13 powodów, dla których jej nie zasługujesz - Grudzień 2021

Nie doceniasz jej.

Nie pielęgnujesz tego, co ona ma, ani tego, co dla ciebie robi. Cokolwiek zrobi dla ciebie lub dla was dwoje, pozostanie niezauważone. Wszystkie jej wysiłki są daremne. Sprawiasz, że czuje się niegodna. Sprawiasz, że jej wysiłki są tak małe.Nie kochasz jej.

Kiedy mężczyzna jest zakochany, można powiedzieć. Kiedy mężczyzna kocha, robi wszystko dla dziewczyny, w której się zakochał. Możesz kochać, ale ona nie jest tą, którą kochasz. Nie łamiesz ludzi, których kochasz.

Nie zwracasz uwagi na małe rzeczy.Nie wiesz, jaka jest jej ulubiona piosenka, jakie jest jej ulubione jedzenie czy ulubiona książka. Nie wiesz, jak miała na imię jej pierwszy pies, skąd wzięła tę bliznę na kolanie ani jak wsuwa włosy za ucho, kiedy się denerwuje.

salir con un viudo sintiéndose en segundo lugar mejor

Nie wiesz, że ona przygryza wargę, kiedy chce od ciebie pocałunku, a ty jej nie widzisz Zostań trochę dłużej spójrz jej w oczy, kiedy zaczniesz iść w kierunku drzwi.

Nie ma cię tam, kiedy ona cię potrzebuje.W najbardziej potrzebnych chwilach Cię nie ma. Bóg wie, co robicie. Nawet jeśli jesteś fizycznie blisko, nawet jeśli dzieli Cię tylko wyciągnięcie ręki, wciąż cię nie ma, kiedy ona cię potrzebuje.

Nie trzymasz jej; nie pozwalasz jej powiedzieć, jak się czuje. Nie chcesz zobaczyć, ile ona potrzebuje ty.

Łatwo ją puścisz.

Zauważyłbyś nawet, gdyby jej tam nie było? Zachowujesz się, jakbyś nie zrobił. Ponieważ cię to nie obchodzi, pozwalasz jej odejść. I to dla ciebie takie proste.

Nie dotrzymujesz obietnic.

Ponieważ ciągle zapominacie o wszystkim, co do niej mówicie. W ten sposób „dużą” rolę odgrywa w twoim życiu. Nawet nie przepraszasz za złamanie obietnic. Po prostu kontynuujesz bez „przykro” z jakimś kiepskim wyjaśnieniem, myśląc, że w to wierzy. Nie zrobiła tego, ale zbytnio troszczy się o to, żebyś pozwolił ci odejść, więc udaje, że nie widzi.

Pozwól jej być bez ciebie.

Zabierasz jej to, co najbardziej kocha na tym świecie. Jedyną osobą, z którą marzy o byciu z Tobą, jesteś Ty, a Ty sam jej odmawiasz.

Nawet nie próbujesz.

Dla ciebie wszystko jest cokolwiek. Cokolwiek się zdarzy, zdarzy się. Jesteś nietykalny i to tak naprawdę nie wpływa na ciebie, cokolwiek stanie się między wami dwoje. Gdyby tak było, postarałbyś się.

Jesteś samolubnym kutasem.

To wszystko o tobie. Chcesz tego, chcesz tego. Wychodzisz, spędzasz noc na zewnątrz, ona nie musi nic wiedzieć, dlaczego jest tak hałaśliwa? Cóż, może dlatego, że cię kocha i chce, abyś był obok niej, ty kutasie!

Nie masz pojęcia, co masz.

Jesteś tak ślepy, że nie zauważysz osoby obok ciebie. Nie masz pojęcia, co ona dla ciebie zrobiła do tej pory. Nie masz pojęcia, z czego zrezygnowała, żeby być z tobą.

Nie masz pojęcia, jak ona czeka, aż zdasz sobie sprawę, że możesz być z nią szczęśliwy. Potrzebuje tylko trochę wysiłku z twojej strony, aby być szczęśliwym. Ona musi się tobą przejmować. Ale ty nie. Ponieważ nie masz pojęcia, jak cenna jest ona i co by dla ciebie zrobiła.

las fotos de animales más divertidas del mundo

Jesteś kłamcą.

Kłamiesz, że nie widziałeś wiadomości. Kłamiesz, że nie słyszałeś telefonu. Kłamiesz, że nie mogłeś do niej dzwonić przez kilka dni, ponieważ byłeś zajęty. Kłamiesz, kiedy mówisz, że nie chciałeś jej skrzywdzić. Kłamiesz, gdy trzymasz ją za rękę, ponieważ jest to obietnica bycia tam i nigdy tam nie będziesz.

Sprawiasz, że jest zazdrosna.

Spotkałeś się z tą dziewczyną, tą dziewczyną, ta była „przypadkiem” przy twoim stole - to twoi przyjaciele ją tam sprowadzili. Dziewczyna, do której piszesz, jest tylko twoją przyjaciółką, a ręka na biodrze tej dziewczyny nic nie znaczy.

Nie zasługujesz na nią, ponieważ ona zasługuje na kogoś lepszego od ciebie. Ktoś, kto ją pokocha, doceni wszystkie małe rzeczy, które dla niego robi.

Zasługuje na faceta, który dotrzyma swoich obietnic, który będzie tam, kiedy będzie potrzebować ramienia, by dalej płakać. Zasługuje na kogoś, kto nie pozwoli jej odejść, tego, którego boi się pozwolić jej odejść, ponieważ jest świadomy tego, jak godna jest ona.

Zasługuje na faceta, który będzie ją dobrze traktował i faceta, który ją pokocha. Zasługuje na więcej niż ty.