błyskową, Gesty, CBS jedenaściez 13„Jerycho” (2006-2008)

PATRZ TERAZ

Kiedy atak nuklearny uderza w 23 duże miasta w całych Stanach Zjednoczonych, mieszkańcy małego miasta Jericho w Kansas zaczynają się rozpadać. W ciągu dwóch krótkich sezonów ujawnia się wiele tajemnic, a wszystko to jest dostępne w serwisie Netflix.

Ludzie, Grupa społeczna, Młodzież, Wydarzenie, Zabawa, Zespół, Wypoczynek, Rozmowa, Rodzina, ABC 12z 13„Happy Endings” (2011-2013)

PATRZ TERAZ

Wszystkie trzy sezony ukochanego serialu komediowego - o grupie przyjaciół (Damon Wayans Jr., Eliza Coupe, Elisha Cuthbert, Adam Pally), poruszających się po życiu i miłości w Chicago, można zobaczyć na Hulu.

Włosy, Twarz, Blond, Skóra, Fryzura, Piękno, Warga, Podbródek, Brwi, Włosy surfera, ABC 13z 13- Samantha Who? (2007–2009)

PATRZ TERAZ

Po tym, jak Samantha (Christina Applegate) cierpi na amnezję wsteczną po wypadku, zdaje sobie sprawę, że mogła nie być najlepszą osobą przed wydarzeniem, które zmieniło jej życie. Wszystkie 35 odcinków można przesyłać strumieniowo w aplikacji ABC.