13 potężnych sposobów na zmianę życia poprzez przebudzenie boskiej kobiecości - Grudzień 2022

„Boska kobiecość”. Moim pierwszym skojarzeniem z pojęciem „Boska kobiecość” był amerykański raper Mac Miller's czwarty album studyjny o nazwie „Boska kobiecość.

Moje drugie skojarzenie to piękna, kolorowa bogini z wystawnymi włosami i potężną, boginią energią, która potrafi uchwycić nawet najtwardsze serca.Natychmiast połączyłem moc boskiej kobiecości z uzdrawiającą mocą Matki Ziemi i bezwarunkową miłością Wielkiej Matki do wszystkich stworzeń (w tym mitycznych) z całego świata.

I chłopcze, myliłem się.

Nie pomyliłem się całkowicie i nieodwracalnie, ale jakoś przegapiłem główny punkt Boskiej Kobiecości, wskazując, że każda istota ludzka składa się zarówno z boskiej kobiecej energii, jak i boskiej męskiej energii.Tak więc, ponieważ nazywa się Boska Kobiecość, niekoniecznie musi to oznaczać, że tylko kobiety są w stanie ją posiadać, a na pewno nie jest to tylko najnowsze hasło New Age (głupie ja).

Co dokładnie oznacza „Boska kobiecość' oznaczać?

Czym jest Boska Kobiecość i czy jesteś w stanie ją przebudzić?Biorąc pod uwagę, że kobiety i mężczyźni składają się zarówno z Boskiej Żeńskiej Energii, jak i Boskiej Męskiej Energii, lubię myśleć o tym jako o yin i yang.

Oczywistym powodem jest potrzeba obu energii, ponieważ się one uzupełniają.

Podczas gdy Boska Męskość jest powiązana z męskimi aspektami, takimi jak działanie, podbój, logiczne myślenie, racjonalność, rywalizacja, przetrwanie i siła, Boska Kobiecość jest całkowitym przeciwieństwem.

Jest to związane z Boskimi Kobiecymi aspektami, takimi jak pielęgnacja, intuicja, empatia, stworzenie, społeczność, zmysłowość, otwartość i współpraca.

Każda osoba jest wyjątkowa ekspresja Boskiej Kobiecości!

Ta święta kobieca świadomość jest głęboko zakorzeniona w nas wszystkich i wszystko, co musimy zrobić, to ją przebudzić (doświadczyć Boskiego kobiecego przebudzenia) i poddać się naszemu wyższemu ja!

Boska kobieca esencja polega na kultywowaniu miłości do siebie i zmienianiu zarówno życia, jak i życia innych ludzi.

Chodzi o poprawę każdego aspektu życia i uczynienie świata lepszym miejscem.

Zobacz także: Jak budować swoją podstawową pewność siebie i odnosić większe sukcesy w życiu i randkach

Dlaczego połączenie z Twoją Boską Kobiecą jest tak ważne?

Żyjemy w krytycznych czasach ciemniejszej męskiej energii, w której giną gatunki, głód się rozprzestrzenia, pojemność naszej Ziemi ulega osłabieniu, przeważa toksyczność i zanieczyszczenie, liczba zgwałconych ofiar stale rośnie i tak dalej.

Żyjemy w czasach, w których nasz system przekonań opiera się wyłącznie na myśli, że jesteśmy lepsi i lepsi od innych, zarabiając mnóstwo pieniędzy, jeżdżąc szybkimi samochodami i zawsze dążąc do coraz więcej.

I dlatego Boskie Kobiece cechy, takie jak empatia, wspólnota, wychowanie itp. Są bardzo mile widziane i bardziej pożądane niż kiedykolwiek!

Gdyby każdy człowiek postanowił wydobyć Boską Kobiecość, nasze codzienne życie, nasze wspólnoty i cały świat stałyby się niebem na Ziemi, ponieważ bylibyśmy w kontakcie z naszymi delikatnymi i wrażliwymi stronami, które czynią nas ludźmi.

Nasze relacje i kariery byłyby błogosławione sukcesem.

„Zmiana pochodzi z was”.

Bądź odważnym, który zanurzy się w królestwie Boskiej Kobiecości i z otwartym sercem pochłonie kobiecą mądrość i świętość.

Skontaktuj się ze swoją własną mocą i zmień swoje życie, przynosząc swoją Boską Kobiecość za pomocą tych 13 potężnych sposobów, które zmienią cię w boginię Kali - niszczycielkę sił zła!

1. Skoncentruj się na współpracy z innymi zamiast konkurowania

Nowoczesne narzędzia medialne i gorączkowy tryb życia zaszczepiły w naszych umysłach ideę ciągłej konkurencji z innymi i dążenia do fałszywych ideałów.

Wielu z nas myśli, że jeśli kupimy tę jedną koszulkę, samochód lub coś, co czyni nas „sztucznie” szczęśliwymi, będziemy naprawdę szczęśliwi.

Wielu z nas zazdrości innym za posiadanie rzeczy, których jeszcze nie posiadamy, a to wszystko pragnienie i pragnienie wprowadza nas w okrutną grę rywalizacji.

Aby wykorzystać boską kobiecą energię, musisz zresetować swój system przekonań i skupić się na współpracy z innymi, a nie tylko konkurowaniu z nimi.

Musisz patrzeć na sukcesy innych ludzi jak na własne, ponieważ mogą dostarczyć ci pomocnych pomysłów i różnych perspektyw, które mogą wzbogacić twoje życie. I możesz zrobić dla nich to samo.

Bez względu na to, jak skuteczni jesteśmy i bystrzy, zawsze będziemy mieć pole do ulepszeń, dlatego ważne jest, aby patrzeć na innych jako osoby, od których można wiele otrzymać, a także dla których można wiele dać!

2. Połącz się z Matką Ziemi

W przeciwieństwie do dużych, toksycznych miast, energia w przyrodzie (las, plaża) ma moc leczniczą, ponieważ zawsze płynie.

Spędzanie czasu w naturze jest istotną częścią boskiej kobiecej esencji i kobiecej mądrości i dlatego tak ważne jest łączenie się z drzewami, kwiatami i dziką przyrodą.

Natura znana jest jako boski oczyszczacz, a im więcej czasu spędzasz w naturze, tym bardziej twoje ciało zostanie oczyszczone z toksyczności i negatywności współczesnego stylu życia.

Kiedy połączycie się z Matką Ziemi, obudzicie swoją boską kobiecą świadomość i połączycie się również z wyższym ja.

3. Utwórz sztukę

Gdy połączysz się z naturą, nadszedł czas, aby połączyć się również ze sztuką. Twórz muzykę, rysuj, tańcz, śpiewaj pod prysznicem, słuchaj relaksującej muzyki, maluj, pisz, gotuj itp.!

Bez względu na to, jaką sztukę wybierzesz, pomoże ci wydobyć świętą kobiecą świadomość i napełni cię toną pozytywnej energii.

Boska Kobiecość polega na tworzeniu, a nie niszczeniu.

Chodzi o robienie prostych rzeczy, takich jak ogrodnictwo lub po prostu słuchanie inspirującej muzyki, ponieważ te małe rzeczy są esencją stworzenia.

Te małe rzeczy tworzą nasze umysły i pomagają nam dotrzeć do królestwa empatii, zmysłowości, pielęgnowania i miłości własnej.

4. Poddaj się swoim uczuciom

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni czasami mają trudności z radzeniem sobie ze swoimi uczuciami z powodu strachu przed nimi lub nieumiejętności ich trawienia.

I wtedy pojawia się tłumienie uczuć, które mogą być niezwykle toksyczne dla każdego.

Jeśli chodzi o wydobywanie Boskiej Kobiecości, jedną z najważniejszych rzeczy do zapamiętania jest swoboda odczuwania swoich uczuć zamiast bania się ich!

Kiedy poddajesz się swoim uczuciom, akceptujesz rzeczywistość i rzeczy, które sprawiają, że jesteś tym, kim jesteś.

Twoje uczucia zamieniają się w energię, która może stworzyć nowe światy pełne pozytywności, wdzięczności i uznania.

Kiedy zaczniesz czuć się swobodnie, poczujesz swoje uczucia, zaczniesz patrzeć na rzeczy z zupełnie innej perspektywy i sposobu myślenia.

Zobacz także: Jeśli stłumisz swoje emocje, powinieneś to przeczytać

artistas que no están en el salón de la fama del rock and roll

5. Medytuj

Medytacja pomoże ci dostroić się do częstotliwości Boskiej Kobiecej energii.

Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć spokojne miejsce, zamknąć oczy i uspokoić umysł. W Internecie jest wiele pozycji i możesz zacząć od siedzenia w ćwiartce lotosu, ćwiartce lub połowie.

W rzeczywistości każda wyprostowana, symetryczna i pełna szacunku pozycja siedząca będzie działać dobrze.

Obejmuje to siedzenie na ziemi z wyciągniętymi nogami lub siedzenie na krześle z prostym oparciem.

Zawsze wybieraj pozy zgodnie z elastycznością.

Jakąkolwiek pozę wybierzesz, pamiętaj, że medytacja polega na rozluźnieniu, skupieniu się na oddechu i połączeniu się z wewnętrznymi lękami i emocjami.

Dobra sesja medytacji oczyści twoje ciało i duszę, co jest niezbędne do przebudzenia twojej Boskiej Kobiecości.

6. Skoncentruj się bardziej na słuchaniu zamiast na mówieniu

Żyjemy w świecie, w którym wszyscy chcą być słyszani, a coraz mniej ludzi jest gotowych słuchać.

Ale jeśli skupimy się bardziej na słuchaniu, a nie tylko rozmowie, odkryjemy nowe ścieżki, nowe perspektywy i nowe pomysły.

Kiedy jesteśmy gotowi słuchać innych, jesteśmy gotowi się uczyć, a poprzez naukę wydobywamy naszą Boską Kobiecość i łączymy się z naszym wyższym ja!

7. Skontaktuj się ze swoją wrodzoną intuicją

Intuicja jest zmysłem, który jest poza naszym umysłem i jest darem dla każdej duszy. Jest to w zasadzie uczucie poznania czegoś bez pojęcia, skąd wiesz, i dlatego wielu z nas zaniedbuje jego istnienie.

Aby rozpocząć kontakt z wrodzoną intuicją, musisz pracować nad rozwijaniem zaufania.

Kiedy zaczynasz odczuwać intuicję, musisz zablokować swój rozum i logikę, aby w pełni pochłonąć impulsy intuicji.

Musisz zaufać swojemu ciału, umysłowi i duszy, ponieważ tylko wtedy będziesz w stanie skontaktować się z Boską Kobiecością.

8. Wybierz mądrze swoje wzorce do naśladowania

Wszyscy mamy co najmniej jeden wzór do naśladowania - być może nasi rodzice, aktor / aktorka, piosenkarz, polityk lub inna wpływowa osoba.

Śledzimy ich każdy krok, zwracamy uwagę na to, jak myślą, jak się ubierają, a nawet co jedzą.

Podziwiamy ich sukces i potężną osobowość i chcemy być tacy jak oni.

Ale czasami wybrane przez nas modele do naśladowania niekoniecznie są dla nas dobre.

Dlatego ważne jest, aby wybierać wzory do naśladowania, które przypominają cechy Boskiej Kobiecości!

W ten sposób zawsze będziesz otoczony pozytywnymi cechami i będziesz o krok bliżej przebudzenia swojego.

9. Poddaj się swojemu wyższemu ja

Kolejną ważną rzeczą, jeśli chodzi o wydobycie waszej Boskiej Kobiecości, jest nauka poddania się swojemu wyższemu ja. Chodzi o ćwiczenie oczekiwania i cierpliwości; wierząc, że otrzymasz.

Chodzi o ustawienie sposobu myślenia w trybie wdzięczności i wierzenie, że w życiu otrzymasz więcej dobrego!

10. Skoncentruj się na tym, co właściwe, a nie na tym, co jest złe

Wszyscy mamy złe dni i wszyscy byliśmy świadkami trudnych sytuacji i zdarzających się nam złych rzeczy.

I niektórzy z nas nieświadomie utknęli w tym negatywnym sposobie myślenia, czyli negatywnym środowisku dla twojej duszy, koncentrując się tylko na tym, co jest złe, a nie na tym, co jest dobre.

Bez względu na to, jak trudna może być sytuacja, w twoim życiu wciąż jest wiele fajnych rzeczy i musisz skupić się na nich zamiast na tych, które cię wyczerpują.

Aby wydobyć Boską Kobiecość, musisz wydostać się z jakiejkolwiek negatywnej sfery i wskoczyć do pozytywnej. „Jesteś tym, co myślisz!” Nigdy tego nie zapominaj.

Zobacz także: Pozytywne cytaty: 170 głębokich powiedzeń, które Cię zainspirują

11. Stwórz rytualną i świętą przestrzeń

Stworzenie rytualnej i świętej przestrzeni pomoże ci oczyścić się z wszelkiej negatywności i skoncentrować się wyłącznie na pozytywnych rzeczach.

To nie musi być duże. Waszym rytuałem może być po prostu zapalanie świecy co noc przed snem lub przed medytacją.

Możesz także ozdobić swoją świętą przestrzeń pachnącymi świecami, kryształami, różnymi elementami natury, takimi jak kamienie i boskie obrazy, które przypominają Boską Kobiecość!

12. Odkryj swoją zmysłowość i weź swoje wady

Odkryj swoją zmysłowość, oddając się zmysłom, takim jak długie kąpiele bąbelkowe, różne odurzające zapachy, masaż, relaksująca muzyka.

Eksploruj swoje ciało i duszę i ciesz się obejmowaniem ich w każdej sekundzie.

Uwzględnij wszystkie swoje dziwactwa i wady i postrzegaj je jako coś wyjątkowego, co czyni cię tym, kim jesteś.

Spójrz na siebie w lustrze i powiedz sobie, jak piękna jesteś.

Te praktyki pobudzą przebudzenie twojego boskiego ja, ponieważ dobre samopoczucie w skórze i zaakceptowanie swojej doskonałej niedoskonałości jest warunkiem przebudzenia Boskiej Kobiecości!

13. Rozpowszechniaj miłość i dziel się nadzieją

Pielęgnujcie otwartość, miłość i współczucie wobec każdego człowieka, którego spotkacie, wobec każdego obcego, którego spotkacie, a co najważniejsze - wobec siebie.

Rozpowszechniaj miłość na swój własny, wyjątkowy sposób, zachęcaj cierpiących lub cierpiących, pomagaj leczyć złamanych i dziel się nadzieją ze światem.

Wzbogacaj świat swoim unikalnym nastawieniem i przyjemnymi gestami, a świat w zamian pomoże ci obudzić Twoją Boską Kobiecość!

Wasze bezinteresowne praktyki i determinacja, by uczynić świat lepszym miejscem, uczynią was bogiem / boginią boskości!

Zobacz także: 6 Boskich cech, które tworzą idealnego partnera

Końcowe przemyślenia

Boska kobieca świadomość jest konieczna i bardzo pożądana zarówno dla jednostek, jak i dla całego świata, w którym żyjemy - świata narzuconych ideałów i dominujących systemów duszących twórczość, empatię, zmysłowość i współpracę w każdym z nas.

Boska kobiecość ma zasadnicze znaczenie dla oczyszczenia naszych ciał, dusz i naszego świata z toksycznych zanieczyszczeń społeczeństwa.

Pamiętasz jedno zdanie, o którym wspominałem wcześniej: „Zmiana pochodzi z ciebie”?

Bądź zmianą.

Postępuj zgodnie z powyższymi drogami, które pomogą ci obudzić swoje boskie ja i wprowadzić do magicznych światów, które obfitują w błogosławieństwo i wewnętrzny spokój!

Pamiętaj też, aby zachować cierpliwość, ponieważ cierpliwość jest boską cechą, która obdarza błogosławieństwem tych, którzy czekają.

A teraz niech motywacją i inspiracją będą następujące słowa jednego z najpiękniejszych Boskich Kobiecych cytatów:

„Przyszłość świata zależy od pełnego przywrócenia Sacred Feminine w całej swojej czułości, pasji, boskiej dzikości i poddanej wytrwałości ”. - Andrew Harvey